• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
ty jo, kde jste vsechny??????
26. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pokyny k odletu mame, letime v poledne, coz je super, Mia by mohla spat....

dneska jsem malem vypustila dusi na spinnu, triko mokry a chcalo ze me jak venku :grinning:
26. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko, kristi uz letíte na dovču, jo? a kam? pěkně si to užijte, hlavně Miuška :wink:
neozvala se tu někdy linda? co je s nimi?a jak se mají?
a co lami? a beja? těm už prckové snad polezou, ne? :grinning:
teda u náš buřina žádná, :frowning2: ale aspoň je zalito a nemusím tahat konve :grinning: frčíme dnes na nákupy, máme totálně vybílíno :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, my spaly az do tedka, jeeeee. :wink:
27. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Taky tady asi jako všude prší, to vypadá,že budem dnes doma ...
Teď kafíčkuju, Kája kouká na Školku :slight_smile: a budu vařit kuřecí vývar.
27. kvě 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Soni už to tu dost upadlo, strašně málo chodí Béja, Pitrska, Léňa, taky Zuzka i Akcul, Lami už nechodí vůbec, ty taky málo, zbylo nás tu už jen poskrovnu, já sice chodím už jen ráno a odpoledne, k večeru se tu většinou nedostanu...ale jsem tu každej den :wink:

No Kristi kam vlastně letíte? Nějak mi to vypadlo...
27. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je taky zataženo, sprchlo už v noci, takže jsme taky doma, aspoň si udělám úklid skříní a vyhodím tunu věcí, co už nenosím a taky si převleču postele :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni, Andrej, na Ibizu
27. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jedem 10. 6. na ten Vranov - sice jen na 4 noci, bo manžel musí pak zas do práce, ale aspoň tak - jsem ráda že vypadnem a budem všichni spolu :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar baby,tady to tepe teda koukám :grinning:
a v létě bude hůř :grinning:

počásko zatím dobrý,neprší,příjemně se ochladilo,už mně bylo nějak vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dneska mám celkem odpočinkový dopo,kluci šli do jesliček,já pak na snídanku ke kamarádce,masáž,nákup,ted hodím šlofíka,trochu domací šůring,vyzvednu hošánky a půjdem ven,jestli se nerozprší do té doby..
Začínám být nějaká lehce nakřáplá,tatík má chřipajznu,tak snad jsem to nechystla od něj,předvčírem tu byl na návštěvě a pak se mu to hnedka rozjelo. Tak jsem nakoupila horu citronů a udělám vitaminovou kůru :grinning:
27. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si lehnout.

Dani,a tje ti brzo lepe.

ja balim, takze nestiham. A taky jsem byla na poste, zase prost s nima jen a jen problemy
27. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
jej kristi,uprimne zavidim :sweat_smile: ja by som tiez rada na nejaku k moru isla,musim nalomit muza,aj ked neviem,uz teraz to vyzera ze budu mat strasne moc roboty :frowning2: tak asi tazko ho niekam vytiahnem

vcera sme uplne necakane isli na "romanticku"veceru,pre kika prisiel dedo poobede,muz akurat isiel z prace,ze aby som mu nachystala nieco jest,tak ma napadlo ze nech sa ideme najest niekam von na pizzu alebo tak,ked sme sami,uz sme fakt davno neboli,nakoniec sme skoncili kusok od nas je jedna ozaj luxusna restauracia v krasnom prostredi v takom zamocku,vsetko tak aj zariadene v takom renesancnom style, a je v prvej stvorke najlepsich restauracii na slovensku,tak sme sa tam vybrali ,dali sme si krevetky a homara,na to nejake mnam mnam sladke dezerty,ludia,este teraz som nevytravila :sweat_smile: no,pacilo by sa mi to aj castejsie :wink:

ludiamna tak boli hlava,a nemozem si dat ani ibuprofen :angry:
27. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak akurat som aj ja vcera myslela na to ze pitrska,lami a beja sa tu uz davno neukazali,aj ked tie dve veru verim pri dvoch krpcekoch sa to uz asi neda stihat
27. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady je husty mrtvo, co delate zensky jedny? my jsme samy doma uz od rana, ani nevim, kdy ROba dorazi.

jinak docel fajn den, ale uz se tesim do postele, jeste neco sezeru, mam tady nakladany papricky a pistacie a pujdu asi chrapat
27. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, to je ale docházka :sweat_smile: , kurnik ani Draguš se tu už pár dnů neukázala. Nic jdu plnit manželské, respektive předmanželské povinnosti, Rosa už na mě skoro leží, furt votravuje, tak se jdu umejt a jdu na to :grinning: :grinning: :grinning:
Dobrou :wink:
27. kvě 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už mám též drahouše na cestě dom - po práci byl jako každou středu na floorbalu a pak šli na pivko
27. kvě 2009 ve 23:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Döbré ránko! Koukám po dlouhé době jsem to večer uzavřela a ráno jsem první :sunglasses: :grinning:
28. kvě 2009 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, hezka fotka...jsem si vcera vsimla na FB

hezke rano, Mia sedi na nocniku, sice nevim, jak je to mozny ale sla sama, cte si u toho krtka, jsem zvedava, zda neco vyplodi
28. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš Kristi, tak nakonec na to přišla sama, tak jako všichni :wink:
Jinak přeji krásné ráno, za chvilku valíme ven, dokud je hezky a odpo si chci bucnout s Márou, jsem nedospaná a bolí mě hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pozor, bobek na svete, bez revu atd. Tak ze by konecne???
28. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - šikulka Miuška :slight_smile:

Jsem byla na balkoně pověsit prádlo a teda je tam dnes pěkná kosa :confounded: brrr :unamused:
28. kvě 2009 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme se zrovna naobedvaly, mely jsme testoviny s omackou, mnam....
28. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! :slight_smile:
Před chvílí jsem dorazila z Brna. Vyrazila jsem hned ráno po nákupech (malou hlídala mamka), tak jsem samozřejmě nakoupila mnohem víc než jsem měla původně v plánu. :sweat_smile: Ale bylo to příjemně strávený dopoledne, takhle jsem sama nevyrazila ani nepamatuju. :slight_smile:

Ale hlavní zpráva dne - ségra se dnes dozvěděla výsledky amniocentézy a budeme mít ZDRAVOU HOLČIČKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi,
Miuška je šikula! Držím palečky, ať jí to vydrží. :wink:

Mori,
pěkný vlásky. Moc ti to sluší! :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akcul gratulace největší :wink: . Kdy vůbec má ségra termín? Chodí tady taky na MK do společného termínu?

U nás se dost zamračilo, vypadá to na déšť :unamused:
28. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, Andry, ráda vyřídím. :slight_smile: Termín má 18.10., na MK chodí, ale ne do společnýho termínu, ale do Vyškovaček. Sešly se tam totiž skoro všechny holky, který se vdávaly jako ona ve Slavkově na zámku. Znají se už z Beremka, tak tady teď pokračují.
28. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jak se mate??

my dobre,mala ted ma krasny obdobicko zlobeni tak radime o sto sets :grinning:

Luco gratulace segre

Miusce taky snad ji to vydrzi,my uz sme bez plen od leta,a ted uz nema ani na noc furt je mam v rezerve kdyz pije hodne raci ji plinku este dam,jinak vstava na nocnik coz je uz super,nejhorsi je to odpoledne kdyz se budi a pak uz nezabere.

Zitra odjezd ke tchynakum,umrela nam babicka,ale uz musela jit skolila ji rakovina,v sobotu jedeme na Konopiste na celodeni vejlet snad s evydari pocasko,jinak kdyz je hezky jezdime se koupat

Tak se tu mejte zase se ukazu zatim papapa
28. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul, gratulaceeeeeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, holky. :slight_smile: No máme všichni hroznou radost! Kačka mi do telefonu dojetím plakala. Teď už je čekají jen samý příjemný starosti - nakupování a nakupování a nakupování. :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, to by me taky bavilo.... :slight_smile:

Pitrsko, uprimnou soustrast :frowning2:
28. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek