• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná :dizzy_face:
12. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Šťastná sedma! no super! tak to by jsme měly psát pomalu,aby nám vydrželo štěstí celej rok :grinning:
12. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
jéje, tak už je to tady, takže žádné špatné zprávičky :wink: :grinning:
a já jdu hají, tak dobrou noc :wink:
12. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No nevím, jak moc budeme ukecané :confused: :grinning: Ta minulá diskuze nám vydržela necelý půlrok, tak to do konce roku nevidím :sweat_smile: Ale osmička taky dobrá - i když "osm" praví cosi o líbání zadnic kosů :sweat_smile: :grinning:
Soni dobrou :wink:
12. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
jeej,jupiii vitajme v sedmicke :slight_smile:
12. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
daniellka • 2d • Dnes ve 21:49
jede mi jako kulisa Druhá šance,to je teda dneska slabotka..

Dani, do šestky už nepiš :slight_smile: Taky to mám puštěný, ale ani tenhle pořad mě moc nezaujal :unamused:
12. bře 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jé,já si asi nechala otevřený i to starý a tukla jsem na to.. :grinning:
12. bře 2009 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Že bych dnes sedmičku završila sedmým příspěvkem :confused: :slight_smile:
Dobrou noc kočky, kreveťák vypadá, že už mele z posledního, tak ho jdu obstarat a na kutě :slight_smile:
Dobrou noc všem :slight_smile: :pensive:
12. bře 2009 ve 23:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko! :slight_smile:
Hurááááá, máme sedmičku. :slight_smile: :wink:

Kristi,
tak jak je Miušce?

Já jsem dnes měla krásnej sen, že se nám narodil nádhernej malej voňavoučkej chlapeček. :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. bře 2009 v 07:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak nás vítám v sedmičcce, jsem ráda, že si stále píšeme a rozumíme si. :slight_smile: :slight_smile: Šťastná sedmička v pátek 13.

Luci, Mia naposledy blindila vcera, nicmene ted ma od noci horecku, takze nic veselyho. To mi ale mudra rikala, jdu ji stejne zavolat, zda ji mohu dat paralen...
13. bře 2009 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristi,
tak aspoň že už nezvrací, to je dobře. Teplotku srazíte a bude líp! :wink:
13. bře 2009 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ale ma 38,1 po odecteni, to je vesely....a jist furt nechce..
13. bře 2009 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Chudinka. :frowning2: A co ti řekla doktorka?
13. bře 2009 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko! :slight_smile: Tak já už mám rýmu s Kájou :unamused: Ale Kája furt jen trošku, tak to vypadá, že se jí to nerozjede.
kristi - to je teda blb viroza :confounded: snad to brzo srazíte

Já si asni nevšimla, že to je už 7 :grinning: automaticky jsem klikla na Februarovky a teď čtu tu novinu, že už jsme zas o číslo dál :grinning:
13. bře 2009 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Halo ženy :slight_smile: , zdravím ve šťastné sedmičce.

Dnes jsem měla opět jet k zubaři a opět to neklaplo, tak jsme se sestrou pokecaly o tom, jak se doktor ničí, že je to opravdu hnus, že je schopen třeba v týdnu ordinovat jen jeden den a to ani někdy ne, že už toho má taky dost a že si bude hledat jinačí místo, že to pak odnáší ona, jak od pacientů, tak od něj když je na šrot :unamused: , tak jsem řekla, že si každopádně budu hledat jinde, i když je to s těmi zubaři na štíru a už skoro žádný nepřibírá...no ale někde to zkusím, určo bude schopnější, než ten můj. No je mi to líto, protože ten můj byl fakt šikovný, schopnějšího zubaře jsem fakt neměla, proto jsem u něj zůstávala i když kolikrát nemohl ordinovat, ale čeho je moc, toho je příliš :angry:
13. bře 2009 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristi ty ještě měříš v zadečku? :sweat_smile: My už jako velcí chlapi měříme pod paží, strašně se Marečkovi líbí pozorovat, jak tam skáčou číselka :grinning:
13. bře 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Miušky je mi líto, snad jí to brzy přejde :unamused: , hlavní je, že už neblinká.
13. bře 2009 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Andrej, jjoo furt stale v prdelce, pro me rychlejsi a presnejsi...

Luci, rekla mi,ze to mam srazet az kdyz bude mit nad 38 po odecteni, takze dostala cipek a hotovo
13. bře 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Kája by mě už asi do zadečku nenechala ... ona teda blbne i když jí chci měřit v podpaží, nechápu proč, když to nebolí - je to prdlouš :grinning:
13. bře 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
krásný pátek 13. a šťastnou sedmičku :wink:

jsem sem vlezla automaticky a koukám jedna stránka pak mi to docvaklo :sunglasses:

Kristi to je smutné no snad to překonáte rychle...s tím jídlem si nedělej starosti...mě říkala doktorka jak měl Dalíček ty horečky na Silvestra...že jídlo nemám řešit, když nebude chtít nic do něj nemám cpát, že tělíčko si řekne...hlavně to pití to je moc důležitý...jak už jsme tu psala Danče, dávala jsem Dálovi i mlíko, protože nic jiného pít nechtěl...a dobrý zvládl to i s mlíkem...sice srajdil zase jako kojenec žlutý vajíčka ale to se dalo :pensive:

mori včera jsi psala, že to Karolínce je slyšet na hlásku...Dála má zastřený hlásek už přes týden...holky nevíte co na to? si říkám, že dospělák vycucá třeba bonbon ale Dála to cucat neumí...chtělo by to nějaké halls lízátko :grinning:
13. bře 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Mia se necha zmerit, neprotestuje, a hlavne to trva 5 sekund....takze zatim dobry.
13. bře 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
13. bře 2009 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo já nevím mě nějak ten next pro kluky neoslovuje, sem tam něco možná...
13. bře 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
draga - Kája už to má zas vpoho s hlasem ... už ani tolik nesmrká
13. bře 2009 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné dobré ránko,
taky přeji, aby v sedmičce jsme vyděřžali u jen příjemných zpráv :wink:

Kristi, rovněž měřím v zadku a ještě dlouho budu :sweat_smile:
13. bře 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Upřímně, ani mně se Next pro kluky až tak moc nelíbí, já jsem fanda H&M, tam mají fakt šmrncovní věci :wink:
13. bře 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristi,
tak snad to bude brzo dobrý. Když měla tuhle blbou virózu Naty, tak měla den po tom co tak strašně zvracela taky teploty, ale jen trochu zvýšený. Ale ten další den už to bylo bez teplot. On ten průběh bude asi zhruba podobnej.

My v zadečku taky neměříme, sebou tak mrská, že bych jí ho tam snad zarazila. Měříme pod paží, ale taky u toho vždycky řve jak blázen, ale vydrží, to je hlavní. :sweat_smile:
13. bře 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko!
tak skoro som rano odpadla,pozriem do okna a tam padaju snehove vlocky jak 5 korunaky :sweat_smile: ale uz sa oteplilo,tak sa to uz roztopilo
chcela som dnes behnut s malym na ortopediu-capce paty dovnutra troska,tak nech mu to pozru,ci mu netreba dat tie ortopedicke vlozky,ale o 9-tej mali dosjt osadit dvere,samozrejme je pol 10 prec a oni nikde,tak mam nervy :angry:

my tiez stale meriame v zadoscku.akoze normalne pod pazuskou nehrozi,to by som neodmerala ani nahodou-ale za kikovi to zatial vobec nevadi,drzi jak hluchy dvere :sweat_smile:

tak zas mne sa tie vecicky moooc pacia,co nahodila kristi,uz som tiez pozerala tu mikinku :slight_smile:
13. bře 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
akcul - he he, Naty taky nesnáší měření teploty ? Tak to jsem ráda, že nejsme samy :wink: ... já myslela, že bude Kája jeden blázínek, komu to tak vadí :grinning:
13. bře 2009 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko děvčátka a chlapci!! trošku jsem si pospinkala, v poledne frčím na kosmetiku a pak pro kluky :grinning:

kristi já normálně dala klukům čaj do jejich falšek na pití,at si pijou,tedka už ti blinkat asi nebude,to bude mít podobný průběh jak všude, teplota je taky přešla za dva dny. ale měli ji už (slabou teplotku) 2 dny předem,tak jsem právě čekala co bude a přišla tahle virozka.
jinak mě je celekm fajn,jak to rychle přišlo tak to rychle odešlo. akorát mám od včera bolehlav,male to přikládám počasí,tlaky,strašnej vichr tu je,nevím jak u vás,ale na naší větrné hůrce se úplně klátí stromy a hvízdá mi tu bytem meluzína z větráku na záchodě :grinning: :grinning:

kristi - soupravičky super!! já to už ani nechci procházet,borci toho maj,až až..a zrovna havajský kraťásky jsem jim koupila v HM ku loni ve slevách,větší na toto léto,tak se těším až je vytáhenm. snad těm pupkáčům budou,jinak jim dám cvičně ještě hladovku :grinning: :grinning: :grinning:

některý věcičky tam jsou super,v nextu,ale spíš se mi líbí pro holky,mně to pro ty kluky přijde pořád stejný dokola..ale celekm hezký..

saku - už ti došly ty kapsáčový rifle? prosím prosím nevyfotila bys mi je? chtěla bych vidšt jak fakt vypadají.. :grinning:
13. bře 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani, kosmetika...hmmmm, se mas. Jsem zjistila jak mi tedka na jare padaj vlasy jako prase, stavim se v lekarne pro Biosil...

Mia je uz ok, vzala si rifle, ze pry jdeme papa
13. bře 2009 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek