• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

Holky tak zatim sem doma,sice tvrdne,ale bez ztahu,ty mam jen výjimečně,pockam do zítřka.
@blanick co se chlapa u porodu tyka,ja chci a on taky,i za cenu ze pujdou císařem.Byl i u porodu dcery a fakt je to pro toho chlapa zazitek.Zatim co me zasivali,tak manzel se dival jak malou měří,vazi atd...pak mu ji dali do naruce a byl uplne v tranzu,porodni asistentka rikala ze tak pysneho tatinka tam dlouho neměli.Akorat musime mimina presvedcit aby sly ven o vikendu,ma kokotskou praci a nedostane volno,dokonce ani ten prvni tyden s nama nebude moci byt doma :'(
20. bře 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem
@vrtulka81
Já bych ho tam taky chtěla, jenže on si pořád není jistej a já ho fakt nechci přesvědčovat... takže na předporodní kurz se půjde podívat se mnou, jsem domluvená s lektorkou, že ho nemá děsit :grinning: spíš navnadit. Kdyby se tak chtěly holky narodit spontánně... to by bylo fajn, že bychom si je užili hned oba. Ale budu ráda za jakýkoliv porod, když se narodí zdravé a donošené a maminka taky zůstane zdravá a živá :slight_smile:
20. bře 2014 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem...když tam tak krásně svítí sluníčko, tak se hnedka lépe vstává.
Holky já mám zase opačný problém...můj je strašně do všeho nadšený jít, vyhledává kurzy, zajímá se, někdy víc než já :wink: , chápu, že to jsou naše vytoužené miminka a dlouho jsme museli bojovat...jen se pak bojím, aby ho ten zápal rychle nepřešel a on se nenabaží a já pak zůstanu na všechno sama..(i když ho znám a vím, že bude vždy po ruce, ale semínko pochybnosti tady je :unamused: )
Jinak nevíte, jak je to s filmováním na sálu?
21. bře 2014 v 07:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj baťůžek 30+2...
21. bře 2014 v 07:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lanitana ty je mas pod zebrama ? Ty jo s tocenim nevim,ale manzel teda fotil hned jak mala vylezla,aj mu to sestricka rekla.Ale tocit bych mu nedovolila,nevim :grinning:
@blanick on pujde,uvidíš.To si snad nenecha ujit,musite ho fakt navnadit.
Treba bývalý,delal machra nez sem sla rodit mladeho,prej ze mrtvulu uz videl a nejaky porod ho nemuze rozhodit,kdyz to na me přišlo,vyhodil me na porodnim a zdrhnul.Debil to byl
21. bře 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak ja ted zacinam 36tt,magnezko sem si uz sama vysadila v pulce 35tt a doktorka mi to pak taky rekla,ze uz ho brat nemusim,postrehla sem,ze sou mimca po vysazeni o neco aktivnejsi,bricho me tvrdne stejne i po vysazeni a bolest v podbrisku mam k ranu,takova stupnovita bolest,ktera se da vydychat a po pul hodine me to prejde,prisuzuju to rostouci deloze,mimca sou v poho,merit a vazit mi je budou za tyden-chodim na obilňak,kde budu i rodit-jinak nosim tehotensky pas,pri chuzi mi dost pomaha,necitim tak otresy a bricho neni tak tezke
21. bře 2014 ve 23:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tohle je moje aktuální velikost bříška :slight_smile:
21. bře 2014 ve 23:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky holky. Dlouho sem tu nebyla. Prckove mi zacali pribirat, ja se pomalu davam dohromady. Porad sem otekla, bricho ale uz dobry. Ted resim to, jestli az me za par dni propusti, zustanu v nemocnici nebo pujdu nachvili domu za synatorem a sem budu jezdit a vratim se az tu budu vic platna. Fakt je to tezky... Ale asi bych uz byla treba doma. Prckove to tu maj jeste tak na mesic. Mliko se mi zatim stejne nemam..
22. bře 2014 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana
@hanulikb holky to je zajimave jak mame ty pupky rozdilne :grinning: Zitra koncim 32tt,kdyz se zbudim v noci,vzdycky si s radosti prictu další den,jeste tri tydny a hudu mit za sebou prvni metu,pak se uvidi.Chci zjistit od ktereho tydne je dost realne a mimca uz sou dost vyzrala aby se nemusela dopekat a hlavne mela uz v cajku plice.Vypada to ze sou konecne i správně otocena,i kdyz jedno typuju hlavou nahoru.No uvidime v pondeli co se dozvim na gynde.r
@lucavka na to je prave k hovnu císař,většinou se maminy ani nerozkoji.Drzim pale at uz se ti dari dobre.Jinak bych taky nevedela co vybrat,jestli byt s prckama nebo doma
22. bře 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dneska jsem udelala najezd na tesko plinky vel.1 v Praze v Letňanech,kde by melo byt nejvetsi tesco v cr a vseho vsudy meli jen 12 baliku, asi se picnu,v jednom baleni je pouhych 25ks. U nas v tescu tyhle jedničky vubec nevedou, v tydnu jedu k apolinari tak se tam zase zastavim.
22. bře 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 taky plánuju najezd a urcite vemu x baliku,je jich tam sice malo ale porad vychazi dobře a mohli by byt dobré.

Dneska koncime 32tt,tak mam radost,blizime se k prvni vytycene mete :grinning: Snad uz ty dva tydnu vydrzime a skocime na druhy vytyceny cil.Holky mam ta mimina uz vsude,z bricha me neustale neco trci :slight_smile: Snad tam maji jeste misto aby mohli povyrust
23. bře 2014 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 dneska jsem sehnala dalších 6 balíků, tak jsem teď na 18 ks :slight_smile: jsou tedy vážně blbě dostupný, když už je někde mají, tak jen pár balíků, cenově vycházejí opravdu dobře a mám ověřené, že dobré jsou, jediný co by se mohlo podělat by bylo, kdyby nesedly mimčům, člověk nikdy neví, každý dítě reaguje jinak.
23. bře 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pokud u vás dojde k císaři a budete si moct vybrat, zvolíte celkovou narkozu nebo spinál???
23. bře 2014 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulikb jak často teď chodíš na kontroly? 36 týden je už fajn, tak ještě vydržte :slight_smile:
23. bře 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 premyslim nad spinálem,kdyz uz by me kuchali,tak chci o mimcach vědět.Taky by u toho mohl byt manžel.U celkocve asi těžko.Navic se narkozy bojim,asi ze sem neprodelala strasne dlouho zadnou operaci.Stejne budu doufat ze se mimina otočí hlavou dolu a porodim je normálně,rychle a bez problémů
23. bře 2014 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Doufat můžem :slight_smile: ve snu jsem si spinál prožila, ale hrozně se toho bojím, tak si říkám jestli to není lepší zaspat...
23. bře 2014 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 to se taky bojim,ale uz sem četla od hodne zenzkych jak to probiha a co se pritom deje a jestli to boli
23. bře 2014 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 já už si toho taky přečetla dost, ale člověk dopředu neví jaký to bude mít zrovna on, takže bojím bojím :slight_smile: všechny tři druhy porodů jsou na nic, ale nějak se ven dostat musí :slight_smile:
23. bře 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 hlavne bych nechtela rodit normalne a druhe museli vyřezat.mam z toho depku,ale zacinam si vsugerovavat ze budu rodit normálně a mleka met jako kravka
23. bře 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 no to by bylo hodně blbý, taky mě to napadlo :confounded: myslím si, že ten císař až tak neovlivňuje laktaci, prostě to má někdo daný kojit a někdo ne, znám x ženských co rodily císařem a pak kojily dva roky a zase jsou jiný co rodili normálně a nekojily ani týden :frowning2:
23. bře 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 asi jo,jedna kamoska po cisari kojila a druha ani ťuk.Po prvim porodu sem kojila sotva tri tydny a u male pres osm měsíců.Asi je to opravdu jak u koho
23. bře 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj holky :slight_smile:
23. bře 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@pidisek to jsou krásný miminečka :slight_smile:
23. bře 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 jak to vypadá s tou tabulkou? už je víc doplněná?
23. bře 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 v Bohunicích nabízí celkovou nebo epidurál tuším, takže epi. ono i na téma epi vs. spinál si člověk počte
23. bře 2014 v 17:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ti sou krásní,davej castej fotky,budu se vic tesit a míň strachovat :grinning: A jak to zvladas? De to,sou hodni,kojis?
23. bře 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikina88 na tabulku sem davala odkaz,kam kazdy muze přispět.Jak budu na komplu,hodim ho sem znovu,ale zatim se nijak nehla,akorat tam musim upravit jednu mamcu
23. bře 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 Ahojky bohužel kojení se nepovedlo... TAkze jsme na Nutrilonu ale miminka jsou spokojeny... :slight_smile: jíme po třech hodinách ve dne v noci jinak jsou mooooc hodni.,,
23. bře 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se hlásím po delší době :slight_smile:. Holky rostou jako z vody i začaly více křičet, a to hlavně Nikča. Naštěstí večer spí. Dokonce jsou schopny vydržet od 19, 00 hod. do 4,30 i déle bez jídla :slight_smile:. V úterý jdeme na první očkování. Pořád řeším, zda naušničky nastřelit nebo nechat píchnout. Přiznám se, že se mi nechce dávat 800,- Kč za nastřelení + naušnice a pak ještě kupovat druhé zlaté. Mám tedy ještě na to čas asi do května :slight_smile: se rozhodnout. Jinak prvorozený je neustále nemocný, takže mš má 1x týdně v měsíci za odměny. Pro mě to znamená neustálý zápřah. Už jsme byli na imuno a čekáme na výsledky, které budou na konci dubna :frowning2:. Jinak jsem už začala chodit na trénink a dám to 2x týdně.

Naše údaje do tabulky :slight_smile:. 2x holka dvojvaječné, nar. 16.12. 2013, 33+5tt, fn Ol, již jedno dítě syn, císař řezem. Snad je to vše :slight_smile:.

Držím čekatelkám palce. Vidím, že se holky držíte dobře :slight_smile:.
23. bře 2014 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu Šikulky... ty jo od 19 do 4:30 to bychom chtěly všechny :slight_smile:
K tomu nastřelení a píchnutí.. příjde mi to bolestně nastejno. Nechala jsem si nastřelit a pak jsem si píchla sama dvě jehlou doma v koupelně:slight_smile:) - pubertální období. Jediný co je rozdíl, tak u té nastřelovací pistole to cvakne a člověk se lekne, což pak ztuhne a zabolí to. :slight_smile:) Jestli to to nějak pomůže v rozhodování .))
24. bře 2014 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek