• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka - termín porodu podzim / zima 2012

3. října 2012 
Ahoj já mám termín 24.1.2013 tak nevím jestli spadám ještě do správné odpovědi :grinning:
18. čer 2012 v 15:10  •  čeká miminko, termín má v lednu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@edicen ahoj , vítej ....zatím to tu vázne , tak snad se to rozjede :slight_smile: :wink:
20. čer 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšu píšu ať si toho někdo všimne :grinning:
22. čer 2012 v 16:17  •  čeká miminko, termín má v lednu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky píšu píšu :grinning:
24. čer 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už nakupuji výbavičku, budeme mít kluka a holčičku. Dá mi docela práci sehnat stejné oblečení ve stejných velikostech a nejlépe růžové a modré =)) Zatím pokukuji po netu a vybírám co bude nejlepší a hlavně ne moc drahé =/
30. čer 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky budete kupovat monitory dechu? pořád nad nimim přemýšlíím. Dneska jsem objednala postýlky - přesně jak říkáte, zatím bude jedna v obýváku a druhá v ložnici - snad to půjde :wink:
30. čer 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucka_angel to by mě taky zajímalo s těmi monitory??
30. čer 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucka_angel ale dostaneme nějaké penízky od rodičů a prarodičů, tak si říkám jestli je raději nepořídit...přeci jen člověk kolikrát vyhodí peníze za méně potřebné věci........
30. čer 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucka_angel výbavičku scháníš novou nebo i z bazárků??????? to je krásné mít páreček..... :wink: :slight_smile:
30. čer 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my bysme na ně peníze snad taky měli =))) Snažím se kupovat věci podle referencí a kvality a ne žádné blbosti :confounded: Výbavičku budu mít skoro celou novou. Mám kamarádku co má dvojčátka tak něco málo dostanu od ní (shodou okolností taky páreček =)) Ale je to mazec všechno kupovat dvakrát viď =) ale strašně moc se na ty dva malý prďousy všichni těšíme :slight_smile: :slight_smile:
30. čer 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucka_angel ..... jj je to mazec ale nějak si zvykám a automaticky už člověk kouká po dvou kusech :grinning: ale neměnila bych , těšíme se taky strašně moooc :wink:
30. čer 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucka_angel teď koukám že máme stejný věk i termín porodu :wink:
30. čer 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak do teď to šlo, ale dnes mě to horko zničí................. :confounded:
2. črc 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka_angel a kde jsi objednala postýlky? Já pořád nevím, jaké objednat....
11. črc 2012 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betuse souhlasím, to horko je šílené
11. črc 2012 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme monbitory dostaly k výbavičce - jsou z roku 2009, nebyly používané, baterie vydrží do dubna 2013 - jsou to ty na plenky - Respisence, hlavní asi bude co řeknou v porodnici.
11. črc 2012 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tifany123 před chvílí mi je ppl přivezla :slight_smile: objednala jsem je na slůně-cz od klupse, typ Jarda - viděla jsem je tady u někoho už taky na obrázku. Nejdřív jsem si vybrala jak se mi líbií a pak sem celý den šmejdila na netu a hledala nejvýhodnější cenu. Rovnou sem k nim vzala i matrace a přebalovací pult :wink:
teď přemýšlím nad kočárkem, hrozně moc se mi líbí od TFK, ale je docela dost drahý, tak hledám nějakou akci :sunglasses:
11. črc 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se hlásím, mám termín 28.11. a čekáme páreček.Zatím jsem věci pro mimča moc neřešila, stěhovali jsme se do 3+1 abysme se vešli, takže zatím spíš zařizujem domácnost. Teďka jsem akorát začla googlit kočárky a líbí se mi Dorjan Danny Sport anebo ten Freestyle Twin. Sice jsou asi i lepčí značky, ale když koukám na všechno co ještě musíme pořídit tak se mi protáčejí panenky a tyhle jsou tak za přijatelnou cenu. Na raubíře se už moc těším, v bříšku už se ozývají čím dál víc.Držte se! :wink:
31. črc 2012 ve 20:49  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka_angel my jsme nakonec vzali z druhé ruky easywalker, je opravdu moc pěkný. Nad TFK jsme taky hodně přemýšleli, má ruční brzdu a to je prej veliká výhoda, obzvlášť, když už jsou děti velký cvalicí :slight_smile:
2. srp 2012 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kde vlastně budete rodit? Je tady někdo, kdo bude rodit v Praze Podolí?
2. srp 2012 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nové TFK je už objednané....půlku nám zaplatí budoucí dědeček, takže se to dá =D My budeme jezdit hodně v terénu, a to si myslím, že je lepší tfkáčko=) jinak jsem měla ještě vyraný easywalker a bumberlide...TFK bude teď na podzim vydávat novou kolekci, takže možná ty letošní trochu zlevní, my už jsme ho brali o trochu levněji =D
jinak byt sem řešila na začátku roku - komplet jsme ho zrekonstruovali a od jara už jsme zabyldení. Jsou to docela pálky, když skoro všechno musíš nakoupit 2x, ale co nám zbyde =)))
Já jsem si taky řříkala jak vše začnu teprve nakupovat, ale už třetí týden ležíme v nemocnicina kapačce, abysme neporodily=(
2. srp 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka_angel jsi v nemocnici? Tak to je mi líto...
15. srp 2012 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jak je? ještě jste 3v1? :slight_smile:
3. říj 2012 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek