• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
ženy jdu se s váma rozloučit zítra zase razíme směr úklid...tak papa :grinning:
7. čer 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!

draga - teda Dalík velkej šikula, už to jen zapnout co :grinning:

kristi - koukám, že jste vzali i motorku :grinning: Fotky super super super :dizzy_face:
8. čer 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, kaficko a pohodicka, muz je konecne v praci, ne ze by ponorka,ale i tak...

motorka jela s nama, no...bez ni by to neslo
8. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno! :slight_smile:
Tak vás jdu zase pozdravit. :wink:
Vidím, že Kristi už se vrátila. To to uteklo, co? Fotečky nádherný!!!! :dizzy_face: Museli jste se mít báječně. :slight_smile:

Andry,
držím palce, ať už to s autem konečně nějak vyřešíte. A na Šumavě si to moc užijte a pěkně zrelaxujte. :slight_smile:

Dragi,
to je super, že už ten nejhorší úklid máte za sebou. Jste šikulky! Já si to asi ani zdaleka nedokážu představit, co to muselo být. :unamused:
A Dalík ...... no co k tomu říct? :grinning: Prostě šikulka! :grinning: :grinning: :grinning:

My jsme měli celkem nabitej víkend. V sobotu jsme byli mrknout na svatbě té mé kamarádky. Byla nádherná! :dizzy_face: Ona je jak princezna i bez svatebních šatů. Byla fakt moc krásná! :slight_smile:
A v neděli jsme byli popřát tchýni k narozeninám. Bylo to moc fajn, kdyby byla taková každá návštěva, tak tam jezdím ráda. :sweat_smile:
Dneska mě čeká odpoledne masáž, tak už se hrozně těším! :dizzy_face:
A Naty začala nějak rýmovat, tak doufám, že se to nerozjede v nic horšího. :unamused:
8. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek kašpárek! :grinning:

dlouho tu nebyla Leňa,co?? Oni tedka nějak maj to stěhování,nebo ne? Tak snad se brzo ukáže..

dragi - nezávidím. dobře pořiďte :wink:

kristi fotečky super. jsem si zavzpomínala, my jsme tam byli na svatební cestě,taky v Playa den Bossa. V těch klubících jsme se Zdenkem pekelně zakalili :grinning:

luci mně kluci taky rýmujou,hlavně tedka Erik. Štve mě to,bojím se,aby z toho nic nebylo,aby jsme mohli ve čtv rtek odjet.

víkend byl fest nabitej,tentokrát. odpočinek,zábava,žádná práce,takovej by mohl být pořád :grinning:
8. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, cauec. Priste babicku nebo bez Mii :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasný.. :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste ze nebylo zatim moc otevreno, klubiky zacinaji az tak v pulce cervna, jen zrovna otvirali Space a to byla mega party teda....

byl to ale prvni hotel, kde jsme si fakt rekli, ze semka se jeste 100% vratime, krasnej, pohodovej, vynikajicne varili, i kdyz byl vcelku plnej, tak nikde nebyly davy lidi, prazdnej bazen ( je videt na fotkach), fakt do pohodicky...
8. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. čer 2009 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori šikovný fotky. :wink: toí je vidět,že maminka furt fotí a pak není na žádné fotce,co? :grinning:

holky tady je dusno,děsný..byla jsem venku s Pepanem a jsem slitá jak ze sauny.

dneska Erik od rána předvádí 1.ligu v řevu. začlo to jedním šťouchnutím od Alexe a pak v podstatě prořval dopoledne. Ještě že ted na chvilku spí, potřebuju trochu zrelaxovat :grinning: :sunglasses:
8. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
mori,ty si riadna fotografka teda,ja to nejak flakam v poslednej dobe,musim to napravit! :sweat_smile:

u nas je tiez faj teplucko,doobeda sme boli na prechadzke,nasa prva zastavka bola hned pri prvych preliezkach a pieskovisku-hlavne ze to mame aj doma ale tam ho to nebavi,to len obchadza

rano sme vyspavali do 9-tej-aj to som ho uz budila,tak isiel este len teraz spat,tak hadam aspon hodku pospi

a v noci o pol druhej sme boli prosim pekne "kakať"-normalne na nocnik chcel ist,tak so zalepenymi ocami som tam pri nom sedela kym neurobil 2 centimetrove bobky a isli sme spat dalej :sweat_smile:

dani a spia ti vzdy obidvaja naraz?nebudia sa navzajom?
8. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku - jj,spinkaj spolu.. většinou se nebudí. :wink:
ty už máš kika i na noc bez plínek? ten je šikovnej teda... :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani nemam,na spanie este ma plienku,ale niekedy ma take "skvele"napady proste-aj teraz som myslela ze uz spi a zacal vykrikovat ze ide kakat,tak sedel na serbli,urobil co mal a isiel spat-s plienkou-to on este do nej stale nalozi volaco-a nocna je stale 5 kilova :wink: tak dobre este na tom nie sme,aj keby som rada :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani - no manžela bohužel málokdy napadne aby mě vyfotil - a když už jo, tak se mu to většinou moc nepovede. I sám říká, ať to či ono vyblejsknu raději já :wink:
8. čer 2009 v 15:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau zensky ... jdu k vam pro radu, nevim co varit na veceri, nejak uz vazne nevim co bych tak uvarila :unamused:
8. čer 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty woe ted jsem koukla na fotky Zuzky a teda sok jak blazen, Terezka se tak moc zmenila! Je uplne nadherna a jaky ma uzasny vlasy! Ted valime do kramy tak az si mala po obede lehne zkouknu dalsi fotky :slight_smile: jsem toho teda hodne zameskala
8. čer 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj, hoj!

Peto, jak se mas, kocko, snazilko? :wink: Na veceri, no nevim, podle toho co mas doma... :sweat_smile:
Ja varit nebudu, mame plnou lednici jakychsi hotovych mnamek, tak si jen kazdy neco zobnem :sweat_smile: :wink:
A jak to jde v novem bydleni? :slight_smile:
Hele co Samuska, povida ti vic anglicky nebo cesky? Jak to mate?
Nam se Lea rozkecala uplne silene ze dne na den, a zacina uz pekne rozdelovat, ze na me cesky a na ostatni fr... :slight_smile:

Mori, u nas je to s fotkama podobne, ja jsem hlavni fotograf a tudiz nejsem nikdy nikde :wink: Ale ono je to mozna lepsi :grinning:

Tak ja jsem vcera myslela, ze si odpocinu po tom pracovnim tydnu, a muz mi vecer vymyslel nejprve vecu v restauraci, a pak k nam pozval kamarady az do 3 hodin do rana, takze pekny vecirek, rano jsme museli vstavat vsichni brzy, vezla jsem Leu do jesli a jela po uradech, takze jsem vyplivnuta a nevyspana... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
8. čer 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Peto, dost ze se ukazes....ja si nalozila kur. kousky do jogurtu, budou zitra. Dneska ma muz zbytek gulase a ja mela sopak..

ja se taky vetsinou fotim sama
8. čer 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj Luci, Kristi .. ja se taky zasadne fotim sama :grinning:

veceri jsem uz vymyslela, budou kruti prsa nalozeny v horcicovym nalevu (nebo co to tam psali na balicku)

Luci Samule mluvi spis anglicky, ale to je moje chyba protoze ja na ni taky zvatlam v anglictine. Ona tak najek mota dohromady ... obcas mi rika, mami tady buggies broucek .. proste jak ji to napadne .. hlavne ze ji rozumim a ona mne. V podstate rika vsechno dvakrat, treba kdyz mi rika ze tam je auto tak rekni tam auto car ...

zabydleli jsme se super, akorat se zase budeme stehovat, snad uz koncem mesice, mozna spis v pulce cervence, cekame az nam to banka odklepne a hura z bytu do baraku :grinning:

ja se tak strasne tesim na zahradu a asi koupime psa ... kocoura bych nejradsi potaji nekde vyhodila z auta ...

jinak teda ja pisu jak tatar :grinning: jsem si po sobe cetla ty predchozi prispevky a hruza bes .. no nic, lepsi to uz nebude
8. čer 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto, a s kym teda zijes? ja se v tom moc neorientuju
8. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha Kristi, ja v tom mam obcas taky bordel :slight_smile:

Jmenuje se Aaron, je mu 28 a bydli v Baltimoru, ja se Samcou jsme se nastehovali pred 3mi tydny.
8. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je sranda, Lea taky nekdy rika vse 2x, hlavne kdyz jsme doma oba s Y., takovy nas maly chodici slovnik :grinning:
8. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurna uz me to nebavi porad sedet doma ... potrebuju zpatky do prace :angry:

Luci hehe, to je vystizny :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno! :slight_smile:
První???? :confused: Tak to už se dlouho nestalo.....

Ahoj Peťo!
No to je dost, že se na nás taky přijdeš podívat. :wink: Tak u tebe takový změny, jo? K domečku gratuluju, to bude parádička. :dizzy_face:

Luci,
a jak jste na tom s domkem vy?

Mori,
pěkný fotečky! :slight_smile:
9. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, my chrapaly az do ted, no krasa...
9. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko ! Mě dnes čeká vyžehlit ještě pár věci a balit - to mě neba :confounded:

kristi - tak takhle dlouho jsem už nespala ani nepamatuju ... :unamused:
9. čer 2009 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ja nevim jak to delam, asi zase ta nase super postel, kde se super spinka
9. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko!

Musím přiznat,že dneska jsem už nařídila budík,na půl 9,aby kluci stihli konečně po dlouhé pauze tu znělku z Mashe a v ní ten tutulník.

KLuci si právě zpívají každý jinou písničku a nezpívají,oni si ji řvou. Jak dlouho tohle vydržím,bůh suď. :sweat_smile: Doufejme,že sousedi jsou v práci a tady to nadělení neslyší :grinning: :grinning:

čau Peťo :wink: Tak ty už nebydlíš s tatíkem? Já myslela,že jste byli u něj v domku.. a co teda,bude nebo byl rozvod nebo co??

jdu něco dělat..(ale jen zlehoučka :grinning: )
9. čer 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to u nas se taky vecne vyspava dlouho, kdyz mame vstavat v 8h do jesli jako vcera a dneska tak musim narizovat budika :wink:

Luci, my se budem stehovat v druhe pulce cervence.. Dodelanej uz je davno, ale ta francouzska administrativa to je des bes :slight_smile:

Peto s praci ja taky furt nic, krome nejakych brigadek, tedka litam po ruznych seminarich pro nezamestnane, tak snad z toho neco kapne... A co dela ten tvuj Aaron?
9. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja doufam, ze az budu chtit do prace, tak se neco najde, ze uz jako bude tak trosku po krizi
9. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek