• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
čau ženy :wink:

my jsme zase zaspali "tutulník",to bylo smutku. nějak se nemůžem poslední dobou vyhrabat ráno z postele. akorát dneska alýsek od 4 asi 4 vyřvával,že ho mám zakrýt. tak jsem tam doběhla -zakryla a přestal řvát. nevím co má za mánii,blbne.

já dnes valím zase makat. sbalím kluky a jedem na chajdu,musím tam posekat celou zahradu,to večer b udu zase skuhrat,jak mě bolí celej člověk.
alýsek včera teplotkoval,tak doufám,že z toho nic nebude,beru ho s sebou,ted vypadá dob ře.

volit nejdu. mám k tomu x svých důvodů.
5. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko! Moc jsem teď nestíhala net, ale už mě tu máte :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ve středu manža doma, já jela s ním na floorbal, došla jsem s kámoškou na kávu, pak po flooru na pivko, odjezd dom po půlnoci :grinning: Bylo fajn, ale včera jsem byla nedospalá :unamused: Kája spala u babí, jak jinak.

Včera jsem byla dopo u holiče se ostříhat, tak zas trochu vypadám jako člověk - hrozně se mi ty vlasy odlehčili. Pak oběd u mamky, manžel jezdil busem a pak ho vezl prázdný do ČL, tak jsme jely s Kájou s ním, aby se Kája svezla - busy zbožňuje a taťka jí tam udělal "tů tů" tak byla úplně happy :grinning:

Dneska peru a budu prát asi celý víkend :confused: musím vše připravit, bo příští týden jedem na tu dovču. A dnes odpo jdem popřát mojí mamce, má narozky.

Volit nejdu :fearful:

Jsem zvědavá na Andrejku jak s autem ...
5. čer 2009 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mori to jsi hodná, že na mě tak myslíš :slight_smile: :dizzy_face: , snad se dneska sejdeme a domluvíme se, bylo by to to nejlepší, než se tahat po soudech a platit právníka :wink:
5. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Pitrs krásné fotky, Viktorka je hotová modelka, Mára mi tak nepózuje už pěkně dlouho, spíš se před foťákem začal schovávat :unamused:
5. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak jsme byli na posledni snidani a tedka uz mam spakovano a pohodicka. \letime az o pulnoci, coz je pekne na houby, ale nejak to zmaknem, pokoj si brat nebudem, chtej za nej do 18h dalsich 120 euro, to jako fakt nehodlam davat, no.

domu se ani netesim teda, tady je fakt pohodicka, ne moc lidi, teplo a krasne.

tak papa, mejte se zatim fajne a Mori uzijte si dovcu
5. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,no co to je toto,ja ze budem docitavat polhodinu a neni co

doobeda sme boli na kontrplu s pipikom,uz je to ok,aj ked mne sa to zda stale take divne ze mu toho moc trci vonku,ale doktor ma ubezpecil ze sa to do 3 mesiacov stiahne,kiko samozrejme rucal ako tur-uz ho to neboli,ale preventivne treba,nie :slight_smile: tak este o polroka na kontrolu mame ist

kristi,no to ano,to je pekne na prd let o pol noci,my sme mali okolo 6 takze to bola pohoda,to sa este dalo

a super ze vam vyslo pocasie ,akurat som vcera pozerala ze v spanielsku a tym smerom sa ma dost ochladit,tak ste to fajn vystihli

pitrs,viktorka ma teda kukadla :slight_smile:
5. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
tý jo baby, vy se nestydíte? :grinning: Od odpoledne tu nikdo nebyl :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já teda dnes měla scuka s tím šulinem, slíbil, že se domluvíme, ale že se musí ještě spojit s právníkem, páč to prej má vše na starosti a slíbil teda zavolat za hoďku, pak za 2, za 3, pokaždé jsem mu voalal já a on teda nic :angry: , ku*va. Takže se zítra písemně odvolám proti tomu rozhodnutí a uvidíme, jak se zachová, jestli se teda bude chtít domluvit a řešit to, nebo se na to vysere bude se to táhnout ještě dlouho. Přitom vypadalo a i přes telefon říkal, že asi na mou nabídku(50 000) přistoupí, akorát to musí probrat s debilem ještě větším než je on, se svým právníkem :confounded: :angry:

A zítra se vdává má super kamarádka, jupííí :grinning:
5. čer 2009 ve 23:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a všimly jste si, že únorovky 2008 se přejmenovaly na februárovky 2008? Tý jo, se mi to teď bude plést, taky se mohly jmenovat jinak opice jedny :grinning:
5. čer 2009 ve 23:34  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, tak to jsou Slovenky a nechaly si téma i na českých stránkách :slight_smile:
5. čer 2009 ve 23:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko! koukám, že tu je zas narváno a nestíhám dočítat :grinning:

andrej - užijte si svatbičku :slight_smile: i když jdete jen na obřad. My se pojedem podívat na obřad mojí spolužačky v srpnu - Martin jí zná taky a je to kousek odtud na zámku v Zákupech. My svatby rádi, tak musíme aspoň očíhnout, jak jim to bude slušet :wink:
Ten chlápek od auta je pěknej debil, co :angry:

My dnes máme taťku na cestách, jel zas v noci busem do Holandska a dorazí dom po půlnoci.
6. čer 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj Marci, je to ko*ot, já fakt nechápu takové lidi, co tvrdí, že chtěji něco vyřešit a pak na to hážou salám :confounded:

No a svatbu té mojí kamarádky jsem měla jít, ale oni nakonec uznali, že na velkou svatbu mít nebudou, tak to udělají tak, že pak zorganizují něco pro známé, ale až tak za 2 týdny :wink: Ale už se na to těším, ona bude nádherná nevěsta :slight_smile: . Hodně dlouho jsme byly nej kamarádky, ale během těhu s Marečkem se naše cesty rozešly, ona našla svéhy nynějšího manžela, okruh kamarádek se jí změnil, tak jsme se viděly třeba 3x do roka. Ale i tak jí mám furt moc ráda. Za chvilku valím do města jí něco koupit. Dost se jí líbí bytové doplňky, co mám doma, tak skočím do toho krámku a něco jí vyberu :slight_smile:
6. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
zdar babule!

andrejko ty si teda užíváš,s volem. jen dej fakt bacha,než mu cokoliv podepíšeš,takovýmu vychcánkovi,aby na tebe zas nešil nějakou levárnu :wink: , když na něj jdeš sama,ženo odvážná. :wink:
Užij si dneska svatbu.

baby já se nemůžu hejbat. tak jak mě bolely ty záda běžně,asi z tahání kluků,tak jsem včera fakt fest makala na chatě a dneska mám problém i stát. zohnout se to vůbec nehrozí. No nic, ted sbalím kluky a vezeme je k tchýni do zítřka,budu přes den odpočívat a večer jdeme s kamarádama do nové super hospody s výýbornou kuchyní.Už se hrozně těším,projížděla jsem si už jídelák a budu mít problém si vybrat,dělají prý echt český jídla, v takové hospůdce už jsem dlouho nebyla. to je pořád samá pizza,steaky,tak si možná konečně dám kachničku nebo gulášek. :grinning: kamarádka má 30,co jí mám koupit??? Poraďte.. :grinning:
6. čer 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
andrej - tak vyber něco pěknýho :slight_smile: My to taky tak měly - v den svatby hostina pro rodinu a týden po u kamaráda na zahradě pro kámoše grilovačka :wink: :grinning:

Holky my máme doma takovou kosu a oni vůbec netopí :rolling_eyes:
6. čer 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj zeny!
Ja nakukuju pravidelne, ale nestiham moc psat...

Ve stredu jsme tu meli kamarady na vecu, vcera jsme byli zase my na grilovani, takze chodim pozde spat, pres den chodim hlidat ty prcky, no unavny tyden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Do toho litam po kuchynskych studiich a snazim se vybrat kuchyn do domecku, je to mazec teda... Ve ctvrtek jsem sebou vzala i muze a uz nikdy vice, to bylo fakt o nicem, do vseho jen brblal, tak si to budu muset vybrat uplne sama a bude klid :wink:

Andrej, ten tvuj chlapek je fakt debil, pozor na nej :sweat_smile:

Dani, ja davam vetsinou nejaky poukazky, bud na masaze, nebo do nejakeho oblibeneho obchudku, kde si pak ta dotycna osoba koupi co se ji libi...
6. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
hoj ženy :slight_smile:

mori my taky máme kosu, včera jsme osahávala trubky topení a byly ledový...podle mě by zatopit měli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andrejko užij si šumavu a konečně dořeš toho šulína debila...

dani záda auuu ...mě minulej týden chytil ten úpon od krku k rameni...jsem myslela, že se fakt jako po*eru...vystřelovalo to až do hlavy...no přiznám se, musela jsem si vzít prášek...
6. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda, tak zdravim z domu, let byl silenej - teda let ne, spis ten cas, ale zmakli jsme to a ve 4 jsme byli doma. Ted jsme sli volit, at jako splnime obc. povinnost a co? a houby pac nas nemaji v systemu, nechapu. Bydlime tady uz skoro pul roku a oni nemaji nasi adresu, takze jsme volit nemohli, husty fakt.

pisnu dyl, nemam doma tzadny jidlo, tak jedu na nakup.
6. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak čůůůůs, my vyrážíme. Pokud budu mít někde přístup na net, tak se přihlásím, jinak se uvidíme v pátek zděs, ja?
6. čer 2009 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
andrejko žijte si to a at vyjde počásko!! :grinning:

luci dík za tip. já furt nevím..asi zapůuju někam do kšeftu a vemu první na co narazím :grinning:

dragi - jj,záda au au. já dneska teda fakt šílím,jsem kvůli tomu i strašně nerudná. prášek jsem snědla,ale už by to chtělo i další. dragi jsou nějaký speciální,máš něco vyzkoušenýho? já jen brufen.

kristi čus :wink:
6. čer 2009 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani já mám coxtral je na předpis a já si ho fasuju v zentivě :wink: a pak si i mažu ten krém ibalgin nebo voltaren...no jsem už stařice...

kristi vítej zpět :wink: těším se na fotos
6. čer 2009 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi - ahoj cestovatelko! To je příjezd co, do takového počasí :unamused:

My skákly k večeru k švadleně, nesla jsem jí nějaké opravy - bylo po dešti, tak jsem dala Káje holiny ... to bylo radosti, když mohla do kaluží :grinning: Jinak se před první louží zastavila a čekala, zda jí to dovolím - když má boty, tak si totiž nedovolí jít do vody a obejde to :wink: :sunglasses:
6. čer 2009 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda, diky za privitani......

tak vam pridam jen takovou trosku nastinujici fotku....
6. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
kurňa ty Februárovky 2008 mě tu pletou :grinning:

tak já mám vyžehlený prádlo, co jsem tu měla už asi týden a nemohla jsem se k tomu dokopat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kristi - krásně čistý moooře :dizzy_face:
6. čer 2009 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
kurňa mě ty Februárvky 2008 taky pletou :grinning:

krásné ráno...dneska noc na prd. Dála se probudil asi v jednu a že mám spát s ním...tak jsem lehla s ním do postele a děsný...pořád jsme musela vyprávět Kalkulku pak usnul a rozahoval se po celý posteli takže já byla zkroucená a ráno jsem konečně asi v pět přelezla k sobě do postele a zase řev, že chce bundu (asi mu fakt byla zima) tak jsem mu navlíkla mikinu a usnul ještě na hodinu...pak mu šel manža pustit chobotničky a ty ho na chvíli zabavily...ale pak milan už vstal s ním.. já vstala v osum a stejně jsem rozlámaná a nevyspalá :confounded:

holky co je s Bejou asi jen nestíhá co?
7. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
bre ranko, my spali jak kutata az do 9, no krasa. Ted uzz se mi vari gulasek, mame chut na neco ceskeho :grinning:
7. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ženy moje dítě je poklad a to doslova :angry:
dneska se dostal do skříně s práškem na praní...zatímco já v klidu myla nádobí on plni a plnil pračku až byla celá ...jak nosil ten prášek ze skříně byl po celý chodbě, koupelně prostě všude bílo, nasněžíno ...cca tak 3 kg prášku v prdeli....pardon...do toho nalil i aviváž ...nevím jak, ale podařilo se mu jí otevří...takže opravdu pěkné dopoledne jsem měla...a to jsme si myslela já bláhová, jak se do té skříně nedostane...

kristi fotečky pěkný ale Miuška se tamnějak choulí bylo teplo? a co voda? já jak byla kdysi v červnu v Tunisu bylo vedro jako sviň ale voda nic moc ...no každopádně stejně závidím :grinning: jela bych hned :sunglasses:
7. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
bylo teplo, bylo okolo 25-28 ve stinu, to ona jen vypada, pac ma z vody hroznou radost, takze furt takhle blazni, no.

Dalik je pekna pradlenka, se mnou Mia taky pere, ale ne az tak dobre jako Dala :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
7. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi,hotel a okolie vypada super,ste si to urco uzili,co? :wink: :slight_smile: my tento rok asi nepojdeme nikam :unamused: muz sa boji kvoli babu a este aj ma strasne moc roboty,vo firme budu mat dovolenku taku ze vsetci az v auguste,takze to uz bude pre mna neskoro na lietanie a asi sa uz ani nebudem na to citit vytrcat sa v plavkach niekde,takze nafukovaci bazenik na zahradu a ideeees :sweat_smile:

kiko od predvcera chodi konecne sam cikat "ako tata" normalne na wecko-nahodi "postoj" a snazi sa tam trafit :grinning: aj sa vyzlecie a oblecie-sice slipy na pol zadku ale snazi sa,no musime nacvicovat,ked pojde do tej skolky aby to uz vedel na 100 percent

a zacal mi uz dirigovat co mam robit-vsetko to co mu hovorim ja,tak mi to vrati :grinning: ked som si umyvala zuby ,tak si dovliekol stolicku,cumel mi az do zaludka ci dobre umyvam a ked som si vyplachovala tak mi komentuje:mama nemoze vypit vodu,kakana voda,vypluj!!! :grinning: (lebo on pri vyplachovani mi ju zo zaciatku vzdy vypil,nevyplul,tak som ho hresila za to)no,su to lapaji uz teda :slight_smile:
7. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky prosím Vás chci se zeptat nevíte jestli existuej nějaký web, kde bych si mohla zadat dárky pro Kubíse a kamarádi by si je mohli zarezervovat pro případ aby se nám nesešly nějaké dárky několikrát moc děkuji popř. mi písněte do IP moc děkuji Linda :slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky!
trak já jdu jen mrknout a vidím odkaz na fotky z dovči. kristi, nádhera. Hned bych taky někam tak jela. Sice letos jedem na dovču, ale na Balaton, takže moře nee. :angry: Ty jo, kdyby dovča už nebyla zaplacená, hned to zm,ěním po prohlídnutí vašich krásných fotek. :slight_smile:
Jinak víkned celkem nuda. Včera tu bylo hnusně, tak byl úklidový den, navečer tu byla kámoška. A dnes takyx celkem nic moc.
Jo a taky jsem vlezla do februarovek 2008. :grinning:
7. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek