• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@vrtulka81 jj, prvni deti:slight_smile: mazu zatim olejem strie, jizvu mam zakaz necim mazat...zatim
16. bře 2014 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussi asi 10cm, bala jsem se toho moc a uplne zbytecne:slight_smile:
16. bře 2014 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Bré ránko :slight_smile:
@motley tak to jde, to udělali šikovně :slight_smile:
17. bře 2014 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 Tesco plíny jsou dobré, si pamatuju, Fífa byl osypaný i z Pampersek, ale Tesco mu nevadily :slight_smile: A z těch tvých hlášek se po.eru :grinning: Prej naprcaná kravka :grinning:
17. bře 2014 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 jo a Jill jsem cvičila taky, výsledky byly fakt po měsíci,ale musela jsem makat každý den s tím, že jsem nacpala drahoušovi malého ven nebo jsem tady hopsala večer. Ale byla jsem hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2014 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussi no to sem byla taky,hlavne ty prvni ctyri dny byly děsně,to sem chodila fakt jak naprcana,ani na hajzlik si sednut :slight_smile: Ale zase stalo to za to a bavilo me to.Mala cvicila taky,musela sem ji dat neco do ruky jako cinky a vlaatni podlozku,jinak sem si nevrzla.Uvidim co dovoli prtata.Ale dokus hudu kojit,necvicim,max nefo jednoducheho
17. bře 2014 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 S těma tesco plínama budeš určitě spokojená, srovnala je bych je s modrýma pamperskama, jsou z příjemnýho materiálu a snadno se nepročůraj.
Já jsem byla taky v 32 týdnu na natočení ozev a bylo to strašný, když sme chytli jedno mimi uplavalo druhé a tak pořád dokola, něco natočili, ale je to ve finále stejně nepoužitelné, je potřeba 20 minutovej nepřerušovanej záznam a v tomhle týdnu je to ještě na prd jak jsou malý a mají dost místa, i když mně to teda nepřijde :grinning:
17. bře 2014 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak Mireček má 2114g a dnes začneme cvičit vojtovku. Tomášek má 1640g, 23%kyslíku,ale při zátěži mu klesá saturace až na 63 :unamused: Zítra bude mít kardiologické vyšetření. Snad dopadne dobře. Mireček jí 7x denně a Tomášek 8x..sem tam u nich tím pádem pořád..i v noci a už jsem docela unavená. Těším se až budou jíst ve stejnou dobu. Mirečka 2-3x denně kojím. Včera vypil rekordních 26ml :slight_smile:
17. bře 2014 v 10:53  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 jo to určitě, taky nebudu moc drasticky civičit, dokud budu kojit. Ani si nedovedu přestavit jak bych to dělala, měla jsem strašně velké beliny, takže bych se s nima asi fackovala u toho skákání :grinning:

@sacvi mooooc držím na zítra palce!!!!
17. bře 2014 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@sacvi ahoooj moc na tebe myslíme a držíme pěsti ať dopadne Tomáškovi vyšetření dobře!
17. bře 2014 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@sacvi ať malýmu dopadne to vyšetření dobře!
17. bře 2014 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@sacvi teda holka už a´t ste doma a v pořádku,musí to být záhul,doma tě aspoň přechytnou.Na Tomíka pořád myslíme a držíme co se dá at je konečně v pořádku,hlvně aby mu to vyšetření dopadlo dobře.byla bych radši kdyby sme se tam ani nepotkali,nejlíp někde na hřišti s kočárama,snad se to podaří a jestli se tam octneme my,vy ať ste už doma :slight_smile:
@nikina88 sem na to zvědavá,zatím se je nepodařilo natočit,v nemocnici byli ještě malincí,takže se ani nedivím,tak na ot vsázejí te´d,uvidíme,navíc mají placenty na přední stěně,ta tomu taky brání.Hlavně bych byla ráda kdyby tam byl dr,aby na mě mrknul,mimča se otočili a dost tlačí na spodek,tak mám strach abych se nezačla zase otvírat a gakt neskončila se savci na oddělení.Máme ještě čas
17. bře 2014 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 já mám taky obě placenty na přední stěně, ležela jsem tam snad dvě hodiny než cosi natočili a to jsem musela tu jednu placku držet a mačkat si ji do břicha a myslela sem že mi upadnou ruce, do toho jsem tam byla se svojí dvou a půl roční dcerou a to bylo něco, bylo to na ní dlouhý.
Dej vědět, jak si dopadla a kolik mimča váží, já jedu k apolináři 28.3, tak jsem hrozně zvědavá kolik budou ti moji vážit :slight_smile: těhotenství mě začíná dost zmáhat, ale rozhodně nechci prcky takhle brzy venku,36.tt by byl akorát :slight_smile:
17. bře 2014 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikina88 taky sem si to musela držet,malá tam byla se mnou,ale naštěstí i manžel,takže jak začala vyvádět,šli se projít ven.Když nepojede manžel,tak malou hodím k babičce,by tam zbláznila než to natočí.NO sem zvědavá :slight_smile:
17. bře 2014 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 Já malou nemám komu dát na pohlídání, takže všechno absolvuje se mnou. Jakou velikost těch tesco plínek jsi kupovala? v sobotu jedu do Prahy a chci se v Letňanech podívat do toho velkýho tesca jestli tam seženu jedničky.
17. bře 2014 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikina88 ja am brala male ctverky,potrebuje jeste na noc.Ale jednicky maji taky,vychazi i dobre cenově,je jich sice 25 v baliku,ale za 85,-,jedna je za 3,40.Tak sem rikala ze vemu ctyri baliky aspon do porodky.A jak bude akce tak nekoho vyslu a udelaji zasubu.
Ja se prave objednavam az na oepoledne aby byl manzel doma,ale nastesti tchýně je v duchodu tak ji hodim k nim.Ale musim ji zavest od dve dediny.Jako jinak hlidani nehrozí,mam ji na lku pořád,rodice mam siceddve ulice vedle,ale ta nejaka pomoc.....radsi si poradim.Akorat umi kecat a skutek utek.

Jinak na KtG dobry,celkem mimousci spolupracovali,akorat u me nic moc,za necelou 3/4 hodinu 3 kontrakce,,ja teda vim o jedne,ale opet klid,haksny hore a nif nedělat.Ted budu chodit po tydnu do poradny
17. bře 2014 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Oni maj i velikost nula :slight_smile: ale u nás je malé tesco a ta nemaj ani jedničky... ale co vím, tak na jedničky se akce moc nedělaj, já koupila v akci dvojky, ale asi budou ze začátku veliký :frowning2:
U mě je jedno na kdy se objednávám , mně jezdí manžel domu jen na víkend, takže mazec...
Takže se podařilo mimča natočit? já chodím do poradny jednou za 14 dní, váhu prcků nevíš?
17. bře 2014 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
17. bře 2014 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 kočárek mám za 17 a půl, našla sem si ho na internetu a sem moc spokojená :slight_smile:

@nikina88 a
@vrtulka81 já mám za sebou 34 tt a na KtG sem musela jít dvakrát, malá se šíleně vrtěla a nakonec se tam dokopala i s bráškou :slight_smile: tak mě poslali na procházku z coca colou, prý je to zklidní a pomohlo to. Taky si ty placky musím přidržovat, dá to záhul na ruce:slight_smile: vždy když tam sem, tak na moje břicho další maminy ( co jsou taky napojeny na monitor) koukaj a srovnávaj :slight_smile: ale zatím nedržím první příčku ve velikosti a to tam mám dvě, tak sem ráda :slight_smile:
Oba dva prcci mají na konci 34 tt cca 2kg.
jinak sem se vás chtěla zeptat kolik berete magnézka, jestli berete - já od 26tt 2 tablety 3x denně a mám to tak brát dál dle doktora - ale prý by se po 34tt už mělo vysadit ohledně lepšího porodu a stavu miminek a porodní asistentka mi to potvrdila - co vám doktor řekl?
17. bře 2014 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulikb Já ten kočárek taky našla na netu na bazoši a pak jsem si to spojila s maminkou tady na modrym koníkovi, ale mně se moc nelíbil barevně
já beru magnézium co se rozpouští ve vodě, beru sáček denně, mě dr říkala že ho mám pít do 36tt tak nevím
17. bře 2014 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 me bricho pri ktg,ktery mi delaji 20min ztvrdne bezne trikrat,uz to taky nevnimam,ja to bricho mam uz tak napechovany,ze pomalu ani nevim,ze mi zkamenelo
18. bře 2014 v 00:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikina88 nas prave ta barva nadchla,muzu se vsim kombinovat:slight_smile: tak to se mas,ze nemusis brat takove davky
Magnezka-ja se na to zeptam jeste doktorky ve ctvrtek,ale uz si to zkusim pomalu snizit ted co to udela:-/
18. bře 2014 v 00:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulikb a proč ti vůbec nasadili takovou dávku magnézia?
18. bře 2014 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak se všem vede?
Jo, včera nás můj horlivý manžel přihlásil na předporodní kurz. Tak jsem zvědavá :sunglasses: Prý samotné exkurze na odděleních nedělají, jenom v rámci toho kurzu.
Chtěla jsem se zeptat ohledně sepsání porodopisu...Co to obnáší..zatím to po mně nikdo nechtěl a na ten kurz to máme donést. :confused: Chodím do rizikovky v nemocnici, kde plánuji i rodit. Tak jsem myslela, že tohle by měla řešit moje doktorka, ne?
18. bře 2014 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě takový blbý dotaz...kdy plánujete kupovat kojící podprdu?
18. bře 2014 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lanitana mám doma jednu,tak bych měla pořídit,ale až mě to donutí,nejak na šprncu zapomínám :slight_smile: TY jo mě by na předporodní kurz nedostal :slight_smile:
18. bře 2014 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 :slight_smile: já si ho tam budu aspoň vychutnávat. Sama jsem zvědavá, co tam s námi budou dělat. Je to příští úterý, pak podám hlášení :grinning:
18. bře 2014 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikina88 váhu nevím,dělali jen KTG,dr tam nebyl,šla sem k vuli tomu že se jim to nepodařilo natočit před 14 dny,tak že teď už jsou větší,tak to chtěli vyzkoušet,do poradny jdu v pondělí a už budu chodit jednou za týden,že mě radši chcou hlídat :slight_smile: Tak to je fakt na houby,když už ani ten chlap není doma,to ti fakt nezávidím,mě se vrátí aspoň do večera domů,jinak bych taky neměla koho na hlídání,krom teda tchýně.Už se mě nabízela i kamoška,že by Kajku pohlídala.
@hanulikb te´d na KTG sem seděla v křesle a natočili je hezky,sice občas zdrhli a strašně sebou mleli,ale podařilo se,že v tom sedu se líp zaberou,ležat bych nemohla,to se mě blbě dýchá a rozčiluje žáha.Magnezko mám taky 3x2 tbl,ale stejně je důležitější aby sme se neotvíralai,než to tvdnutí.Sem zvědavá jestli čípek drží nebo se zase zcucnul.Kdy vysadit nevím,o tom nic neříkali,ale mě se zdá že sem ho brala i u malé až do konce,ikdyž kdo ví,já sme na tbl bordelář a zapomínám.Akorýt mám zase jakůsi kvasinku,tak mám nějaké čípky,no než to tam vždycky narvu :slight_smile:
jo po mě tam přišl ataky mamina a měla větší břicho,říkala že si připadá jako by tam měla dvě a sestřička jí říká,že tady paní tam má dvě,tak sme se chlámali a já sem si spravila sebevědomí,že sem na tom líp :grinning: Otázka je,v kterém tt byla,abych ji nakonec nepředehnala.
18. bře 2014 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Včera mě ještě sestřička pobavila císařem,jak se ho bojím,tak mě ho ještě znechutila.sem jí říkala že chci aby se mimina otočila hlavou dolů,já dojela do porodky nejlíp ve 36tt děcka šly ven do tří neli dvou hodin aj ven,že císaře nechci za prase.Sama mě to potvrdila,že je to na hovno,že si to hodně mamin ani neuvědomuje co je to za komplikovanou operaci a hlavně kolik může nastat komplikací,že daleko víc než při klasickém,tak sem jí poděkovala,že mě neuklidnila a chlámali sme se dál :grinning: JInak je suprová,aspoň všechno řekne otevřeně a nesere se,no jo,je od nás z dědiny,tak co si budeme říkat že :grinning: Příště jestli bude čas na kecání,tak s ní proberu kojení,je laktační poradkyně,takovů přednášku jak ona udělá málokdo,sem myslela že se u malé poseru,jak mě ukazovala na panách jak kojit :grinning:
18. bře 2014 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@lanitana no to porefuruj,bych chtěla být mucha a vidět,aby se tam neskácel :grinning: Můj už byl u porodu,držel se statečně,ikdyž se malánarodia,tak byl uplně mimo :slight_smile: Ale teda přiznám se,že sem chvilkama sledovala jeho jestli tam sebů nemrskne :grinning: Ale držel se statečně,já byt chlapem,tak nechci vědět dopředu co mě čeká,aby ještě neutekl :grinning:
18. bře 2014 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek