• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

Ahojky holky. Tak první screening nám dopadl dobře :slight_smile:. Prckové odpovídají 12+4tt. Zatím vše OK. Jen sem posledí dva dny začala zase zvracet :frowning2: . Doufala jsem že už bude líp a je to zpátky...
22. říj 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek snazim se davat pozor,ale vsdycky se ji podaei na me nejak dostat.Ma dva roky,to se vysvetluje blbě,ona to vubec nnechape,ze v tom brichu sou tvorecci,miminka zna jako panenky,tak musim davat vix pozor.Nerada bych aby sw neco podelalo jen k guli chvilce nepozornosti
22. říj 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 tak ji to nakresli :slight_smile:
22. říj 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucavka gratulujuuuu !!!!! Teda zvracení ti nezávidím... Ja ani jednou... Diky bohu...
22. říj 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek možná až budu kit větší bricho a kopnou ji,tak to začne chápat,ale nez to bude,musime ji to nejak vysvětlit,bude to dost těžké,je na me hrozne závislá,buď bude malá chuva,nebo je veme jako vetřelce
22. říj 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 tak ji řekni ze kdyz to bude dělat budou mít miminka šišatou hlavu :slight_smile: to by mohlo fungovat :slight_smile:
22. říj 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek no musim něco vymyslet.
23. říj 2013 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 pohlaví by nám řekl,ale nechtěli jsme :wink: Byla jsem u Vlašína a jsem moc ráda,že jsem se k němu dostala.Prý je nejlepší :wink: A včera výsledky krve ok :dizzy_face: Paní doktorka (co mně volala) říkala,že obě miminka jsou zdravá :dizzy_face: Ale nemůžu se přihlásit,abych si přečetla konkrétní výsledky :angry:
23. říj 2013 v 10:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi mě to řekli hned i dali celou zprávu s vysledkama ....
23. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek mně řekli,že výsledky krve druhý den, zprávu pošlou na gyndu a na netu bude informativní zpráva pro mě. Mám heslo a stejně mi to nejde :unamused: Ale tak hlavně,že je vše ok. Přečtu si nenápadně tu co pošlou na gyndu :grinning:
23. říj 2013 v 10:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi Já to určitě budu chtít vědět,mám hodně věcí po dceři a případně pro chlapečka pár neutrálních kousků,takže ať můžu dokupovat,pak by toho bylo dost a aby nosil růžové,to by mě bylo samotné blbé :slight_smile: Na screening du šestého,dva dny před tím k mojému dr,tak sem zvědavá
23. říj 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 My si to nenechali říct ani u dcery. Taky jsem nakupovala to první oblečení neutrální tak akorát něco dokoupím a třeba aspoň jedno bude holčička :grinning: Doma vynosí co bude a k mudr,ven a na návštěvu nakoupím něco fešáckýho :wink:
A kam teda na ten screening půjdeš?
23. říj 2013 ve 12:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja mam všechno v hnědé a béžové a bílé - miluju medvídkovou kolekci Mamas @ Papas takže zatím vse v těchto barvičkách :slight_smile:
23. říj 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi půjdu do toho Brna,manžel by nemusel v jiný termín dostat volno a to bych nechtěla.aby zůstal v práci a nebyl u toho.Navíc bych neměla kam dat dceru,tak by musela se mnou a to nevím jak bych ji tam ještě hlídala:slight_smile: My máme hodně růžového,ne že bych sama nakupovala,ale hodně se toho sešlo,tak u nás kluk nemá šanci,budu radši když to budu vědět,kdyby to nebyli dvojky,možná by mě to bylo jedno
23. říj 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek a už nakupuješ pro miminka? Já právě přemýšlím kdy asi začít.

@vrtulka81 mě štve,že se nemůžu přihlásit do toho jejich systému a přečíst si ty zprávy. Už sem tam i volala a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak pro větší miminko máme taky hooodně růžového :grinning:
23. říj 2013 v 18:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi neco uz mam, nakupuju přes ebay hodne takže to jde pomalu - odmítám ty přehnaný česky ceny.., a všechno dvakrát to je sila.... Jediné co bude chtít větší investici, je kocarek a židličky...ty jim vydrží až do puberty tak to je zase dobrá investice :slight_smile:
23. říj 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
23. říj 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek super židličky :wink:
Chtěla jsem se tě zeptat jestlis byla i na tripple testech? Mě čekají 4.11. a dost uvažuju,že je odmítnu. Pročítala jsem teď několik diskuzí a hoodně si holky stěžovaly,že jsou opravdu často falešně pozitivní. S dvojčátkama ještě častěji :unamused: Mám strach se pak zbytečně nervovat a rozhodovat se jestli na plodovku jo nebo ne..Holky psaly,že když se screening v 1.trimestru ok tak že stačí velký UTZ v 20tt. Co myslíš?
24. říj 2013 v 08:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi ja byla na screeningu, vyšel ok, ale protoze původně jsem chtěla Prenascan a ten u dvojcat nejde - tak jsem sla kvůli veku na plodovku a jsem rada sla bych asi stejně i jinak - chci mít jistotu ze jsou prckové ok :slight_smile: triply mi dr ani nenabízel je to pry fakt nespolehlivý.. Ted uz me čeká ten screening ve 21 tt a doufám, ze i dobre vysledky z amnio :slight_smile: odkud jsi?
24. říj 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ach jo tak já nevím :unamused: Zase hrozně nerada něco takového řeším :confounded: A on evidentně chce,abych na ně šla. Jinak by mě na ně neobjednal,že.. :confounded:

Bydlím kousek od Brna v Moutnicích.
24. říj 2013 v 08:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi ja bych to u těch dvojcat neriskovala - ale he to jen na tobe - kdyz ti vyjdou blbe / a pravděpodobně ano/ tak ze ta plodovka čeká stejně..... Fakt to je těžký ale ja jsem rada ze jsem takto sla... Jsem po ivf a deti jsou vymodlene tak jsem asi víc opatrná....
24. říj 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi Píšu svoji zkušenost, můj dr, když mi doporučoval screening v I. trimestru říkal, abych na něj určitě šla, jelikož pak ty tripply se u dvojčátek nedělají (ale už si nepamatuji, je možné, že říkal u jednovaječných, které já mám, takže jestli máš třeba dvojvaječný, tak se třeba dělají), to jen tak pro info. Takže já jsem na tripplech nebyla.
24. říj 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek
@zereta díky holky za info. Jestli mě nepřinutí násilím :grinning: nejdu do toho :wink: Fakt už mám strach teď :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2013 v 09:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi jdi na amnio - nic to neni a budes mít svatý klid..... Někteří dr jdou " ještě nemoderní" a triply uz jsou fakt zastaralý ... Me dokonce v rámci amnio nabídli v rámci lékařské studie neco jako Prenascan pro dvojcatka - tak to budu mít ještě pojištěny takto -

ten projekt se jmenuje: Zavedení časné neinvazivní diagnostiky plodu z mateřské krve....

byt tebou zeptala bych se v nejakem moderním centru v Brně i na tohle a na amnio...nevím jaky je tvůj gynekolog....
24. říj 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky přemýšlím,že když vyjde screening v pořádku tak triply odmítnu,vyšlo mě to blbě už u malé a pak sem se nervovala,měla být taky z dvojek,tak to vyšlo samo blbě,tak na ně prdím,ploduvku budu zvažovat,ale asi jo
24. říj 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak mě to nedalo,fotka ve spoďárech je focena dnes s dablčaty z 11tt a foto vedle ze 14tt s dcerou,no nevím,ale roste to rychleji,budu ten bancek vozit na kolečkách
24. říj 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 krásné bříško :slight_smile: ty asi cvičíš vid ? :wink:
24. říj 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek jen občas,pred malou teda hodně,ne cvičení ale hrala sem fotbal.Spíš je to teď spekate
24. říj 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vložím vám svůj pupek :grinning: . Nebyl teda úplně plochej před těhu,ale teď je už mazec. I s malou sem měla ooobr břicho. Su zvědavá do jaké míry naroste teď :slight_smile:

Holky já mám strach i z té plodovky :confounded:
25. říj 2013 v 11:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oblečenej pupek :grinning: Už ho neschovám, noo.. :grinning: :sweat_smile:
25. říj 2013 v 11:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek