• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
autor
Neusne, já nevládzem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevim, co s tím. Už jsme jí zkoušeli dát spát později, ale vstávala v půl pátý. Ve čtyři to zkoušela taky, ale to jsem za ní šla, že je ještě noc a všichni spinkaj, tak ještě na hoďku usnula. Nicméně v pět je teď její hodina. Včera 4:56 a dnes 4:50 (to vstával manžel,) já po nočním kojícím maratonu (Jindra neměl zrovna svůj den, ale tak jako tak, kojím po dvou hodinách (ve dne v noci) neměla sil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt mazec a spat chodi v kolik?? v tomhle veku jim staci v noci pry 10h a pres den 1-2
11. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Spát chodí po sedmý, už dlouho. Sama si to tak určila... Deset hodin tedy odpovídá i denní spánek je obdobný... No, nemám z toho radost :unamused:
11. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono si nevyberes, no. I kdzy ja uz bych na tvem miste byla davno mrtva
11. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
beji to je fakt mazec,to tě lituju. musíš být totálně k.o. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hele u nás taky platilo to,že čím později šli spát,tím dřív vstanou. ale to jde o případy,kdy je to vyjímečně. pak jsme kluky začali systematicky dávat spát později a posunuli se,spí do 8.někdy i mnohem dýl. podle mě zase v tomhle věku jestli usíná v 7,tak je to možná fakt brzo a dýl spát nevydrží,nechce ji začít zkusit posouvat? když půjde spát později víc dní po sobě,tak už vám dřív vstávat možná nebude,bude nevyspaná. my jsme to o hodku a půl posunuli,dávám je do postele po 8, nebo spíš o půl 9 a už ráno spí.ale musí to být pravidelně. zas kdybych je dneska dala spát třeba v 10 tak se zase vzbudí brzo.
11. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj Beji zrovna jsem si říkala co je s váma ale vidím, že jak je možnost tak asi dospáváš..náš mladý muž si zase oblíbil vstávat v půl sedmý taky šílený ale na 5 to nemá zato přes den dá i 3 hodinky...škoda, že nejsi poblíž bych ti chvilku pohlídala aby sis odpočala

tady je bouřka jako sviňa :unamused:
11. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, to je mazec venkuuuuuuuuuu
11. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
ty februarovky 08 me matou :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevim kolikrat uz jsem do nich vlezla...

Beji, na tom co pise Danca neco je. Lea byla taky zvykla usinat v 7, a natahli jsme ji to, takze chodi spat kolem pul 9 a spi do rana do 9h..
Kdyz s ni nekam jdeme na navstevu a jde spat treba v pulnoci, tak pak je kupodivu budicek taky driv.
V 5 rano to je teda hodne brzo, tak drzim palce at se to nejak posune :wink:

Lea byla v pondeli a utery v jeslich a uz rymuje ... jako vzdy :slight_smile:)
Ja jsem vcera stravila pul dne v Ikee, jako takovych lidi v oddelenich kuchyni jsem nezazila, bylo nas tam tak 30 a 2 prodavacky, takze jsem velmi nepokrocila... :confounded:
11. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem vytocenaaaaaaaaaa na muze, asi ho zabiju rovnou
11. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, co ti provedl? :confused:
11. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kristi, přiznávám, že asi nemám k zombie daleko :sweat_smile: Dokonale jsem se však vyžrala na váhu před porodem, tak abych toho neměla málo, tak jsem ještě 25. května začala jezdit denně 16 km na rotopedu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Samozřejmě jsem upravila i jídelníček a nežeru ty tuny sladkostí :pensive: Ale dál už to fakt nešlo, bych musela kompletně měnit šatník neb jsem sotva dopla ty největší kalhoty a to mě ani nenapadne. Naopak jsem si na MMB koupila tzv. motivační džíny a do těch prostě zhubnu, protože jsou super :slight_smile: Zatím to jde, však jsem na začátku :sweat_smile:
Dragi, v půl sedmý vstává Jindra, to je pro mě ještě pohoda :sweat_smile: :sunglasses: Díky :dizzy_face: Ono se to dá, prostě nemáš jinou možnost. Tady bouří taky, hnus :confounded: Zítra mám jet s dětma ke švagrový. No, jestli bude takhle, tak to asi přesunem...
Dani, díky za radu, zkusit to můžem. Je fakt, že v létě bude asi chodit spát dýl. Uvidíme, co ona na to. Začnu to zkoušet až koncem června. Teď dvacátýho jí manžel poveze na týdenní akci s babičkou, kde budou čtyři děti (dvouletý, Majda dvou a půl letá a dvě čtyřletý.) Tak uvidíme, třeba neco pochytí tam a my jen navážem :sunglasses: Jinak díky této akci už má Marky gumáky, plavky a plovací vestu. Nevím teda, co ještě budem pořizovat... :grinning:
11. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kristi, ajaj, já jsem dnes vytočená jen lehce. Volala jsem mu, ať jde na oběd a nebere mi tel... Asi ho zas nekde zapomněl (u něj vcelku běžné.) Hlavně, že nemá zrovna rád ohřívané :stuck_out_tongue_closed_eyes: U Tebe to bude nejaká pěkná jobovka :fearful:
11. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sere me, jako v sobotu jdeme na party s tim, ze to vime uz 4 mesice ja mu schvalne dala jeste na zitra listky do divadla na takovou prcu neskutecnou, jako ze zamazneme vikend jednou ranou a Mia bude u babicky od patka a v ne nam ji privezou....tak se sprajcl, ze neeee, ze bez ni nevydrzi a kdesi cosi, ze mam jit do divadla sama, s nekym, nebo ze pujdem spolu a pak v 9 vecer zsae pojedem ke tchyni,abysme byli v sobotu 5 hodin s ni, znez pojedem zase do Prahy a bla bla blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

KURVA, ja si chtela uzit vikend v klidu, copak to neni normalni jednou za cas???
11. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi,rozvoooood!! :grinning: :grinning: no,ale zas je chvalyhodne,ze chce byt s dceruskou :wink: :slight_smile:

u nas je zatial pekne a horuco,ale tiez sa troska mraci z jednej strany(od vas :angry: :angry: )tak dufam ze to vydrzi este aspon to poobedie

beji,uprimnu sustrast s tym vstavanim,mna by asi trafilo,ze o pol 5,brrrrrr,my mame nastastie fajn spachtosa,ide o pol 9 vecer a spi do 8-8.30,obcas sa stane ze do pol 8-aj to sa mi uz zda moooc skoro :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,ja umrem,ono to robia uz aj s kridelkami :grinning:
http://www.branakdetem.cz/merino-kridelka-bundles.htm
11. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi tak když to nevydrží být bez ní tak ať si vezme volno a je sní 5 dní v týdnu (ty jeď někam na relax) a pak uvidí :grinning: :sunglasses:
11. čer 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, dela jak kdyby s ni travil strasne moc casu a ten cas travil fakt aktivne - knizka, ven, pisek, klouzacky...u nej to je jako sednout si k telce a obcas na ni promluvit apod. Ja jsem fakt nastvana, vubec nechape, o cem to je...
11. čer 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako většina chlapů :wink:
11. čer 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak aspon nejsem sama...ne,t o je fuk, nevim jak to vyresime, skoda ze nemam chuvu
11. čer 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz se tesim vecer na spinn, aspon si vycistim hlavu
11. čer 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi a co trenér?
11. čer 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry, bavime se do pohody, je to v pohode... :slight_smile:
11. čer 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - mě ten můj taky točí,celkem pravidelně. proto jsem taky ráda,že si chlapec vyzkouší roli maminky a bude 3 dny s klukama. at si to zkusí,pořád je chytrej,pořád,ale doslova, pryč, tak ted se uvidí. očekávám,že dorazím a on bude totálně vynervovanej :grinning: .
NO, obě babičky jsem uvedla v pohotovost, budou ve střehu a kdykoliv přichystané přiběhnout pomoci. Taky je mi jasný,že si manža sám babky občas na pomoc povolá nebo půjde o víkendu vždycky přes den k nim,jeden den k jeho rodičům druhej den k našim.
Tak my máme za dvě hodiny jet, snad už se ted nic před odjezdem nestane. Ptředpověď počasí je dobrá,má přijít hic.

beji - tobě fakt držím palce at to spaní posunete. :wink:

mějte se tu děvčátka kráááásně!!!! :grinning:
11. čer 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani,uzij si to a pekne si odpocin v ramci moznosti :slight_smile:
11. čer 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani uzijte si kraaaasny vikend!!!! :dizzy_face:

Kristi, no teda, co mu prelitlo pres nos? Nebyly to ty listky co dostal k narozeninam? Ja bych do toho divadla teda sla i tak. A pokud si malou chce uzit, at ji vezme sam nekam ven a ty si zatim odpocines :slight_smile: ne?

Bejo, tak aspon tyden oddech, kdyz budes mit Majdu u babicky, to je supr :slight_smile:)

Ted jsme dosly z parku, byla tam uplne stejne stara holcicka jako Lea a zase o hlavu mensi, me tady kazdy porad jen rika, ze nemame dite, ale monstrum :grinning:

Dneska vecer jedu na srazik cechu, uz se tesim po dlouhe dobe zase do hospudky na pivko :slight_smile:
11. čer 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste k tem dortum vcera, me to prijde taky docela nechutny, ja bych to asi jist nechtela.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak mam hlidani,s uper.....tak je to vyreseny aspon pro zitra.
11. čer 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurňa venku to ale fučí Dálu to normálně málem odneslo :grinning:
11. čer 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vyborne, tak abych mela uplne posranej den, tak jeste sel na schuzi, coz znamena, ze ja nejdu na spining. Ja si asi vazne najdu zase chuvu, prestavam tohleto respektovat..a to byl v utery na pivku a vcera na squashi a ja zase hovno.
11. čer 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek