• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
TADY JE TAKY megahnus,zima,prší,takže zas celej den doma. ještě že jsme aspon včera vyrazili.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jinak mi tam Miu merili, takze ma 88 cm a vazi tedka nejakych 11,2 kg. Pry ji mame sledovat, ze je v dolnim pasmu v perc. grafu, ale nevim, nevim, co jsem si zadala, tak je v norme
17. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi,hlavne ze uz jste doma :slight_smile: a kolik by podle nich Mia mela mit?Jinak vsechny zdravim,venku je ble asi vsude :frowning2:
17. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame 89 a necelych 13 kg,myslim,ze je to normalni proc by nebylo muj synovec ma 13 kg a ma pres tri roky :wink:
17. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja nevim, tohle ma po propusteni, myslim, ze kdyz mela predtim tech 11,5 tak to bylo asi ok....
17. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé, tak kamarádovi se před chvílí narodili dvojčátka. A to už mají doma 1,5-letýho klučinu. To teď bude u nich veselo. :grinning:
17. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bude,to si ani neumim predstavit :slight_smile: ,my mame taky 89cm a 11,5kg,taky jsme hubenouri :grinning:
17. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poupě,
já teda taky ne. Ale je to krásný! :dizzy_face:

Naty má 84cm a 11 kg . :slight_smile:
17. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvojcatka holky bo kluci nebo mix?
17. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vado dve a este skoro mimo doma ty blaho to je odvaha,ale krasny :dizzy_face: a jmena??
17. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasny to je,kdyz to neni moje :grinning: ,to je Naty malinka :slight_smile:
17. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já zatím nic víc nevím. :sweat_smile: Je to manželův kolega z práce, ale já jsem tam dělala taky, dost jsme se dřív kamarádili. No a chlapi, že, manža nic víc neví. Prý podrobnosti budou zítra. :grinning:

Jo jo, Naty je prďolínek. :slight_smile:
17. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
taky jsme dle nich hubeňouři, Kristi, nic si z toho nedělej :grinning: ...96cm a 13,7kg a výškově zase velcí :wink: ..ale byla tam holčička a měla v šesti letech 13kg :pensive:
17. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si z toho nic nedelam, jen me zarazilo, ze mi to rekl, pac jsemmela za to, ze je uplne v pohode. Jinak dneska snedla mliko, to nevyhodila, dala jsem ji i cokoladu, pac ma furt srajdu a tedka mela spagety, tak asi dobry...
17. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to uz udrzi,ale tu nemocnici fakt nezevidim,nas to taky ceka,ale s ocima :frowning2:
17. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, my dnes v noci s Vikinem drželi stráž od 02.30-6.00hod, to spaní je fakt na h..vno :unamused:
17. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame spani taky na dve veci,dva dny spi v pohode a pak tyden se budi 5krat za noc
17. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ted taky stavame v sets a budi se odpoledne po hodine,a v noci mela hysterak nevim co ji je
17. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!

tak teda som sa pobavila na leuskinych dedkovcov,toho v cervenych elastakoch zerem teda :grinning: ale sranda,ze sa tak na to dali,ja si neviem predstavit zeby sa svokor prezliekol za baletaka :grinning: to musela byt sranda teda :slight_smile:

fuha,my nastastie spime dobre,raz za cas sa stane ze sa zobudi o 7 rano,ale ozaj vynimocne,inak az po 8-mej,zato vcera cely den nekadil-halvne ze asi 10krat sa pytal na wecko-s vykrikom: hovienkoooo-ale zakazdym sa len vycikal a nic viac-vecer som ho dala spat,ja som si potom isla lahnut o 23,otvorim spalnu a tam smrad jak v carihrade,mlady sa dosral pocas spania a vobec mu nevadilo ze v tom spi :grinning: tak som ho vzala do kupelne prebalit,ani sa len nezobudil,spal jak drevo,len sa troska pomrvil :sweat_smile:

a mam nervicky dneska,objednala som si z mmb od jednej teplaky adidas,take elasticke,dole troska rozsirene-akoze to bola fotka a mila dievcinka my poslala klasicke teplaky take volne,a este k tomu aj take iste mam-je to cela suprava,no tak nadavam od rana,uz som jej aj napisala,tak som zvedava co s tym mieni robit- a to som zrovna predvcerom hovorila,ze vzdy ked som kupovala cez net,dopadlo to dobre,nebol problem-no to si clovek ani len pomysliet nemoze,lebo hned sa to stane :angry:
17. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to musí být nějaký erupce na slunci, s tím jak děti blbnou se spaním.u nás dneska v noci Alex taky perlil..Naštěstí teda to vstávání v 6 už nee,vstávají mezi 7-8 a odpo spí taky 2 hodky, spávali max hodinku,tak to si aspon protáhli. ale jsem koza,že to píšu,protože to možná tímhle zakřiku a od zítřka mě budou zase mučit ranní šestou :grinning:

jéé,já si tedka krásně bucla. napřed mě zas vzbudil manža :angry: (on si fakt koleduje,že ho do toho průvanu pověsím :sunglasses: ),ale naštěstí jsem ještě usnula,protože kluci dali 2 hodiny.
17. bře 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile:
Dnes dopo mi bylo dost blbě - od samého rána mě děsně bolela hlava, tak jsem skoro celé dopo prospala - Karolínka na hoďku vytuhla se mnou, pak chtěla mlíčko a spala 1,5 h , tak jsme toho ještě využila a taky spala. Pak jsem tedy nějak nebyla schopna uvařit oběd, ale Kájuš se naštěstí jídla nedožadovala, tak jsme baštily až ve 14 h. No a teď už mi je fajn ... zatím. Možná jsem se potřebovala dospat.
Včera odpo si vzala Káju máma a taky jsem spala. No myslela jsem, že po víkendu mi bude OK a ono jako nic :confounded: jako spánek mám ráda, ale tohle není normální abych přes den tak vyspávala ...

kristi - tak to je vrchol okrádat lidi v nemocnici, jak o jídlo, natož hrabat se kabelce :rolling_eyes: Ještě že už vás pustili domů ...

lamia - super nový fotečky :slight_smile: Obě holky úžasný :dizzy_face:

lucija - to mi ani neříkej s tím počasím, závidím :wink: Tady teď zrovna tedy svítí slunko, ale ráno opět pršelo :unamused: Taky chci už definitvině uklidit zimní bundy :sweat_smile:
Fotečky krásný :slight_smile: dortík z Čech nádhernej :dizzy_face: hlavně že přežil tu cestu :dizzy_face:

Dítku ani dnes nějak neva, že nejdem ven - vyžádala si Krtka, tak kouká :dizzy_face: Má někdo toho co vyšel teď v sobotu? Snad ho ještě seženu ... :confused:
17. bře 2009 v 16:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme si krasne schrupli, akorat dneska moc nepije teda.....to me stve.
17. bře 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trosku vas podrazdim, byla jsem venku a je 20stupnu :grinning: Ale uz koncim ;)))
Stejne asi nepujdem ven, protoze jsem teprve tedka dorazila z mesta, vsechno mam vyrizene, ale jsem ulitana, nic se mi nechce, tak si davam kafe a Leu asi vypustim jen na balkonek :sweat_smile:
Zitra mi prijedou kamosky cesky i s ratolestma, tak budem cely den venku, budem piknikovat.

U nas vstavani docela jde, porad kolem 8-9h, dneska 9.30, ale usinani, to je ted zas hruza. Jde do postylky v 7-8h ale usne tak za 2 hodiny, skace, zpiva, recituje, svlika si pyzamo, vyhazuje hracky z postylky, pak nas vola at to tam zas vracime, no des bes ;)
17. bře 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Merit se jdeme zitra ale ja pocitam ze mame pres 90cm a skoro 14kg... :sweat_smile: My jsme zas na te horni hranici :grinning:

Luci, to je sila, 1,5 roku a dvojky k tomu, nechtela bych ani za nic :grinning: Ta moje kamoska mela 3leteho kluka a k tomu dve holky, to uz docela jde, ten starsi ma ted 3,5, uz zacina byt docela rozumny, a holky jsou docela hodne zatim, takze to jde.

Ten prevlek dedecku byla takova spontanni akce, nemeli to domluvene, protoze oni se vlastne spolu domluvit neumi ;)) ale tancili v tom prave neco na zpusob labutiho jezera, a celkem jim to i slo, byla sranda
:grinning: Na te nasi oslave bylo vice takovych "prevleku" ale nemam to bohuzel dobre pofocene, nebot tam byl profi fotak, ktery vsechno fotil, tak jsem moc nefotila a ted toho lituju ze jo, protoze nemam zatim zadne fotky.
17. bře 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dědové jsou bomboví :grinning: :grinning: :grinning: moc krásný fotečky :wink:
17. bře 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucija,to nam robis schvalne :slight_smile: tu zas prsi a v piatok am snezit :angry:
17. bře 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pátek má sněžit?! ty jo,že by jsme ještě vyjeli na lyže?? :grinning: to bych si klíďo dala říct :grinning:
17. bře 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,tu uz to tak vypada veru,neviem ci este aj tie sanky nevytiahnem :grinning: a este k tomu ma aj hnusne fukat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to je fakt mazec, snad uz pak bude lip
17. bře 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a potom skocime rovno do triciek a kratasov :sweat_smile:
17. bře 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek