Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
daniellka
17. bře 2009
TADY JE TAKY megahnus,zima,prší,takže zas celej den doma. ještě že jsme aspon včera vyrazili.. :-p
kristi
17. bře 2009
jo, jinak mi tam Miu merili, takze ma 88 cm a vazi tedka nejakych 11,2 kg. Pry ji mame sledovat, ze je v dolnim pasmu v perc. grafu, ale nevim, nevim, co jsem si zadala, tak je v norme
poupe
17. bře 2009
kristi,hlavne ze uz jste doma 🙂 a kolik by podle nich Mia mela mit?Jinak vsechny zdravim,venku je ble asi vsude 😞
pitrska
17. bře 2009
my mame 89 a necelych 13 kg,myslim,ze je to normalni proc by nebylo muj synovec ma 13 kg a ma pres tri roky 😉
kristi
17. bře 2009
no ja nevim, tohle ma po propusteni, myslim, ze kdyz mela predtim tech 11,5 tak to bylo asi ok....
akcul
17. bře 2009
Jéééé, tak kamarádovi se před chvílí narodili dvojčátka. A to už mají doma 1,5-letýho klučinu. To teď bude u nich veselo. 😃
poupe
17. bře 2009
no to bude,to si ani neumim predstavit 🙂 ,my mame taky 89cm a 11,5kg,taky jsme hubenouri 😃
akcul
17. bře 2009
Poupě,
já teda taky ne. Ale je to krásný! x-)

Naty má 84cm a 11 kg . 🙂
kristi
17. bře 2009
dvojcatka holky bo kluci nebo mix?
pitrska
17. bře 2009
Ty vado dve a este skoro mimo doma ty blaho to je odvaha,ale krasny x-) a jmena??
poupe
17. bře 2009
krasny to je,kdyz to neni moje 😃 ,to je Naty malinka 🙂
akcul
17. bře 2009
No já zatím nic víc nevím. :-N Je to manželův kolega z práce, ale já jsem tam dělala taky, dost jsme se dřív kamarádili. No a chlapi, že, manža nic víc neví. Prý podrobnosti budou zítra. 😃

Jo jo, Naty je prďolínek. 🙂
lienkal
17. bře 2009
ahojky,
taky jsme dle nich hubeňouři, Kristi, nic si z toho nedělej 😃 ...96cm a 13,7kg a výškově zase velcí 😉 ..ale byla tam holčička a měla v šesti letech 13kg |-|
kristi
17. bře 2009
ja si z toho nic nedelam, jen me zarazilo, ze mi to rekl, pac jsemmela za to, ze je uplne v pohode. Jinak dneska snedla mliko, to nevyhodila, dala jsem ji i cokoladu, pac ma furt srajdu a tedka mela spagety, tak asi dobry...
poupe
17. bře 2009
to uz udrzi,ale tu nemocnici fakt nezevidim,nas to taky ceka,ale s ocima 😞
lienkal
17. bře 2009
holky, my dnes v noci s Vikinem drželi stráž od 02.30-6.00hod, to spaní je fakt na h..vno :-|
poupe
17. bře 2009
my mame spani taky na dve veci,dva dny spi v pohode a pak tyden se budi 5krat za noc
pitrska
17. bře 2009
My ted taky stavame v sets a budi se odpoledne po hodine,a v noci mela hysterak nevim co ji je
sakura77
17. bře 2009
ahojte!

tak teda som sa pobavila na leuskinych dedkovcov,toho v cervenych elastakoch zerem teda 😃 ale sranda,ze sa tak na to dali,ja si neviem predstavit zeby sa svokor prezliekol za baletaka 😃 to musela byt sranda teda 🙂

fuha,my nastastie spime dobre,raz za cas sa stane ze sa zobudi o 7 rano,ale ozaj vynimocne,inak az po 8-mej,zato vcera cely den nekadil-halvne ze asi 10krat sa pytal na wecko-s vykrikom: hovienkoooo-ale zakazdym sa len vycikal a nic viac-vecer som ho dala spat,ja som si potom isla lahnut o 23,otvorim spalnu a tam smrad jak v carihrade,mlady sa dosral pocas spania a vobec mu nevadilo ze v tom spi 😃 tak som ho vzala do kupelne prebalit,ani sa len nezobudil,spal jak drevo,len sa troska pomrvil :-N

a mam nervicky dneska,objednala som si z mmb od jednej teplaky adidas,take elasticke,dole troska rozsirene-akoze to bola fotka a mila dievcinka my poslala klasicke teplaky take volne,a este k tomu aj take iste mam-je to cela suprava,no tak nadavam od rana,uz som jej aj napisala,tak som zvedava co s tym mieni robit- a to som zrovna predvcerom hovorila,ze vzdy ked som kupovala cez net,dopadlo to dobre,nebol problem-no to si clovek ani len pomysliet nemoze,lebo hned sa to stane ]-(
daniellka
17. bře 2009
to musí být nějaký erupce na slunci, s tím jak děti blbnou se spaním.u nás dneska v noci Alex taky perlil..Naštěstí teda to vstávání v 6 už nee,vstávají mezi 7-8 a odpo spí taky 2 hodky, spávali max hodinku,tak to si aspon protáhli. ale jsem koza,že to píšu,protože to možná tímhle zakřiku a od zítřka mě budou zase mučit ranní šestou 😃

jéé,já si tedka krásně bucla. napřed mě zas vzbudil manža ]-( (on si fakt koleduje,že ho do toho průvanu pověsím 😎 ),ale naštěstí jsem ještě usnula,protože kluci dali 2 hodiny.
mori
17. bře 2009
Zdravím ve spolek 🙂
Dnes dopo mi bylo dost blbě - od samého rána mě děsně bolela hlava, tak jsem skoro celé dopo prospala - Karolínka na hoďku vytuhla se mnou, pak chtěla mlíčko a spala 1,5 h , tak jsme toho ještě využila a taky spala. Pak jsem tedy nějak nebyla schopna uvařit oběd, ale Kájuš se naštěstí jídla nedožadovala, tak jsme baštily až ve 14 h. No a teď už mi je fajn ... zatím. Možná jsem se potřebovala dospat.
Včera odpo si vzala Káju máma a taky jsem spala. No myslela jsem, že po víkendu mi bude OK a ono jako nic :-S jako spánek mám ráda, ale tohle není normální abych přes den tak vyspávala ...

kristi - tak to je vrchol okrádat lidi v nemocnici, jak o jídlo, natož hrabat se kabelce 8-( Ještě že už vás pustili domů ...

lamia - super nový fotečky 🙂 Obě holky úžasný x-)

lucija - to mi ani neříkej s tím počasím, závidím 😉 Tady teď zrovna tedy svítí slunko, ale ráno opět pršelo :-| Taky chci už definitvině uklidit zimní bundy :-N
Fotečky krásný 🙂 dortík z Čech nádhernej x-) hlavně že přežil tu cestu x-)

Dítku ani dnes nějak neva, že nejdem ven - vyžádala si Krtka, tak kouká x-) Má někdo toho co vyšel teď v sobotu? Snad ho ještě seženu ... =-)
kristi
17. bře 2009
my jsme si krasne schrupli, akorat dneska moc nepije teda.....to me stve.
lucija76
17. bře 2009
Trosku vas podrazdim, byla jsem venku a je 20stupnu 😃 Ale uz koncim 😉))
Stejne asi nepujdem ven, protoze jsem teprve tedka dorazila z mesta, vsechno mam vyrizene, ale jsem ulitana, nic se mi nechce, tak si davam kafe a Leu asi vypustim jen na balkonek :-N
Zitra mi prijedou kamosky cesky i s ratolestma, tak budem cely den venku, budem piknikovat.

U nas vstavani docela jde, porad kolem 8-9h, dneska 9.30, ale usinani, to je ted zas hruza. Jde do postylky v 7-8h ale usne tak za 2 hodiny, skace, zpiva, recituje, svlika si pyzamo, vyhazuje hracky z postylky, pak nas vola at to tam zas vracime, no des bes 😉
lucija76
17. bře 2009
Merit se jdeme zitra ale ja pocitam ze mame pres 90cm a skoro 14kg... :-N My jsme zas na te horni hranici 😃

Luci, to je sila, 1,5 roku a dvojky k tomu, nechtela bych ani za nic 😃 Ta moje kamoska mela 3leteho kluka a k tomu dve holky, to uz docela jde, ten starsi ma ted 3,5, uz zacina byt docela rozumny, a holky jsou docela hodne zatim, takze to jde.

Ten prevlek dedecku byla takova spontanni akce, nemeli to domluvene, protoze oni se vlastne spolu domluvit neumi 😉) ale tancili v tom prave neco na zpusob labutiho jezera, a celkem jim to i slo, byla sranda
😃 Na te nasi oslave bylo vice takovych "prevleku" ale nemam to bohuzel dobre pofocene, nebot tam byl profi fotak, ktery vsechno fotil, tak jsem moc nefotila a ted toho lituju ze jo, protoze nemam zatim zadne fotky.
lienkal
17. bře 2009
tak dědové jsou bomboví 😃 😃 😃 moc krásný fotečky 😉
sakura77
17. bře 2009
lucija,to nam robis schvalne 🙂 tu zas prsi a v piatok am snezit ]-(
daniellka
17. bře 2009
v pátek má sněžit?! ty jo,že by jsme ještě vyjeli na lyže?? 😃 to bych si klíďo dala říct 😃
sakura77
17. bře 2009
no,tu uz to tak vypada veru,neviem ci este aj tie sanky nevytiahnem 😃 a este k tomu ma aj hnusne fukat :-p
kristi
17. bře 2009
no, to je fakt mazec, snad uz pak bude lip
sakura77
17. bře 2009
no a potom skocime rovno do triciek a kratasov :-N

Začni psát odpověď...

Odešli