Dvojčátka - termín porodu podzim / zima 2012

Ahoj,najde se někdo , kdo čeká dvojčátka na podzim či v zimě 2O12 .................. 🙂
betuseautor
22. dub 2012
nikdo.......snad nejsem sama 😉
dooriska
23. dub 2012
kuk, taky se tu tak nějak teprve orientuji. Já mám TP na 11.10. 😃 dnes se jeden kouknout na kočárek tak jsem zvědavá 😉
betuseautor
23. dub 2012
júpípí už tu nejsem sama 🙂 😉
betuseautor
23. dub 2012
@dooriska a máte už nějaký konkrétní vyhlédnutý ???? 😉
dooriska
24. dub 2012
no sami nejsme nikdy protože už teď je nás vlastě 2x3 takže dohromady 6 🙂 po prečtení diskuzi jsem zvolila easywalker duo už používanej na nový opravdu nemáme. o jakém uvažuješ ty?
betuseautor
24. dub 2012
asi bude fajn, holky ho chválí, ale jak říkáš penízky , nový to je kolem 26 OOO bez autosedaček, to je moc My asi půjdem do kočárku dorjan, mám vyhlédnutý na darababy.cz a nebo jumper - jsou větší, chci korbičky mít zvlášt, ale někde si je potřebuju omáknout................. 😉 je to přeci jen o polovinu levnější a pak kdyžtak koupíme pořádný sporťák
betuseautor
24. dub 2012
@dooriska holky u easywalker chválí brzdu, že když jsou mimi větší, že je záhul jet z kopce bez brzdy, no ale co do kopečka????? :-N =-) ......s motorkem sem žádný neviděla, .......takže už to bez brzdy taky nějak zvládnu...... 😃
verysa
1. kvě 2012
ahoj..můžu se taky přidat..mám termín 31.10
betuseautor
4. kvě 2012
Ahoj, no je tu mrtvo, takže budu mooooc ráda 😉
betuseautor
4. kvě 2012
@verysa čekáš jednovaječná nebo dvou???
verysa
4. kvě 2012
ahoj..dvou...a ty? 🙂
betuseautor
7. kvě 2012
@verysa já taky, kluky............... 😉 za týden mě čeká velký utz a když vše dopadne ok , začnu si to snad konečně užívat a chystat výbavičku apod. na to se moc těším 😉
No moc nás tu není asi nebude moc podzimních dvojčátek =-)
verysa
7. kvě 2012
já zatím nevím..budu to vědět až koncem měsíce..jak ráda bych už nakupovala.. 😉 můžu se zeptat jaký si budeš pořizovat kočárek???já furt nevím 😢
betuseautor
7. kvě 2012
...no my jsme na 99% rozhodnuti pro dorjan twin max , chci kočárek nový a vyjde i se sedačkami na 17 000 kč, holky sice chválí ty easywalker, ale cena v základu je kolem 27 000 a to je moc a máme domeček, takže to, že je větší mi vůbec nevadí, ba naopak, chtěla jsem větší, aby se mi tam mimi pěkně ve fusaku vešli a aby chvilku vydržel Ty máš nějaký tip???
http://dorjan.cz/Kocarky-DorJan-pro-dvojcata/Da...
vannilie
7. kvě 2012
@verysa ahoj verus.pamatujes si me
verysa
7. kvě 2012
ahojky..to víš že pamatuju...si setra Veroniky,Aničky...pak už nevím :-p neviděli jsme se nedávno v autobusu?se mi zdála mamča povědomá... 🙂 🙂 🙂 Jinak gratuluju...já zatím nevím co to bude..vím jen že dvojčátka... :-N :-N :-N
verysa
7. kvě 2012
@betuse to je dobrá volba 🙂 http://www.zirafa-shop.cz/detail/kocarky-pro-dv... mě se docela líbí i tento...
kway
8. kvě 2012
@betuse Ahojky taky mame DorJan a je super ja jsem s ním moc spokojena takže dobrá volba a za dobrý penize.Za 18 tis.,máš ke kočarku všechno.A korbičky jsou prostorný mi meli na zimu a kluci se tam vešli v pohodě 😉
verysa
8. kvě 2012
holky máte prosim některá zkušenosti s títmo kočárkem? http://www.levnykramek.eu/detail.php?zbozi=3780125
betuseautor
8. kvě 2012
@verysa ten sem měla taky jako favorita, v modrém provedení 🙂
@kway tak to jsem ráda, že ho chválíš, mě se právě líbí, že je prostornější a delší 😉
kway
8. kvě 2012
@betuse jo je opravdu hodně prostornej a ani neni nejak těžkej mam ho nafocenej v albičku tak kdyžtak koukni ve skutečnosti je mnohem hezčí jak na fotce.maš už vybranej v nejaky barvičce 😉
betuseautor
8. kvě 2012
@kway no líbí se mi tyto varianty........nešlo mi to zvetšit 😉
betuseautor
8. kvě 2012
tak se mi je povedlo zvěšit 😉
kway
8. kvě 2012
@betuse moc krásný určo budeš spokojená 😉
betuseautor
8. kvě 2012
@kway a jaký to vůbec je mít dvojčátka chlapečky? asi nekdy náročné, co? máš jedno nebo dvouvaječná? nevadilo by, kdybych potřebovala s něčím poradit, že napíšu? mán tolik otázek :-N =-)
kway
8. kvě 2012
@betuse jasně že nevadilo jen napiš,mam dvouvaječne ,nejdřív jsem mela hroznej strach jak to zvladnu ale je to uplne v pohode človek se do toho nejak zabehne a hlavně kluci jsou hrozně hodní a pohodaři 😉
betuseautor
8. kvě 2012
@kway tak to je fajn že jsou hodňoučký 🙂 já už netrpělivě čekám na příští týden na KO, vyšel mě všelijak první srínink na dawnův syndrom, měla jsem blbou krev,takže riziko 1:3OO brali mi krev znovu a tam už bylo zas vše ok , trippel testy mi nedělali a za týden ta velká KO tak se modlím aby to bylo ok..................
Můžu se zeptat, jsem 19 +1tt a zatím žádný náznak pohybů, snad to neva a jsou to jenom línější chlapy :-N ale už se nemůžu dočkat..........kdypak se ti poprvé ozvali?
kway
9. kvě 2012
@betuse ja mela. pohyby v 17 tt ale neboj určitě o nich za chvíli budeš vědet 🙂 .A neboj určitě ti všechny vysledky dopadnou ok.Hlavně se nestresuj a užívej si těhu 😉
betuseautor
9. kvě 2012
....krásný večer...... 🙂
betuseautor
11. kvě 2012
Co nás čeká.................. :-N =-)
http://dvojcata.webjm.cz/index.php?option=com_c...

Začni psát odpověď...

Odešli