• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
leni,bez netu to neni ono,coooo? :grinning: ale teda,tak ste to dobre zvladl ia ako,paci sa?
10. čer 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku, nepačí, bude to tu potřeba prosypat prachama, ale je to větší, což je nejdůležitější, už jsem si zvykla na nová hřiště, Verunka občas zapláče po starým bytě, ale je takovýho lítání, že člověk nestačí přemýšlet
10. čer 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jako bylo to fajn bez TV, to zase jo, jsem si i říkali, že to zrušíme, pak jsme koupili anténu a jde to zadara, ale jako bez netu mi bylo občas teskno :grinning:
10. čer 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: neboj,ty to urcite rychlo "skulturnis" :sweat_smile: a deturence si zvyknu rychlo
no,my sme televizni maniaci,telka v kazdej miestnosti,takze u nas by to veru nehrozilo :sweat_smile:
10. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,takt o je super, ze to mate za sebou. Ja uz taky pomalu pokukuju po necem vetsim, ted jsou ty ceny docela i realny...ale kdyz tady se mi fakt libi. Dokonce uz rasi trava, tak to vypada fajnove....prave jsem umyla terasu, pac nevim jak je to mozny, ale nasla jsem tam rozbity vejce :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi :sweat_smile: dobre ze ste sa nastahovali :grinning: vajce? nebude to nejaka tajna ctitelka tvojho manzela a chcela trafit teba? :grinning:
10. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevim, ale z ulice je fakt daleko semka na terasu tak 15m a zezhora to nejde, tam je nad nama balkon
10. čer 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo,to by musela byt dobra "vrhačka" :sweat_smile:
10. čer 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo nějaká slepice na stromě :grinning: a vypadlo jí z hnízda
10. čer 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
neni strom, ani kurnik :grinning: :grinning: :grinning:

Leni, a jak tchanovci??
10. čer 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
alebo si vecer robil manzel omeletu a nevydarila sa mu :grinning:
10. čer 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tchánovci, zatím celkem dobrý, nevím o nich, Veronika už u nich sama vydržela 1/2 hodiny, páč chtěla být stejně dobrá jako Vikin, ale moc k nim nechodí, páč oni mají rádi svůj klid a jak mají vše nové, tak aby jim to tam děti nezničily...ale zatím tluču na dřevo. klid na všech stranách :grinning: nebo klid před bouří :grinning:
10. čer 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak to je dobry, ono zase se ti to muze nekdy hodit mit je v baraku.....
10. čer 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
davam anketni otazku, pac nevim, zda jsem sama debil, nebo je nas vic...

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=49596#diskuse

co vy na to? stejne tak ty kozy, co zase davaji chlapum. Mne tohle nekdo dat, tak mu to omlatim o hlavu, prijde mi to proste nechutny a ani ne vtipny...
10. čer 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak takovej dort kdybych donesla dom,tak si všichni ťukaj na hlavu.

z receptíků u mě vede hovězí na žampionech

dnes vyvařuju jak divá,aby tu hoši měli co papkat. už toho mám plný kecky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm .. z toho dortu bych byla hooodne rozpacita .. a to me jen tak neco nerozhazi :grinning:
no rozhodne bych takovy dort nechtela.... ale mozna ze az mi bude tech 40 tak zmenim nazor .. co ja vim

a recepty jsou super vsechny ... jen kdyby se mi chtelo varit :sweat_smile:
10. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm .. tak dnes bude k veceri veprovy gulas s knedlikem (jestli ten knedlik nezprasim)
10. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
heee, dik devcata, fakt jsem si myslela ze jsem divna, kdyz se mi to nelibi...jeste ze ty dorty nezeru.... :grinning:
10. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou ženský :wink:
Jsem tu jen na skok, musela jsem si vyřídit maily a jsem v jedné restauraci, kde musím stíhat Máru hajzla, ketrý mi pije krev jak pijavice, chvíli se střídáme s Rosou, chvíli to nedávaáme oba dva :confounded: , jak dojedu domů povykládám. Jinak je hodnej, kdýž ovšem nejsme v hospodě na jídlo, to raději nikam nechodíme a vaříme u tety. Ale dnes jsme měli nabitý program, tak jsme se k vaření nedostali. Jinak vše OK?
10. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek babulenky!!

po dlouhé době první :grinning:
teda musím říct,že naše docházka je fakt mizerná :grinning: :sunglasses:

andrejko ten Mároš ti dává,co? já vím co mu je,on je nevybitej, musíš mu najít ženskou :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko§
tak sa chystame na cvicenei,dneska mame predposledne,cez prazdniny uz nebude,vraj budu aj deticky fotit do novin,tak sa musime vyfešakovat :slight_smile:

andrej,kliiiidek,aj my mame certa doma :grinning:

inak torta fuj humus,to by som "do huby" nedala teda,mne sa tie cecky a vtaky tiez nepacia,pride mi to nechutne,tak ako aj ked je tam ta babetkovska fotka a ma s to potom pokrajat a zjest,tak to mi pride tiez divne

no a poobede mame mat opekacku-este ku dnu deti-dvakrat odlozenu kvoli pocasiu,tak uvidime ci dnes to uz konecne vyjde,zatial to vypada nadejne,ale baby na vychode pisali ze tam uz leje,tak neviem ci to aj sem nepride
11. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus defčata tak jsme zase doma...úklid snad už dokončen, teď jen oškrabat zdi a vymalovat ale to už přenecháme firmě ať si taky užije někdo jiný...

nestíhám dočíst jen reakce na dort já nevím proč bych měla dostávat /ču*áka/ jako by jich nebylo kolem dost :grinning:

tak zatím jdu naplnit pračku, pak skáknem k sousedce na návštěvu ať si chlapečci pohrajou co jiného venku je hnusně a chčije a chčije :confounded:
11. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dočteno naštěstí jste moc nekecaly :slight_smile:

vítám po delší době Péťu :wink:

jo holky prosím vás taky o radu Dála si začal cucat prsty a kousat nehty nevím jak na to, trvá to cca 2-3 týdny a teď to pozoruju nějak častěji ani ne tak přes den kdy se zabaví nebo si hraje, ale třeba ve vlaku, nebo když se nějak nudí...se z toho picnu asi :sunglasses: pořád musí něco mít vraženýho v hubě...
11. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
drauško supr,že to máte ready. u vás chčije?? ajaj,neposílat!! neposíííílat!! potřbebuju odpo vylifrovat děti ven s babičkou :grinning:

saku - hezkou opékačku,mňaaaam!!!! :slight_smile:
11. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký den děvčata :slight_smile:
Kristi, ten dort mi přijde taky nechutnej a líp než Draga bych to asi nevystihla :sweat_smile: :grinning:
Dragi, Marky si taky cpe prsty do pusy (pořád jí chybí všechny pětky), ale nehty si nekousá. Snad se na to prodává neco, čím to natřeš a dětem to pak nechutná - nekde jsem to kdysi četla :confused: Jinak Ti nezbývá, než nedopustit, aby se nudil :sweat_smile: Držím palce, ať ho to brzy přejde :wink:
Tady taky lije fest :unamused:
Jinak u nás asi nic moc nového. Děti rostou, jsou zdraví, co víc si přát :dizzy_face:
11. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre dopoledne, my zase chrapali az skoro dodted, jsem naka unavena posledni dobou. No, snad to prejde, pul dne v haji jen co se clovek vzbudi...
11. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kristi, užívej si to :sweat_smile: Co bych za to dala, Majda vstává před pátou :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bejo, to je mazec, a usne jeste potom???
11. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek