• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@vrtulka81 Ahojky, super nápad s tabulkou. přidávám se. čekáme dvojvaj.,termín 1.8(38tt) pohlaví nevíme. jména by jsme chtěli Melichar, Samuel a v případě holčiček Maddalena a Marianna. Již mám syna Mikuláše.
13. bře 2014 v 08:48  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana Nevím jestli to tak je, ale přijde mi že holčičky jsou více spavé, když jsem čekala dcerku, tak jsem si těch pohybů moc neužila, pořád chrněla a musím říct, že jí to zůstalo dodnes, má to po mně :grinning: takže je klidně možný, že holčička se teď chce jen více prospat :wink: na moje miminka zaručeně funguje sprcha, to se vždycky probudí a je živo, tak jestli na ty tvoje taky něco funguje, tak to můžeš zkusit ať jsi více v klidu. Já zase byla nervní, když jsem cítila pohyby bez ustání a nevěděla sem co se děje, každý den je jiný.
13. bře 2014 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Super tabulka, možná by nebylo špatný ji umístit na google docs, tam k ní může každý a každý ji může aktualizovat sám. Jestli chceš, pověsím ji tam, když mi ji pošleš. Pak sem dám odkaz. Já mám termín 2.června, reálně polovina května, čekáme Julii a Alžbětu.
Dlouho jsem tu nebyla, je tu toho spousta nového. U mě jen to, že jsem konečně doma, užíváme si klidu a sluníčka, holky kopou jak o život, já vrážím pupkem do všeho kolem čeho projdu, mám skoro 13 kg nahoře a funím jak lokomotiva :grinning:
13. bře 2014 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Jo a jsem z Vestce, Praha západ.
13. bře 2014 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka Držím pěsti, palce, malíčky, ať je všechno vzorné a ukázkové, když už se malí klubou na svět tak honem :slight_smile:. Teď už jsou asi na světě :wink:
13. bře 2014 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana psychouš bude psycho z mladého,teda to je nářez.Nakonec se potvrdila obava,že má opravdu nějakou vadu,nejspíš nějakou formu autismu,musíme na další vyšetření.No nevím jak to udělám,u vyšetření musím být já jako rodič.Objednání bude trvat a to už mimča budou určo venku.Když se daří,tak se daří
13. bře 2014 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak tady je tabulka,pořád není hotová,chybí ještě dost informací.Mrkněte na to,překontrolujte.Z hora budou začínat ty,co porodili,u @ruljana nevím jména,váhy a míry.Dál postupně sme napsané podle termínu porodu,abysme viděli,kdo je na řadě a jak to ve finále bude :slight_smile: Dole růžové pole potřebuje doplnit,o nich se nic neví,tak ještě počkám,třeba se hoky ozvou,jestli sem na někoho zapoměla dejte vědět.
@blanick tabulku ti pošlu nejspíš na meila,sem ji můžu dát jen v jpg,jinak je klasika v excelu,sem ji nemám jak dát,musím ji předělat.Pokud s tím budou holky umět pracovat,může každá aktualizovat,popř kdo nebude vědět jak,tak to uděláme my přes diskuzi.Případné námitky a nápada pište,doplníme
13. bře 2014 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nikina88 tak už je to v pořádku. Planý poplach..vyluxovala jsem celý byt, utřela prach, zalila kytky, pak hodila sprchu a huráááááááá malá se točí jak vrtulka.

@vrtulka81 tak to mi je líto. Pevně věřím, že to bude jenom nějaká lehká forma, která za pomoci odborníků a věkem odezní. Ty máš v sobě hodně energie, tak to určitě zvládněte. :slight_smile: (ale vím, že je to na palici, ach jo)
Jinak ta tabulka je super. Máš pochvalu. Teď už jenom hezky postupně doplňovat, tak jak to tam jde za sebou. :wink:

Slyšíte holky, žádné předbíhání!!!! Hezky popořadě, ať se nehádáme. :wink: :sunglasses:
13. bře 2014 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vypadá že do května by měla být nuda
13. bře 2014 v 16:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana tak to je super ze se zase mrvi,asi zabrala polohu kde si ji necitila.S tim ze sou holky klidnejsi nevim,dcera byla silena uz v brise a tato malinka me taky moc nesetri.S tim mladym je to na palici,on ma bordel v hlavě,mala porad hysterka,vecne se škrábe,musim ji neustale hlidat.Sem zvedava co bude s dvojkama,vkladam do nich nadeje,ze nic :slight_smile:

No jo zadne predbihani,pekne postupně.A chce to nove maminy aby ty posledni na seznamu,nemeli depku.
Ten duben si myslim bude veseli,nemyslim si ze vydrzime vsechny do terminu,popravde ani nechci,sraci 38 tt max,pqk uz by me z toho fakt drblo.
13. bře 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čaute holky konečně jsem tu - je to mazec ale nádhernej jsou to miláčci...
13. bře 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@pidisek hurááááááááá,já sem se lekla že si na nás zapoměla .-) Sou kouzelní,vypadají spokojeně :slight_smile: Jak ty se cítíš,co to břicho,zvládáš prcky i s tím kuchlým pupkem? Kojíš.....přeháněj :grinning:
13. bře 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana Tak prima, alespoň budeš v klidu :slight_smile:

Dneska jsem byla na krátké procházce když bylo tak hezky a pěkně mi natekly nohy, v tomhle těhu poprvé. tak moc nadšená nejsem.
13. bře 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky která sháníte EW kočár,tak tady dala jedna mamina limeťák,mě se líbí,je to uplně něco jiného :slight_smile: http://www.sbazar.cz/zuzka.chomatova/detail/5329785-prodavam-kocarek-easy-walker-duo-mnou

@nikina88 mě zasetvrdne břicho a pobolívá podbřišek,tak zase panikařím :frowning2: Snad se zase nezkracuje čípek,mě by mrdlo,chci ten 34tt minimálně,sice mě bolí všechna žebra a kde co.Sem blbá,mám ležat,dnes to udělal hlavně výšlap do třetího patra k psychoušovi,sem myslela že porodím na schodech.
Nic,dáme si povinné leháro
13. bře 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 jeee i ja jsem v tabulce:slight_smile: mám ti poslat údaje nebo mi pošleš tu tabulku?:slight_smile:
13. bře 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 ta barvička je fakt moc hezká :slight_smile: osobně jsem ale zastánkyně jiné značky :slight_smile:
13. bře 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewulka88 pošli údaje,zatím není hotová,pak ji vyvěsíme ať si ji může každá aktualizovat sama :slight_smile:

@nikina88 že by bumble ? :slight_smile:
13. bře 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka myslím na vás a držím palce!
13. bře 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana Mě se holčina nehejbe témeř vůbec, zato klučík tam dělá eldorádo.Také se vždy bojím na kontrolu zda bude holčina ok,ale asi je tam prostě jinak,je dole pod chlapečkem a otočená dovnitř ...tak asi proto.
13. bře 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 jj bumbleride :slight_smile: dlouho jsem hledala ten pravý a i když jsem kočárek ještě nevyzkoušela v praxi tak jsem se svojí volbou spokojená :slight_smile: ty máš jakého favorita?
13. bře 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 oki, takže 24 tt, termin dle MS 9.7., jména Ondřej, Eliška - neni jisté, dr si není jistý pohlavím:slight_smile: dvojvaječná, bydliště Břeclav, děti žádné :slight_smile:)
13. bře 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Jinak pokud do tabulky zahrnuješ i holky, co už porodily, tak vím o Ivě @iiwaa ta porodila 21.1. 2014 dvouvaječný chlapečky Adámka 2,53 kg a Davídka 2,13 kg. Ofiko termín měla 7.3.
13. bře 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek jsou to krásní prďousové :slight_smile: !
13. bře 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek to jsou bobánci, jste už doma? co kojení? povídej jak válčite, jsme zvědaví

@vrtulka81 u mě si prosím můžeš napsat : bydliště olomouc, děti Petr, Eva, Andulka,Stellinka

Jinak kočárek ještě furt řešíme :unamused:
13. bře 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 tabulka je super! vypociny termin jsem mela 24.2. jmena Patrik a Nikol. pata vazil 2775g miru nevim nemerili ho a Ninynka vazila 2725g a merila 43 cm. bydliste černà v pošumavì.

Tak jsme uz druhy den nemocnici s malou :frowning2: monitor dechu nanny nam zachranila Ninynku. Povim vam ze hur mi snad nikdy nebylo, hrozna bezmoc kdyt nemohla popadnout dech. . . prymar me tu moc neuklidnil pry se to muze stavat casteji a to snad nedam fakt hrozne na psych :frowning2: mno snad to zvladneme. . .
13. bře 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana jejda,holky to není možné,každá máte něco,malinké přeju ať je brzo v pořádku a neopakauje se to,nám to udělalo taky u malé a vím co to je za psycho,ale opakovat se to nemusí,musí se doufat.Ještě že ty mašinky máme,já bych bez nich nemohla spát.Držím palečky.
Navíc mě docela děsí savci,neodpovídá ani na sms,tak doufám že je u nich všechno v pořádku a jen nestíhá nebo si užívá kloučků
@nikina88 já už mám favorita doma TFK,prva sem jej nechtěla a pásla sem po bumble,ale ankonec mě ho předvedla v plné kráse mamina u nás,dost jej vychválila a ukázala přednosti,no a taky zvítězila cena,sporťák ám za 15 a korby zánovní za 4,což bych dala celkem jen za sporťák,ke korbám byly i adaptéry,pláštěnka a moskytyéry,takže nebylo co řešit,hlavně já budu vyjíždět s garáže a du máme do dost blbého kopce,takže ruční brzda byla nutnost.Ale bumble se mě fakt líbí,teda až na korby,že leží jakoby na sporťáku.
@ewulka88 teda další moravačka,to máme kousek,já Mutěnice :slight_smile:
13. bře 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,taky bych se k vam rada pridala:slight_smile: sem prave ve 34tt ,cekam dvojvajecna dvojcatka ,porod se blizi a ja zacinam mit strach jak blazen z prirozenyho porodu :frowning2:
13. bře 2014 ve 22:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 jj, taky jsem se divala :slight_smile:)
14. bře 2014 v 00:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 tabulka je perfekt :wink:.Máš vélikou pochvalu! :sunglasses: Koukám, že jsme na tom ouplně stejně...tak né že budeš někam pospíchat...hezky kopyta nahoru a odpočívat :wink:. Já si dala jako metu pro stav 3v1 Velikonoce...mám vysoké ambice :grinning:.
@pidisek božínku! to jsou nádherná miminka. A jak to všechno zvládáš? Nechají tě vyspat? Jak se cítíš ty? Daří se kojit? Jsem zvědavá jako opice. :slight_smile:
@ruljana ajaj, tak to mě mrzí... Díky bohu za monitory dechu. A proč vás v té nemocnici drží tak dlouho? Je malá v pořádku? Moc ti přeju, aby se to už neopakovalo....musí to být pořádný stres :unamused: .
14. bře 2014 ve 04:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb Vítej! :wink: A co čekáš? Holčičky, klučíky či páreček? A ty budeš rodit přirozeně?:wink: Máš dětičky už "nasměřované k východu"?
14. bře 2014 ve 04:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek