• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
saralch .neviem ako sa to vaola cesky-to bolo hlavne volakedy ked este neboli ATB-to zacnu teploty a desne boliet hrdlo-ale tak hrozne ze nemozu prehltat ani len vodu,no des-ono to opuchne cele hrdlo-a ked neboli ATB tak na to sa umieralo lebo sa udusili-teraz uz v pohode,ale je to dost neprijemne,10 dni musi byt doma a brat lieky a vraj este potom tyzden by sa mal vyhybat kolektivu-cize asi trcat doma tiez-a jeden z priznakov je este ze strasne tmavoruzovy jazyk-takej malinovej farby plus sa moze po tele vysypat vyrazka-no tak segra teraz caka ci to chyti aj druhy a ma na mesiac o zabavu postarane-a mavaju to len deti vyslovene,dospeli ze nie
29. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si dáchla ale pitomci před barákem přistavili náklaďák a házeli do něj jakési gauče, křesla a pod. tak mi to připomnělo jak jsme vystěhovávali krámy my...no ale ty rány, jak to házeli mě probudily...Dálu naštěstí ne...ten už spí od 11 :astonished:

saku opatruj se :wink:

ani nevíte jak mě těší, když čtu jak ty vaše dětičky zlobí...já jsem totálně odrovnaná z Dály taky, nevím zda to je období nebo jestli máme rozmazlenýho spratka...ale všechno musí Dála sama (on říká sama :grinning: budu asi muset mluvit doma v mužském rodě) všechno chce, zlobí, vzteká se, ječí...mlátí se o zem, ...ale vidím, že to asi nebude vyjímka :sunglasses:
29. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga to si pisala o mojom? :grinning: u nas to iste :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi u nás nápodobně. a na úplně všechno řvou NE NE NE! Doufejme,že to brzo přejde,no..Začínám chápat učitelky,jak jsou vyklepaný z děcek. Já začínám chytat alergii jenom na ten děsnej hluk,řev apod. Hodila by se nějaká relaxační terapie ticha :grinning: . Jo a dneska ještě manža dodal do zpívající berušky nový baterky, tak furt hrála a hrála,až nám s manžou stály chlupy na těle. pak říkám Zdenkovi -jestli to nevypne tak tu berušku hodím z okna (jako ze srandy) a mladej normálně rozuměl,hnedka si ju sbalil a zašil se s ní na druhej konec bytu :grinning: :grinning: . Pak si člověk uvědomní,že ty děcka poslouchaj a vnímaj všechno co si rodiče říkají i mezi sebou a myslí si,že děti neposlouchaj :grinning: :grinning:

jdem ven.vylezlo slunko,sice dost fučí,ale aspon na chvilku na vzduch. už se těším na naši obyvklou scénku při návratu domu dole u vchodu. :grinning: :sunglasses:
29. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je teda pekelně hnusně....chčije a chčije....akorát jsem vylezla teď do baráku koupit rohlíky...ještě, že ten krámek máme rovnou u nosu... :grinning: Dála si vynutil nanuka, tak teď má hubu celou od čokolády ale já rezignuju hlavně, že je chvíli zticha :grinning: :grinning:

jo Dani rozumí a všemu...jsme si říkali tuhle s manželem jaké to je, když se bavíme o Dálovi a on je u toho, že jsme si vůbec neuvědomovali, že to dítě to vlastně slyší a vnímá :sunglasses:
29. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, mala taky vsemu rozumi a jeste to komentuje, tuhle jsem rvala na manzela, me nejak nastval, a Lea na to "tata zlobi" :slight_smile:)

U nas je to jinak taky cim dal horsi s poslouchanim, nebo spis s neposlouchanim, a na vsecko co reknu nasleduje rychla odpoved "ne" :slight_smile: Nevite kdy toto obdobi ma prejit? :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky!
Jdu vás pozdravit. Právě jsem došla od kámošky, děcka si hrály, my jsme si daly vínečko, probraly hclapy, pohoda. Večera jserm byla na diovadle Tajemství zlatého draka a naprsto úžasné , jsem z toho úplně učarovaná. A hlavní hrdina byl navíc krásný chlap, tak se bylo na co dívat. :grinning:
Pokusím se vás dočíst. :wink:
29. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nápodobně, u nás je to to stejné v bleděmodrém, akorát s tím rozdílem, že takový extrém jako Mára nemáte nikdo a to nekecám...nechci z něj dělat grázla, ale je to děs běs, my už nemáme kamarády :sweat_smile: , nikam nechodíme, Mára je jak černá ruka, v hospodách shazuje ze stolů párátka, podtácky, strhává ubrusy, vysypává solničky, otevírá lednice, piští, skáče po laviccích a židlách, do obchodů i obchoďáků taky nemůžeme, všude skáče, všechno bere, strhává, když ho chceme připoutat na kočár vzteká se tak, až je rudý, řve tím svým hysterákem min. 5000 decibelů :sweat_smile: takže ho nemůžeme ani přikurtovat, když ho vezmu na ruky chce dolů, napne se jak luk, takže mám mnohokrát strach, že mi spadne, když ho dám dolů a řeknu mu, že mi musí dát ruku, tak mi to sice slíbí, ale nedodrží a hned jak ho dám na zem už je fuč :unamused: , dnes jsem měla takovou psycho krizovku, že jsem myslela, žeje to moje poslední hodina, že buď zkončím na psychině, nebo budu mít infarkt, nebo to děcko prostě zabiju :sweat_smile: . V mém okolí mi říkají všichni, že takové živé dítě jako je Mára ještě neviděli. To, že nám skáče po televizi, leze po nábytku a lije mi nápoje na stůl a pak je slízává jazykem nebo rozmazává rukama je prostě běžná věc. A to jsem neřekla všechno, toho je víc...

Ale zase na druhou stranu máme dnes velký úspěch a to je ten, že se dnes poprvé vykadil do nočníku, měl z toho radost, že chtěl sráti ještě, ale už neměl co, tlačil o dušu a nic, tak mně ho bylo tak l,íto, že jsem mu chtěla pomoct mým hovňousem, ale pak mě to přešlo :sweat_smile: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko prosím tě neopisuješ to co se děje u nás??? já mám takový krizovky denodenně...teď jak ho hlídala babička, tak mi plno lidí říkalo...on nezlobí on je jenom nějak moc živej...to jsme ještě neviděli...to co píšeš o hospodách je u nás v bleděmodrým, o obchodech ani nemluvím tam ani bez kočárku nejdu...nevím co budu dělat až nebude moct být v kočárku...navíc teď začíná mít období kdy nechce chodit spát...mi už normálně puká hlava :sunglasses:
29. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguško já ti furt říkám, že seš můj člověk, my 2 se musíme sejít a pokecat a večer se vožrat, jinak to nevidím. To by fakt chtělo třeba v září někde zařídit srazík s přespáním a porovnat ty naše děcka, kdo má většího sígra :sweat_smile: :grinning:
29. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko jj já souhlasím...ale počítám, že budu lítat za Dálou ty za Márou a možná se potkáme někde na konci srázku...vysílený, na hlavě hadr a řeknem si ahoooj :grinning: :sunglasses: :grinning:
29. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,koukám že taky úspěšně vzdorujete :angry: No jo,projít si tím musí všichni,prý není normální,když se vzdor neobjeví a je to prý horší z hlediska vývoje dítěte,než když vám pěkně potrápí nervovou soustavu nejtvrdším vzdorováním,tak to jen tak pro uklidnění :grinning: :grinning: U nás to je teď nějak lepší,ale bude to asi jen dočasně :wink: A taky Andulka začla se vzdorem celkem brzo,tak jí to doufám taky dřív přejde,ale nechci si dělat plané naděje....jinak jsem ale matka tvrďák,hrozilo že mi začne skákat po hlavě,takže jsem řádně přitvrdila a ejhle dítko i poslouchá...někdy :grinning: :grinning: Je to ale dost náročný, jsou dny kdy mám pocit že jí furt jen buzeruju,tak se s ní potom alespoň večer pořádně tulím,když narvu mimi spát. Prostě když jí něco řeknu,musí poslechnout kdyby se měla zvencnout,což se občas taky snaží...Ale jinak bych tu ten dvojí cirkus neukočírovala..... Jinak mimi je taky celkem akční,začíná lézt a dnes ráno jsme objevili první zub (pravda když v noci neustále nadávala ze spaní napadlo mě,kde bude zakopaný pes i bez prohlídky pusy :wink: ) Je to ale plyšounek a sluníčko :slight_smile: To Anička taky,celkem už si začíná dost hrát s ostatníma dětma,rozhodně je vyhledává mnohem víc než dřív a zapojuje se do činností s nima,takže na hřišti nebo v MC je to mnohem jednodušší,vyhlédne si spojence a třeba hodinu o ní nevím,staví si společně bábovky nebo se honí a tak...sranda je jak se snaží s ostatníma dětma domluvit tou svojí batoletštinou :grinning:

Draguš co píšeš o obchodě a kočárku jsme měly taky,i proto jsem kupovala ten sourozen.kočárek,ale zrovna v téhle oblasti jsme měli výchovný úspěch - chodíme do Billy kde jsou ty dětské vozíčky,tak jsem ho Andule narvala,řekla jsem jí že už je velká a musí pomáhat a vozit mi nákup,což vcelku nadšeně uvítala,ovšem důrazně jsem varovala,že nebude šahat a nakládat nic co neřeknu,jakmile to poruší jde do kočáru....párkrát jsem jí opravdu suše sebrala a narvala sedět na kočár a kupodivu teď nakupujeme většinou velmi poslušně, jasně že občas zazlobí,ale stačí pohrozit :wink: Ale jinak teda u nás stejně do krámu musím s kočárem kvůli Johance :grinning: Jojo,zkoušejí nám ty nervy pěkně,prevíti mrňaví.....Aňa zas teď dost rube Jáju,která jí samozřejmě bere hračky a boří komíny a tak,to Aničku prudí do ruda,tak profackuje miminko,já sprdnu Aničku a ona jde k brečící Jáje a říká "ale,ale...to bude dobrý" a pusinkuje jí a objímá a Johaňule se chechtá,no posrala bych se z nich obou.... :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo teď jsem dočetla to kadění do plíny a musím se přidat do klubu,Aňa byla snad 1,5 měsíce fakt vzorná,čůrala,kadila do nočníku s občasnou nehodou,ale snažila se. Pak najednou jak když to zapoměla,asi 5 dní furt zčůraná,zkaděná,šílený a pak zas začla čůrat normoš do nočníku ale s kaděním čeká na spací plínu.....děsný,už nevím jak jí to vysvětlit,ovládat to umí,ale prostě nechce.....to jsem fakt ráda že to není jen u nás,
29. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Tady opět prší, to je počasí naprd. Včera tu lilo s krátkýma přestávkama celý den :rolling_eyes: Odpo jsem chtěla jít s Kájušou na Dětský den, má to být na pláži, ale teda nevím nevím - zatím to moc nevypadá, že by se očásko vybralo ...
Jinak jsme samy doma, tatík jel už v noci busem Holandsko, dom dorazí tak po půlnoci.

No nejlíp se má Kristi :slight_smile: v teplíčku, koupačka, opalovačka ... ach :dizzy_face:
30. kvě 2009 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženský :slight_smile:
Já měla rozepsaný tak dlouhý příspěvek a M8ra mi ho smáznul :angry:

Lami jsem nedávno říkala, že ses na nás úplně vyprdla, tak jsem ráda, že tě tu vidím :wink: Ale asi to opravdu není žádný med se 2 malými dětmi...nicméně v Aničce máš občas velkou pomocnici, i když se to pak zase vykompenzuje tím, že bacá sestřičku, takže je to vlastně šul nul :grinning: .

Mori tady je taky hnus fialový, Rosa mi letí do IT až do středy, takže budu taky slaměnka a tak jsme se s maminou rozhodly, že sjedeme do Ikey, potřebuju tam police do kuchyně a truhlu k Márovi do pokoje, takže můj víkend bude v pracovním duchu, páč budu přestěhovávat nábytek :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky truhlu budu montovat :wink: . Možná, pokud se nenajde nikdo, kdo by mi pomohl, tak si asi i ty police navrtám :sweat_smile:
30. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej nevyprdla,fakt ne,myslím na vás v podstatě pokaždé když vidím náš počítač,jen sednout si k němu je večer často už nad moje síly,večer totiž většinou vařím na druhý den nebo žehlím nebo tak něco a pak už jen odpadnu do pelechu nebo k tv a nemám sílu sem zajít,ale snad se polepším, moc mi všechny chybíte :wink:
30. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ty nám taky chybíš :wink: a taky Béja, Bety, Léňa, Zuzka, Soňa, Pitrska atd. Naše squadra je dost oslabená :unamused: :sunglasses: . Ale jde vidět, že i ostatní včetně mě už opravdu nemají čas vysedávat neustále u PC, děti nás bohužel nenechají :slight_smile:
30. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek!!

¨jediná výhoda tady toho deštivýho počáska je,že se dobře spí a hošani dneska chrněli do 9.což je nááádhera :grinning:
mori doufejme,že kristi má teplíčko,koukala jsem na předpověd,zataženo je všude,i na ibize,maj tam 20st. tak držím palce at se jim počásko spraví.

lami a jak je vůbec v novým bydlení?? já vím,že tam jste už dlouho,ale nějak jsem nepostřehla dojmy ze změny. kdybys to měla porovnat,dobrý? spokojeni? :grinning:

baby,nevíte někdo,jak se tu Lucka ptala,jak dlouho tady to blbý obdobíčko NE NE NE trvá?? :sweat_smile: :confused:
30. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevím, ale mě to připadá nekonečné... :sweat_smile: :grinning:
30. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. kvě 2009 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a já budu zítra dělat to, co vám teď pošlu na mail :wink:
30. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mára je teď zažraný do Spy kids a já zrovna zjistila, že tu lavici co chci nemají na skladě, jen v Brně :confounded: . Tak ji asi koupím až ve středu, jak pojedu pro Rosu na letiště do Vídně...no co se dá dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tady tež kura v té Ostravě nic nemají :confounded:
30. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme už po obědě,zeleninová polévka a palačinky s tvarohem a ovocem,to je Ani oblíbené :wink: Jinak to ne ne období by mělo být nejhorší tak do toho 2,5 - 3 let,pak snad už líp :wink: Ale všude o tom píšou něco jiného :grinning: Já mám záda jak paragraf,nosím dost Jáju v šátku,tak jsem se chtěla naučit i úvaz na záda a zkoušela jsem to s Andulkou,která byla tak nadšená,že jsem s ní pak 1,5 hodiny vařila a uklízela v šátku na zádech! Na rozdíl od Jáji už se hodně pronese :grinning: ale je to zvláštní,po nošení je jak mílius,nabaštila se a hraje si krásně sama,asi už měla matky plný zub a potřebuje být sama :grinning: :grinning:

Dani bydlení je super,byt je sice starý,ale vybavení máme nové,tak mě to vůbec netrápí a navíc vztahy s našima se dostaly na úroveň na jaké nebyly už od narození Ani,těšíme se vzájemně na sebe a když jsme spolu tak si ten čas fakt užijeme,napětí vymizelo :slight_smile:

Andrejko musím někdy Beju vytáhnout na hřiště a zkouknout jak rostou,máme to k sobě kousek a taky jsem je neviděla ani nepomatuju :grinning:
30. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě jedna věc k bydlení - máme televizi,co už tu byla :grinning: To je v naší rodině dost novinka,předtím jsem všechno pouštěla jen z digit.tv přes počítač nebo z dvd....takže Aňa měla ze začátku dost tendenci chtít koukat,teď má povolenou jednu pohádku denně než jde večer spát,většinou Krtka nebo Maxipsa Fíka,jinak tv pouštím až když holky spí nebo vyjímečně ráno zprávy a počasí,radši jsem to utla hned ze začátku než by mi na to čučela furt,je to fakt mor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami já musím nutně pustit ráno MASH,lhošani ječí tutulník tutlník - tzn. vrtulník z té znělky na začátku. bez toho nelze žít. párkrát jsme pozdě vstali a nechytli jsme to,to pak byl smutek. takže vyčučíme spolu mash a pak taky vypínám telku. to totiž oblbne i dospělýho,natož děcka.. :grinning:

musím vymyslet nějakej program na odpo,nechce se mi být doma..
30. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre sobotni poledne... tak u nas je krasne, vcera jsme s prdolinou byly na plazi, opalovacka, vecer jsme grilovali, vydrzela do pulnoci, a dneska budicek v 10, a ted uz to po obede zase zalomila, ideal :slight_smile:

Odpoledne asi pujdem na fotbal, v jednom meste kousek od nas pry hraje Dukla Praha, takze pujdem fandit cechum :slight_smile:) a v mezicase asi zas na plaz, je treba toho vyuzit, dokud je pekne... :sunglasses:

Lami, ty jeste Anu v satku uneses? To je dobry, ja uz Leu odmitam nosit i na rukach, ale ona taky vazi kolem 15kg... :sweat_smile:
30. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani tutulník je dobrej :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami ahoooj zasloužilá matko :slight_smile:

luci nepruď laskavě s krásným počasím jo :sunglasses: :grinning:

andrejko tak si aspoň odpočineš a nebudeš muset skládat truhlu :grinning:

já jsem upekla buchtu, teď zapejkám brambory a tím moje kuchtění pro dnešek skončilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda dneska je tam echt hnusně......

Luci unesu,ale jen na zádech :grinning: Vpředu jsem to ani nezkoušela,jinak pokud venku bolí nožičky a nemáme sebou druhou sedačku na kočárek,tak nosím za krkem,na rukou bych to taky už nedala a to má Aňa tak 12,3 kg.....

Draguš někdy si připadám spíš opotřebovaná a vysloužilá,než zasloužilá :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
lami,no ze sa aj ukazes,ale chaaaapem... :slight_smile:
andrej,tak to co si opisala zazivame aj my dennodenne :grinning: len som sa to hanbila napisat aby ste si nemysleli ze co to mam jaku potvoru doma-ale vidim ze nie sme sami-jako fakt ho niekedy nezvladam,des des-teraz je najlepsi-spi :grinning:

dani,my zas mame "rrrrrrrrrrr -vutulnik" :grinning: (to r tam nevie dat do slova,tak ho tasne najprv :sweat_smile: )

ja kika slona na rukach nehrozi,len ked ho potrebujem niekam vytrepat -napr do vozika v obchode-musi sediet-navolno by nas po 5 minutach vyhodili z obchodu :grinning:

lami tak do 2,5-3 let toto obdobie?tak my urcite do tych troch,uz to vidim :angry:
30. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek