• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@ivetaivetka si prdelky dělaj místo určitě :slight_smile:

@vrtulka81 a jo, na to jsem v tabulce vůbe nekoukala, jsem debil :grinning: Hele v průkajdě mám termín 1.9 a 36+0 mi vychází na toho 28.7 - teda doufám,že to počítám správně :sweat_smile:
12. bře 2014 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Tak já budu mít 14.7. - 38tt, Boskovice - JM, dvojvajky
12. bře 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88
@vrtulka81
Pavli, seš hodná, žes mě připomněla :slight_smile: Já tady teď koníka trošku flákám, šíleně otíkám a karpály zlobí tak, že někdy necítím ruce, takže píšu s potíží... Každopádně jsem nakoukla do tabulky a očividně budou mít kluci spoustu jmenovců :slight_smile: Čekáme Jakuba a Matěje, dvojvaječní, ofiko TP 18.5., ale podle doktorky 38.tt, takže zhruba konec dubna nebo začátek května. Bydliště Židlochovice.
12. bře 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 K těm plínkám, myslím, že Tesco má taky ty jedničky, ne? Jinak jak se ti funguje? Máme podobný termín a nějak začínám pochybovat, že by těch posledních 6 týdnů bylo snesitelných... Celkem masakr :frowning2:
12. bře 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzaczech Jsem ráda, že jsi se ozvala :slight_smile: to otýkání není nic moc, to tě snad ani nenechají do toho 38. týdne ne? já jsem u dcery taky otýkala na konci těhu, ale ne tak jako ty, koukala jsem na fotku. Tesco taky dělá velikost jedna(dokonce i 0) http://www.itesco.cz/cs/novinky-a-nabidky/tesco-loves-baby/plenky/
ale ne v každém Tescu se dají sehnat :frowning2: u nás vě městě je mrňavé, omezený sortiment.
12. bře 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzaczech Taky koukám.. Matěj bude nějaký populární na Moravě :slight_smile:
12. bře 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny maminky, chtěla bych se k vám přidat, čekám dvojvaječná dvojčátka v srpnu, pohlaví zatím nevím, jsem od Olomouce.
12. bře 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzaczech mrdá mě z toho,začíná mě bolet i to o čem sem nevěděla,prckové mě vytlačili žaludek až do žebra,takže když ležím a chci se otočit,tak trpím,fakt to bolí než si to sedne.i blbé stávání ze sedu,než se uhnízdí,tak t je mazec.Pár dní mě aspoň nepálí žáha,ale to je zase chvilkové než začne.Mám z toho docela strach,co ještě přijde,ale lepší to rozhodně nebude :confounded: Jinak podle Tp mám taky 18.5. ,posunuli mě na 13.5. podle ut,no sem zvědavá :slight_smile: JAké mají prckové míry,u nás je to přes 1200g.Pro mě je meta 34,35tt pak už ať klidně vlezou :grinning: hlavně hůavama dolů,chci rodit normálně,nechci císaře
@nikina88 na plenky mrknu,díky holky za typ,sice máme tesco z ruky,ale občas se tam dostaneme,takže bych udělala zásobu
@jitulinaka ahoj a vítej,přesný termín by nebyl ? Hned tě tam písnu a zítra zase zveřejním :slight_smile: A´t to tu neplácám jednu za druhou
12. bře 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. bře 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 akorát se dívám že ten balík padne za den :slight_smile:
12. bře 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 No mohli by ty balíky dělat větší :unamused:
12. bře 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tééda holky, vy jste se tady teda činily :slight_smile:. Tabulka je super nápad, bude to všechno pěkně přehledné. Ještě mě napadají hoky-těhulky @mamba79 , @karolina82 , @cekatelkadvojcatek. A pak holky- už maminky @motley , @biolage, @adelinaa a samo ještě @pehu .Ty všechny tady přispívaly :wink:.

@vrtulka81 já tedy také pěkně prosím připsat do tabulky :slight_smile: :
dobrmania, 13.5. holky - Natálie a Terezie, jednov?, 38.tt ( 29.4.), Květnice Pha - východ,

Jinak k těm plenkám tesco ty jedničky mají jen malinkaté balení - to je naprd :frowning2:, ale ty č.2 mají i mega balení a dokonce ho mají teď do 18.3. v akci :slight_smile:. My do nich také půjdeme a pak přejdeme na látkování :slight_smile:
12. bře 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky řešíme s manželem jména,myslím že je už na čase,kdyby se něco posralo,tak ať nepotím při kuchání nějaké blbosti a pak se budu divit jak sem je chudáky pojmenovala.J8 mám celkem jasno,z klučičích se mě skororo nic nelíbí,holku sme odsouhlasili Adélku,kdyby se soudruzi sekli a nakonec vylezly baby dvě,tak druhá bude Michalka,ale ten kluk je průser.J8 sem se ustálila u Adama,jenže u nás je jeden Adam,co jezdí točit péčko do rakous,můj mu neřekne jinak než řiťipich,takže s Adamem je na vážkách,pak byl na řadě Michael,to se mu přestalo líbit,teď přišel s Danem,ale to pustilo zase mě,já sem ještě pro Filipa,hodně populárního Matěje,to už měla být dcera a nejradši bych si prosadila Ondru,to mě ale zytrhnul,já sem v prdeli,fakt nevím.Občas má nápinky protlačit jméno po sobě,ne že by mě vadilo u něj,ale miminu bych to neudělala.Má jméno po tatovi,Vlastimil,mě to přijde jako zoufalství,nevím co dat děcku,tak mrsknu po sobě.Poraďte buď jak ho přesvědčit,nebo jak se domluvit :slight_smile: HLavně chceme české jméno.Děcka si už kopou tunel nasvětlo a já je neumím ani pojmenovat.
@dobrmania si borka,to je fůra dalších :slight_smile:
12. bře 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Hlásím dvojvaječný, termín dle MS 14.6., ale v reálu císař koncem května, páreček Adam a Ella, bydliště Praha 14
12. bře 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 tak aby to bylo na férovku ty vyber klučičí a manžel holčičí jména :grinning: Ale je to boj, to je pravda, my jména vymýšleli léta, díky IVF jsme měli času na přemýšlení dost :grinning: Mě by se líbil Filip a Daniel :wink:
12. bře 2014 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 to tě docela chápu, už bych z toho také byla nervózní :slight_smile:. My se také hrozně dlouho nemohli na ničem dohodnut... :sunglasses: Jména máš pěkná, Filip je moc krásné jméno, i Ondrášek a Matěj samo taky (ale to má teď skoro každý :grinning:). Napadá mě jedině lest - jakoby na oko to nechat otevřené, ale v hlavě už jedno jméno stopro vybrané, no a až půjdeš na sál, tak to před chlapa předhodit jako hotovou věc....budeš ve slabé chvilce, tak to ti to určitě nezatrhne :grinning: :grinning:. Nic jiného mě nenapadá :slight_smile:, nebo pak jedině si v klidu sednout a všechna jména co se vám líbí tak sepsat i s příjmením a pak nějak vyselektovat :wink:
12. bře 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karolina82 tak sem přemýšlela jak to s tebou dopadlo,ze začátku si nevěděla jestli se to povede a super :slight_smile:
@dobrmania i tohle mě napadlo,že před porodem to na něj vybalím,pokud už nebude jasno,to bude hodně na měkoučko :grinning:

JEstli ještě někoho něco napadne,šup sem s tím,jinak ty co ste označené,ozvěte se,jak na tom ste a jestli chcete taky do tabulky :grinning: Zítra sem připnu prozatimní výsledek,hnedjak se vrátím z mladým od psychouše,to zase bude :frowning2:
12. bře 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky drzte palce, v devet jdou prckove ven. Mam peknej darecek k narozkam :slight_smile:. Jestli nas neprekvapi tak to bude Samuel a Sofie. Dalsi jmena pro jistotu sou Samantha a Alexander. Vcera sem se po porade s anesteziologem rozhodla pro spinal. Kvuli tomu ze nemuzu lezet na zadech nemuzu epidural a narkozu spatne snasim. Jinak prodelavam od peti od rana pripravy na sal. Fuj. Az to pujde dam vedet jak natom sme.
13. bře 2014 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucavka Jééé tak čekáme na samé dobré zprávy a fotečky pak :slight_smile: :slight_smile:
13. bře 2014 v 06:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Já teda hlásím TP 6.8. a ten 36tt 9.7., kluci, jednovajky, Rosice/Brno, Antonín + ?
13. bře 2014 v 07:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetaivetka Já krvácela jednou cca v 11tt a pak 14dní občas špinila už tmavou krví
Jinak gratuluju k dvojkám
13. bře 2014 v 07:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka Držím palce a těším se na info a fotečky až budou miminka na světě :slight_smile:
13. bře 2014 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka Taky držím moc palce a těším se na fotečky!!! :dizzy_face:
13. bře 2014 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Jojo, se jménama to je těžký. Moje vybraný odjakživa (jsem počítala už od mala, že budou dvojky, když mi to všeuchni říkali, maminka je z dvoj tak je budeš mít taky) byla Kristýna a Karolína. Jsou to kluci :D :D Tam jsem nevěděla ani já... Takže jsem chtěla jména co začínají na stejný písmeno a nebo končí podobně. Odřej a Matěj a pak jsem špekulovala nad Tomášem a Lukášem, protože jsem myslala, že manžel s Matejem nesouhlasí, no a asi jsem o tom mluvila tak dlouho, že to pojal za vlastní nápad :D Kdyby to byl páreček, tak by byl kluk po manželovi, ale tím, že jsou dva tak myslím, že by to bylo nefér pro toho druhýho :slight_smile: Navíc oba dědečci a manžel mají všichni stejné jméno = inspirace 0. :slight_smile:)
13. bře 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka drsim pesti at ste vsichni v pořádku,budeme se tesit na informace,fotecky.....Jakto ze uz musi ven? Smankote fakt po tom 30tydnu cekat cokoliv.

Holky doplnujte hezky udaje a odpoledne zverejim tabulku :wink:
13. bře 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka Jéé.. držím palce všechny do mám. Ať jste v pořádku všichni a těším se na fotečky :slight_smile:
13. bře 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka držíme pěstičky...ať se všechno povede :slight_smile:

@vrtulka81 teda ale jsme se rozrostli...tolik dvojčátek. U mně snad jenom dopsat, že jsem z Mladé Boleslavi.
Tak ať tomu psychoušovi :wink: nestrhnete normu.
13. bře 2014 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky stalo se vám někdy, že máte pocit, že se jedno mimčo nehýbe? Začínám pomalu panikařit. Od včera se mi zdá, že holka pořád spí. :unamused:
13. bře 2014 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana Ahojky, buď v klidu, miminko co mám dole cítím hodně málo(a přitom je naprosto v pořádku) a to co mám nahoře zase cítím téměř pořád, protože mi kope do žeber, záleží na uložení a jak jsou zrovna otočení, jsou dny kdy mi taky spí víc než jindy.
13. bře 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 ahoj, díky za uklidnění. Jen je to takové zvláštní, že doposud se mrskali navzájem. Mám je hezky srovnané hlavami dolu. Jedna strana sebou pořád šije a druhá nic. :unamused: V pondělí jsem byla na UTZ a bylo vše o.k. Tak snad je to jenom blbý pocit.
13. bře 2014 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek