• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka - termín porodu podzim / zima 2012

3. října 2012 
Ahoj,najde se někdo , kdo čeká dvojčátka na podzim či v zimě 2O12 .................. :slight_smile:
21. dub 2012 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nikdo.......snad nejsem sama :wink:
22. dub 2012 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
kuk, taky se tu tak nějak teprve orientuji. Já mám TP na 11.10. =D dnes se jeden kouknout na kočárek tak jsem zvědavá :wink:
23. dub 2012 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
júpípí už tu nejsem sama :slight_smile: :wink:
23. dub 2012 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@dooriska a máte už nějaký konkrétní vyhlédnutý ???? :wink:
23. dub 2012 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
no sami nejsme nikdy protože už teď je nás vlastě 2x3 takže dohromady 6 :slight_smile: po prečtení diskuzi jsem zvolila easywalker duo už používanej na nový opravdu nemáme. o jakém uvažuješ ty?
24. dub 2012 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
asi bude fajn, holky ho chválí, ale jak říkáš penízky , nový to je kolem 26 OOO bez autosedaček, to je moc My asi půjdem do kočárku dorjan, mám vyhlédnutý na darababy.cz a nebo jumper - jsou větší, chci korbičky mít zvlášt, ale někde si je potřebuju omáknout................. :wink: je to přeci jen o polovinu levnější a pak kdyžtak koupíme pořádný sporťák
24. dub 2012 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@dooriska holky u easywalker chválí brzdu, že když jsou mimi větší, že je záhul jet z kopce bez brzdy, no ale co do kopečka????? :sweat_smile: :confused: ......s motorkem sem žádný neviděla, .......takže už to bez brzdy taky nějak zvládnu...... :grinning:
24. dub 2012 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj..můžu se taky přidat..mám termín 31.10
1. kvě 2012 ve 14:16  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj, no je tu mrtvo, takže budu mooooc ráda :wink:
4. kvě 2012 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@verysa čekáš jednovaječná nebo dvou???
4. kvě 2012 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj..dvou...a ty? :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 21:50  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@verysa já taky, kluky............... :wink: za týden mě čeká velký utz a když vše dopadne ok , začnu si to snad konečně užívat a chystat výbavičku apod. na to se moc těším :wink:
No moc nás tu není asi nebude moc podzimních dvojčátek :confused:
7. kvě 2012 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
já zatím nevím..budu to vědět až koncem měsíce..jak ráda bych už nakupovala.. :wink: můžu se zeptat jaký si budeš pořizovat kočárek???já furt nevím :cry:
7. kvě 2012 v 19:56  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
...no my jsme na 99% rozhodnuti pro dorjan twin max , chci kočárek nový a vyjde i se sedačkami na 17 000 kč, holky sice chválí ty easywalker, ale cena v základu je kolem 27 000 a to je moc a máme domeček, takže to, že je větší mi vůbec nevadí, ba naopak, chtěla jsem větší, aby se mi tam mimi pěkně ve fusaku vešli a aby chvilku vydržel Ty máš nějaký tip???
http://dorjan.cz/Kocarky-DorJan-pro-dvojcata/Danny-Sport-Twin-MAX/
7. kvě 2012 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@verysa ahoj verus.pamatujes si me
7. kvě 2012 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky..to víš že pamatuju...si setra Veroniky,Aničky...pak už nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: neviděli jsme se nedávno v autobusu?se mi zdála mamča povědomá... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jinak gratuluju...já zatím nevím co to bude..vím jen že dvojčátka... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. kvě 2012 ve 22:47  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
7. kvě 2012 ve 22:51  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@betuse Ahojky taky mame DorJan a je super ja jsem s ním moc spokojena takže dobrá volba a za dobrý penize.Za 18 tis.,máš ke kočarku všechno.A korbičky jsou prostorný mi meli na zimu a kluci se tam vešli v pohodě :wink:
8. kvě 2012 v 09:58  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
holky máte prosim některá zkušenosti s títmo kočárkem? http://www.levnykramek.eu/detail.php?zbozi=3780125
8. kvě 2012 v 11:07  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@verysa ten sem měla taky jako favorita, v modrém provedení :slight_smile:
@kway tak to jsem ráda, že ho chválíš, mě se právě líbí, že je prostornější a delší :wink:
8. kvě 2012 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@betuse jo je opravdu hodně prostornej a ani neni nejak těžkej mam ho nafocenej v albičku tak kdyžtak koukni ve skutečnosti je mnohem hezčí jak na fotce.maš už vybranej v nejaky barvičce :wink:
8. kvě 2012 v 17:34  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kway no líbí se mi tyto varianty........nešlo mi to zvetšit :wink:
8. kvě 2012 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak se mi je povedlo zvěšit :wink:
8. kvě 2012 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@betuse moc krásný určo budeš spokojená :wink:
8. kvě 2012 ve 20:06  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kway a jaký to vůbec je mít dvojčátka chlapečky? asi nekdy náročné, co? máš jedno nebo dvouvaječná? nevadilo by, kdybych potřebovala s něčím poradit, že napíšu? mán tolik otázek :sweat_smile: :confused:
8. kvě 2012 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@betuse jasně že nevadilo jen napiš,mam dvouvaječne ,nejdřív jsem mela hroznej strach jak to zvladnu ale je to uplne v pohode človek se do toho nejak zabehne a hlavně kluci jsou hrozně hodní a pohodaři :wink:
8. kvě 2012 ve 20:33  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kway tak to je fajn že jsou hodňoučký :slight_smile: já už netrpělivě čekám na příští týden na KO, vyšel mě všelijak první srínink na dawnův syndrom, měla jsem blbou krev,takže riziko 1:3OO brali mi krev znovu a tam už bylo zas vše ok , trippel testy mi nedělali a za týden ta velká KO tak se modlím aby to bylo ok..................
Můžu se zeptat, jsem 19 +1tt a zatím žádný náznak pohybů, snad to neva a jsou to jenom línější chlapy :sweat_smile: ale už se nemůžu dočkat..........kdypak se ti poprvé ozvali?
8. kvě 2012 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@betuse ja mela. pohyby v 17 tt ale neboj určitě o nich za chvíli budeš vědet :slight_smile: .A neboj určitě ti všechny vysledky dopadnou ok.Hlavně se nestresuj a užívej si těhu :wink:
9. kvě 2012 v 06:15  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
....krásný večer...... :slight_smile:
9. kvě 2012 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
11. kvě 2012 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek