• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@ruljana jejda to jsou zvraty, tak se brzy vraťte v pořádku domů
14. bře 2014 v 06:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
jdu jen na skok , tak v rychlosti...@ruljana držte se, ať jste brzy doma! Já se u Fífy bez monitoru neobešla, neusnula bych...
@hanulikb čauky, mám stejné otázky jako @dobrmania :grinning:
14. bře 2014 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana držím pěsti ať je vše zase v pořádku!
14. bře 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb ahoj a vitej,stejne otazky jako holky,sup sem s odpovedi,am tady fakt opice zvedave :grinning: Proc mas strach z prirozeneho,co bych za nej dala,nevim jestli uz mas deti,ale po zkusenowti bych fakt chtela přirozeně,toffiknute bricho po cisari me neláká.Kdyz budou problemy,stejne te kuchnou,tak se neděs:grinning: Chvilku si poskucis jako pes,parkrat zatlacis a decka sou venku.Zastuplujou ti kachnu jako fusakli,supnou do sprchy,do postele a naprosta pohoda.po cisari máš rozflakle bricho,boli to jako krava a blbe se to hoji.Jen tak v kostce o porodu.Jeste chce jit nekdo rodit :grinning:
C
Holky to vam byla noc na posrani,3x na zachod,ale zvednout se,booze to bylo něco,mimina asi opet zmejila polohu,boli me zebra a spleskli me organy pod krk.To budou zajimave ctyri týdny,si to hodim.
Brala bych taky termin okolo velikonoc,aspon se nemusi srat se slahačama :grinning:
14. bře 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dobrmania zatím nekojime, tak se uvidí :slight_smile: je to fakt krasný, pidísci jsou neuvěřitelný :slight_smile: dnes ma přijít kocarek tak uz jsem hrozne zvědavá :slight_smile:
14. bře 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Velká a ještě obrovská gratulace... jsou strašně moc krásní :slight_smile:
14. bře 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb Ahojky, taky tě vítám, jsi tedy v tabulce čekatelek na prvním místě, napiš co čekáš. Já se tedy taky bojím přirozeného porodu po předchozí zkušenosti s dcerkou, jenže on ani ten císař není žádná výhra :unamused:
14. bře 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Já tedy v noci vstávám i častěji než 3x, začíná to být všechno zajímavý, pěkně mě bolí stydká kost a i záda o sobě začínají dávat vědět, od včera mi natýkají nohy, máš s tím taky problém? jak jsi na tom s váhovým přírůstkem?
14. bře 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana no to je nadělení...tak ať jste co nejdříve doma a nikdy se nic takového neopakovalo.
Hlavně, že hodně lidí říká, že monitory dechu je jenom taková vymoženost a k ničemu to není. Všechny nakopat :angry:
14. bře 2014 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana Monitory dechu zachraňují životy, osobní zkušenost naštěstí nemám, ale v práci jsem se setkala s lidmi, kteří monitor neměli a doplatili na to :unamused:
14. bře 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 ty by jsi klidně mohla mít v novinách svůj sloupeček a psát stručně, jasně, výstižně a bez ubrousku :slight_smile: Jinak s tou nespavostí mě to drží už pár neděl. Jen jsem přestala zvracet po 4měsících a hned jsem nastoupila do ligy učůraných a uběhaných. Co hodinu jdu, vypudím par kapek a mažu zpátky. Ale mně naštěstí nic nebolí. Musím zaťukat. :wink:

@pidisek máš nádherné pidísky..ještě jednou moc gratuluji.
Proč se nedaří kojit? Používáš i odsávačku? Já z toho mám větší obavu, než z porodu. Bojím se, že nic nepoteče :frowning2: A co bříško? Ty jsi ho měla tak krásně malé, už se pomalu zatahuje? A co jizva? To jsem holka zvědavá :wink:
14. bře 2014 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 mě teda natekli nohy jenom jednou..pak jsem začala zase nosit kompresní pančuchy a musím říct, že paráda. I když je to nepříjemné, když je teplo..trochu mě svědí, ale lepší než otoky.
Já mám značku Avicenum http://www.lekarna.cz/avicenum70-p-kalh-tehot-176-182-1303/
14. bře 2014 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana Zkušenost s natýkáním nohou mám z prvního těhu, ale to bylo chvíli před porodem a venku byly třicítky, teď jsou ale jiné podmínky a vím že to může být příznak i něčeho špatnýho, tak to hlídám, když sem byla naposledy na pohotovosti tak mi dr řekla, že kdybych nějak hodně otekla, tak mám raději přijet, nejsem žádná cíťa, ale dělá mi problém rozeznat co je ještě v normě a co už je průser. A jinak díky za tip, ani jsem nevěděla že něco takovýho existuje.
14. bře 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 někde jsem četla, že když otečou nohy, ale do rána ty otoky zmizí..je to následek těhotenství jako takového. Ale když k tomu otečou i ruce a tvář, je to příznak něčeho horšího. Mě doktorka řekla, jakmile budete cítit nateklé kolena, tak dorazte. (kotníky jsou prý normál) Máš doma tlakoměr?
14. bře 2014 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana Včera mi natekly poprvé po procházce, přes noc splaskly, ale jak sem ráno vstala tak se to vrátilo, mám jen nateklé kotníky, nic víc. Tlakoměr mám, musela jsem si ho pořídit na začátku těhu, protože mi na gyndě dr pokaždé naměřila vysoký tlak a strašila nemocnicí, jenže se ukázalo, že mám vysoký tlak jen u ní, respektive u doktorů, ale to už jsem měla i v dětství, takže se měřím pravidelně a tlak mám v pohodě, kdybych k těm nateklým nohám měla ještě vysoký tlak tak mažu k dr.
14. bře 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 u mě to učurávání zatím není tak hrozné,malí sou totiž otočení blbě a netlačí na močák,spíš vyletím jen kdyžý mě nakopnou,ale jinak to stojí taky za houby,bolí mě žebra až na zádech,nevím kam se tam cpou,stydká kost se chvilku uklidnila ale začíná to nanovo,i žáha,pár dní byl klid.Nohy naštěstí zatím nenatěkají,snažím se dost posedávat,mám sice ležet,ale to nejde s malou za prdelí,tak aspoň sedět na řitisku.Váha ani nevím,měla sem zase žravů,takže typuju 14kg,což je na mě fakt záhul,bolí nohy a hlavně kyčle.

@lanitana no á myslím že po tom komentáři by si ženské rozmysleli mít děti :slight_smile:
@nikina88 první porod většinou stojí za hovno,ale druhý je lepší.Já sme rodila poprvé v 19ti,dr řekl že na prvorodičku super,já sem byla jiného názoru,dcera po 11ti letech a bylo to stejné.I tak bych radši šla i do třetice přirozeně.Psala mě savci jak sou na tom a že teda ten pupek strašné,že ji nepomáhá ani ten poporodní pás,že to bolí ještě víc.MIreček že je pořád v pořádku a kojí,už má téměř 2kg,Tomášek že nemá nějak dodělané srdíčko,takže bere léky a je to na dobré cestě,je unavená,jenom kojí,odstříkává,přebaluje a spí max 2hodiny.To sou vyhlídky teda.Fakt je radši donosit co nejdýl,není o co stát.

@rujlana držím všechno co máme ať už se to neopakuje,já to zažila jednou a stačilo,Tak se holky držte a ť ste zase brzo doma.
14. bře 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska přišel vatelín,musím obšít korbičky dokud držím,tak držte palce ať to neposeru :slight_smile: Jinak vozím mimča na káře
14. bře 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 já mám miminka taky blbě otočený, člověk by řekl, že musí mít už málo místa, ale pořád tu polohu mění :unamused: žebra teda necítím, i když mi do nich mrňous pořád kope, ale ta žáha to je taky něco, bez tumsu ani ránu :grinning: já jsem u prvního těhu přibrala 25 kilo, teď mám nahoře nějakých 11kg, tak jsem ráda, měla jsem z toho hrůzu, některý těhule s dvojčaty naberou i třicet kilo a to je teprve nářez.
Proč musíš obšívat ty korbičky?
14. bře 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 vnitrek byl skaredy,takovy zasly,tak je obsiju aby byly hesky bílé,byl to fakt hnus,stydela bych se s tim vyjet.Pocitam ze budeme treti majitelé,tak potrebuji krapet pomoct.
Jako pribrat 30 kg,tak asi chcipnu,i tohle me dava zabrat.Mam hruzu z techto poslednich tydnu,mimca zacnou nejvic pribirat,asi srostu s gaucem :-/

Holky savci vas vsechny pozdravuje a vzkazuje abysme vydrzeli co nejdyl
14. bře 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 Tak dej vědět, jak se ti to povedlo :slight_smile: já na tyhle práce vůbec nejsem. Hrůzu z následujících týdnů máme asi všechny co už to máme za pár, teď už toho máme plné zuby, ale musíme vydržet co nejdýl, co bychom pro ty naše drobečky neudělali :slight_smile: oni nám to vrátí :grinning:
14. bře 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 pozdravuj Savci...aspoň takhle ji a klukům posílám hodně síly , ať to všechno zvládnou a budou moci za chviličku domů.
14. bře 2014 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 taky sacvi zdravím a ať jsou brzy doma!
14. bře 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi
@lanitana no savci vidí návrat domů nejdřív v polovině dubna,chuďato,hlavně že je to lepší s Tomáškem.
14. bře 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aktualizovaná tabulka
Mylím že ji můžeme hodit na ten net,tam si ji každá aktualizuje sama,MYslím si,že zatím se tam nic nezmění,než se ozvou další holky.
Tabulku dodržujte,ne že budete přebíhat v rodění,jak ste napsané,tak budete postupně rodit,JASNÝ !!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
14. bře 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
no a teda tady je ta tabulka :slight_smile:
14. bře 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Čekám páreček :slight_smile: celkem se to u mě ale měnilo, první že to jsou jednovaječná, pak že kluci a nakonec se z kluka vyrýsovala holčička :slight_smile: tož doufám, že už to tak zůstane ;)
Ten den co jsem psala příspěvek jsem byla rozhozená, na kontrole mi řekli, že i když je jedno hlavičkou dolů a druhé nahoru, že je to stále poloha vhodná na přirozený porod, ale že většinou pak udělají císař - hrozná představa, že jedno můžu porodit normálně a druhé půjde císařem! Děti žádné nemám, sem prvorodička, takže sem úplně ze všeho vykulená!
V listopadu sem nějaký čas ztvrdla v nemocnici kvůli hrozícímu potratu, pak se to uklidnilo a od Nového roku se z domu už vůbec nesmím hnout, protože mi po 27tt dost tvrdne břicho a zkracuje se čípek, takže provětrání venku si užiju pouze při cestě na kontrolu - sem i ušetřena od domácích prací, jen přesun z ložnice do obýváku k televizi a zpět (na to jak sem tyto práce nemusela je mi po nich teskno :slight_smile: ) - ale i tak bych teď už moc nepochodila nikde, sotva sejdu schody na bytovce k autu, tak se mi chce zas na záchod :slight_smile:
14. bře 2014 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jména pořád řešíme, nemůžeme se s manželem rozhodnout :slight_smile: tak to asi vygraduje až těsně před porodem :slight_smile: a bydliště? Velké Pavlovice
14. bře 2014 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek kraasny gratuluju. Holky vsechno jde dobre a Sebik se Sofinkou se maj k svetu. Sami dychaji a hezky jedi. Ja sem je bohuzel videla jen na fotce. Porad nemam dobry ledviny a zlobi srdicko tak zustavam na jipu.
15. bře 2014 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je ted mi doslo co jsem napsala za blbost. Malej je Samuel 1690, 42 cm, mala Sofie 1720, 43 cm
15. bře 2014 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucavka Gratuluji k miminkům a přeju ti, ať jste brzy spolu a všichni hlavně v pořádku :slight_smile:
15. bře 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek