• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Kristi,
ty jo, to je mazec teda. :confused: No ještě, že už jste doma. Teď už bude všechno lepší. :slight_smile:

Lami,
ahoj! :slight_smile: Tak jak se bydlí v novým? A co na stěhování říkala Anička? Přihoď nějaký nový fotečky, ať vidíme, jak zase holky povyrostly. :wink:

Holky,
poraďte, Naty dnes konečně první den nechodila na ostro jen v punčocháčích, ale měla celej den kalhotky. Ale teď večer měla úplně obsypanej zadek. Myslíte, že to může být z těch kalhotek? Nebo z čeho? Kňučela i že jí to bolí, tak nevím.... Čím jí to mám mazat? Teď mám doma jen Bepanthen, tak jsem jí to mázla aspoň tím. :unamused:
16. bře 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami, mela akutni gastroentritidu a hranicni dehydrataci - prujem, zvraceni, zadny jidlo, zadny piti v ni nevydrzelo, dva dny jsme to zkouseli doma, ale pak uz jsme radsi jeli :wink:
16. bře 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami,
fotky krááásný! Z Johanky už je kus baby. :sweat_smile: :dizzy_face: :slight_smile: A Aničce to taky moc sluší. :dizzy_face:
16. bře 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi hlavně že je to za váma,humus.....

Saku snad se to u nás taky brzo srovná...

Akcul asi může,možná špatně vymáchaný prací prášek?? No každopádně my ještě plenkujeme,takže i osypaný zadek bez plín můžu jen závidět. Stěhování....no byl to záhul. Nejen fyzický,ale první dva večery Anička plakala a křičela "domů,domů,tady nelíbí...",tak jsem málem brečela taky,ale pak si zvykla rychle a už je to úplně v pohodě,moc se jí líbí v novém pokojíčku :slight_smile:

Fotky jsem přihodila,ale vesměs jsou staré,aktuální jsou ještě ve foťáku manžela :sweat_smile:
16. bře 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami mala je naaaaadherna ty oci no krasna,je po sve sestricce :dizzy_face:
16. bře 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dík za pochvalu :slight_smile: mě teď holky moc podobné jedna druhé nepřijdou a jsou teda obě pěkně vypapané,Johanka se furt jen kojí a Andulíno neustále něco chce jíst,nejčastěji maso :grinning: I v obchodě jezdí s dětským košíkem a vždycky neomylně zamíří k pultu s masem a už by nakládala :grinning: :grinning: v tomhle je teda po mě,já bych bez masa nevydržela,jsem hroznej masožravec :sweat_smile:
16. bře 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic holčiny,jdu žehlit,ale snad už budu mít čas nakouknout častěji,nejhorší je snad za náma :slight_smile: Dobrou!!!
16. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami, krásný fotky, Johanka mi přijde podobná na tatínka, ale Anička je tobě neskutečně podobná :wink:
16. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Andulka je cela maminka,akorat blondata :slight_smile:
16. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami nádherný dětičky,moooc :grinning:
16. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
idu spat, BOhusu
16. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jen nakukuju, tak vidim zatim same lepsi zpravy, Miuska uz je zdrava... S tema prachama to by me teda nasrali, sila teda :sweat_smile:
Lami, jeee, holcicky zase vyrostly!!!! Krasny! :dizzy_face:

Vic nestiham docist...
U nas je totalni jaro, to je kraasa, normalka venku litame jen v tricku a svetriku! Na to jsem se fakt tesila. Tak uzivame, v sobotu jsme byli v zoo, vcera taky pul dne venku, dneska jsme meli hodne litani po obchodech a uradech, ale hned je to veselejsi kdyz je tak krasne a teplo :wink:
16. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pridala jsem par fotek z narozenin ale teda nevim heslo do mimiunor... :sweat_smile: kdo mi ho pisne? :slight_smile:
16. bře 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Luci to závidím.snad už jaro dorazí i sem. dneska svítilo sluníčko,ale celkem jsem vymrzla. :grinning:
16. bře 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! :slight_smile:

Luci,
fotečky nádherný! :slight_smile: Ten dortík vypadá úžasně, určitě byl i mooooc dobrej. :wink: A dědečkové.....no to nemá chybu. :grinning: :grinning: :grinning: Připomělo mi to, když se u nás jednou na Šibřinkách převlíklo za baletky asi 10 čtyřicetiletejch chlapů a potom tam tancovali Labutí jezero. :grinning: :grinning:
To teplíčko pošli i k nám, ať už je tu taky líp! :wink:
17. bře 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,
heslo máš v IP. :wink:
17. bře 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre renko, tak jsem to riskla s mlikem, nic jinyho proste nesnida, no....tak jsem zvedava, zda to pujde ven vrchem nebo spodem....

boze, bych prospala celej den klidne.
17. bře 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi,
a včera to mlíko udržela?
17. bře 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
neee, ale to jsem nerekla, vecer uz mela susenku, a docela dost brambor samotnejch....zatim dobry, myslim, ze to zvladne uz tedka

pridala jsem fotky
17. bře 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad už to bude lepší. Ale pokud to mlíčko včera ještě vyblinkala, tak bych asi radši ještě chvilku počkala. Zkuste dneska raději ještě něco dietnějšího.
17. bře 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi,
když vidím ty fotky, úplně se mi vybavuje ten náš nemocniční pobyt. :frowning2: Ale už máte určitě nejhorší za sebou a teď už bude jen líp! :slight_smile: Dej za nás Miušce berušce pusinku! :dizzy_face:
17. bře 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akcul, jj.....jsem rada doma, fakt. Doufam,ze se nam nic podobneho uz nestane :pensive:
17. bře 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi,
to já taky. Když jsme se my tenkrát vrátili po týdnu domů, tak se mi chtělo skoro brečet, jak jsem byla ráda.
17. bře 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy!

luci - fotky naprosto super!! ta plážová jarní je přímo provokativní, Leuška na narozeninách je úplně k sežrání a stejně tak i dorty,hned byc hse zakousla :grinning: Dědečkové jsou sqělíí!!! :grinning:

kristi - tak tyhle fotečky jsou zas smutný no,hlavně že už to máte za sebou. s tou peneženkou,to je síla,no..krade se všude,lidi jsou hrozný.. snad jsi tam neměla moc peněz.. :wink:

dneska noc super. pro změnu furt bečel alýsek. teda nebyl to řev Řev,ale seděl nebo stál v postýlce a furt pofňukával,tak jsem tam furt lítala,dávala Nurofen na zuby, převlíknout plínku,to,vono,tamto,už mě to fakt nebaví. děcka neumí říct co jim je,mrčí mrčí a mrčí :sunglasses:
Taky jsem myslela,že jsem je včerejší špacíre utahala a houbelec,nechtělo se jim usnout ani za nic

:stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani, to jsou vydrholci mrnavy teda....Mia zase furt spi tedka, dobry to :slight_smile: co Zdenek? uz mluvite?
17. bře 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou ženy, včera jsem ani nestihla nakouknout, dnes už to bude lepší :wink: . Od rána jsme s Rosou něco vyřizovali, kontrola s Marečkem u doktorky (naštěstí už je zdravoučký), pak gynda, pak si mě zavolali policajti kvůli autu k doplnění výpovědi, tam jsem strávila 2,5 hoďky :astonished: , pak shánět kartony na zabalení postýlk, oběd, do toho se mi nečekaně objevily u dveří 2 kamarádky, takže jsem začala postýlku balit a umývat až v 9 večer a dodělala jsem to o půl 1 ráno :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dnes ji akorát pošlu přes známého, co má obchod s dětským a kojeneckým zbožím, ten mi to pošle na sebe přes PPL, protože pošta by mi to nevzala, neboť váží přes 30 kg. A mám klííídek :slight_smile:

Luci fotečky úchvatné, opravdu velká provokace s tou pláží :grinning: , poslední fotečka Leušky je fakt k sežrání :wink:

Kristi chudáček Miuška, ještě že jste už doma, v nemocnici jí to opravdu nesvědčilo :unamused:

Lami děvčátka jsou fakt nádherné, rostou jak z vody. A jak bydleníčko, je to lepší než s vašima? Asi jo, co? :slight_smile:
17. bře 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - jo,mluvíme..nicméně jsem ještě furt nakrknutá :sunglasses:
vydrholci sice nevím co to znamená, ale máš pravdu :grinning: :grinning:
Řekněte mi někdo,že vám děcko taky takhle vyvádí. Erik je fakt šíleně uřvanej,šíleně,kvůli všemu,300x za den strašnej řev. Alex normálka,občas něco,ale z Erika fakt rostu. a už na něho ječím taky,protože to se už fakt nedá. já si zajedu na dovolenou někam do blázince,klid,svěrací kazajka,a hlavně TICHO.Takovej uřvan,ty jo,fakt jsem už unavená :cry: :pensive: .
17. bře 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
posilam vam trosku slunicka, tady to zas od rana pece do oken, melo by byt 16stupnu. Ja mam bohuzel zase schuzky kvuli papirum, praci... takze nic moc den, nebo teda uvidime teprve jak poridim ;)

Dani, no to verim, to musi byt na hlavu... Ale zase lepsi jeden nez kdyby rvali oba.. :sweat_smile:

Kristi, fotky jsou smutny, jeste ze uz jste doma.
17. bře 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tady je jako mega hnusne, sedim v dece, zabalena, asi jak jsem nevyspana, tak mi je kosa, i kdyz topim jak blazen...
17. bře 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je taky klemra, navíc nám dnes opravují plyn v baráku, takže nemůžu vařit. Tak jsem se na obídek vetřela tady ke kámošce :sweat_smile:
17. bře 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek