• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

tak tady můj domeček 29 tt.
9. bře 2014 v 18:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lanitana takové malé nic :slight_smile:
9. bře 2014 v 18:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana teda to je pidi brisko :slight_smile: ja mam takove v 5.mesici
9. bře 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to ho zmenšují ty prsa a zkresluje foťák...mé zrcadlo a já to vidíme jinak :wink: Jinak mám 13 kg nahoru a dnes mi poprvé natekli nohy, že jsem si normálně nemohla nazout kozačky a po vyzutí, jsem se normálně lekla.
9. bře 2014 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana ro nezamluvis :grinning: Mas male bříško

Holky mam vyzehlenou poslední varku mimi obleceni a ty plenky.Ted uz to nejak nacpat do skříně,poridit druhou postýlku,ohradku,naucit malou spat v pokoji a nejlip bez plenek a musu jit rodit :grinning: To qk nq tech 5,6 tydnu vyjde.Miminka se do te doby otoci hlavičkami dolu a budu moci rodit ve stejne porodnici jako s tema dvěma :grinning:
9. bře 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 máš to hezky naplánováno. Chci se zeptat, jakou velikost chystáš pro mimča 50, nebo 56stku?
Mě se tá 50tka zdá tak strašně malinká.

Dneska jdu na kontrolu a budou mi píchat ty protilátky. Kdy se začíná chodit na kontrolu co dva týdny? Nebo to má každý doktor jinak? Jsem zvědavá, zda bude dělat taky UTZ, abych věděla jak prďolci narostli.
10. bře 2014 v 08:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana spíš to má každý těhotenství jinak, já chodím co 14dní od tý doby co ví že jsou to jednovajky s jednou placentou, takže od 8tt
A oblečení já jednoznačně 50 (když jsem se narodila, byla mi velká - 36/7tt a to jsem byla sama)
10. bře 2014 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamky, jak se to dá zvládat s těma dvojkama doma? Já se začínám děsit že tatínek spíš zdrhne než pomůže ... a já to nedám ..
10. bře 2014 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 pěkný plán, snad se ti to vše zadaří :slight_smile:
@lanitana já teda 50 a to si myslím, že nám bude ještě velká, holky měli 2,60kg a 2,30 kg a to byly donošený a bylo jim všechno veliké ale pak to šlo rychle, a všechno dohnali, na kontrolu chodím každých 14 dní od zjištění, že čekáme dvojky
10. bře 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana Taky bych řekla, že máš menší bříško :slight_smile: Ale třeba to dělá ta halenka :slight_smile:)) U mě to je optický klam, páč kromě velkýho břicha, mám velkej zadek a stehna, takže to břicho k tomu vypadá tak nějak adekvátně, horší to bude až porodím. :slight_smile: Zůstane jen ten podstavec pro akvárium :slight_smile:))
Doporučuju kompresní punčochy.. byla jsem si pro ně minulý týden, nepovažovala jsem to za nutný dřív a ani jsem je nijak moc nechtěla nosit, ale vyzkoušela jsem. Nicméně musím naznat, že po zkušební sobotě... nákup v kauflandu (běžně tam nechodím, takže jsem se 3x vracela na začátek), pak Dmko, to sice znám, ale zase jsem se nemohla rozhodnout co chci a následně vaření, pečení, menší úklid kuchyně, koupelny a ložnice, jsem měla večer nohy jak ráno a bylo mi úúúúplně bezva. Ale mám trošku podezření na to, že jsem začala brát železo a mám nějak moc energie :slight_smile:)
Já chodila od začátku 2x týdně a až teď mi to začala natahovat na 3 týdny, stejně jsu na gyndu naposledy, od příště už mám rizikovou poradnu v přímo v porodnici, aby zjišťovali průtok placentama či co.

@vrtulka81 Dobrej akční plán :slight_smile:

@bejbyy Dáš, ono ti nic jinýho nezbude :slight_smile: Vrátit se to nedá, rozbít se to taky nedá a je to jen a jen tvoje. Ale vem lepší variantu u chlapa těžko soudit jak to bude po porodu, ono se to v nich zlomí jak porodíš a z toho co bys to nikdy netipla, protože byl celý těhu lážo plážo a nic neřešil bude ten nejlepší táta :slight_smile:
10. bře 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem ty pančuchy mi dali asi už od 14 tt. Trpím bohužel křečákama, ale jakmile je teplo, tak v nich nevydržím a dělá se mi špatně. Asi to budu muset překonat.
Jo a pokaždé ti dělají UTZ? Nevím proč, ale mně převelili do rizikovky už na začátku 22 tt.
Neboj ten podstavec pod akvárko (super přirovnání, si mně rozesmála) :grinning: půjde pak rychle dolů a budeme štíííííííííhléééééééé jak laňky. :sunglasses:

@rritulka tak budu muset dokoupit věcičky pro panenky...dám na zkušené :wink:
10. bře 2014 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu nakouknout co nového :slight_smile:
@lanitana krásné bříško :slight_smile: Já budu brát 50tky, synovi byly 56ky v porodnici strašně veliké :slight_smile: Ale já to mám dobré v tom, že mám e-shop s hadříkama, takže si pak stáhnu ze skladu co potřebuji a nakupovat nic moc dopředu nemusím :slight_smile:
Děvčata závidím, že jste už skoro u cíle, snad mi to rychle uteče :slight_smile:
10. bře 2014 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana No mě o nich tak poutavě povídala už někdy na začáku, ale řekla mi, že musím k obvoďačce si je nechat předepsat a to se mi nechtělo :slight_smile:
Pokaždé je to stejný: váha, tlak, moč, na kozu kde kontroluje čípek jestli drží a pak ultz. My se tak domluvily, že to dáme do 26.tt, protože ji mám 40 km od bydliště, kde i chodím do práce, takže to mám kousek k ní. Od toho 26.tt chci už zůstat doma a nebudu dojíždět. Chtěla dřív, ale jsem odolná :slight_smile:
10. bře 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana UTZ by dělat měl,dělá se okolo 30tt.Já mám začít chodit teď po 14 dnech,začínám 31tt a na ko sem byla minulý týden,dělal mě ut,dost podrobný,ale to záleží jaký dr má,můj je velice dobře vybavený.na další ko mám jít 17.3. ,chtějí zkusit znovu točit KTG,minule se jim to nedařilo,,mimča nespolupracují a toho 17tého to chtějí zkusit znovu.Takže od 30tt by si měl achodit po častěj.NO jako popravdě,co sem prolezla diskuze a bavili sem se tady s holkama,co už dvojky mají,tak vel 50 je i velká,takže mám výbavu ve vel od 46 do 38 ve skříni,jinak ve sklepě mám až do vel 98,sem nějak na kloučka nafasovala a po dveři si schovávám všechno a teď se snažím pro ni kupovat nové,když to bude dědit ještě sestřička,ať nenosí vybladlé ožmolené hadříky.
@bejbyy neděs se,u vás ty děti byly tak trošku nečekaný výrobek,tak se neboj :grinning: ale uklidním tě,můj muž se třeba na první strašně těšil a furt byl vlapaný na pupku,te´d to bylo všechno jinak,sice je chtěl,ale jako by nebyly.Oni prostě mají strach že to nezvládnou,je to pro ně něco jiného,ale jak píše zunem,až se narodí,tak to bude jiné a ty to zvládneš,taky z toho mám lufty,ani ne že to nebudu zvládat,ale že budu nevyspaná atd.. vymýšlím krizový plán,abych ze začátku si lehla jakmile usnou během dne,úklid a vaření se dá odsunout,ale dceru tu asi ne,tak nejspíš pojede na prázdniny,pokud manžel nedostane volno z prácě,tak na ně budu sama,moji rodiče sou nasírací a zase mají nějaké depky,ty jim vydrží evidentně dlouuuuuuho,ale to mě netrápí.By ses divila co dokáže ženská zvládnout :slight_smile:
10. bře 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana pak dej vědět kolik mají prckové,moji mají přes 1200g ve stejném týdnu jako si ty,tak aspoň můžu porovnat jak rostou :slight_smile:
10. bře 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi ten eshop mě zajímá :grinning: Neboj,ono to učete strašně rychle,ze začátku mě to připadalo nekonečně,třeba bejbyy sem přišla okolo 5tt a dnes už je v 19tt,fakt to strašně letí a ty si taky budeš odpočítávat brzo týdny do konce :wink: :wink: Teď mě přijde spíš těch 6 týdnů co mám vydržet strašně krátké,hlavně k vuli tomu co chci ještě stihnout.Moje první velká meta je poslední březen,to vklouznu do 34tt a budu už naprosto v klidu,spíš doufat v každý další den k dobru pro prcky.Co to krváncení,už je to ok ?
10. bře 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak A 240g, B 220g a u A se jí nelíbí mozek Tak magnetická rezonance
10. bře 2014 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teď sem si vzpoměla ještě na jedno + co má TFK oproti EW,krásně pruží,houpe :slight_smile: Což bude super,u dcery sem to na kočáře neměla a malá by se někdy uřvala,než usnula.
@bejbyy šmankote to sou šoky,kdy máte jít,držím pěsti a všechno co se dá aby to dobře dopadlo

@pidisek jak ste na tom?Co Davídek,už je to dobré,papá? A Ditulka je taky v pořádku?
@savci co u vás,jak Tomášek,je to lepší,pořád na vás myslím a čučím na kluky na fotkách :slight_smile:
@koksi tak sem zjišťovala jak je to s tím rozestupem a prý na hovno,tak nevím,většinou píšou plastiku,jinak že to nejde cvičením,zase jiná mamina psala,že začala cvičit a má to o mnoho lepší,jen že to de pomalu.Asi fakt záleží na rozsahu,když je to moc a dělá to problémy,tak že to pojišťovna hradí,ale musí se to vyběhat po doktorech,no sem zvědavá,co mě zůstane za žlažu po porodu
@pehu jak to máš s kojením,pořád odstříkáváš,kojíš normálně nebo ste na UM? JAk často se ti asi holky v noci budí,začínám depkařit jaks e to blíží,hlavně prckům vyhrožuju aby tam zůstali a otočili se,chci rodit páár kiláků od baráku,ne v Brně,uvidím jak i dají říct,budu slibovat i letadlo nebo hodinky s vodotryskem,jen aby tam čučeli :slight_smile:
10. bře 2014 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra mě mudra objedná, tak uvidíme.

jinak o tom rozestupu jsem četla diskuzi na emimi a tam jim pomohlo nějaké cvičení a pás z Améru
10. bře 2014 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy na to se podívám :slight_smile: díky za info
10. bře 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ROZESTUP BŘIŠNÍCH SVALŮ ,koho se týká,nebo má obavu jako já,mrkněte sem,je tam i návod jak cvičit :slight_smile:
http://baby-cafe.cz/forum/diskuse/17/887
uf,zase ta panika krapet opadla,když vím,že něco pomáhá na ten pivas vytahaný
10. bře 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 krvácení v poho, přestalo to hned na druhý den, ale šetřím se :slight_smile: A vsadím se, že Ty ještě v 36 budeš vcelku :grinning: Kočárek máš tfk jo? Já si asi nevyberu, až to bude aktuální :slight_smile: Jo a s shopíkem začínám, tahám sem všechno z Anglie, teď očekávám ještě finanční injekci, abych mohla dovézt další zboží:slight_smile: stránky jsou www.malaradost.cz :slight_smile:
10. bře 2014 v 17:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koksi ještě sem se dohrabala k jednomu odkazu,je to v pdf,tak můžu odeslat na meila,je tam cvičení na rozestup a taky další cviky po porodu.Jestli někdo chcete,dejte vědět,je to jen pro registrované na baby online,leda se zaregistrovat nebo to pošlu :wink:
10. bře 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi jojo,já mám tfk,kupovala sem ho až v půlce února,nechtěla sem taky kočár bzo,kdyby náhodou něco.... stránky už okukuju :slight_smile:
10. bře 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 no tak to mi pak musíš poreferovat jak se s ním krosí :slight_smile: A Bumbleride jsi náhodou naživo neviděla? Na ten jsem koukala taky. EW mám možnost mít za 6tis od kamarádčiny ségry, ale odvozilo už to 1x dvojčata a 1x sourozence, tak se bojím, aby to tu třetí várku ještě zvládl :confounded:
10. bře 2014 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Neplaš, mně se to řekne že? Já ležela v nemocnici a prostě odtekla voda, tak se šlo na to :slight_smile:. Nekojím, prostě po šestinedělí ani kapka :frowning2:. U malého jsem odstříkávala 7 měsíců a u holek to šlo rychle pryč. To um je celkem síla. Holky sní 1 nutrilon cca za 4 dny x 350,- Kč. 1x jsme měli dovozeno z Polska. Tam je cena 279,- Kč, ale prý to půjde na naše ceny. Jinak až na nějaké mouchy jsem s jízdou s tfk velmi spokojená. To houpání je super. Teď doděláváme rekonstrukci a už chci bydlet doma :slight_smile:. Je to nekonečné. Už budem skoro měsíc mimo byteček. Ach jo.
Hlavu vzhůru!!! Prdolky budeš mít určitě hodné. My krmíme tak 2x za noc. Holky vydrží od 7 hodin tak do dvou, ale pak se už budí po svých 3 hodinách. Včera jsme je krmili o půlnoci a vydržely do 5,30 hod. Tak je celkem v pohodě, i když ten spánek je trhaný a trošku chybý. Jenže do toho nám blbne maloch, protože se vzbudí a pak řve :frowning2:.
10. bře 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu no to sou ty flaskove decka,mlady mel taky UM a chrnel,malou sem kojila do 8 mesicu a rvala pořád,zustqlo ji to do ted,hlagne dneska bych ji zaplestila jak furt huláká,uz ji mam plne zuby.
@lussi pehu ma taky tfk,je tam par veci co stvou.Kazdopqdne dam vedet jak jezdi.Mqm odzkouseny akorat sportak,mistni mamina me ho pujcila at si zajezdim :grinning:
10. bře 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 ahoj, tak kontrola dopadla dobře...oba hlavou dolu, kluk se roztahuje a utlačuje ségru. Oba jsou stejně velcí a mají něco málo po 1250 g. Čípek zatím drží. Tak vidíš s těma mírami to máme nastejno.
10. bře 2014 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidím, že řešíte kočárky. No my jsme pořídili EW. Byl komplet i s autosedačkami a se vším co je k tomu potřeba za výhodnou cenu a vypadal jak nový. Tak jsme neváhali. I když mi vadí to polohování nohou a taky, že nehoupe. No jo no...nic není optimální. Ale do paneláku by se nám stejně nic jiného nevlezlo a do 10.patra nic tahat nebudu :grinning:
10. bře 2014 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy držíme všechny pěstičky, ať to všechno dobře dopadne a bylo to jenom podezření doktorky. Oni někdy hodně straší :angry:
10. bře 2014 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek