• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
tady uz taky prselo a bourka byla, aspon se zaleje...
22. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my šli v tý buřině a lejáku pro míšu do školky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale luky byl velice spokojenej, hlavně, že si mohl vzít pláštěnku a holiny a lízt do louží :grinning: :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
tady šly úplně hrůzostrašný mraky,hnala jsem kluky na motorkách rychle dom,určo jsmesi udělali rychlostní rekord :grinning: , pak jsem je ještě vzala oba zaráz do náruče a s veeeelkým funěním s nima vyběhla schody,abych stihla sundat prádlo z balkonu,než začne liják no a nakonec nic,já se těšila na b ouřku,bouřky miluju. mělo by trochu sprchnout,je dusno.
22. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Halooo :slight_smile:

Dnes nepojede MMB, jsem se koukla na stránky a aktualizují databázi a prej to nemusí jet i 10 hodit :unamused: , to je krizovka.... :grinning:

Tady byla včera taky hrůza, přišla buřina, ale jen pár blesků, jinak vichr šílený a dost pršelo.

Co máte dnes v plánu?
23. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdárek!!

andrejko já se proiberu,sbalím borce a jedu k našim na chatu. nechce se mi být doma a všechno mě tu nějak s..e vč. manžela :grinning: :sunglasses:
Odstávka mmb to mě ani nejak nepostihne,já tam moc nelezu. ty tam chodíš na nějaké diskuse? :slight_smile:

Nám se ta bouřka včera bohužel vyhnula,škoda..
23. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
už je to OK, MMB fachčí a já si tam našla nábytek z Ikey, co už nevyrábí a jedna paní ho prodává, ale celou sérii, takže jsem ji poprosila, zda by mi neprodalal jen to, co potřebuji. Tak čekám, co mi odpoví...jinak nechodím tam na žádné diskuze, jen sleduju dost bydlení a hobby, je tam dost dobrých nápadů a inspirací :wink:

My nevíme, co podnikneme, chvilku jue tu hezky, pak zase zataženo, je docela kosa, tak uvidíme.
23. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte!
u nas je pekne ,aj ked trocha pofukuje,ale aspon nie je taka palava

vcera sme boli v skolke na tej "akcii"-decka tam boli asi ozaj z celho mesta a okolia,a bolo tam teda akcii od vymyslu sveta,vselijake sutaze,koniky,motorky,stvorkolky,chytanie rybiek,preliezky,tunely,steny na lezenie,bludisko...no proste to by som vymenuvavala do vecera-a este aj policajti a hasici s autom a tak,fakt super pre deti-fotky mam len par v mobile,zabudla som fotak a uz sa mi nechcelo vracat

tak som si aspon poobzerala poriadne cely areal,kedze tam bude kiko chodit,vyzera to fajn,maju ozaj velky pozemok okolo skolky,plno preliezok,smykal,pieskovisk a tak a vela stromov-taky pololes z jednej strany,ozaj pekne

vecer to vyzeralo na poriadnu hrmavicu,tak som ani nepoliala stromceky,ved naco,nie,a ono to nakoniec rozfukalo a obislo nas to a nepadla ani kvapka
23. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Čus bambus ženský :slight_smile:

No co to je za docházku??? :sweat_smile: Jde vidět, že už je venku hezky a užíváme si to všechny...
My byli včera jen cournout po Ostravě, ale s Márou opět hrůza katastrofa, tak tam sjedem ještě dnes znovu, páč musíme koupit baterii do kuchyně, bo už nám teče. A pak ještě jedeme odpoledne na pouť na Štramberk, sice počasí nic moc, ale snad se to vybere :sunglasses:
24. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky mamči! Manželova babička je v Teplicích v lázních, tak jsme si tam včera udělali výlet http://maarsel.rajce.idnes.cz/TEPLICE_-_23._5._2009/#album - bylo perfekt počásko, Kája se řádně vyřádila, no užili jsme si to :slight_smile:
24. kvě 2009 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mori hezké foečky, i počasí vám vyšlo :wink:
24. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
my uz jsem doma z oslavy a vikendu, no pohodicka nejvetsi. Zacinam prat a trochu skladat veci, chyta me lehka cest. horecka
24. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky!

Tady je nádherně, úplné léto. Na oběd nás pozžvali naši, tak jsme toho využili. že. a jelikož maqjí nový bazén, tak to terka hned prubla a okoupala se. akorát jsme jí nevzali žádné rukávky, tak jsme ji museli pořád držet u kraje, aby se neutopila. :grinning: Ale dobré.
navečer chci ještěš zajet do Penny, mají tam nějaké italksé věci a budu dělat v červnu italskou párty, tak něco musím pokoupit.
Kristi, kdy vlastně jedete?
24. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
v patek, Zuzi :slight_smile:

v 7 valim vysportovat tu vcerrejsi zranici
24. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska je tady zas úplné letní počásko, jen tedy ten vítr by nemusel foukat - ten byl i včera. Ale jinak nádhera :dizzy_face: Odpo přijela kámoška z České Lípy na kávu, před chvílí že pojede dom - a kousek o baráku volá, že jí nejde zavřít okno u auta (má asi týden a něco z bazaru). Tak manžel na to mrknul, nešlo to, ale zrovna zítra jede na garančku tak to snad opraví - no ale manža s ní jel do ČL, aby si to mohla dát k někomu manželovýmu známému na noc do garáže.

Ani nevím jaké má být počásko příští týden ...
24. kvě 2009 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ufff,t ak jsem vysportovana az beda, nesla jim klimatizace, takze neuveritelny vedro, triko uplne mokry :wink:
24. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
krasssne ranicko, je nadherne. Dam kafe a jdu neco delat :slight_smile:
25. kvě 2009 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré slunečné ránko! Tady je taky nádherně :slight_smile: Právě jsem si uvařila čajík, zkulturním se a půjdem ven - musím na poštu. Jak je krásně, tak mám prostě i více energie na cokoli :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 07:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ránko :slight_smile:
U nás je taky super, půjdeme asi na chvilku na písek a pak musím vymyslet, co vařit...už dochází inspirace. Tý jo jak já se těším na školku, nebudu muset přes týden vařit a to bude teprve pohoda, jupí :grinning:
25. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
My teda byli včera na pouti ve Štramberku, ovšem při mé smůle na foťák jsem vyfotila 2 fotky a došla bateka, jako vždy. Já si totiž debil nikdy nezkontroluju baterku a pak chci něco fotit a ouha, není šťáva :sweat_smile: :sweat_smile: No ale bylo super, Mára se vyblbnul, chtěl jít strašně na skákací hrad, ale jak jsme ho tam dali, začal brečet, že tam nechce být. Tak jsme vyměnili lístek a Rosa s ním šel na autíčka, to se mu taky strašně líbilo. Penež utracených za blbosti, hlavně za štr. uši, lízátka, tur. medy, vatu, zmrzlinky, perníky atd. Rosin se mi i pokoušel vystřelit růži, ale je slepý jak patrona, tak jsme měla smůlu :sweat_smile: . Pak jsme jeli za ségrou na zahradu, Mára nespal celý den a tam se tak rozdováděl, že doma šel spát až ve 21.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
andrej - taky bezva den jste měli :slight_smile: No já mám náhradní baterky do foto hned v kapsičce v pouzdře na foťáček :wink: takže tam stále střídáme ty dvoje :wink:
25. kvě 2009 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
oni jsou jeste fotaky s baterkama??? to musi vydrzet uplny prd, co?
25. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi - a oni jsou foťáky bez baterek ??? :astonished: Já si stěžovat nemůžu, máme dobíjecí s velkou kapacitou, takže moc často je vyměňovat nemusím - a to fotím celkem dost.
25. kvě 2009 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ja myslela ze mate baterky jako tuzkovky nebo co, vis?
25. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi - jj tužkový, ale dobíjecí - takže na foťák mám 4 (jak 2 dojdou, hodím další 2 - a no problemo, když se náhodou ten jeden pár vybije, hodím druhé a vydrží zas dlouho).
25. kvě 2009 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, to uz ja u poslednich dvou fotaku nemela. Normalne je tam baterie jina
http://www.fotoexpert.cz/kompaktni-digitalni-fotoaparaty/canon-powershot-sx200-is-red

kdyz si rozkliknes ten obrazek dole prislusenstvi - tak nabijecka je to modre a baterie to bile... :wink:
25. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi - takže to je jak u mobilu, že nabíjíš přímo foťák ??? No my máme první digitál a to od roku 2006. Já tohle fakt vidím poprvé :confused: A co když se ti to vybije zrovna když někde budeš venku ???
25. kvě 2009 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, je to nastejno jak u mobilu. No, tak ono to vydrzi docela dlouho, navic tam mas ukazatel,t akze kdyz vidis, ze jsi na pulce tak dobijes. S mym kvantem fotek bych normalni baterku mit nemohla, ja jich udelam treba 200 týdne
25. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazádrek děvčátka a chlapci :grinning:

Víkend naprosto úžasnej! Počasí jak v létě,krásně jsem se i opálila,dneska se muzím máznout,až půjdu ven.
Moc nepokecám,protože ednes mám zase na pilno. Musím mazat zaplatit dan z nemovitosti (málem jsem na to zapomněla :sunglasses: ) odpo jedu na oslavu narozenin kamaárdky a jejího synka. akorát žádný dárky nemám,něco musím vymyslet.

Já měla taky minulej foťák s tužkovejma dobíjecíma,celkem pohodička,protože fakt můžeš nosit náhradní. A je to jen dva roky..Kdyby se mi nerozbil,mám ho dodnes,byl dobrej,foťáček :grinning:
25. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak prďolka mi spí. Odpo jedem busem do ČL, bo manžel tam je Dacií na školení ohledně busu (aby mu to nepropadlo), tak pak pojedem dom s ním.
25. kvě 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek