• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
tak my taky o víkendu vyklízíme, jsem se to dozvěděla v pondělí, tak hned v noci zadala gauč, stůl, židle a ledničku na net, ty jo a do pěti minut zájemci, i tchánovcovic postele, aspon 30let starý taky za odvoz jsme udali, tak mám radost, že to nemusíme vozit do sběrného dvora a ještě to někomu poslouží
21. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi si myslím, že když to nabídnete někomu za odvoz (jak píše Léňa) tak si to někdo rád vezme...a třeba i sousedi měli zájem o nábytek na stopení...
21. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré raníčko,
tady nakonec buřina žádná, doufám, že nebude jak včera, bylo mi zle už od rána :confounded:
holky srázek pěknej :wink: koukám, že byl v duchu blonďáčků :grinning: :dizzy_face:
draga s bordelem by ses divila, zrovna v týdnu přišli kluci s tátou a dědou od bráchy(je v pronajatym bytě o patro výš) a míša měl oči navrch hlavy, jakej tam maji bordel, no radši nezjišťuju víc, když si toho všimne i dítko :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :grinning: ale každopádně vám nezávidím to vyklízení..........mmch to uklízíš i s dálou?? :confused:
leni tý jo, tak vy už jdete pryč, to vám to taky uteklo, těšíš se?
mamce dělali v úterý plasťáky okna, tak jsem jí tam taky pomáhala, a docela to šlo, teď nás čeká ještě malování, jen nevím,kdy, mamce se do toho taky nechce :confounded:, tak pojedeme na chatu a v sobotu do hrusic, mají tam prý nádherný pohádkový les ve stylu lady :dizzy_face:
luci to je fajn, že už se vám blíží ten domeček, tak snad už vám do toho nebudou prudit a za měsíc kopnete
:wink:
22. kvě 2009 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem po dlouhatánské době přidala pár foteček :wink:
22. kvě 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, my meli teda vcera doma s kamoskou vecirek a dost dobry, sla jsem spat asi v pul 2, to si budu muset jit hajnout s MIou

jo, zkusim dat nabytek za odvoz nebo tak, snad se nekdo chytne
22. kvě 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Tak my měli taky včera akci ve školce, byl to program pro děti i s občerstvením na školkové zahradě, ukázkou školky tatínkům, bylo super. Akorát my na to moc nejsme, nevydržíme dlouho na jednom místě a ještě ve 30 st. horku, tak jsme se zdrželi asi hoďku a půl a valili jsme domů. Rosa byl ze školky nadšený, prohlásil, že kdybybyla taková školka v Napoli, tak by se měsíční školné pohybovalo tak 300-400 € :astonished: Tak jsem ráda, páč nebyl až tak nadšený z té ceny, 3800 měsíčně.

Akcul to je super, že už budete moci začít stavět :wink:

Soni fotky jsou suprové, nejvíc mě ovšem dostala ta spící na stole, to se nám ještě nepovedlo :sweat_smile: . A kluci byli šikovní na šmigrust si teda vyšvihali dobrou výslužku :sunglasses: :grinning:
22. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko, tak to jste si užili oslavičku...já myslela, že jste ve státní školce :confused: a díky :wink:
22. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni, krasny fotky, kluci vyladeni, je videt, ze si spolu vyhraji :slight_smile:
22. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Tady je od rána mlha, pod mrakem, no nic moc počasí :confounded:

andrej - já taky myslela, že jdete do státní školky :confused:
22. kvě 2009 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne, my jdeme do té soukromé anglické, do klasické bych neměla šanci...je tady narváno až k prasknutí, dokonce nevzali ani 4 leté děti, kterých mámy jsou ještě na mateřské se sourozenci, viz. případ Léni. A v té soukromé jsem taky ráda, že jsme se dostali, mají jen omezený počet 28 dětí a letos se jim uvolnily jen 4 místa :astonished:
22. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku tobě moc moc držím palce, aby ti ddopadlo dobře, hlavně aby to nějak neohrozilo mimi :slight_smile:
22. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! :slight_smile:
Tak my jsme včera na ortopedii dopadli dobře. Jen tam ještě musíme za rok na kontrolu. Malé se totiž trošku jakoby kříží dva prstíky na nožce, tak to máme jen masírovat, že se s tím nic jinýho nedělá. Ten primář je hrozně fajn a pečlivej, tak si ji chce ještě za rok zkontrolovat.

Jinak jsme pak byli u té švagrové a vypadá moc špatně. :cry: Zhubla za měsíc snad deset kilo. Chvílema když jsem se na ni dívala, tak se mi chtělo brečet. :frowning2:
22. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akcul,to je hrozny, se ti nedivim, dyk je tak mlada
22. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to fakt strašný. Bere spoustu léků na bolesti, ale už jí moc nezabírají. V noci spí max. do půlnoci a pak už bolestma nemůže ani spát. :frowning2:
22. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéžiši chuděra... :frowning2:
22. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No bylo mi z toho včera úplně zle, jak jsme jeli domů. Ale bylo vidět, jak pookřála, když jsme tam byli. Naty se tím svým kecáním postarala o zábavu, tak jsme se nasmáli. Aspoň zase trochu přišla na jiný myšlenky. :pensive:
22. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoky,
dnes mi přišlo oznámko od kamarádky, za 14 dní se vdává. Neporadíte mi, co jí mám koupit? Já jsem si tenkrát od ní vybrala ložní povlečení. Přidala mi na něj tisícovku, zbytek jsem si doplatila sama. Nechtěli jsme si dávat nějaký megadary. Takže něco taky tak kolem té tisícovky... Švica mi radí poukaz do Ikey, ale raději bych asi něco osobnějšího...
22. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci to je děs s tou tvou švagrovou,moc smutný..nejhorší je ta bezmoc,co.. :pensive:

dáreček na svatbu - nevím,zařizujou si domácnost? tak se zeptej jestli něco nepotřebuje. já byla ráda,když se mě kamarádi zeptali,jedni koupili hrníčky na kávu,jedni příbory,je to lepší než blbosti lapače prachu. poukázka je taky dobrá,ale je to prostě kousek papíru (i když má samozřejmě cenu tisícovky),když člověk dostane do ruky něco konkrétního tak je z toho možná větší radost,ne? :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani,
je to fakt hrozný. Vidíme, jak nám pomalu odchází před očima.... :pensive:

K té svatbě, my už spolu s tou kamoškou nejsme moc v kontaktu. Byly jsme hodně velký kamarádky, když jsme bydleli ve Vyškově. Ale jak jsme se odstěhovali, tak to postupně tak nějak vyprchalo. Vídaly jsme se čím dál míň.... Takže je celkem těžký něco jí vymýšlet. Domácnost už zařízenou mají, bydlí spolu už asi 5 let. Teď mě tak napadlo, že bych jim koupila nějaký pěkný svatební album a do něj vložila peníze. Rozměnila bych tisícovku na stovky a do každé dvojstrany vložila jednu. Co myslíte?
22. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci jo,to je fajn nápad :grinning:
22. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci mě celkem nadchlo toto: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2794264&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
akorát já bych si to trošku vylepšila :wink:
22. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andry,
to vypadá dobře! Ale jak tam ty peníze přidělali??? :confused:
22. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo mě ještě napadá - švica dostala takovej krásnej talíř, na něm byla dekorace z kamínků a svíček a mezi tím tam jakoby plavaly lodičky z bankovek. To taky vypadalo moc pěkně. No a nebo nechat uvázat nějakou kytku, a do toho nechat na drátkách navázat prachy. To jsme už takhle jednou někomu dávali ke kulatinám. Hmmm, tak teď teda nevím..... :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den ženštiny :wink:

tak mě se převčírem, aby toho nebylo málo, uštípnul zub a vypadla plomba :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...měla jsem tam díru jak na meloun...zubařka v Kladně bez šance...tož jsem využila naší nově otvřenou zubní pohotovost a paní zubařka tam byla moc hodná a už mám zub spravený ...sice jsem vyplázla 1190,- Kč ale což že :grinning: :grinning:

akcul to svatební albíčko s prachama je taky pěkný nápad...já bych asi koupila tu kartičku ikea, mě se to strašně líbilo, dostali jsme jí ke svatbě od kamarádky...ona to je taková kreditka kterou ti nabijou na částku jakou chceš a můžeš z toho nakupovat neomezeně a případně i dobíjet...ale je pravda, že ne všichni ikeu zrovna mají po ruce anebo se jim třeba ani nelíbí... :wink:

soni ne ne s Dálou by se to nedalo, tam bych ho ani nepustila...to je fakt o život...Dálu hlídá babička...on je ten byt v Rakovníku a babička bydlí v Lužné, což je asi 5 minut busem, takže my přes den makáme a večer jezdíme spát tam :wink: Dála lítá na zahrádce, dělá bábovky a babička ho rozmazluje :sunglasses:
22. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady leje jako kráva a je buřina :fearful:
22. kvě 2009 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori tady taky :wink:
22. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!

tak my sme dnes boli na urologii po 14 dnoch na kontrolu,ludia nasilu som ho tam s vreskom a revom vliekla,nastastie sestricka pocula bengal,tak nas hned vzala,zas sme ho museli nasilu drzat ked mu to chcel pozriet,vraj to este nema uplne dobre,ma to stale trocha zapuchnute a este par stehov nevypadnutych tak nam dal antibioticky sirup,repikove kupele a o 14 dni dalsia kontrola-tak to bude zas hruza :unamused:

akcul,to´je strasne so svagrinou,to je uz bez sance alebo jej este davaju nejaku?to je hrozne nieco :cry:

ander dik,neviem ,myslim ty si sa pytala ze kde mame fotky zo zraziku,ale my sa stretavame dost casto,takze uz ani nefotime nejak :slight_smile:

no a vsadobyn dar,to su dilemy,neskusila si sa jej spytat co by tak potrebovala?ze by si povedala sama a mas istotu-ale zas na druhej strane ja radsej dostanem peniazky a kupim si sama co treba,lebo fakt malokto trafi co ozaj treba a este sa aj trafit do vkusu,noo
22. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej tak to máte super protekci :grinning: :grinning: tady stojí aj školka tak 16 tisíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
luci, to je fakt mrzutý se švagrovou, snad se to ještě spraví :pensive: držíme palečky
saku ještě vydržte, to bude dobrý :wink: ale ten řev a násilí nezávidím :unamused:
draga tak to jo, aspoň si od dalíkat aky oddechneš :grinning:
jsem chtěla napsat, co strašíte s buřinama, vždyť je krásně a vy jste to poslali k nám :grinning: valí se cosi strašně černého :confounded: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra a to jsem ráno umyla okna :angry:
22. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tiez cakam co sa tu z ytch oblakov vyvinie,mame ist poobede do skolky,maju den macka uska-to byva kazdy rok,opekacka,koniky,sutaze,hasici,policajti a tak,tak by sme tam chceli behnut,nech sa vyjaši mlady,len aby nezacalo prsat,no

zonji,to je teda spacia poloha :grinning:
22. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek