• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@lanitana me uz z toho taky drbe,bud rodim nebo vozim.Pokazde kdy se mala v noci zbudi,tak depkarim ze budu takzeo stavat ke trem a spat budu ve stoje pri umyvani nadobi
6. bře 2014 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margaritavnk - já jsem dneska měla ultrazvuk v sedě a v leže to bylo s podložkou a jen chvilku. Jinak bych taky odpadla. To už se mi málem stalo ve 20 tt na velkým utz. Ležet na zádech se prostě nedá...
6. bře 2014 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka Tak snad to u mě taky zvládnou podobně... :slight_smile: Někdy mám strach, abych se takhle nepřekulila na záda ve spánku, ale snad tomu nějaký instinkt brání...
6. bře 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margaritavnk - já v noci chodím blinkáž, takže se bojím toho, že s tím pupkem a tím jak sem nevyspalá a malátná nestihnu včas vstát a budu se dusit :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jednou už se mi to stalo...
6. bře 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik tak jsem byla k vám odkázaná .. jsem ve 24 tt s dvojčátky a prej to jsou kluci.. přitom ten jeden se jim ještě ani jednou neukázal :slight_smile:
6. bře 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mno malej nám dává zabrat, přítele mám doma naštěstí má hodně dovolené, jinak bych to nezvládala... pláče furt miláček náš... Je mi ho hrozně líto... navíc se furt přejídá a kroutí se bolestí :unamused: hlavně v noci... Ale za týden přibral 400g :grinning:, takže krásně prospívá... Mno a malá je sluníčko jen se učí od Páti vztekat se takže jsou i hodinky kdy nespí celá bytovka :grinning: ... Jinak paráda jsem už na své váze...
Co tady čtu jak se maji prdelky holek Pidiska a Savci tak jsem měla fakt štěstí že jsme mohly domu tak brzo... Holky držím palečky at jdete brzo těž domu...

@vrtulka81 Držím palečky at jste pohromadě dost dlouho když jste na tom dobře :slight_smile:
6. bře 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 kolik má tvá malá? Moje má v dubnu tři a v noci se mi taky budí na kakao
6. bře 2014 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik024 taky bude mit tři,ale.az v červenci.Nastesti mleko v noci uz nechce,to ji odnaucili v nemocnici,prece nebudou sestricky v noci litat s flaskama.Sem rada ze ji to odnaucili,ale ted se budi na caj nebo curani.Cekam jak na smilovani aby spala celou noc
6. bře 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malýmu budou v červnu tři. Nikdy mi v noci nevstával. Ale ještě teď spí v plence. Jen občas v noci nebo nad ránem přileze spící za náma do ložnice a plácne sebou na matraci co má vedle naší postele a pokračuje ve spaní :grinning: . Budeme muset naučit ho budit se v noci čůrat a ty pleny odbourat úplně. No sem na nás zvědavá...
6. bře 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka taky bojujeme v noci s plenku,hodne pije,takze bud se porad cura na hrnec nebo do plenek.Spis ji potrebuju dostat z loznice do pokojika za bráchu,je hrozny mazel,podle me bude na miminkaa strasne zarlit,uz ted ma zajimave reci
6. bře 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 - my sme měli přechod do pokojíku celkem v klidu, rychle a brzo. Nejdřív si tam hrál, pak tam spal po obědě, pak tam šel spát večer a když sme šli s manželem spát my, tak sme ho vzali do ložnice. No a teď už má právě v ložici jen matračku pro případ "nutnosti" :grinning:. Pokojík je zatím víceméně provizorní. Plánujeme vzít větší úvěr (vidím to tak na příští léto) a hezky si vymalovat a zařídit pokojík i ložnici. Snad už tam pak pomalu přestěhujem všechny tři prcky natrvalo. Pak už budeme mít celej byteček po rekonstrukci tak se moc těším. Hlavně záleží jak budou vycházet penízky.
6. bře 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, je tady někdo? Začala jsem špinit :confounded: Stalo se to někomu taky????
6. bře 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi Mně tenkrát taky. Ve druhém měsíci jsem ještě i krvácela, potom později bylo jen maličké špinění a pak už nic. Vyděsilo mě to tenkrát hodně, ale prý to není neobvyklé, pokud jde jen o špinění.
6. bře 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margaritavnk no červená krev to není, taková spíš stará :confounded: Břicho nebolí. Zítra jdu do poradny, tak snad se mi to nerozjede :confounded:
6. bře 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi - taky se mi to stalo, ale bylo to nakonec v pořádku
6. bře 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka a jela jsi na pohotovost nebo co jste dělali? Já právě nevím jeslti mám zajet raději do Podolí nebo počkat do zítřejší poradny :sweat_smile:
6. bře 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zastavte mně .. jsem jak bezedná!!!! a ty chutě .. šílím už mám 15 kg nahoře a to jsem teprve ve 24 tt a pořád bych žrala ... vždyť to ani nemůže být pro miminka dobré, když tak jím .... jak to mám zastavit .. jujky já nechci s dvojčátky nabrát xxx kg :(
6. bře 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucihrasek taky zeru,ale uz ne tak,dva tri tydny zpatky bych sezrala kravu a co by me vlezlo pod ruky.Dneskq taky valim,honi se me huba,nevim co sežrat.Ja mam teda jednu vyhodu,ze syn je kyselina,taky sezere co moze,tak pro me uz moc nezbyde :grinning:
6. bře 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi - já sem to měla při všech třech těhu (to prostřední ale nakonec minulý březen nedopadlo), Na pohotovost sem jela jen jednou teď s dvojčaty, protože toho špinění bylo strašně moc. Celá vložka. Tak sem měla fakt strach a hlavně jsem nechtěla čekat a nervovat se celý víkend než bych šla k doktorce.

HOlky na jednu stranu buďte rádi že můžete jíst. Já na začátku těhu všechno vyblinkala a teď do sebe dostanu minimum a sem šíleně zesláblá :frowning2: .
6. bře 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 no tak u mně mi nikdo nepomaha a to ještě mně v tom přítel podporuje takže mně nikdo nic nezakazuje a já se cpu jak to jde ... :( ani cesta do obchodu mně nezastaví takže tam jdu klidně i několikrát denně :slight_smile:
6. bře 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 ahojky :slight_smile:. Vidím, že ti týdny krásně naskakují, tak ještě ať se drží mimi u tebe :slight_smile:. Já teď nějak nestíhám.Děláme rekonstrukci jádra už 3 týden. Takže jsme byli u tchánů a teď jsme u našich. Holky v noci spí a přes den to taky jde. Anetka je usměvavé sluníčko, ale lenoch. Moc nepase. Má 4,2 kg a 53cm. Nikolka občas přes den řve, je víc zašklibená, ale zase krásně pase. Má4,5 kg a 55cm. Paní doktorka je spokojená.Celkem teď nadávám na korbičky. Často je musím kvůli cestování sundávat. Blbci to udělali na konstrukci, tak natěsno, že se nedivím, že jsou pak ošoupané boky. To je adi v rychlosti vše :slight_smile:. Jo a ohráfku mám už taky 100x 100cm:slight_smile:. Takže výběh je připraven.
6. bře 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu tak to maji holky hezkou váhu.Co sem slysela tak ze vetsinou to z evojek je klidne a druhe urvaje,no furt lepsi jako řvát obě :grinning: K tomu kočáru,to bude narez,uz sem zkoušela nasadit vsechno krom autosedaček na kočár,ty prisly az byl slozeny ve sklepě.Jeste ze mam ty korby zanovni,ale i tak me to bude stvat ze se odbou,staci ze budu predelavat vnitřek,je hnusny a chci ho bily.Tu plastenku uz máš? Psala sem na diskuzi a nikeo jic nenabidnul,ani anoznik na spartak,ten bych nejradsi po kazde zvlast,nekde semm to ja tfk viděla a deckq byly vic chranene.No budu hledat,na to je cas.Na sportak je taky potreba zvlast plastenka?
7. bře 2014 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@savci teda vy ste to vymysleli,kluci maji svatek hned po sobě,tak Tomaskovi prejeme taky hodne zdravicka,postylku jako u Mirecka a hlavne at se brzo zbavi hadicek :slight_smile:
7. bře 2014 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi ahojky, to samé se mi stalo v tom samém týdnu jako tobě....špinění...volala jsem doktorovi a on mi řekl, že pokud to není červená krev, že je to ok a může to být více prokrveným čípkem, kde praskla žilka....trvalo to asi 4 dny. Též jsem hledala pomoc na tomto diskusním fóru a maminky zde mě uklidnili, tak taky chci podpořit...já jsem teď v 18tt s dvojčátky a vše je ok. doufám, že i tak zůstane
7. bře 2014 v 09:56  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 jo to já už taky zase žeru .. jsem do 9 spala bo přes noc pořád litám na wc tak aspoň ráno se trochu dospím .. a už zase jedu kakao rohlíčky pak to bude jogurt paula a zakončím to jabkem a pak kdo ví :D
7. bře 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
My asi dneska vybrali byt, ale jestli do července budem bydlet, bude to boží ... ráda bych z porodky jela do svýho no .. ale co nadělám

@lussi Já krvácela docela světlou krví ve 12tt a jela do nemocnice, tam s nás nechali, ale hned to přešlo a pak jsem už jen špinila a občas zakrvácela tmavou, byl to hematom
7. bře 2014 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucihrasek ahoj, zkus si nachystat hodně zeleniny a sušeného ovoce. Mě když to chytalo, tak jsem pojídala mrkev (ta hodně zasytí). Když jsem se přecpávala, tak aspoň trochu zdravěji. Nebo jsem si nakrájela jablka a posypala skořicí s trochou cukru. A nebo nízkotučný jogurt s mraženým ovocem a rozmixovat a chutná to jak zmrzka. Né, že bych nepřibrala, ale aspoň nemám takové výčitky.
7. bře 2014 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu ahoj, nechceš hodit nějaké fotky, ať se trošičku nabažíme. Mě ty fotky, vždy dodají novou sílu a pocit, že se to všechno zvládne. To víš, už patříš k profíkům proti nám, co se dvojčat týče :slight_smile:
7. bře 2014 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucihrasek Jak píše @lanitana taky to tak dělám. Měla jsem naučeno před těhu jíst 5x denně malý dávky, takže když to doržuju, tak mě žádný chutě nechytají - skoro žádný, přiznávám, že si dopřeju spíš cíleně, upeču buchtu, koupím tatranku atd. Ale když občas nedodržím, tak mám taky žravou a pak to řeším zeleninou, ovocem a jogurtem a s mlíkem. Jednu dobu jsem furt dělala koktejly... mražený ovoce to vyhrávalo na plné čářě :slight_smile: ponornej dostal krutě zabrat :D
7. bře 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za odpovědi, jste zlaté! Večer jsem si vzala utrogestan co jsem měla ještě doma a asi to i zabralo. Dnes ráno jsem byla v Podolí a nafasovala jsem další utroš a k tomu Ascorutin (nebo tak nějak se to píše) a klidový režim, zdá se, že to spíš ustupuje, tak bude snad už klid. A teď jdu chrápat, nebo jsem k.o jak jsem musela vstávat brzo ráno :slight_smile:
7. bře 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek