• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
zdarec ženy! :grinning:

dneska zase full program - dopo jdu s klukama na stříhání,odpo na návštěvu k mé staré tetě.
tak si užijte krásný den! :slight_smile:

dodala bych fotky,ale nemám už místo..nechcete některá založit novej mimiunor?? já to nějak neumím,trvalo by mi to 100let.. :confounded:
21. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stačí když zadáš nick mimiunor2007_2 a heslo naše staré a v tom druhým albu uděláš další se včerejším srazíkem :wink:
21. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi já myslela, že jdeš reklamovat to kolečko, to ani nevím, že máš nějakej kočár natrhnutý :wink:
21. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! :slight_smile:
Tak to mi nějak uniklo, že už máme mimiunor II. :confused: Ale ty fotky jsem už viděla, tak mi to asi jen vypadlo. :sweat_smile: Jak budu mít chvilku překopčím tam i ty moje.
21. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! koukám blonde party se povedla :grinning: tak to je fajn :dizzy_face: No škoda, že já to mám tak děsně z ruky :unamused: Ještě jsem nikoho z vás osobně nepoznala :confounded:

My jdem do obchodu. Chci dělat salát, tak na to jdu nakoupit vše potřebné :wink:
21. kvě 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme zpět, Kája šla chrnět, ale koukám že tu nikde nikdo a povídám si sama se sebou ... :grinning: No vypiju kávu a půjdu něco dělat.
21. kvě 2009 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mi volala sestra z dětského - prej že se neptám na očkování, že už přišli vakcíny na spalničky. Tak jsem jí řekla, že když jsem tam byla naposledy, tak mi říkala, že přijde pozvánka ... člověka fakt omejvá z toho zdravotnictví :rolling_eyes:
21. kvě 2009 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byli dopo tady kousek od nás ostříhat kluky,konečně zase vypadají k světu a jako pořádní chlapi :grinning:

mori - no comment :grinning: :grinning:

já byla natěšená,že ted už pofrčí super počásko a jak se vyvalím o víkendu na chatu a má prej zase přijít studená vlna.bléé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko, na tom chiccu se mi roztrhl potah - uz mam celej novej za 150 Kc :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem fotky ze včerejška přehodila do mimiunor. Dani, Zuzi, tak už jen stačí přihodit ty vaše. :wink:
21. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, ale zapomněla jsem se přehlásit. :sweat_smile:
21. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - jako novej potah ? To se prodává jo? Takže místo reklamace ti nabídli toto ?

Dítko mi mega dlouho spí (asi od 11 h), tak já stihla vyžehlit mega hromadu prádla - už jsem se na ni chystala kolik dní, tak to mám konečně z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jako novej. Prodava se to jako nahradni dil, takze pohodickaaaaaaaa

moje jeste ani nesla spat, drandi tady na novem odrazedle, takze nevim
21. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi,
tak to je bezva, to se šikne. :wink:

Naty spí od 12.45, tak doufám, že se trochu prospí. Odpo valíme do Vyškova na kotrolu na ortopedii a pak na návštěvu ke švagrové.
Včera to kupodivu zvládla bez spaní úplně v pohodě. Šly jsme po srazíku ještě k manžovi do práce, abych taky pozdravila bývalý kolegy. Ráda jsem je všechny viděla, bylo to fajn. No a domů jsme jeli kolem třetí, tak pak akorát vytuhla na půl hoďky v autě.

Dani,
nahoď fotku, jak jsou kluci pěkně ošmikaní. :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme prave vecer s kamoskou a miou na pivko, tak potrebuju,aby byla vyspana.

a nemelo byt dneska jako daleko hezceji???
21. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem hezky usnula a po 10 min.spánku zvonila pošta. :confounded: takže místo spaní jsem taky dala žehlení. ted už jen čekám jak se kluci vzbudí,venku pařák,nádherně, my ale místo někam ven jdeme navštívit naši starou tetu.teta v důchodu a nikdy jindy neměla čas než dneska odpoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: . radši bych razila někam na výlet,v takovým počásku :sunglasses:

luci - jj,zkusím nějak vyfotit. já ještě ani nestáhla do komplu ty včerejší fotky,bud není čas nebo se mi nechce :grinning:
21. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tak konečně je chvíli času sem mrknout. Dnes jsem se dala do vaření rajské, tak jsem musela ještě jít nakoupit ingredience. No a menší zmatek hne dpo ránu. Na pískovišti včera nějaké maminky vykládaly, že je dnes ve školce schůzka ohledně nástupu do školky. Tak jsem se vylekala, že nakonec nejsme přijatí, když o ničem nevím. Tak jsem tam ještě ráno s malou letěla za paní ředitelkou. a ta mě uklidnila, že mi asi zapomněla ten paír ohledně schůzkydát, že přijatá malá je. Tak dnes odpoledne jdu na schůzku, heč. Tak se těším jak malé dítě. :grinning:
Malá spí, tak se pokusím stáhnout fotky ze včerejška a vložit je. Akorát mi někdo prosím peněte do IP heslo, nějak nevím, jaké má být. :sunglasses:
21. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi,
u nás je teda nádherně. :slight_smile:

Včera jsme ještě odpo něco řešili s tou blbou kozou ze staveb. úřadu. Tak to vypadá, že za měsíc budeme moct konečně kopnout do země. :dizzy_face: Ode dneška přesně za 31 dní by to mělo být vyřízeno a taky nabytý právní mocí. :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,tak ja som uz konecne doma,u doktorky to islo desne pomaly-bola som na tom infekcnom ohladom tej toxoplazmozy a este musim ist aj na testy na boreliozu,ze ma podozrenie,tak zas sa musim ist dat "odkrvit" :frowning2:

my zajtra mame ist s kikom na urologiu na kontrolu,ludia uz teraz vidim ten bengal co tam kiko bude robit ked zbada tie"modre dvere"

no a z mojich nakupov sandalok vzisli "az"jedny slapky-mali sandalky krasne vselijake ale vsetky co sa mi pacili moooc vysoke-a teraz uz radsej nieco menej ked nudem mat za chvilu kufor pred sebou
21. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady je asi počasí jako v Praze ... slunko skoro vůbec, trochu pofukuje vítr :unamused: Jsem taky čekala mnohem lepší počásko.
Kája dala 3 hoďky spánku, teď obědvá :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaja je teda spachtos :slight_smile: aj kiko obcas sa zadari tri hodky este

u nas je zatial pekne ,teplucko,slniecko-aj ked vcera bolo uplne horuco,dneska je menej ale teplo aj tak
21. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ted jeste rikaj, ze jako bude bourka....
21. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady byla buřina včera večer :confused: i když bych se nedivila že bude i dnes, vypadá to tam tak :fearful:
21. kvě 2009 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,tak my to tu mame zajtra jak na koni,vzdy nam to poslete :grinning:
21. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady uz dost fouka

Mia konecne spi, trosku pozde,ale nevadi....motorka spi taky - s ni v posteli
21. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - kecáááš :grinning: Vyfoť jí :wink:

Pro Káju si přišla babička, tak já se vrhla na lux a asi teď půjdu udělat ještě ten salát, ať to stihnu než dorazej.
21. kvě 2009 v 17:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyfotim :slight_smile:
21. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky žiju ale nestíhám...večer jsme dorazili z Rakovníka...úklid mazec...to je fakt něco...to by mohlo jít okamžitě do pořadu Máte doma uklizeno a zaručeně by se nikdo nevyrovnal...myslím tím ten bordel..příští týden zase jedem...chjo místo abych se opalovala venku, jsem zavřená ve smradu a špíně...uvažovali jsme i o úklidové firmě...ale manžel tam má nějaké věci z dětství, tak to nechceme jen tak šmahem vyhodit...

jinak pěkné fotečky ze srázku máte asi jste si to pěkně užili :sunglasses:
21. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, to je pekne blby teda. My budem vyklizet byt mamce, ona tam mas sice cisto, ale je tam strasne moc veci, v Mejte samo zadny vyklizeci firmy nejsou, tak asi najmu bandu cikanu, at to odnosej
21. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek