• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Dobré ránko :slight_smile:

Dragu ty sis zkopčila porody? Nebo kdes to četla, v tématu "Jaké to bylo?" Já tam totiž nenapsala, ale asi jsem měla, když to tu furt mažou....

Dnes mám lítací den, musím na poštu, do čistírny, chtěla jsem i do Ikey Márovi pro postel, ale dodávka odjela pro zboží bráchovi, tak bych ji neměla jak odvézt. Tak pojedu buď zítra nebo ve středu, už se těším jak malá :grinning:
15. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, tak jsme dospali vikend a super... :slight_smile:
15. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte§
no teda,som myslela ze sa sem ani dneska nedostanem!! :angry:

andrej,ty s tymi chorobami teda mas smolu,sa na teba stale nieco lepi,co?

my sme boli vcera v Bojniciach v Zoo,kikovi sa aj tak najviac pacili rybicky,to sme mohli ist aj do zooproduktu popozerat :grinning: ale zato tam bola ta strasne vysoka nafukovacia smykala,tak z tej sme ho dostat nemohli-a to som si myslela ze tam ani nevylezie-ale behal jak raketa hore tym rebrikom,takze najlepsia zabava v celej zoo bola smykala a auticka na mince,no a vymyslaj mu nejaky program ze ano,skoda casu :sweat_smile:

leni,teda tak si "zalaskovana"? :sweat_smile: mile,to mne sa nestalo davnoooo.som nejak moc narocna,takze nikoho zaujimaveho som nevidela uz roky :grinning:
15. čer 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, uz to jde...
15. čer 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, kde to ctes? Take bych si nekdy zavzpominala... :wink:

Andrej, taky se tam chystam - v patek, konecne objednat tu kuchyn... :slight_smile: Postel pro Leu porad nemam domyslenou a to se budem stehovat uz tak za mesic :sweat_smile:

Saku :grinning: no jo, nekdy jim staci malo :grinning:
15. čer 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, jeslti jste nebyly na tom Cavemanovi, tak vrele doporucuji, malem jsme se oba pocurali smichy a ja pujdu urcite jeste jednou s holkama, pac to byl fakt mazec
15. čer 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdareeec při pondělku ! Tak mě máte zpět :grinning: Ani jsem vás nestihla ráno pozdravit, bo to pak furt nejelo ... :unamused:
Nám se včera vůbec z Vranova nechtělo dom. Bylo tam fakt krásně a kor včera bylo konečně nádherný počásko. Ubytování bylo super a okolí samo taky :slight_smile: Fakt se mi tam moc líbilo!
Jo a skoro celou cestu tam, jsem řídila já :sunglasses: pak už mě bolely ruce, tak že se vystřídáme - no a na manžu zbylo posledních 20 min. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera řídil manža :wink: Jako ale D1 je strašná, nechápu, že tomu může někdo říkat dálnic - ostuda ! :rolling_eyes:
Dnes samo že peru

Fotos: http://maarsel.rajce.idnes.cz/VRANOV_-_10._-_14._6._2009/
15. čer 2009 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, krasny fotky, je videt, ze se vam tam libilo,s uper ten pokoj, fakt moc hezky.....
15. čer 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady zase nikdo neni, ach jo
15. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěknej večer! :slight_smile:
Tak dnes jsem zrovna měla čas a kůň nejel. :angry:

Mori,
fotečky super!!! :slight_smile: Na Vranově to znám jako svoje boty, byla jsem tam několikrát. Je tam fakt moc hezky! :dizzy_face:

Kristi,
já jsem ti říkala, že Caveman stojí za to. :wink: Jsem ráda, že se ti to taky líbilo. :slight_smile:

Luci,
a jakou kuchyni jsi nakonec vybrala? Já jsem taky zatím rozhodnutá pro Ikeu. Přemýšlela jsem o bílé, ale já mám hrozně ráda dřevo, takže nakonec asi stejně vyhraje.
:sweat_smile:
15. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ahojda...aspon nekdo tady je :slight_smile:

jj, bylo to vyborny a rikal, ze pridaji jednoho herce jako alternaci, ze to nestiha, tak bych rada sla az na toho jinyho, at mam porovnani, ze jo...

jinak ja se priklanim k bile kuchyni a dreveny desce, to je podle me to nejnadcasovejsi, co muze byt a lip se k tomu ladi ostatni zarizeni...pac vyrazny drevo si zada ostatni nabytek jaksi umirnenejsi
15. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem z bratra vymamila, co ze se mi to narodi za segru nebo brachu a hadejte, co to bude a dokonce i jmeno vim...
15. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo Marci, fotky úžasný :astonished: :grinning: , úplně čumím, jak je to na Vranově bezva, tam jsem ještě nebyla, ale brzy se tam asi vypravíme. Navíc jsem ti chtěla říct, jak Kájuška roste do krásy, je strašně roztomilá :dizzy_face:

Kristi pochlub se, co to je, co to je..? Asi ségra tak tipuji :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já dnes měla lítací den, pak jsem byla u ségry na zahradě no a jak jsem dojela domů zase lítačka, až teď jsem se zastavila, fakt nekecám :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a zítra opět nanovo, zase mě čeká fůra práce.
16. čer 2009 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Tady je nějak mrtvooo :astonished:

andrej - já tam taky byla poprvé a musím říct, že jsem byla nadšená :slight_smile:

My dnes pojedem do ČL, opět na srazík s holkama odtud z MK (Českolipsko). Se mi to hodí, bo potřebuju nutně nakoupit, nic tu nemáme, včera jsem koupila jen to nejnutnější.
16. čer 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko§
mori,ni teda,ste si to riadne uzili,co? :wink: :slight_smile: ja by som tiez takto potrebovala vypadnut,ale u nas nehrozi-moj muzik je typ "bezo mna padne firma" takze na dovolenku sa dostaneme tak najskor o rok.alebo este skor o rok v zime :angry:

rano som volala lekarke ohladom vysledkov na tu boreliozu-plus mi brala aj na vsetky tie preventivne veci a nechcela mi povedat,ze mam prist,tak sa teraz bojim ze co zas mi nasli-alebo len nehovoria do telefonu take veci,neviem :unamused:

baby a pozrite toto,hroza:
http://www.topky.sk/cl/10/488250/V-Nitre-vypadli-dvojicky-z-5--poschodia-
16. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Saku, jak se máš, co bříško? co Kikoušův pindík,je to už dobrý?
16. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,pipik uz neboli,este do troch mesiacov sa mu to ma trocha stiahnut,tak snad to bude ok-kiko kazdemu rozprava ze ma "opravenu cikulku,ujo opravil :sweat_smile: "
a brusko veru odminuleho tyzdna riadne vyskocilo-uz vypadam jak tehotna :sweat_smile: musim odcvaknut foto
a vcera po prvykrat aj muzik citil kopkanie-doterza som to ciltila len ja tak zvnutra,ale vcera sa nejak rozkokosilo :slight_smile:
16. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek babulenky!!

Jsem zpátky,včera večer jsme dojely! :slight_smile:

Saku to jsou hrozný zprávy,mám z toho noční můru,z těch oken. furt je zavírám,ale někdy se větrat musí,že jo,nebo při vaření a stačí fakt vteřina.. :frowning2:

Mori - paráda,hezky jste si to užili,já Vrancl mám taky moc ráda,strávila jsem tam mooooře času.

Náš výletek byl naprosto famózní,fakt,strašně se to povedlo. To je vždycky tak. do poslední chvilky jsem se bála,že se ani nepojede,tak napůl jsem s tím počítala,pak jsem jely nakonec jen ve třech,ale bylo to možná i líp. Místečko v autě,vzadu si jedna vždycky krásně bucla. Bezva jsme si odpočly,opalovačka,koupačka,pivko,kafčo,výlet,doufám,že uekcáme chlapy a příští rok dáme nějakou dámskou jízdu zase :grinning: Počásko taky vyšlo, v pátek jsme tam přijely ráno do vichru a mráčků,šly jsme spát a vzbudili jsme se po obědě do azurka,to ani jedna z nás nečekala. Tak to nakonec bylo tak fajn,že jsem to protáhly o jeden den do pondělí. Taky i kvůli cestě,nechtěly jsme už jet přes noc,to jsme byly pak celej den úplně vyřízený. :fearful:

Copak tady nového???

Luci hezky vyber,závidím. Nahod odkázek,at juknem jakou kuchyNku zamýšlíš :wink:
Taky bych obměnila kuchyň. I když ona zas tak stará není,ale nezařizovala jsem ji já,rozhodně obměním aspoň desku. Ta už začíná být jetá :grinning:
16. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo saku, neboooj, já myslím,že oni si takhle zvou,vše b ude o.k. :wink:
16. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec palec :slight_smile:

Saku snad to nebude nic hrozného, budu na tebe myslet a držet palce :dizzy_face: Jinak fakt stačí chvilka nepozornosti a neštěstí je hotovo. Holky kolikrát já už děkovala bohu, že se Márovi nic nestalo a to měl párkrát na mále, fakt v poslední sekundě jsem ho buď zachytila před autem, nebo když měl spadnout z poschoďovky atd. Je toho víc, naštěstí už jsem na to zapoměla. Ale člověk musí být furt ve střehu :unamused:

Dančo nazdár, tak to je super, že jste si to takhle užily, mě by Rosin určo nepustil a kdybych si to už přeci jen vyřvala, měla bych to na talíři ještě 2 roky. On je strašně žárlivý, by si myslel, že jsem tam vojela půl pláže, přitom já taká neškodná baba :sweat_smile: :grinning:
16. čer 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku konečně jde něco vidět :sweat_smile: , ale furt jsi jak opuchlá nit :grinning:
16. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno konečně kůň frčí :wink:

saku a kdy jdeš k mudře? držím palečky :wink:

kristi podle mě to bude *brácha* :grinning:

porody jsem četla v porodech Jaký byl porod.... :sunglasses:
16. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani,hned som si spomenula na tvojich dvoch lapajov veru,stale aby boli na ociach-juj vylet taky by som brala aj ja-ale napodobne ako andrea-nehrozi-a to ani nemam taliana :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kura mi se tak nechce, musím dnes napsat dodatek k tomu odvolání ohledně auta, minulý týden jsem se odvolala, ale neuvedla jsem tam důvody, proč se ovolávám, jen že s rozhodnutím nesouhlasím, páč jsem si jistá, že ten šulin spáchal trestný čin a že mu vozidlo nesmí být navráceno, tak mi to poradil jeden známý a to bylo špatně, včera jsem mluvila konečně s právníkem a ten mi řekl, že musím okamžitě napsat dodatek k odvolání, jinak mi ho zamítnou a vrátí mu auto. Taky proti tomu usnesení se totiž člověk může odvolat jen jednou...tak sedím u kompu jak magor. Tož mám já to zapotřebí furt také věci řešit? Za Rosinovu blbost....kuva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani - já furt nevím kde jsi to byla :astonished: Než jsme odjeli, už jsem se to nedočetla ..
16. čer 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori ani nechci vediet,budes zavidiet jak aj my :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, teda nádherné pidi bříško, i když já ho mám takový každý večer :wink:
16. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,dik-ale to je fotene dnes rano-vecer je raz tolke :grinning:
kristi ja tiez tipujem "chlapa" :wink:

k mudre chcem ist poobede,doobeda tam je vzdy desne vela ludi,tak kika odvelim dedovi a ja pojdem-este mu musim zavolat ci je vobec doma-mam teraz o jednu "au pair"menej kedze segra maju nestovice doma
16. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre skoro poledne, nestiham....

jj, sikulky holky, bude to kluk teda asi, nic neni 100%, ze? a Matej...

my jedeme nekam ven, je hnusne, tak co doma...
16. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek