• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

Já bych byla pro píchnutí osobně. Asi jak se říká že ty případné nervy či co uhnou. A piercing se taky nenastřeluje
24. bře 2014 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu to klobouk dolu,to tak hezky nespi ani mala,uz me tim nocnim stavanim stve,asi vyzenu mqnzela z loznice a mala bude mit tvrdy rezim,ted k ni stava on abych ji netahala a stoji to za hovno,ona si k němu strasne dovoli.Jako stavat ke trem deckam odmítám.
Jeste bych poprosila o váhy holek a jména,i klucika jmeno :slight_smile:Ty nausnice bych taky resila za tu cenu.Ale ne vsude je to stejne,treba muj gynekolog nastreluje okolo 300 i s nausnicema a detska dr za 400.Mala ka jedno ucho uz dvakrát,vyrvala si to ven kdyz se vztekala a nastrelil to zadara.Tak az dostane rozum,musime jit znovu
24. bře 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem....holky, dnes jsem to nevydržela a udělala si kafíčko. Snad mi to miláčci prominou. Ale ten hnus venku a točení hlavy mě dopomohlo. :grinning: Pijete klasické kafčo?
Co se týče těch náušnic, tak jsem pro pro klasickou metodu. V pubertě jsem si taky propíchla pár krát ucho převařenou jehlou a vůbec to nebylo tak hrozné. A hlavně, mimča si to nebudou ani pamatovat. Zrovna včera byla tchýně na návštěvě a že má nějaké zlaté náušnice, které kupovala ještě pro svou dceru, ze které se vyklubal můj manžel :wink: (tak jsem zvědavá na ten zázrak)

Dnes nás čeká kontrola, tak jsem zvědavá...jinak po prvé mi dneska ukázala váha o kilo míň :confused: To bude tím nočním čůráním. Chodím co půl hodiny, někdy mám pocit, že si ustelu před záchodem. Jak to máte vy?
24. bře 2014 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana taky du dnes do poradny,tak sem zvedava.Pak dej vedet.S tim zachodem to mak teda lepší,ono zalezi nq poloze mimin,rekla bych,ze jedno je prdeli dolu,proto me tak netlaci,ale jak se napiju,tak za chvilku letim.Spis bych potrebovala zachod vysoko jak ho maji vozíčkáři :grinning: Blbe se me nan seda a stava
24. bře 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 pak si dáme vědět...no ty moji draci používají můj močák jako polštářek...a nožky hezky natahují k žebrům. Občas vybulí prďku do strany...je to sranda pozorovat. :wink:
24. bře 2014 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana Ahojda, já bych se bez kafe zbláznila, takže si ho dávám cca obden, ale jen jedno a dost slabé preso. Taky piju černý čaj, kvalitní sypaný, poloviční dávku. To piju denně k snídani s mlékem. Vůbec teda s tím jídlem to nijak extrémně neřeším. Zpočátku jsem se bála a vyhýbala se bylinkám, zrajícím sýrům, nejedla jsem ani sushi, které miluju.... Teď už jím a piju skoro všechno, jen se snažím nepřehánět to. Sushi jsem měla několikrát, hermelín taky, občas něco pikantního... bazalku a petřžel, které jsou prý zakázány také, jím dle chuti. A teď mě klidně zabte, občas si dám i malé pivo desítku nebo 1 dc vína :grinning: :astonished:
24. bře 2014 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana no to je sranda :grinning: kazdou chvilku se nekde vybouli.Hlavne me zajima jak sou polozene,kez by hlavičky dolu oba a nejlip je tam prilepit :grinning: Vcera a v sobotu me hrozne bolela žebra,ale az na zádech,dela ti to taky,pekne si ten bejvak roztahuji.
Stejne by nekde mohlo byt napsano jak se priblizne vyviji dvojcata tyden po týdnu,nebo aspon po měsíci.Podle mono deti se ridit jeda v jakem stadiu sou asi ta nese prtatka.Du cmuchat jak sme na tom na zacatku 33 tt.Musim vyfotit i bancek :grinning:
24. bře 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Amgk8KivLCk9dEQ3cVg5cnRZNWNuSkRMeExQQnJMeUE&usp=sharing

odkaz na tabulku,můžete sami aktualizovat :slight_smile: Jinak to udělám já,stačí napsat :slight_smile:
24. bře 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana No já piju, ale stáhla jsem to na miminumum.. byla jsem strašněj kafař. Teď si dávám jedno slabí preso ráno s hooodně mlíkem. Je fakt, že po něm se vendelíny vždycky začali mlet a poslední týden o nich zase nevím :slight_smile: ani po kafe. Občas si dám dvě, ale to je málo kdy. Co jsme hledala diskuze tak psali 2x presso ok. Ale pozor na další věci do kofein obsahují.. čaj, čokoláda..
24. bře 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Neposunuly se ti řádny v tabulce, mám jména těch svých až o tři řádky níže :slight_smile: Ella a Adam není naše :slight_smile:) I když páreček by nebyl špatný :slight_smile:
24. bře 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Jsou nádnerný, už bych je taky chtěla mít v postýlce :slight_smile:. Nemůžu se dočkat, ale zase jsem ráda, že jsou uvnitř asi spokojené. Jen ať hezky zrají, jahůdky moje :slight_smile:
24. bře 2014 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 já sedím u pc, noťas na klíně, nohy na konf. stolku a ve výhledu mi trochu překáží břicho, které taky srandovně mění tvar, jak se tam strkají prdelkama :slight_smile: Asi jdu fotit taky, jsem se odhodlala :slight_smile:
24. bře 2014 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem jo posunuli,hrabu se v tom,dělá se to blbě a malá mě tu u toho skáče :slight_smile:
24. bře 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Jéé, tak to promiň za moji přehnanou aktivitu :slight_smile:)
24. bře 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím Vás, ty co začínají nakupovat pleny... Co kupujete za jednorázovky? Teď koukám na leták Globu, že mají do zítra nějakou akci na pampers. jsem si říkala, že bych měla taky něco koupit.
Za kolik a odkud a jaké kupujete? Díky mooooc :slight_smile:

Jo a mimo jiné, pro ,,talenty,, jako já :slight_smile:) (nemyšleno nijak špatně jen holá realita). V Brně je nějaký seminář od Anavy ohledně moderních plen jejich představení a způsobu užití, sklady a vrstvy.. :slight_smile:
24. bře 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick já sedím na gauči a malá po něm skáče,takže fakt zážitek,jinak si vždycky dám veliký polštář pod nohy a sem v pololehu,ale s ní se to nedá,pořád něco chce a než se vykolébu z gauče,tak to dost bolí.Pupek mě taky zavazí ve výhledu,ještě že celkem zvládnu psát všema deseti,jinak bych si moc nepopsala :grinning:
@zunem v poho,nic se neděje,popravdě ani bych si toho nevšimla,že to celé uletělo.Ale už by to mělo být v pořádku,stejně to sem mrsknu,a´t se holky mrknou,někdo mě psal něco nového a já už to nedohledám.
Plenky buď DM na kupony,nebo pampers,jak budou v akci,jinak chci tesco,akorát tam mám problém že je daleko a moje debilní rodina ( bratr,ktereý tam bývá),mě nevyjde vstříc aby přepadl obchod a nabral balíky když pojede k nám,fakt už mě serou.Holky takové sourozence vám nepřeju,fakt úžasní a ohleduplní :angry: Ale už si zvykám,že sou jebnutí.V tescu mají přímo ty jejich plenky a teď sem je vzala na zkoušku pro malou a sou dobré,vychází 3.40 ks,akorát v balíku je jich jen 25ks a psala tuším lanitana že je jich tam vždycky jen pár balíků,ale ta cena je dobrá.MYslím si že v těch jedničkách budou tak první dva měsíce a dvojky sou dostupnější.
24. bře 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Děkuju za info. Tak pokud nemáš třeba někdy i globus tak můžeš náletovat i tam. Dívala jsem se a ty pampers jsou od 3,2- 3,6 za kus různé druhy.
Dm mám kousek, ale nemám ještě ten baby klub na body.
24. bře 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 s tema tesco plinkama jsem to psala ja :blush:jednicky vychazej na 3,40 bohuzel na ne nejsou akce ale i tak si myslim ze jsou tou nejlevnejsi variantou aniz by to vazlo na kvalite, velikost 2 uz se da sehnat v pohode a kdyz jsou v akci tak plinka vychazi na 2.50 coz je luxus uz sem si par baliku taky koupila, jsou srovnatelny s pamperskama ale za uplne jinou cenu, na malou sem používala pampersky, ale pred tema trema rokama staly mnohem mene, s tema novyma tesco plinkama mi udelali radost :slight_smile:
24. bře 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak toť můj 31. týden se skoro 15 kg nahoře.... chjo, jsem zvědavá, kdy to pak shodím.
24. bře 2014 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nikina88 já sem si nemohla vzpomět kdo to psal :slight_smile: Akorát mě nasrali v DM ,teď psali holky,že opět podražili,musím se tam zastavit a mrknu,popř vemu aspoň ty jedničky,jestli budou za rozumnou cenu.Nějaké dvojky pampers už taky mámto sme si zase tady na okolních bazárkách,co maminám zbyly,tak sem je vzala.Ale je to plivanec do moře,chce to pořádnou zásobu než se vyléhnou,bude to fakt spotřeba.
@blanick jako oproti mě máš krásné malé bříško,moc se ti nenafouklo,ale ty budeš oproti mě i vyšší,aspoň podle stavby těla usuzuju.Já mám 165cm a už fakt cítím že se tam rvou o každý cenťák.To mě zase řekne dr že sou ještě malincí :slight_smile: Ale i tak,pokud by měli okolo 40cm každé,tak pořád je tam srolovaných nějakých 80cm,děsná představa
@zunem ještě mě napadlo,že i na Mall.cz bývají slevy na plenky a nevycházeli špatně,no a když je navíc doprava zdarma....... chce to hledět.
On je i nějaký web,kde napíšou kde a co je zrovna v akci,akorát nevím jak se jmenuje,týká se to dost hodně obchodů,takže kdo nemá nějaký blízko,určitě najde jiný :slight_smile: Skusím to zjistit,měla sem to uložené:du se blejsknout :grinning:
24. bře 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem nejlevnější Pampersky jsou dle mé kamarádky na Feedo.cz ale mají jen Pampers a Bella. My tam ty malinké asi objednáme.
24. bře 2014 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Jsem o 7 cm vyšší, ale fakt je, že dlouhý mám hlavně trup, takže v břiše místo trochu bude. Ty zase aspoň vypadáš na dvojčátka :sunglasses:
24. bře 2014 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick no radši bych měla dlouhé tělo a malý pupík,tobě půjde dobře dolů.
Deme se nabaštit a za chvílku valíme k dr,tak držtte palce.

Ještě dávám svůj obytný karavan s přístavbou,ale teda než se mě to podařilo z toho mobilu vytahnout...... snad desetkrát a nic,vůbec se to nechtělo načíst,nakonec sem si tu fotku chtěla hodit do meilu a poslat na druhý,to mě taky nepustilo,tak opačně,pak vytahnout z meila a hurá,výsledek je konečně tady
24. bře 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vrtulka81 palce držím, jsem zvědavá, co Ti řeknou, jak jsou otočený. Určitě hlavičkou dolů :wink:
24. bře 2014 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick Ty máš ten pupík úplně prťavej.. ani bych neřekla, že těch 15 kg natož, že se ti usadily někde jinde :slight_smile:))
24. bře 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásná pupenda holky :dizzy_face:

@vrtulka81 zlom vaz dneska, večer nakouknu jak jsi dopadla :slight_smile:
24. bře 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem Děkuji za názor :slight_smile:. Možná mi to pomůže. Mimčo od kamarádek neřekně, co je horší :slight_smile:.
24. bře 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 To snad holky tak akční nebudou a naušnice v uchu vydrží. Jinak holky jsou Nikola 1 800g, 42cm a Aneta 2 100g 42 cm. První je Jakub.

@lanitana Já si kafe dávala v těhu i při kojení. Holky spaly dobře a v těhu jsem to potřebovala, aby se mi lépe šlo na wc :slight_smile:.
Naušničky mám vyhlídlé z bílého zlata asi jen očko zirkonek. Chci pro každou jiné, i když se holky dají v pohodě rozeznat.
24. bře 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak k plínám. Holky měly jedničky jen chvíli. Do nemocnice jsme koupili asi 2x 0 happy bella a pak jsme měli bílé pampers. Zrovna byly v tescu za 299,- Kč a asi od půle ledna jsem dávala 2. Dostali jsme hodně pod stromeček dvojek oranžové pampers. Používala jsem je i u malého a nebyl problém. Neosypal se a nepročůral je. To samé je u holek. V akci vyjde 68 ks na 199,- Kč. Takže cena super. Beru vždy 4 a více balíků, protože to s holkama teda letí. To samé nutrilon beru na feedo.cz za 299,- Kč + doprava zdrama. Holky sní tak 1 krabici za 4 dny. To bych se mohla oháknout, ale holky mi to projí :slight_smile:)).
24. bře 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zpátky od doktora. Dneska mi teda dali. Na UTZ, mě vystrašila doktorka, že se otvírám a hned volala primáře. Tak mně tam zkoumal team doktorů. Naštěstí, se jedná jenom o zkrácený čípek. Ale to teda bylo horko. Nařízený klid na lůžku.
Jinak tlak, krev, vše o.k....
Dle výsledků má kluk 1580g a holka 1660 g. Co je horší, že se mi Emča otočila hlavičkou na horu. Tak snad si to ještě jednou rozmyslí a otočí se zpátky. Ale vystreslá jsem ještě teď.

@blanick teda tobě se to bříško hodí a vypadáš hezky štíhlá.

@vrtulka81 ty zatím opravdu vedeš...ale to je tím, že jsi drobounká, jak říká můj táta, jak vrabčátko. Pak dej vědět co kontrola.

Holky děkuji, že pijete kafe. Aspoň si tedka budu pochutnávat častěji a bez výčitek.
24. bře 2014 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek