• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
já mám taky foťák na nabíjení, ne na tužkové baterky, prostě to šoupnu do nabíječky a faťák se mi nabije jak mobil. Ale já si ho předtím nezkontrolovala, že ho mám vybitej a tak to dopadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnes dělám kuře na paprice s knedlou, bruschette a pak ještě na večeři mořskou rybu, fuj já budu zas jak sud :grinning:
25. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte to taky některá, že vám děti už chodí krásně na WC, pokaždé si řeknou, přes den jsou bez plenek i na denní spaní, ale v žádném případě se nevykakají do nočníku či záchodu? Mára se i prostě vykadí jen do plenky, buď hned ráno, když má ještě tu z noci, nebo když mu dám ji dám na noc tak večer před spaním, někdy mi posere i 2 plíny.
25. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko - moji borci jsou taky na štíru s tím kaděním do nočníku,čekaj a čekaj na plinku. do nočníku to bylo jen párkrát. no,doufám,že se zlepší. oni jsou ještě takový trdlýtka :grinning: .

já dnes taky budu vařit dvojmo. ale k tobě andrej bych se klíďo stavila na véču,všecho bych si dala :grinning:
večer budu dělat kuřecí jatýrka a bud sekanou nebo masové kuličky v rajské omáčce,jak se mi bude chtít..
ted čekám až se hoši vychrní a valíme ke kamarádce na ty narozky..
25. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! :slight_smile:
Tak my měli taky super víkend. V sobotu jsme byli v Prostějově, švagr konečně skákal ten tandem. Byl úplně nadšenej, prý by chtěl jít ještě jednou. :grinning: Pak jsme se stavili na oběd a domů přijeli až odpoledne.
V neděli jsme se celej den flákali a leželi na zahradě u bazénu. Kluci si nátahli ven i televizi a sledovali formule, no prostě pohodička lehárko. :sunglasses: :grinning:
25. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
u nas je nadherne,vcera sme boli tiez "na pouti" u nasich,taktiez nam mlady prevetral riadne penazenku na same somariny :grinning: fotku ani jednu,fotak ostal doma ako vzdy

andrea,kiko toto iste robil ale odkedy sme prisli z nemocnice nejakym zazrakom sa pyta pekne aj kakat a potom mi slavnostne ukaze ze vykakal "velku klobasu" :grinning: ale obcas sa stane ze cez obedne spanie ked sa zobudi tak nalozi do plienky-my este na spanie mame aj denne,to ho za chvilu prejde jak aj u nas,myslim si

ja som dneska uz aj vykavickovana,prisla kamoska zo sardinie,tak sme kecali,kiko certoval a robil zle psovi a my sme vegetili :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja celej den prala, pac zitra se ma podelat pocasi, tak at mi to uschne, ze jo. Ani na pivko nejdem, Roba dela nakou prezentaci
25. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo babizny, co je s váma? Večer to tu už vůbec nežije :astonished:

Zuzi díky za tip s Penny, dneska jsme tam nechali za it. žrádlo přes litr, jsem normálka koukala, jaký tam měli výběr super italských surovin.

Tak a jen jsem dala Márovi plenu zase je zesraný, blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Saku kámoška žije na Sardinii? Je tam vdaná?
25. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec,tak já až ted sedm s vyplazeným jazykem a asi brzo odpadnu do mdlob. a to jsem chtěla sledovat ten Bermudskej trojůhelník.. Odpo super ,ale večer fakt hektickej.
Ještě peču tu sekanou,abych ji mohla vzít zítra na chatu,má být 30st.,tak nebudem sedět doma..
Jo a když jsme se bavily o tom kadění, tak hošani dneska na té návštěvě byli úplně u vytržení z ohromné hromady hraček (ta kamarádka má 2 kluky), že řvali nééé nééé nechci na nočník a oba si nadělili do kalhot. parádička :stuck_out_tongue_closed_eyes: . no,doufejme,že do patnácti to vypilujem :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani to si taky říkám, do 15 času dost :sweat_smile: , ale já mám obavu, že pokud mu nedám plenu bude mít zácpu, páč se prostě nevykadí :unamused:
25. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko - no furt lepší když si počká na plínku než když to vyklopí do gatí,ne? :grinning: neboj,já myslím,že se to všechno samo časem srovná.
25. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani u vás se kadí i odpoledne? U nás nehrozí, jen ráno a večer před spaním, takže bych ho mohla už krásně odchytnout, ale když ho posadím na nočník tak se blokne a nehodí ani boba. Navíc má furt řídkou stolici, nemá tuhoně, tož nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a za žádnou cenu mi nečůrá na nočník, jen ve stoje na záchod jako táta nebo venku u stromečků :grinning:
25. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,kadí odpoledne. právě to furt chodíme ven. no a jak oni ví,že do gatí nesmí,tak se úplně rozhodili,jak to zadržujou asi..takže ted už ani nevím,kdy to čekat,prostě naprd stav. no jo,ty holčičky jsou na tohle prostě šikovnější. Na nočník čůraj úplně v poho,musíme vychytat jenom to h... :grinning: :sunglasses: :grinning:
25. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tal to u nas se kadi jen rano,ale do nocniku ne, tam muze trunit jak chce dlouho, podle me se ji bud blbe tlaci nebo proste ma nakej blok, nevim. to mame stejny jako Andrejka asi.

dneska bude R doma, to zase musim varit jak obed tak veceri
26. kvě 2009 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz me jako fakt serou na poste. za posledni tyden druhej balik od kteryho nemam ani oznamko, pritom mi ho vcera meli dorucit domu, coz jako zase pujdu tam a pekne je zjebu,t ohle mi fakt stve
26. kvě 2009 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy!

tyy jo kristi, v kolik vstáváš?! :sweat_smile: :grinning:
Na poště si je pořádně podej,mě taky štvou,pacholci :sunglasses:

rychle sbalím a jedem pryč,než bude úmoprný vedro. musím to totiž vzít přes centrum a naložit máti :wink:
tak krásný den všem přeji. :slight_smile:
26. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, brzo...za rozbresku, ja jsem ranni ptace v lete :slight_smile:
26. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,u nas je teda krasne dneska :slight_smile:

no na posty sa ja uz ani nevyjadrujem,akurat ma tam vzdy volacim vytocia

andrej,byva na sardinke a ufrajera,este nie su zobrati,ale uz je tam dost dlho,stavaju teraz dom,tak sa vytesujem ze budem mat kam chodit na dovolenky s ubytovanim zadara :grinning: tak mozem aj teraz uz ,kamoska ma stale vola aby sme dosli,len sme sa k tomu stale nejak nedostali

kristi,andrej,to s tym kadenim mava vela deti,proste to tam nejak nemozu pustit,ale oni a naucia
26. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne! My byli ráno na očkování, pak jsme se courly s kamarádkou venku a teď šla Kája spát. Chodívá tak kolem 11 h, tak už sama říkala, že chce hají - no asi si řádně dáchne, když už byla ospalá :wink:
26. kvě 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - my zatím na spaní plínu máme, ale kadí téměř od začátku nočníkování do nočníku či WC. Do plíny nekadí už vůbec.

Jo a sehnala jsem včera plavky :sunglasses:

kristi - mě šel malej balíček pro změnu od Po a přišel až v Pá :rolling_eyes: Já se byla na poště i zeptat, zda tam něco nemám - a ono to dorazilo fakt až v pátek na místní poštu ... :confounded:
26. kvě 2009 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, ja mam sledovani baliku, po neuspesnem doruceni - vcera jsem byla skoro cely den doma a nikdo nezvonil. tak jsem vlitla na postu a oni ho nemaji ani v systemu, by se jeden fakt posral...
26. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak poslední krásnej den a pak bude hnus, co... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
andrej, my jsme přes den bez plíny, bobek byl v nočníku prvně, jinak to nevychytám, neb chodí tak jednou za 4 dny, a to pak je třeba na třikrát, takže jeden bobek byl na balkoně, druhej ve slipech a až ten třetí v nočníku :grinning:
jinak my pojedeme ve čtvrtek do prahy na nějaký test, co jsme se přihlásili v porodnici, tak jsem zvcědavá, co z toho vyleze, jdeme totiž k dětskýmu psychologovi a bude zkoumat lukyho vývoj :sweat_smile: tak snad tam pojedeme, neb tu řádí zase spála :confounded:
mori na čem jste byly? na spalničkách? u nás asi ještě nemají vakcínu :unamused:
26. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: kristi takže lítaly hlavy, jo?
26. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zonja - jj myslím že říkala spalničky. No my tam byli nedávno jak Kája marodila a taky ji jiště neměli, ale právě minule říkala, že brzo dorazí vakcíny - tak konečně už jo a máme bodnuto.
26. kvě 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni, ani ne....on byl milej a jeste to sel hledat a volal i na jinou postu, tak jsem to nechala byt, pry to mam zkusit vecer.
26. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde je ta bourka?
26. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - za sedmero horami :grinning:
Tady to taky nevypadá zatím na žádnou bouřku, třeba to přijde v noci ...
26. kvě 2009 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zase volala do cestovky, oni jeste jako nevedi v kolik v patek poletime, kua
26. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady se to začíná pěkně mračit :confounded: ale aspoň bude lepší vzdoušek pokud sprchne

kristi - tak barvičkou ses mi trefila. Sháním nějaké tyrkysové botky, bo jsem si kokupila nedávno tyrkys. 3/4 kaťata. Ale tyhle se mi stylově nehodí, kalhoty jsou spíše sportovnější ...
26. kvě 2009 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je dusno jako svina, ale mraky jen tak v pohode zatim. Ja jdu za hodku na spinning, tak se i tesim, :wink:

je pravda, ze jsou to botky spise k satum, mne se asi hodej, nebo kdyby nahodou ne, tak si k nim neco koupim
26. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek