• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Tak na srazíku z mimáče nás moc nebylo, jen 4. No ale v klídečku jsme všechny pokecaly :wink: Pak jsme ještě došly s Kájou nakoupit a jely jsme dom.
Jinak počásko odpo nádherný, krásně teplíčko. Teď tu prší a je duha :slight_smile:
2. čer 2009 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
ZA chvilku valím k doktorovi, mám asi angínu, bolí mě v krku a hlava už tak 4 dny, takže si jdu pro ATB. Taky se chci zeptat, jestli mi nemůže pak udělat nějaké vyšetření krve, protože mám už tak 3 měsíce hnisy v krku, tak jestli nemám nějaký zánět v těle :unamused: No a pak jedu vyzvednout Rosu do Vídně na letiště, upřímně se mi nechce, ale nemá ho kdo vyzvednout, protože když letěl, letěl z Prahy a zpáteční letenka už byla do Prahy obsazená tak musel ĺetět do Vídně. Tudíž nemohl jet svým autem a nechat ho na letišti, tak jak to dělá vždycky. No není mi dobře, ale naštěstí se mnou jede ségra...
3. čer 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno! :slight_smile:
Nějak mi teď na vás nezbývá čas :frowning2: , pořád někde lítáme. Nakupili se nám teď návštěvy, takže každej den jsme někde. Občas nakouknu, ale stihnu max. přečíst pár řádků.

O víkendu jsme se ségrou třídili hadříky po Naty. Tak jsem si zavzpomínala..... :sweat_smile: To ani není možný, že někdy byla tak malinká. :slight_smile:

Jinak v pondělí jsem byla zase na staveb. úřadě a za 14 dnů by mělo být všechno oficiálně vyřízeno a můžeme začít!!!!!!!! Hurááááá! :grinning: :grinning: Snad už máme všechny komplikace za sebou a teď to poběží jak po másle.
3. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránečko!!

andrejko chudinko moje,drž se. mně to připadá,že máš ty bolekrky celkem často,co? ty bacily jsou svině :angry:
krev na zánětlivost ti samo můžou vzít,je to rychlovka,i z prstu někdy..a co ti řekl doktro na orl? nemáš blbý mandle?

luci strááášně moc držím palce at už to konečně vyjde a můžete poprvé kopnout do země!! a zrovna tu u toho ještě kýchám,tak to určo vyjde :grinning: :grinning: :grinning:

za hodinku jedem na chatu,ale ne se rekreovat,nýbrž makat. je tam hafo práce,můj tatík je nějakej slabej,tak tak budu robotit,snad se večer pohnu :grinning:

včera večer jsme byly ještě se dvěma kamarádkama na kávě a večeři,hezky jsme pokecaly,chystáme výlet na prodloužený víkend,samy matky bez dětí a bez chlapů. ale nechci to zakřiknout,bojím se,že se nikam nepojede,protže té jedné kamarádce hapruje dědeček se zdravím,zůstala by doma..tak uvidíme. držte palce,bylo by to super,kdyby jsme se takhle trhly od rodin na dva dny :grinning:
3. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
nooo,vidno ze kristi nie je doma :grinning: :grinning: :grinning:

andrej,no,tak to davaj pozor cestou

luci,gratulujem k "zaciatku",urcite sa uz moc tesite ,ze? :slight_smile:

my sme s kikom doobeda boli na jahodovej planatzi nazbierat si jahody-ze len tak troska na jedenie,nakoniec som dovliekla za kybel,kiko bol v raji,cerveny od hlavy po paty :grinning: :grinning: tak robim dzem,sak to nepojeme tolko
3. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andry,
tak posílám hodně zdravíčka, ať jsi brzo zase fit. Vás se tam ty nemoci drží, to je hrůza teda. :frowning2:

Dani,
díky! Snad už se opravdu konečně dočkáme. :slight_smile:

Mončo,
těšíme se strašně. Snad to vyjde a na Vánoce si pod stromeček nadělíme domeček. :grinning:
Já jsem dělala jahodovou marmeládu minulej víkend. Ale jen ze 2 kg, my toho moc nesníme. Ještě chci dělat meruňkovou, tu máme radši. :slight_smile:
3. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Dani, ten prodlouženej víkend tiše závidím. Držím palce, ať vám to vyjde. To bude super! :dizzy_face:
3. čer 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani,teda,aj ja chceeeem :slight_smile:
3. čer 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Luci, to je supr zprava :slight_smile: Tak at vam to dobre dopadne!

Danco ten tvuj vikend zni slibne, to by se mi libilo :slight_smile: Jo a moooc jsem se nasmala u telefonu utopenem ve sklence vody :grinning: :grinning: :grinning:

Andrej, uz zase anginu :frowning2: chudero, tobe se to porad nejak vraci ... Dobre dojed!

U nas jsou uz tyden tricitky, dneska uz toho mame plne kecky, sedime doma pekne ve stinecku... :slight_smile: Vecer se pujdem jen na otocku schladit v oceanu ale jinak nevystrkujem nos :slight_smile:)

Jo a vzdavam hold dvojnasobnym matkam, pac uz od pondeli chodim vzdycky na par hodin hlidat ty dve deti a je to mazec, to se clovek fakt nezastavi ... dneska jsem sebou k nim vzala na dve hodinky i Leu a bylo to rodeo teda :grinning:
3. čer 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme doma. na sekání jsme se vyprdli,to uděláme v pátek a v sobotu,ale plela jsem jak o život. fuj,vůbec mě to neba,ale je to hotový. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

luci - pošli už ty třicítky k náááám!! dneska fučííí jak blázen,slunko,ale nic moc teplo,jsem ráda,že jsem už doma v teple.

luci,saku - klíďo vás zařadím jako náhradnici,kdyby nějaká z bab vypadla,at zaplníme auto,co vy na to?? :grinning: chceme jet na pátek až neděli k moři,nahoru na Krk :wink:
3. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co je toto za docházku?! :grinning: :grinning:
já si jdu počíst a není co! :grinning:
4. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno :slight_smile:

opět hlásím příchod...tak jsme už nějak definitivně vyklidili ten bordel a teď asi skočíme rovnou na malování...ale asi to necháme firmě, protože tam je stoletej zlatostříbrný váleček (dokonce i na stropě) a jako škrabat se nám to teda rozhodně nechce...tak uvidíme ...já jsem si hezky *uklidila* kuchyň tak už to trochu vypadá k světu...

andrejko vidím, že tvůj nekonečný seriál auto už taky pokračuje, ale hlavně za tím chlapem nechoď sama, a případně si na jendání nějak zapni nahrávání na mobilu, třeba tě bude chtít nějka vydírat apod. (no dost koukám na telku :slight_smile:)) a brzo vyžeň ty bacily z krku a vůbec od vás :sunglasses:
4. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby já mám dneska kluky v jesličkách,ale padla na mě TOTÁLNÍ LENORA. Měla bych udělat tolik věcí,ale nejsem se schopná ani pohnout. Mazec. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dragi to je super,že je to hotový :slight_smile: U nás před nějakým časem umřela stará paní, právě včera a dnes přistavili synci kontejner a nějací najatí hoši kompletně vyklízí byt. To člověk vidí, kolik vám to muselo dát práce. a to ta paní neměla byt v takovým stavu,jak jsi popisovala váš případ. Tak ted odpočívej. škoda že jsi tak daleko, pozvala bych tě s Dálou na obídek,uvařila bych nějakou mňamku,at máš taky chvilku relax,mamko :grinning:
4. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Dani tak to já snad sednu na bus a jedu :grinning: :sunglasses:
4. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dojed. na co máš chuť?? :grinning:
4. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,já se nakonec hecnu a jdu se vyrealxovat se smetákem a mopem :grinning:
4. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani cokoli co uvaříš bude výborné tak to nechám na tobě... :wink:

ukládám Dálu, ten řve z postýlky Maminko paď sem...tak tam nejdu, protože když dojdu tak to bude... Dála ťapy ...a řev...to jsme matka :pensive:
4. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojte!

Andrej, to je teda pech s tím autem. A tolik peněz ještě doplatit,že. Já bych se toho teda taky docela bála. No uvidíš. My jsme právě dojedly rizoto, malá to zblajzla všechno, tak jsem ráda. Poslední dobou se v tom jídle vždycky ponimrá a má dost.
Jinak je tu docela hnusně, chvíli svítí slunko, chvíli je zamračeno. Takže fakt o ničem.
Nic, jdu uspoat dítě, asi neodolám a lehnu si chvíli taky.
Tak pá. :grinning:
4. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
lucija ty nas stale budes provokovat s tym pocasim!!!! :sweat_smile: tak oni 30-tky a my po veceroch kurime,no te je teda!!!!
my sme boli doobeda po 100rokoch cvicit s detickami,mlady sa vyjasil,ale po 40 minutach ze chce ist domov,tak sme isli,no nebudem sa hadat-ked predtym sme vzdy odtial chodili s revom co tam chcel este ostat

dani,to az taaaaky vikend,ja ze len niekde na chaticke a ty takto!!!no to fakt zavidiiiim(v dobrom :slight_smile: )
4. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrej den kočenky :slight_smile:

Tak já byla teda u doktora, dal mi Atb a každopádně mě při kontrole pošle na ORL kvůli vytrhnutí mandlí, taky na sedimku mám ráno dojít. Tak se na to docela těším a hlavně na to, jak si Rosin poradí těch pár dnů s Márou. Prostě dle mého názoru je to pro mě lepší, pokud jsou časté angíny sedá to pak na srdce a další orgány a já tu chcu být ještě dlouho :sweat_smile: :grinning: , takže si je nechám vytrhnout a "snad" budu mít pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnes nemluvím zrovna zřetelně, ta má věta nedává moc smysl, ale snad jste mě pochopily :sweat_smile:

No a ještě jsem zvědavá na dnešek večer, jak dopadn s tím autem, každopádně si vše sepíšu na papír a případnou dohodu jej necháp podepsat, ať to mám černé na bílém.

Dragi tak to jste rychlíci, když jste to vyklizení tak rychle zvládli. A co už víte, jestli táta umřel násilnou smrtí, nebo přirozenou?
4. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy,tak to drzim palce aby is sa nejak s magorom uz konecne dohodla,daj vediet !
4. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Saku, snad se dohodneme :wink:
4. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic jdu si na chvilku bucnout za Márou
4. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, co to jéééé? To je škandál :grinning: , taková docházka tudyk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zda chcete mrknete na fotky pa
4. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu jsem!! docházím! :grinning:

andrejko tak držím palce s tím gaunerem. a jdeš tam fakt sama?? :sweat_smile: :confused:
hele a mandle si nech vytrhnout. já měla před pár lety v jednom roce 4 nebo 5 angín,skončilo to abscesem,kdy mi řezali týden každý ráno hubu,aby se mi ulevilo(nic horšího jsem fakt nezažila),pak jsem si hned jak to šlo nechala vytrhnout mandle a od té doby jsem několik let nebyla nemocná. až tedka,když to lapnu od dětí. fakt se ti uleví. Bež na to. at jsi tu dloouho :grinning:
4. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj andrejko jo jo víme uchlastal se :pensive: ale on prý tak umřít chtěl takže se mu vlastně splnilo přání
4. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdete volit?
4. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Dragu, já jdu :wink:

Dani však právě, já jsem slyšela, že všechny baby co na to byly, už netrpěly na angíny, jen mají občas nějakou virózku, nic hrozného :wink:

Jiank s debilem jsem se nesešla, páč měl hodně práce, tak se prej sejdeme zítra...tak jsme zvědavá, jestli na mě zase něco nešije :angry:
4. čer 2009 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Tak mě dnes čeká uklízecí a žehlící den, zítra jedeme konečně na tu Šumavu na týden, naši už tam jeli včera a my dojedeme po obřadu mé skoro nej kámošky, která se zítra vdává. Akorát mě to mrzí s těmi ATB, snad nebude krásně, aby mě to neprovokovalo :sweat_smile:
5. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek