• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Ty jo, mě od rána pěkně třeští hlava. :confounded: Před chvílí jsem slupla prášek, tak snad to bude lepší. Ale půjdu se asi na chvíli natáhnout. Šla jsem spát včera o půlnoci a budíček byl dnes už v šest ráno, tak se asi potřebuju trochu dospat. :unamused:

Luci,
tak to je super! :dizzy_face: Vyřizování nezávidím, my jsme si ho za posledního půl roku užili až až. :angry: Tak držím moc palečky, ať máte to papírování brzo za sebou a hurá do stěhování. :slight_smile:
My začínáme příští středu. Jsem už zase natěšená jak malý děcko. :sweat_smile: Díky těm pos..aným úřadům jsme z toho všeho byli spíš otrávení, ale teď už se to pomalu začíná rýsovat, tak se těšíme. :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak tady leje jako kráva :confounded:
9. čer 2009 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Fakt??? :fearful: U nás teda nádherně svítí sluníčko a na teploměru je 29 st. :slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé,my se teprve chystáme ven,tak to k nám mori ani neposílej :grinning:
jinak máš to tam,za krásný úsměv :grinning:

tak nám se cden odjezdu blíží,a já mám furt takový mrnění a očekávám kde se co pos..e,že se nejede. přece jen jsme 4 maminy,každé můžou dítka onemocnět,no zatím nic. tak večer nebo zítra vyrazím na nákupy,navařím manžovi a začnu sepisovat seznam instrukcí :sunglasses: ťuky ťuk na dřevo, snad se do odjezdu nic nevyvrbí :wink:
9. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani,
tak to ti moc moc moc držím palce, aby vám to klaplo! :wink:
9. čer 2009 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
dani - mi nějak uniklo kam se chystáš ?? :confused:
9. čer 2009 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
bry rano kocky :slight_smile:

S tatinkem uz nebydlime, rozvod probehne, ale az tak v listopadu. Ted v srpnu budu posilat papiry o prodlouzeni zeleny karty, pak bude asi v rijnu interview a potom hura rozvod :slight_smile:

Aaron je instalater :slight_smile:
jinak tady jsou fotky toho domu http://slideshow.mris.com/slideshow.cfm?ListingKey=90019792602
v podstate uz je nas, jen se ceka az to schvali banka, ne nase, nase uz davno schvalila, ale toho mamlase co ten barak prodava, banka musi schvalit castku, za kterou to prodava. Melo by to byt chvalene v lepsim pripade v pulce cervna v horsim az zacatkem cervence. Hned po schvaleni bude closing a dostaneme klice, tak snad to bude brzy :slight_smile:

jo Dani, kam jedete?

jeste jsem chtela nekomu neco napsat, ale je to na predchozi strane a ted si nemuzu vzpomenout takze az v dalsim prispevku (az si to zzase zpetne prectu)
9. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
tak uz vim, chtela jsem udelat skaredej oblicej na Kristi, protoze jak si to vubec muze dovolit takle dlouho spat :angry:
zavidim ale uplne strasne moc ... mala totiz vcera sla spat az v 22:00!!!! v noci jsem ji dvakrat nasla u nas v posteli tak jsem ji musela jit vratit a rano vstala v 7:30 ... proste nefer
9. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
peto, ani se ale neptej v kolik sla spat Mia, i kdyz celou noc spala jak dudek...
9. čer 2009 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, uz se vam to taky pekne blizi, do konce roku to utece jak voda a brzy bydlite :dizzy_face:
Ja jedu zitra rozseknout dilema zvane kuchyn, chtelo by to uz ji objednat, abysme mohli varit hned jak se nastehujem. Zbytek budem dozarizovat potom nejak postupne.

Peto, to je pekny!!! Takovy ten klasicky americky styl, aspon jak ja si ho predstavuju. Tam bude mit Samuska supr vybeh :wink: A libi se ti tam? To je docela pekny mesto Baltimore, ne?

Danco, vy jedete uz ted nekdy? Tak to je super!!! :dizzy_face: A manzel bude kluky hlidat takhle dlouho sam, nebo bude mit pomocniky? :slight_smile:)

Tak ja mam chvilku klidu, Lea je odvezena ke tchyni, pak jsem byla nakupovat, ted udelam par veci doma, vecer razime ke kamaradum na grilovacku, a rano jedu na cely den do Ikey, teda pokud vstanu... Hezky plan :slight_smile:
9. čer 2009 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, a jak kuchyn? bude moderna? to se tesim, co vymyslite...

kam jedes Dani? babskej dychanek bez deti?????
9. čer 2009 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
jsme byly venku a taky pro naky jidlo a tak. A vecer jsme samy doma, Roba jde do hospody, se mu nedivim, taky bych sla....
9. čer 2009 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
teda dneska už to konečně zavánělo létem :grinning:

jj, chceme jet na babskej dýchánek bez dětí a bez chlapů do Chorvatska na Krk. ale nerada bych to zakřikla,ještě dva dny do odjezdu,může se cokoiv stát a budeme to muset odložit. 4 ženský,6 dětí,to je velká pravděpodobnost,že se ještě něco může blbě vyvrbit :wink:

kristi - do hospody se mi ani nechce,ale dala bych si z hospody nějakej megagáblík :grinning:

apropo - alex mi zas hodil bobka do slipů. chjo chjo chjoo,doufám,že do základky je to přejde :grinning: :grinning: a jak se pěkně zašil bokem,když na tom makal :grinning:
9. čer 2009 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ty voe, to se mas. Tak drzim palce at to vyjde, Laz je taky v Chorvatsku nekde, 5 bab a 6 deti :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci libi se mi tu moc, hory a lesy, jsme kousek od oceanu, pocasi uplne nadherny. Lidi jsou tady strasne mily .. hotovej raj oproti chicagu, hlavne jsem rada, ze je tady tolik tech lesu a vubec ta priroda.
Jojo, Samca bude mit dobrej vybeh :grinning: ja si v rohu udelam malou zahradku, ona dostane bazenek a piskoviste a budu mit svatej klid .. mozna .. nejvic se mi libi ten velikanskej porch .. to bude moje kralostvi :sunglasses:
no a Aaron planuje udelat ve sklepe dilnu pro sebe a v podkrovi se udela obrovska knihovna a ja tam budu mit v nejakym rohu svuj vytvarny koutek. Se tesim jak mala holka :grinning:

Dani no parada! Doufam, ze se nic nepokazi (tuk tuk tuk) a poradne si to uzijes .. vzdyt si to taky zaslouzis .. ja porad nechapu jak to delas, starat se o dva raubire :sweat_smile:

jinak kdyz jsi nadhodila ty bobky ... jak jsou na tom vsichni s chozenim na zachod? Samule chodila moc hezky, rikala si a vsechno, ale tak kolem 25 mesice si proste nerekne a nerekne, jakoby to delala naschval, nekam se zasije a pocura se do kalhot, nebo pokadi. Vim, ze to dela naschval, jen nevim proc a nevim co s tim delat. Protoze predevcirem jsem na ni byla nastvana (mlatila kocku kostetem) a kdyz videla, ze se zlobim, hned letela do koupelny, dala si to male prkynko, vylezla si tam a vycurala se a hned me volala, vedela, ze budu rada a uz se nebudu zlobit kvuli kocce ... potvora jedna, chytra az to boli
9. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme pekne samy doma, tam cumi jednim okem na ordinaci a druhym okem na zapad slunce na terase...

akorat bych neco sezrala

Skared, nase Mia pravidelne prijde a rika ze udelala FUUUUJ, ale rika to az po akci
9. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Vstávat a cvičit!!! :grinning: :grinning:

Ty druhý "mladší" februárovky mě pěkně štvou,pěkěn mě to mate :grinning:

A náš tým výletnic se začíná rozpadat,už je to tady. Včera odpadla jedna kočka. Ve třech ještě pojedem,jestli dneska odpadne ještě někdo tak to přesunem na jindy :wink:
10. čer 2009 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani, jakto? takhle 2 dny pred odjezdem, to se prece nedela.............
10. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
10. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
její maminka co má hlídat její dvojčata je nemocná. manžel si volno vzít nemůže..
10. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahc jooooo, to je pech teda
10. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
no uvidíme... je to jen výlet, ne nějaká velká dovolená.
10. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
zdar ženy
konečně mám net. ufff
10. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
sláva sláva sláva!!! už jsi nám hrooozně chyběla!! tak povídej, vyprávěj. lepší vyhořet nebo se stěhovat?? :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, ahooooooooooooooj, tak jak???
10. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
:confused:

co se stalo? Leni vyhorala nebo se musela stehovat? Ja zas nic nevim :frowning2:
10. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
nemusela, chtela....nehorelo snad nikde :grinning:
10. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
kuwa jsem se lekla ze se neco stalo :sweat_smile: Dekuji Kristi za objasneni :wink:

Danca mi dava teda :grinning:

Kam jsi se Leno stehovala? Do vetsiho?
10. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte!
tak my sme vcera boli u nasich,ja som bola na gynde,aj som sa uz objednala na 4D sono-pjdem presne o mesiac,tak dovtedy mozete tipovat co to bude :grinning:

doobeda sme boli na jahodky,tak vyzieram jak odusu,uz som pribrala 4 kila :angry: tak sa musim preorientovat na ovocie a zeleninku miesto tych cokoladiek a rohlickov

dani,snad vam to vyjde,to by bola skodaaa

u nas je fajn,kiko spal do 8.45-a to som ho uz budila ja,celkovo tento tyzden dlho spava-potom robi bengal cez obed,nechce ist,aj ked dnes isiel bez problemov

peti,no ze sa aj ukazes,gratulujem k novemu domcuriku aj chlapovi :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
hoří mi akorát koudel u zadku :grinning: :grinning:
no byl to mazec, sice jsem se o nic nemusela starat, jen o děti, manža všechno zvládnul, ale jako jsem ráda, že už je to za náma, jen s tím netem byl problém, páč předchozí firma se jaksi nesnažila net přesunout tak jsme se obrátili na konkurenci a jde to
10. čer 2009 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek