• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
No, když mi to volala, tak jsem byla zrovna v tom Brně, tak jsem hned malé taky běžela něco koupit. Vybrala jsem takovej krásnej kompletek se šatičkama, papučky a dudla. :dizzy_face: Silvinka bude fešanda. :slight_smile:

Pitrsko,
to mě moc mrzí s babičkou. :cry: Ale pokud se trápila..... :pensive:
Výlet si užijte! :wink: My chystáme na sobotu grilovačku, snad bude trochu fajn počasí.
28. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jooooo, to je hezky. I krasny jmeno
28. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj musela jit,byla to cupr babca,ale musela uz se trapila dost chudinka

Kamaradka co jsem s ni vyrostla taky ceka miminko,chce Lauru a kluka Samuela

Taky doufam,ze bude hezky
28. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne se rozesla kamaradka, stejne stara jak ja s klukem po 3,5 letech....des bes. v 28 a zacinat zase od zacatku...
28. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci gratulace největší,to je super,že je mimčo zdravoučký :grinning:

mori - sekne ti to :grinning:

pitrska - to mě mrzí,s babi :pensive:

já jsem ted odpo vytuhla , hodinu tady ted chodím jak mátoha a až ted jsem si vzpomněla, že jsem si vlastně zapomněla dát kafčoooo!!! :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja sem taky chrnela,ty vado venku mam epeknej humus,takze sedet doma na zadku

Kristi to jo to nezavidim,treba se k sobe vrati???Jsem taky s Jarou 3,5 roku a zda se mi to docela hodne a nedokazu si to prectavit ani v tomhle veku nekde zacinat znova a nahanet nekde tatu,hlavne ja sjem takovej typ,co pak hleda toho sameho podobneho chlapa :unamused:
28. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus Pitrs, kura kde se flákáš? Jses na nás taky už skoro vyprdla :wink: :sunglasses: A babči je mi moc líto... :unamused:

Taky jsem si dáchla, asi 2,5 hoďky jsme spali :grinning:

Laura je teď už dost oblíbené jméno, ale vzpomínám si, že jak jsem Lauru dávala já, byla myslím první rok v kalendáři a každej byl z toho jména vykulený, jak se mu líbilo :slight_smile:
28. kvě 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej porad nekde Laura je uplne pro me nejkrasnejsi jmeno ja jsme z nej taky vukulena,ja kdyby to byla holka chci taky Lauru :slight_smile: je to mooc hezky a hlavneee Laurooooo uz mas nejakeho chlapce :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ooo díky holky :slight_smile: to jsem ani nebyla u holiče, jen jsem se to snažila jinak učesat :wink: K holiči se teprve chystám - potřebuju to malinko šmiknout - zkracovat to moc nechci, ale jen aby to získalo nějaký tvar, bo mi to už špatně drží. Jsem byla naposledy před Vánocema.

pitrska - to mě mrzí s babi :pensive: Ale je pravda jak říkáš, že někdy je lepší odejít, než aby se ti nemocní tak trápili :frowning2:

My venku byly, pršelo teda, ale Kájuša má tu novou pláštěnku, tak nám déšť neva. Ještě teda potřebujeme holiny - mám zamluvené jedny od kámošky z MMB, tak na srazu příští týden mi je předá :wink:
28. kvě 2009 v 18:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem jeste letela do banky pro eura, no chytla jsem ten nejvetsi lijak, takze super.

valim si jeste v 8 zacvicit a pak uz se budu jen a jen valet
28. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se chystám koupit pláštěnky s holínkama.
pláštěnky nějak extra moc nepotřebuju,ale můžou se hodit. ale holinky nutně. hošani vždycky na chatě hnedka ráno chtějí hned ven a lítají po zahradě a rosa tam je tak do desíti i dýl,mají úplně durch mokr´ý boty. tak jim ty holinky asi nadělím. :slight_smile:
28. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jen jdu popřát Kristi krásnou dovolenou! Moc si to užijte a pěkně zrelaxujte. :sunglasses: :slight_smile:

A vám všem ostatním dobrou noc! :slight_smile:
My jsme doteď zapíjeli, že je neteřinka zdravá. Tak už mi po tom šampusu pěkně padají víčka. :grinning:
28. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj devcata, jsem nejak nemohla dospat, takze kaficko, snidane a pockam na ty dva space a v 9 vyrazime na letiste.

Luci, diky za pranicko, ja bduu onlline obcas, mame wifinu na pokoji - Roba bude pracovat
29. kvě 2009 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Kristi hezky si to uzijte a odpocin si,zavidim
29. kvě 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den...jsem totálně vyčerpaná a unavená do toho MS bléééé

jsme zpět z úklidu a příští týden zase nanovo...

nestíhám teď dočítat...

jen k tomu nočníku a kadění Andrejko u nás to je nachlup úplně stejný a i přes den, když se mu chce kakat, řve, že plínu plínu a snad by se raději nevykadil...se z toho po*eru asi brzo já :sunglasses:

Kristi super dovču si užijte :wink:
29. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi užívejte dovču, my na vás budeme ze závistí myslet :sweat_smile: , hlavně ať vám vyjde počásko :wink:

Já jsem dnes slíbila Marečkovi, že se půjdeme podívat na koníčky, když je tak hnusně, abysme netvrdli zase celej den doma, to by s ním bylo k nevydržení :confounded:

Draguš máte toho dost co? Co zatím máte hotovo?
29. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! :slight_smile:
My právě dojídáme snídani. Naty dnes v noci nějak hůř spala, tak to s ní asi po obědě zalomím.

Kristi,
tak to už se těšíme na aktuální zprávičky z Ibizy. :wink:

Dragi,
to musí být hrůza, to věřím. :unamused: Už abyste to měli za sebou. :wink:

U nás je dnes pěkně hnusně a hlavně zima. Zaběhla jsem ráno do obchodu a málem jsem zmrzla. :confounded:
29. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
špatným zprávám posílám hodně síly, dobrým zprávám gratuluji, hlavně luci ke zdravímu mimískovi :wink:
my už taky máme v rodině miminko a hlavně zdraví, v podnělí se narodil ondrášek mužovýmu bratranci, takjsem ráda, pořád nevěděli, co udělala ta turbulence v letadle a taky ho počali chvilku po tatínkovým tyfu :unamused:
kristi pěknou dovču, jste pláchli včas v týhle zimě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinka my byli včera na tom výzkumu a u dětskýho psychouše prča, luky je v normálu mentálně a pohybově trochu pozadu, prej tím, jak je malej, ale co mě dostalo, že už by měli umět malovat třeba kolečko a nebo navlíkat korálky, skákat po 1 noze a chodit pozadu po čáře, no mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak máme 11,85 kilo a 89 cm, ale měření bylo za trest, chytil nás hysterák, že ne a tak to bylo něco, oblíkala jsem ho pak půl hodiny na chodbě a všechny mámy blbě koukaly, že tak ječí a já taky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorát nás čeká odběr moči, jestli nemá cukr v moči, když tolik pije, tak doufám, že ne :unamused:
ale zato se odměnil už podruhý večír udělal bobana do nočníku a v praze jsme vyhodili plínu jen jednou, jinak už si řekne, i ve vlaku, tak mám radost :dizzy_face:
my máme zítra sraz se třídou ze základky, kluci jedou pryč a já budu pomáhat mamče s malováním :sunglasses:
29. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko je to síla, zatím jsem byli 2x na sběrném dvoře avií odvážet krámy...postele, stolky, televize apod. šílený co toho nastřádal...máme zčásti vyklizeno o uklizenosti je to na další měsíce...teď nás čeká kuchyně a přebrat skřínky v obýváku ...pak bysme chtěli obývák vymalovat a nějak už zprovoznit, abysme tam i případně mohli přespat...je tam ještě ložnice, tam už toho tolik není no a nejhorší je ještě komora narvaná ke stropu opět krámama...ale kdo to neviděl tak si to neumí ani představit...bléééé :grinning:

až Dála bude spinkat tak vás zkusím dočíst..teda pokud to taky nezalomím jako akcul :sunglasses:
29. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni tak to my sjem taktéž mentálně zaostalí...kolečko sice namaluje ale spíš takový spirálovitý šneky...korálky navlíkat jsme nezkoušeli takže fakt nevím a chodit po čáře pozadu by asi uměla ale určitě ne, kdyby to po něm chtěli to samý skákat po jedný noze...ale zase dovede uklidit kočce záchod a dát jí najíst :grinning: :sunglasses: :grinning:
29. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšu jak debil ale snad mi rozumíte :wink:
29. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi :grinning: teda to uklízení je asi fakt humus, jak to tak čtu :confounded: to si teda vážně nedovedu představit :unamused: tak hodně síly a klidně si zdřímni, dnes to stejně stojí za prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
29. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy!!

dragi nezávidím teda, to musí být fakt humáč a hroozně práce,co.. :frowning2:

jsem ani nestihla popřát kristi šťastnou cestu.. :sweat_smile:

dneska je venku teda extra hnusně,chjo chjo..děcka protivný jak trn v zadku,ti mají tedka obdobíčko,to je fakt mazec. včera alex,dneska řve erik, tolik hádek mezi nima,děs :angry:
29. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky,
jdu vas po delsi odmlce pozdravit :slight_smile: Jsem se od nasich na net skoro nedostala. Tam vzdycky tak nejak neni cas vysedavat u pc...a kdyz uz chci, tak vzdycky nejak nefunguje wifi :slight_smile:

Docela jsme si to tam uzili, az na tu Leuscinu nemoc, a pak taky problemy s mym bytem.... Jsem totiz nechala byt nevlastnimu brachovi, dekret byl na me, on tam byl prihlaseny, no a on ho dal pronajimal nekomu dalsimu, ale najmy uz neplatil, a upominky hazel do kose, tak jsem se dostala az k soudu, fakt supr...:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Musim vas nekdy trosku docist, at vim co je tu noveho :slight_smile:
29. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj luci ty jo, a jak to dopadlo? to to vaši nemohli trochu ohlídat? to je fakt mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dopadlo to tak, ze jsme o byt prisli. A dluh zaplatili nasi, a mlady jim to pry bude splacet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nastesti jeste neprobehl ten soud, tak se to dalo stopnout.
Pritom by se asi za 2 roky mohl koupit do os. vlastnictvi. Jako o penize nejde, spis ten podraz, vis jak, byt napsany na me, tak si s tim nedelal starosti a klidne nadelal dluhy.... a pred nasima se zminil az tedka ze od ledna v byte nikdo neni, ale v realu ho neplatil uz od minuleho leta. Navic tam nejak nacerno prihlasil i svoji manzelku, bez meho souhlasu, no nechapu. A mezitim jsme se normalka vidali a delali oba jakoze nic... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
juj,kristi je uz asi aj na mieste,co?dufam ze budu mat dibre poasie,ked teraz je to naprd vsade,aj u nas,kosaaa

luci,no,tak to potesi,teda :unamused:

my najnovsie mame najvacsiu zabavu s robenim bobkov a klobas do nocnika,pozera na to co vytvoril,jak na nejaky zazrak a strasne sa tomu tesi-ja este viac samozrejme,tak sme este boli kupit nocnik aj k dedovi,cikat ho daju v pohode,len to kakanie by bolo horsie,tak nech pekne sedi aj tam
29. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo Luci,to jsou věci teda :unamused: .. To je škoda. Já se furt nestačím divit, co je v lidech špatnýho a zla.. :confounded:

já dnes nějak nejsem ve svý kůži. furt jsem nachcípaná, z dětí už budu mít za chvilku třas, potřebovala bych na chvilku vystřídat,manža furt v pr...li,tcháni taky,u našich otec marodí a hošani mi teda posledních pár dní dávají pěkný kapky. pak si jdu na chvilku lehnout a naproti v baráku rekonstruují byt a právě ted začli řezat dlažbu. fakt melu z posleního. a napadlo mě,že kluky asi musím dát na chvilku od sebe,oni si asi dost lezoiu na nervy. aby si od sebe na chvilku oddechli. třeba zajedu na nákup,jednoho vemu druhýho nechám doma,nebo jednoho nadělím s sebou někam tatínkovi,nechám si druhýho se mnou.jsou fakt šíleně protivní,všechno si berou,přetahujou se o každou blbost..
Jak tohle obdobíčko zvládaj mamči s trojkama,to teda nechápu :sunglasses: Mě už normálně z toho jejich ječení bolí uši.fakt nekecám,nikdy před tím jsem to nezažila,že by mě bolely uši. Musím si je ucpávat prstama :grinning: . Normálka homolkáči hadra :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani,no.,verim,ja mam jedneho a mam teda obcas ozaj dost,to co maju teraz za obdobie ,to je hruza-a najhorsie je ked ma ten kazdodenny stereotyp a nudi sa,vtedy len robi zle a vytaca ma,fakt staci ist niekam kde sme davno neboli a je jak vymeneny,len keby sa mi stale chcelo niekam ze ano,uz ani na tom dvore ho nebavi,este k tomu to teraz mame rozbombardovane lebo nam robia zavlazovanie,co bude dole pod travou a na terase robia krb,takze dalsia bomba spadnuta,do toho toto pocasie,no des.a medzi deti na detske ihriska sa mi moc nechce,su tu rizsirene kiahne(spalnicky myslim?ze sa to vola) a ja to teraz teda ozaj nemozem dostat-nemala som ako dieta,a neviem ci som pisala ze segrin dovliekol zo skoly šarlach-co doktorka skoro odpadla ked dosli na to co to je,ze to uz dobrych par desat rokov nazazila
29. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku - jj,jak říkáš,když jdem někam,kde nebyli,nebo na chatu,na návštěvu,tak pohodička. na návštěvách jsou vzorní,všichni si myslí jaký mám hodňásky,nikdo netuší jak strašně otočí doma ve svým prostředí..No ale musíme to zvládnout,bude hůř :grinning:
ty máš taky ,koukám, o zábavu postáráno,co? hlavně se šetři,nikam nechod,at nic nechytneš,to by byl blbýs. co je to ten šarlach??? :sweat_smile: :sweat_smile:

ááá, hošani už jsou vzhůru. tak já je jedu vysvobodit,at můžou zas pořádně řádit :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek