• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
tady taky hodne fouka, i houpaci kun mi odletel z terasy
11. čer 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi klíííd :sunglasses: no budeš si muset doma udělat pořádek :grinning: :sunglasses:
11. čer 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no však říkám, že mi to málem odneslo Dálu :grinning:
11. čer 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz jako nejsem klidna, jsem vazne hodne vytocena a to jeste celej vecer tady budem resit ze bude kamoska hlidat u NAS doma, jak kdby nam asi lezla do veci nebo co. Ty vogo, me z nej uz vazne jebne....
11. čer 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a co tak bude u vás doma, lepší než kdyby seděla s Miuškou venku na písku ne? :grinning: však to je kámoška ...ti chlapi ...to je děsný...
11. čer 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to desny...uz mlcim, nebavi me resit takovy debility furt dokola...

ani jidlio se mi nepovedlo, proste den jak svina
11. čer 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele na jídlo pr´d namaž chleby :grinning: u nás je dneska koprovka...my jí teda jako můžem cleá rodinka...
11. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, hm....
11. čer 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, ach jo je hnusne teda. V 11 se stavi kamoska a vyrazime na obed
12. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky mrtvo tady je, to je snad jinde hezky????
12. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, u nas to jde :slight_smile: Je docela hezky, takove dusno pod mrackem, cekam jestli se to vybere anebo bude prset.... Uz jsme se byly s Leou projit po obchodech, ted musim vytvorit nejake jidlo a pak siesta :slight_smile:)
Jsem se vratila dneska rano pozde z baru, tak mam co dospavat :sweat_smile:

Kristi, tys mela tu cervenou Abstrakt kuchyn z Ikey, ze jo? Potrebuju tvuj nazor, upatla se nebo ne?
Ja uvazuju o bilo - cerne kombinaci v tom Abstraktu, ta bila mi prijde ok, ale na te cerne barve bude asi vsecko videt, co?
12. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!tak my sme vcera boli na tej detskej grilovacke,samozrejme tesne pred zaciatkom zacalo prsat,nastastie mali taky velikansky zatvaraci gril,takze opekat sa dalo,my sme nachvilu zaliezli dovnutra-je to taky penzion,mali sme tam aj karneval a mikulasa,takze su tam hracky,stan,smykalka-vsetko aj vnutri,tak sa decka vyjasili a ked prestalo prsat tak sme sa presunuli von,tak do pol 8 vecer sme mali fajn program :slight_smile:

u nas je teda tiez nic moc pocasie,chvilu prsi,chvilu svieti slnko,potom fuka a celkovo je dost kosa ale odzajtra sa to ma zlepsit vraj a na utorok hlasia 34 stupnov,takze to aby som vytiahla a oprasila bazen :slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau kocky .. u nas po bouri ....

spala jsem na gauci :grinning:

a rano byl usmirovaci sex :grinning: :sunglasses:
12. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ahojda....cervena je jeste ok. Bila je na udrzbu super, fakt na tom neni videt nic, a cernou bych si dala treba na horni skrinky, na ty se az tolik nesmata.....

Peto, jakto???
12. čer 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurňa dítě mi zvrací...prý řádí nějaká nechutná infekce tak doufám, že nás to mine...se z toho fakt picnu...
12. čer 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak u nas jsme se taky probudili s teplotou a je uplne malatna, neji, jsem zvedava co se z toho vyklube ....
A me teda taky boli kebule, neco lita ve vzduchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peto, copak copak???? :wink:

Saku, taky se tesim na ten vikendovy parak :sunglasses:
V pondeli by nam meli v residenci zprovoznit bazen, tak snad ho jeste vyuzijem, nez se odstehujem :slight_smile:)

Kristi, hmhmhm, jeste to musim nejak dovymyslet...
12. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou sobotu :slight_smile:

co zase bylo s tím koněm :astonished:

Luci Dála v noci taky teplotkoval...chjo tak ať jsou drobečci brzo fit
13. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar kočenky :slight_smile:

My už jsme zpět, bylo super, ale jsem už ráda, že jsme doma. Teta barák asi prodala, už má 4 vážné zájemce tak se jen čeká, kdo dá jako první prašule. Takže do klsiné rajské přírody už jezdit nebudeme :unamused: , škoda. Sice se stěhuje jen 5 km. od baráku, ale to už je ve vesnici, kdežto teď byla na samotě, v rezervaci.

Jinak nic nového, ATB mi sice zabraly, ale z té kosy co tam byla mě zase bolí prudůšky, v úterý jdu na krev tak bych se vůbec nedivila, kdyby mi dal další prášky :confounded:
14. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak ja jsem dneska opet zacala behat, teda vyrizena jsem z toho uplne nejvic, ale musim tentokrat vydrzet... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Pak jsme tak jako pohodickovali doma a ted odpoledne si pujdem zaplavat :sunglasses:

Vecer cekame kamarady na veceri, budu delat rajcatka s mozarelou, pak hermelin v bramboraku - muz me po 100 letech ukecal - a cokoladovou penu jako dezert :wink:

Leusaka uz ta nemoc nejak presla, ale ja mam teda rymu jak hrom... Dragi co Dalik?

Andrej, ty jsi chudak ... no drzim palce at uz se vyzdravis a uzivas leta :slight_smile:
14. čer 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna píšu, jak jsem dnes potkala v obchodě pana Božského a příspěvek nejde přidat, holky ....krása, tak platonika :sweat_smile:
14. čer 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, my jsme se vcera dost dobre pobavili, dneska lehce dospavame a ja jsem musela jet sama pro Miu, no ...

k veceri budou tousty a salat, seru na to.

Leni,t o musel byt hezky zazitek.... :wink:
14. čer 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci díky za optání taky už lepší , to blitíčko bylo naštěstí jen v pátek :wink: ale vzteká se teda šíleně a pořád si všechno vynucuje...to mě docla nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš, Vikin je poslední dobou fakt šílenej, kvůli všemu řve, hysterka hadr, fakt i manžel už z něj roste, páč to je na palici
14. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni hysterka hadr ...a to jsou to kluci...no nechápu...jo a jnak jsem zapomněa napsat, že ti tu platoniku fakt závidím...já se pořád rozhlížím kde bych se do koho mohla zakoukat :wink:
14. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
draguš, jooo, je to hezký, jsem tam lítala jak puboška s košíkem a stejně si mě nevšiml
14. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ale určitě všiml...ale co měl dělat? to je krása já si to úplně představuju :sunglasses: :grinning:
14. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, usmát se na mě a říct mi,že mě miluje, ale on se radši věnoval šroubkům a matičkám :grinning:
14. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo Leni když ty ho potkáš zrovna mezi šroubkama :slight_smile:) však znáš chlapy ne?
14. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni... ty se mas :grinning: ja chci takyyyyy...... :dizzy_face: To uz se mi dlouho neprihodilo :slight_smile:
14. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak tady to zase žije...alespoň jsem si ze sentimentu pročetla zpětně naše porody :grinning: :sunglasses:
14. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek