• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
no tak ty jsou úúúúžasné...filfééé já jsem se asi zbláznila, já chcu eště holčičkůůůů :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele Saku a co si myslíš, že to bude? Princezna nebo princátko?
1. čer 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no,tak pod do tohooo :sweat_smile:
no,zas kiko je zasadne len vo svojej babatkovskej postielke zamrezovany zo vsetkych stran a lozi cez noc vsetkymi smermi,takze neviem ako by to dopadlo,mozno by som bola prekvapena a nejaky ten pud sebazachovy ma,no ale ktovie...tak radsej,nech mam kludne svedomie
inak aj u vas je naprd pocasie zas,uz ma to nebavi,ze jun,a taka kosa :angry:
1. čer 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem zapoměla popřát všem našim dětem vše nejlepší k dnešnímu svátečku :dizzy_face: Zde je kytička pro ně :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2015151
1. čer 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé andrejko děkujeme,klukům vyřidím :grinning:

já to asi taky vidím na zábranu,borci se v postýlkách točí všema směrama,nevím..uvidím. já ani nevím jestli jim mám koupit už rovnou dospělácký postele,nebo ještě něco mezi. asi něco mezi.

já chci taky holčičkuuu!!! ale bez těhu,porodu a šestinedělí :grinning: :grinning: Kdybych si ji tak mohla objednat na MMB nebo někde koupit v obchodě,neváhám a točím :grinning: :grinning: :grinning:

dneska na hřišti byla paní s megapupkem,měla 14 dní do porodu,s sebou tam jednoho synka cca 8 let,druhého synka 14 měsícků,takovýho pidižvíčka a za dva týdny bude mít doma třetí mimi. ty jo,odvážná toť žena. jenom tedka s tím megapupkem měla problém vůbec chodit za tím chlapečkem,a pak,no,nebude to mít lehký :grinning:

saku,takový břicho mám taky :grinning: :grinning: ne-li větší :grinning:

andrej - co kecáš,já čekala nějakej pupšoun a ty nic,to jsi určo zhubla,šikulka! :grinning:
1. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
My dnes odpo jedem do ČL, máme sraz s holkama z MMB :grinning:

Tady to ráno vypadalo, že se v noci vypršelo a bude slunečno. Ale už je zase pod mrakem :unamused: aspoň ať neprší ...

Sem už skoro nikdo nechodí :confounded: a ještě jak je Kristi na dovolené, tak je tu totálně mrtvo ... hlavně po ránu :wink: bo Kristi to je raní čiperka
2. čer 2009 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj devcata, jdu vas pozdravit , doufam, ze semate dobre asi tak jako my.... :sunglasses:

koukam, ze to tady lehce umira, s tim se musi neco udelat, prece nebudem jak dubnovky.

slunickove pozdravy vsem posilaji Hanzlici :grinning: :dizzy_face:
2. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Já jsem tu taky pravidelně ráno, ale odpoledne už je to horší. Chodím i na večer, ale když tu nikdo není, tak se mi ani nechce přispívat a kecat sama se sebou...je to bída. :unamused:

Kristi, uááá, já fakt závidím, ať už je léto a jedem k móřu :sunglasses: Co Miuška, jak se jí líbí?

Dani ty vole, já a zhubla? Jsem jak sud, to jsem se jen vyfotila z dobrého úhlu, kdy i mně připadalo, že břuch není až tak hrozný, ale v reálu je to kalamita :grinning: Mi to visí přes gaťky, fůůůj :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoíjte holky!
Taky přejeme opožděně všem dětem krásný svátek. :grinning:
Saku, ty jsi normálně vychrtlina, to je až nezdraVÉ. :grinning:
Jinak tady je počasí o ničem, sice jsme bylynakoupit nějaké jídlo, ale jen do města a zpět. a to jsme se minulý týden koupali v bazénu. To počasí je fakt nevyzpytatelné. JO, příští týden jsem taky slaměnka, Martin jede pracovně do Slovinksa, tak mám dámksou jízdu, tedy i s dětmi. :sunglasses: A dnes mi volala zástupkyně, že budu mít třídnictví v šesté třídě u hokejistů. Tak jsem na jedné straně ráda, ale na druhé straně se docela děsím, když si představím plnou třídu kluků. :unamused:
Nového ani tak už nic, vše pořád stejkné, jak na mateřské,že. :sunglasses:
2. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dítko mám vyspinkaný, tak se oblékneme a za chvíli vyrazíme :slight_smile: Leze tu i slunko, tak to je fajn :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau ženy!

jéé zuzi,já chodila na hokejovou základku. kluci z hokejové třídy,to bylo něco. všechny holky do nich byly zamilovaný,chodily jsme se procházet po chodbě,ale jediný účel toho byl,aby jsme mohli úúúplně nenááápadně kouknout do jejich třídy když jsme šly okolo a mít naději že vyjde právě náš milovaný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

andrejko jen nedělej,musela jsi zhubnout,já žádnej pupík nevidím. takhle ho nesplasknu ani já,mně furt vystupuje do špičky. a leze mi mi taky,coo přes gaťky! ale přímo přes gatě!! :grinning: :grinning:

kristi ty jsi nám zběhla na facebook,jo?! jen počkej,to ti nedarujem. tam je pěkně informuješ a nám napíšeš jen 3 věty,pche!! :grinning: :grinning: jaký máte počásko??
2. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co Dani, měla jsi v hokejovce taky nějakou lásku? A dokázal se vůbec některý z těch kluků dostat třeba do NHL? Nebo alespoň do extraligy? Od nás z Kopřivky jsou 2 v NHL a pár z nich je v extralize, máme tady docela velký úspěchy, proto jsem prvně uvažovala, že Máru dám na hokej, ale Rosa je proti :unamused: , prej jedině fotbal nebo tenis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak já mám taky nechutnýho špekouna, taky mi leze přes gatě, trička se mi furt vyhrnoujou nahoru nad špek a opět jsem si ho spálila žehličkou, páč ho mám tak vystouplej, že ho buď vždycky spálím o kastrol, nebo o žehličku. Takže mám na bachoru spoustu malých jizviček od spálenin :sweat_smile: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej :grinning: :grinning: ty jsi číslo. hele pupek od žehličky to je ještě dobrý. počkej až na tom budem tak jak v tom fórku,kdy babička říká dědovi: "dědo,mně je ti tak teplo u srdce. Bodejť by ti nebylo,když máš kozu v polívce". :grinning:

jo jinak od nás ze školy taky někdo hraje extraligu a myslím i NHL,ale já už nevím ty jména. pamatuju si jen ty obličeje :sunglasses: .

kluky bych taky na hokej nedala. když si vzpomenu,jak se vždycky tahali s tou taškou výstroje,která byla pomalu větší než ona, furt na ledě,v létě,v zimě, já borce dám na ten tenis. nebo i fotb álek,když budou chtít. však oni toho budou mít dost.babka plavkyně,ta je bude furt hrnout do bazénu,děda učil tenis a lepšího lyžaře neznám,ten je taky bude prohánět po kurtech a na svahu,budoutoho mít až až. a my budem jen špórovat na lyžáky,lyže,rakety apod. To abych už začala šetřit teďka,když se to bude platit všechno dvojmo :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ještě jsem samozřejmě zapomněla na volejbal. to jsem zase já,volejbalistka tělem i dušííí!! :grinning:
2. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož úplná sportovní rodinka...to my jsme takoví zdechláci. Naši lyžovat nikdy neuměli, takže na lyže jsme nikdy nejezdli, akorát táta je bývalý fotbalista a ségra hrála taky velejbal, dokonce za mladší i starší žákyně myslím za okres, ale jinak my zbytek rodiny jsme na sport polena :sweat_smile: . Naštěstí Laura je na tom po sport. stránce dobře, sice v ničem nevyniká, ale každej sport jí jde, tak snad na tom bude Mára podobně :grinning:
2. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jak se vede??my dneska mely fofr az ted jsem se zad¨stavila,malou soupla trochu na odpocinek a pak mazeme na pisek,byly sme na alergologii mame brat zirtek v kuse vubec se mi to nechce ji porad cpat,ale asi budeme muset je to desny uz me to se...

Saku ty jsi tehule??a kde ty vado ty jsi desne hubena nic proti,ale to je az moc :sweat_smile: to jsou ty tvoje diety vid?

Andrej mame stejny pandirko,nesnasim kdyz se najim to ho mam pak kulaty desny,v patek sem byla holky na dane mate ji nekdo???a jako je to v pohode,ale ja sem ji vcera normalne nahmatala tak mam normalne strach s jardou spat tak furt utikam,se bojim aby mi s tim neco neudelal mate s tim naka zkusenosti???

Ja mela jet na kola 30 kilaku s kamaradem,ale bohuzel nikam nejdu Jara mel hemzy tak budu drepet u plotky kam taky jinak patrim ze :grinning: to sem dopadla,me takovou holku do vetru ty vado :frowning2: :unamused:
2. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď mi opět volal vyšetřovatel, že v tom případu s mým autem byly nějaké nesrovnalosti, takže mi rozhodnutí pošlou teprve v pátek, nicméně zůstává stejné jako předtím. Akorát mi říkal, že mluvil s tím šulínkem a že on je prej ochotný se domluvit, že mu mám hned zavolat. Tak jsem mu volala a on mi teda řekl, že se sejdeme ve čtvrtek a domluvíme se přesně, co a jak. Že mi chce auto vrátit zpět po doplacení nějaké částky. Ale já teda nejsu ochotná mu doplatit celou částku, páč to auto už mělo nového majitele, navíc s ním jezdili skoro půl roku, tak budu požadovat nějaké relevantní vyrovnání. Byla bych mu ochotná doplatit max. 40-50 litrů a ne 80. Co myslíte....
2. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pitrs nápodobně :sweat_smile: :grinning: , to jsme to dopracovaly, viď? :grinning:
2. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej tak nak tuhle tvoji situaci sleduji,ale moc tomu nerozumim,a je mi teda divny,ze musis platit este z asvoje auto nevim jak to mate,ale asi bych ho kopla do prdele krypla
2. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mu měla ještě dopaltit 80 litrů a než jsem mu je stačila dopaltit, tak on nečekal a auto mi prodal někomu jinému. Měl ho jen na opravu, měl mi ho opravit, páč bylo furt ve špatném stavu a jak ho opravil, ta ho hned prodal nějakému své mu známému :angry: A já su už 8 měsíců bez auta, kurnik :angry: :confounded:
2. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
no,to som sa zas pobavila na opisoch vasich pupkov :grinning:
pitrs ja nedietujem,len raz som ,vtedy po porode :wink:
andy,no tak na stvrtok si vybav nejakych aspon dvoch nabuchanych čečencov na vypomoc a vytlč to z neho!!!

ludia,bola som doobeda u zubara,vycalovala som 50 eur a mohla som ist spokojne domov ze ano,no hruza,ked mi zahlasil ucet aj som sa zlakla ci mam dost v penazenke :grinning:

inak od zaciatku som mala pocit ze bude aj teraz chalan,ale teraz zacinam pochybovat,nooo,neviem,hlavne ked som pozerala tie dievcenske handricky,tak by som sa aj potesila dievcatku veru :sweat_smile:

dani,no,tak to budete mat sportovcov,kiko ak bude po mne,tak cista sportova katastrofa :grinning: manza ten zas vie vsetko na co sa pozre,volakedy aj hraval futbal prvu ligu este ako 18 rocny,tak ak by kristian mal troska futbalove vlohy,dala by som ho -ale zatial sa tak nejavi-nemoze ani loptu trafit :grinning: ale aj ten tenis by nebol zly :wink:
2. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak on ti prodal auto tvoje auto???tak to je sila
2. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko hlavně tam nechod bez právníka! :wink:

jedem ven,mějte se. :slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja myslela,ze si mu ho prodavala ne,ze ho mel na opravu tak takhleeeee,ja malou za chvilku zbudim hodka ji staci a taky mazeme
2. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monco uz mate jmena??
2. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrs,nemam ani sajny teda,ale pockam si na 4 d ultrazvuk,ak mi povedia co to je ,tak potom budem rozmyslat,ale zatial vooooobec neviem :sweat_smile:
pitrs,nam teda hodka nestaci,to je protivny potom,aspon dve teda a uplne idealne tri :grinning: (to je ghavne pre mna idealne :grinning: )
2. čer 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle mi dnes přišlo z rodinky:

Mozna jste jiz zacali s manzelem premyslet o tom, ze byste diteti poridili sourozence. Nekteri rodice povazuji trilety odstup za idealni, jini radsi jeste cekaji. Rozhodnuti je vzdy na partnerech. Kazda varianta ma sva pro i proti. Kdyz mate druhe dite velmi brzy za prvnim, pravdepodobne budete po jeho narozeni zavalena starostmi. Starsi dite, ktere jiz zvlada zakladni hygienicke navyky a v mnoha ohledech se chova plne samostatne vam usnadni praci s miminkem. Pri kratsim vekovem rozdilu si vsak deti mnohdy lepe rozumi, protoze jejich svety maji k sobe celkove bliz.

Vas zivot s ditetem

Dite si jiz je schopne zapamatovat pravidla, ktera plati v urcitych situacich. Dulezitost pravidel je treba neustale vysvetlovat a opakovat. Stale vsak plati, ze by se melo ucit formou pozitivni motivace, takze misto napominani: "nesmis vstoupit na silnici aniz by ses drzel za ruku dospeleho" radsi mluvte o tom, proc to je nebezpecne, aby dite pochopilo vase uvazovani. Takto je pro nej dana problematika mnohem srozumitelnejsi.

Mate pocit, ze vase dite malo spi nebo se casto budi a proto je urcite nevyspale? Nemusi tomu byt nutne tak. Deti mezi druhym a tretim rokem potrebuji asi 11 hodin spanku v noci a hodinu a pul az dve hodiny po obede. Vetsina deti v tomto veku chodi spat nekdy mezi sedmou a devatou hodinou vecerni a budi se nekdy okolo pul sedme az osme hodiny ranni. I kdyz se nakonec zda, ze dite nenaspi vice, nez vy sama, vetsina jeho spanku probiha do veku ctyr let v tak zvane REM fazi - tedy lehkem spanku. Proto prechazi casteji z jedne faze spanku do druhe a muze se tak casteji budit. Je tedy dulezite, aby se dite naucilo po probuzeni zklidnit a znovu usnout.

Tip pro vas

Dite se zacina zajimat o slozitejsi stavebnice, takze nyni prichazi cas k zakoupeni takovych, jejichz dily se daji spojovat do sebe jako napriklad lego s vetsimi dilky nebo jakakoli jina stavebnice tohoto typu. Vase dite muze stavet auta, domy nebo cela mesta.
2. čer 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam taky ne,ale dneska bylo litani,a sla ve 2 a ona by chrnela do 6 tak ji musim zbudit vis.
2. čer 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,aj kiko isiel o druhej,nemohla som ho dostat od deda,kupil mu trampolinu,tak skace jak besny a nie a nie domov ist :grinning: ale my mame spaci limit do pol 5,to este viem ze vecer v pohode zaspi,dlhsie ho uz nenechavam

ale dneska rano spal do pol 9,takze myslim ze dlho uz spat nebude
2. čer 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek