• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Ahoj Saku,jak se má prcek v bříšku??? Jinak vzdor u nás taky bude asi na dlouho,ale jak jsem psala včera,přeci jen je to teď mnohem mnohem lepší než dřív.
30. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to u nas je "mnohem mnohem horsi"-myslim s kikom,s babom uz lepsie,uz mi ani nie je tak zle,este do minuleho tyzdna to bol brutus,ale teraz uz fajn,uz si to snad zacnem uzivat-akurat som stale hladna a vkuse vyzieram :grinning: ja dufam kym sa male narodi,ze kika tie nalady akurat prejdu a uz to bude dobre-keby mam mimco teraz,tak to by u nas bola katastrofa :sweat_smile: a pojde do skolky,tak snad to nejak zvladnem-ale ked to zvladnes ty s oboma doma,tak musim aj ja,nie? :wink:
30. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Sice pršelo, ale aspoň na chvilku jsme se šly podívat na Den dětí - musela si aspoň zaskákat:
http://n-joy.cz/video/karolinka-opet-na-trampoline/m0thlrqb0oblzuck
30. kvě 2009 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
hezký večer děvčátka :slight_smile:

manža dnes odpo jel sekat trávu na zahradu,tak jsem vzala kluky na kolotoče. kluci byli v 7.nebi,mamince se trochu odlehčila peněženka a jeli jsme ještě k našim.

mori malá je šikulka :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré dopolko! Teda to je návštěvnost tady dnes ... :confused:
Já dnes chtěla odpo jet do Jablonného, že půjdem s kamarádkou s dětma na Putování za pohádkou, ale prdím na to - je tu dost chladno, a v lese bude ještě dost mokro a zatím nemáme ty holiny.
Tatíka máme už dnes doma a bude dělat k obědu bramboráky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

dani - to je drahota co, ty kolotoče :unamused: No ale hlavně že jsou ty naše dítka spokojený :wink: :dizzy_face:
31. kvě 2009 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
krásnou neděli :slight_smile:

u nás je taky hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

uvařila jsem panu Dalimilovi polívku, sní jí a jde spát...už mě zase naštval...rozlil sklenici oranžovýho multivitamínu na koberec...takže fakt krása...u nás by se podle koberce dalo určit co jsme jedli v minulých dvou letech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mori bramborák bych si dala...šupni mi sem jeden :wink:
31. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u nas jsme obedvali rybu a bramborovo-mrkvovou kasi, rano byla Lea s tatkou na bazene, ted dame siestu a pak pujdem ven, je tam asi 30st ;)

Dragi, my mame rok stary koberec jen asi 2 metry na 1,5 metru v obyvaku a taky uz je na vyhozeni :sweat_smile:

Mori, me taky jeden hod, mnam :grinning:
31. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte!vsetci vikenduju co? :wink:
luci,nedráááždi s tym pocasim!!!!! :sweat_smile: tu je kosa jak v marci,bleee,hnusne zamrcaene,kazdu chvilu sprchne,no des bes :angry:
ja som varila hovadziu rostenku na stave s ryzou,takze som sa dozrala jak sa patri,lebo hovadzie robim len obcas,a potom som bola fakt akcna a upiekla som este aj kolac,tak teraz sa tu napchavam :sweat_smile:

kristi sa neozvala ako sa maju?idem kuknut pocasie,ciim vyslo
31. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
saku kristi psala na FB ze pohodicka a ze se vali a jdou se koupat :wink:
31. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
dragi - co to je FB??
my jsme byli na obědě u tchánů,pak jsme jim tam dítka nechali,šlo na nás strašný spaní,tak jsme lehli a já spala jen půl hodinky. taková škoda,zrovna když jsou pacholíčci pryč a je tu krásný ticho. :slight_smile:

trošku se budu ještě poflakovat,pak si zajedu pro proviant a pro pinďoury :slight_smile:

luci - neprovokuj hele jo?! radší nám to sem pošli!! před týdnem jsem přemýšlela jaký mám plavky a ted přemýšlím jakou koupím rodině pláštěnku :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
asi facebook,ze?ja som tam tiez ale nejak som sa tomu zatial moc nevenovala,len obcas nakuknem
31. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
dani jj saku ti to vysvětlila :wink:
31. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé,já o tom ted slyším z každé strany..facxebookové šílenství :grinning:
dragi já právě myslela,že to bude nějaký téma tady na MK :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Saku tak to je super,že už Ti není blbě,tak si to teď koukej užívat dřív než budeš zas moc kulatá na užívání :grinning: :grinning: Jéje,už se těším na mimčo,Johanka už je moooc veliká,tak se pokochám až se Ti to narodí :wink:
31. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale no jo, od zitrka provokovat uz nebudu, sehnala jsem na tyden praci, bude ze me chuva dvou deti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Snad budou na me hodne... :sweat_smile: Lea stravi dva dny u babicky, tri dny pohlida tatinek a o vikendu asi bude tchyne tady... Takze jeste ze jsem si tu plaz ted o vikendu uzila, kdovi jestli do konce tydne preziju :slight_smile:))
31. kvě 2009 ve 22:54  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné ráno krasavice :slight_smile:

my razíme opět směr úklid tož se tu mějte a nezlobte :wink:
1. čer 2009 v 06:54  • Odpověz  • To se mi líbí
a Lauře vše nej k svátku :wink: Lauro už máš chlapce? večer jsem samo koukala na RPŽ :grinning: to je můj nej nej nej film
1. čer 2009 v 06:59  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko!
draga-"prijemne upratovanie" zelam :slight_smile:

lami,noooo,johanka uz je velka kocka teda :wink: jak to leti,co?

baby,hlasim prve "bublinkovanie" v bruchu,vcera pri telke vecer o 10 celu kriminalku sa babo hmyrilo,som bola prekvapena-pri kikovi som to citila az tak okolo 18 tyzdna-ale ma kikove "navyky"-ten tiez vzdy vecer o 10 pri kriminalke kopcoval :grinning: no,co sa nezapru,ze su surodenci ze ano :sweat_smile:
inak u nas pocasie zas nic moc,pojdeme akurat tak na nakup a na postu,prisla nam zabrana na postel co som kristiankovi objednala aby som ho uz konecne prestahovala do "velkej"postele
1. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránečko děffčata :slight_smile:

Draguško moc děkujeme za přáníčko a RPŽ je můj řekla bych taky jeden z nejoblíbenějších filmů :wink: . Ten úklid vám nezávidím, jste si mohli pozvat úklidovou firmu, alespoň na ten finální úklid, jako jsou okna, vydrhnout kuch. linku, koupelnu atd.

Saku tak to je super, já u Laury cítěla bublinkování kolem 19 týdne a u Marečka kolem 16-17 týdne :wink:

Já teda tady o víkendu skoro nebyla, jsem malovala Marečkovi novej pokojík, sestavovala nábytek, přehazovala nábytek v celym bytě, ještě mě čeká natírání židličky a stolu pro Máru, pak něco natřít v kuchyni a budu mít na 10 dnů pokoj, než mi dovezou postel a skříň pro Marca. Budu ji muset\smontovat...ale mi to nevadí, já to naopak dělám ráda, se v tom úplně vyžívám :sweat_smile:
1. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
andrej,ty si mozes zalozit "prerabaciu "firmu a zarabat na tom :grinning:
co je RPŽ?
1. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko děvčátka a chlapci! :grinning:

saku Román pro ženy :wink:
taky jsem na to včera koukala,i když to vidím po desáté,pořád mě to baví :grinning:

dragi - ať vám to rychle uteče ten úklid :slight_smile:

andrejko ty jsi teda pilňačka :grinning:

holky nebudete mi věřit co se mi včera stalo. kdybych se chtěla trefit tak se mi to nepovede. já jdu večer spát,ještě jsem si četla mmsku od kamarádky z Londýna ,v celé ložnici jedna jediná sklenice s vodou a mně do ní upadl mobil :grinning: :grinning: :grinning: scénka jak do nějaké komedie. :grinning: manžel nechápal,jen si ťukal na čelo jak se mi to mohlo povést,já to taky sama nechápu. jen si pamatuju ten šok a jak jsem ho rychle v panice lovila z té sklinky. no,tak ho ted vysušuju,ráno jsem ho nahodila,ale blbnul,tak počkám pár dní,ale moc tomu nedávám. jsem fakt pako :sunglasses:
1. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
My včera večer drama ... Kája chtěla bombon, taťka jí dal, ona za chvíli začla brečet a prej sama začla ukazovat a říkat, že si ho strčila do nosu. Asi půl cm velký. Tak jsme jeli na pohotovost co ČL, tam ovšem není ORL :rolling_eyes: to jsme nevěděli. Dr. se jí tam podívala a říkala, že tam možná něco bílého vidí, ale neví jistě. Tak že prý máme stříkat Mar, na vzhlčení, aby se uryhlilo případné rozpuštění. No chtěli jsme jet pro jistotu do LBC, ale tam mi po tel. řekli, že dr. je na sále a bude tam hodně dlouho, že bysme museli dlooouho čekat. No tak jsme jeli dom a dnes na kontrolu na ORL tady u nás. Tak prý OK. Tak nevíme zda to tam opravdu měla nebo ne ... Ale smrkala a dýchala normoš a nic jí nebolelo.

saku - krásnýýý bublinkování viď :slight_smile: Ono u druhého mimča to většinou bývá dřív :dizzy_face:

dani - si jako tel. ještě nenaučila plavat ? :grinning: Manžel před lety utopil mobil v pivu :grinning: Nokii, takový pádlo velký ještě s antenkou. A fachá do dnes :grinning: (máme ho doma jako rezervní na jinou simku)

Dnes je konečně pěkný počásko :slight_smile: Teď Kája spí, jak jsme přišli od dr. a z nákupu. Pak se naobědvá a určo ještě půjdem ven, to úplně potřebuju po těch deštivých dnech ...
1. čer 2009 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
mori to jsou radosti teda.. :unamused: hlavně že je Kája o.k.

andrejko taky popřej Lauře vše nej. A má už teda chlapce?? už je odháníš flintou od baráku?? :grinning:

saku - jéé,to je krásný,bublinky..já je měla až hodně pozdě,někdy cca 21.tt. a papkej papkej, hubeňoure :grinning:
1. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani díky :sunglasses: , chlapce zatím nemá...alespoň o tom nevím :sweat_smile: A mobil ve skence? Dobrý...Laura utopila nedávno 6 měsíců starý mobil v záchodě, prostě jí tam spadnul z kapsy a taky jsme ho vysušovali 2 dny, nakonec naskočil jede suprovně, akorát jí nejde foťák, tak ho musím poslat do opravny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
dani,nooo,to sa ti teda podarilo :grinning:
mori,aj nas kiko si minule pchal nejaky papierik do nosa,potom zas do ucha,ja neviem co to maju za napady,najhorsie bolo ked minule rozmontoval lampicku-taku mini,len na stlacenie a vnutri je taka pidiziarovka,tak ked som ju zbierala a davala do kopy,nemohla som najst tu ziarovku a kiko mi oznamil ze je "v bušku"-akoze v brusku ze ju zjedol,tak to mi az horsie prislo,normalne som nevedela ci mam s nim ist alebo co-nastastie som ju vecer nasla pod sedackou
no mame to s nimi vesele,to aby sme sa nenudili

a v nedelu si vyhodil vonku kamen nad seba a rozbil si hlavu,no co vam budem hovorit,zaliaty krvou,muz uz startoval na pohotovost,ale som mu to utrela a videla ze to ma len take povrchove,tak sme nesli,na druhy den uz ani nevedel o tom,no ale stale musi nieco vyparatit
1. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2837867&vReferer=

tak dnes nam prisla tato zabrana na postel,este cakam na celotieniace roletky a kiko pa pa zo spalne :sweat_smile:

a tu je moje"bandžoro" :slight_smile: uz to asi neutajiiiim :sweat_smile:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2837846&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
1. čer 2009 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Saku tý jo, já mám vždycky z tebe dost :grinning: , jako kde toho malého schováváš? Ty už mě fakt sereš, hele já ti teď nahodím moje břucho z boku a pak uvidíš, co to je mít pořádé banděro :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2837945&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
1. čer 2009 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: andrea,no na moje pomery mi to terajsie pripada uz velke teda :grinning: ale aj tvoja fotos je dobra :sweat_smile:
baby ,ja chcem dievcatkooo
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5890871
1. čer 2009 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
inak nikdy som nebola na ruzove vycackane veci,ale teraz v tehu ma to nejak chyta :grinning:
1. čer 2009 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Saku taky jsem chtěla k té nové posteli zábranu,a le asi ji nekoupím, páč mladej je zvyklý od miminka spát na velké posteli a opravdu se ještě nikdy nestalo, aby spadnul, tak do toho teda asi investovat nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek