Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
kristi
11. čer 2009
tady taky hodne fouka, i houpaci kun mi odletel z terasy
draga
11. čer 2009
kristi klíííd 😎 no budeš si muset doma udělat pořádek 😃 😎
draga
11. čer 2009
no však říkám, že mi to málem odneslo Dálu 😃
kristi
11. čer 2009
ja uz jako nejsem klidna, jsem vazne hodne vytocena a to jeste celej vecer tady budem resit ze bude kamoska hlidat u NAS doma, jak kdby nam asi lezla do veci nebo co. Ty vogo, me z nej uz vazne jebne....
draga
11. čer 2009
no a co tak bude u vás doma, lepší než kdyby seděla s Miuškou venku na písku ne? 😃 však to je kámoška ...ti chlapi ...to je děsný...
kristi
11. čer 2009
je to desny...uz mlcim, nebavi me resit takovy debility furt dokola...

ani jidlio se mi nepovedlo, proste den jak svina
draga
11. čer 2009
hele na jídlo pr´d namaž chleby 😃 u nás je dneska koprovka...my jí teda jako můžem cleá rodinka...
kristi
11. čer 2009
hm, hm....
kristi
12. čer 2009
bre ranko, ach jo je hnusne teda. V 11 se stavi kamoska a vyrazime na obed
kristi
12. čer 2009
hezky mrtvo tady je, to je snad jinde hezky????
lucija76
12. čer 2009
Ahoj, u nas to jde 🙂 Je docela hezky, takove dusno pod mrackem, cekam jestli se to vybere anebo bude prset.... Uz jsme se byly s Leou projit po obchodech, ted musim vytvorit nejake jidlo a pak siesta 🙂)
Jsem se vratila dneska rano pozde z baru, tak mam co dospavat :-N

Kristi, tys mela tu cervenou Abstrakt kuchyn z Ikey, ze jo? Potrebuju tvuj nazor, upatla se nebo ne?
Ja uvazuju o bilo - cerne kombinaci v tom Abstraktu, ta bila mi prijde ok, ale na te cerne barve bude asi vsecko videt, co?
sakura77
12. čer 2009
ahojte!tak my sme vcera boli na tej detskej grilovacke,samozrejme tesne pred zaciatkom zacalo prsat,nastastie mali taky velikansky zatvaraci gril,takze opekat sa dalo,my sme nachvilu zaliezli dovnutra-je to taky penzion,mali sme tam aj karneval a mikulasa,takze su tam hracky,stan,smykalka-vsetko aj vnutri,tak sa decka vyjasili a ked prestalo prsat tak sme sa presunuli von,tak do pol 8 vecer sme mali fajn program 🙂

u nas je teda tiez nic moc pocasie,chvilu prsi,chvilu svieti slnko,potom fuka a celkovo je dost kosa ale odzajtra sa to ma zlepsit vraj a na utorok hlasia 34 stupnov,takze to aby som vytiahla a oprasila bazen 🙂
skaredka
12. čer 2009
cau kocky .. u nas po bouri ....

spala jsem na gauci 😃

a rano byl usmirovaci sex 😃 😎
kristi
12. čer 2009
Luci, ahojda....cervena je jeste ok. Bila je na udrzbu super, fakt na tom neni videt nic, a cernou bych si dala treba na horni skrinky, na ty se az tolik nesmata.....

Peto, jakto???
draga
12. čer 2009
kurňa dítě mi zvrací...prý řádí nějaká nechutná infekce tak doufám, že nás to mine...se z toho fakt picnu...
lucija76
12. čer 2009
No tak u nas jsme se taky probudili s teplotou a je uplne malatna, neji, jsem zvedava co se z toho vyklube ....
A me teda taky boli kebule, neco lita ve vzduchu :-p

Peto, copak copak???? 😉

Saku, taky se tesim na ten vikendovy parak 😎
V pondeli by nam meli v residenci zprovoznit bazen, tak snad ho jeste vyuzijem, nez se odstehujem 🙂)

Kristi, hmhmhm, jeste to musim nejak dovymyslet...
draga
13. čer 2009
krásnou sobotu 🙂

co zase bylo s tím koněm :-o

Luci Dála v noci taky teplotkoval...chjo tak ať jsou drobečci brzo fit
andrea73
14. čer 2009
Nazdar kočenky 🙂

My už jsme zpět, bylo super, ale jsem už ráda, že jsme doma. Teta barák asi prodala, už má 4 vážné zájemce tak se jen čeká, kdo dá jako první prašule. Takže do klsiné rajské přírody už jezdit nebudeme :-| , škoda. Sice se stěhuje jen 5 km. od baráku, ale to už je ve vesnici, kdežto teď byla na samotě, v rezervaci.

Jinak nic nového, ATB mi sice zabraly, ale z té kosy co tam byla mě zase bolí prudůšky, v úterý jdu na krev tak bych se vůbec nedivila, kdyby mi dal další prášky :-S
lucija76
14. čer 2009
Ahojky,
tak ja jsem dneska opet zacala behat, teda vyrizena jsem z toho uplne nejvic, ale musim tentokrat vydrzet... :-p 😉
Pak jsme tak jako pohodickovali doma a ted odpoledne si pujdem zaplavat 😎

Vecer cekame kamarady na veceri, budu delat rajcatka s mozarelou, pak hermelin v bramboraku - muz me po 100 letech ukecal - a cokoladovou penu jako dezert 😉

Leusaka uz ta nemoc nejak presla, ale ja mam teda rymu jak hrom... Dragi co Dalik?

Andrej, ty jsi chudak ... no drzim palce at uz se vyzdravis a uzivas leta 🙂
lienkal
14. čer 2009
zrovna píšu, jak jsem dnes potkala v obchodě pana Božského a příspěvek nejde přidat, holky ....krása, tak platonika :-N
kristi
14. čer 2009
ahojda, my jsme se vcera dost dobre pobavili, dneska lehce dospavame a ja jsem musela jet sama pro Miu, no ...

k veceri budou tousty a salat, seru na to.

Leni,t o musel byt hezky zazitek.... 😉
draga
14. čer 2009
Luci díky za optání taky už lepší , to blitíčko bylo naštěstí jen v pátek 😉 ale vzteká se teda šíleně a pořád si všechno vynucuje...to mě docla nebaví :-p
lienkal
14. čer 2009
Draguš, Vikin je poslední dobou fakt šílenej, kvůli všemu řve, hysterka hadr, fakt i manžel už z něj roste, páč to je na palici
draga
14. čer 2009
leni hysterka hadr ...a to jsou to kluci...no nechápu...jo a jnak jsem zapomněa napsat, že ti tu platoniku fakt závidím...já se pořád rozhlížím kde bych se do koho mohla zakoukat 😉
lienkal
14. čer 2009
draguš, jooo, je to hezký, jsem tam lítala jak puboška s košíkem a stejně si mě nevšiml
draga
14. čer 2009
leni ale určitě všiml...ale co měl dělat? to je krása já si to úplně představuju 😎 😃
lienkal
14. čer 2009
no, usmát se na mě a říct mi,že mě miluje, ale on se radši věnoval šroubkům a matičkám 😃
draga
14. čer 2009
no jo Leni když ty ho potkáš zrovna mezi šroubkama 🙂) však znáš chlapy ne?
lucija76
14. čer 2009
Leni... ty se mas 😃 ja chci takyyyyy...... x-) To uz se mi dlouho neprihodilo 🙂
draga
14. čer 2009
no tak tady to zase žije...alespoň jsem si ze sentimentu pročetla zpětně naše porody 😃 😎