• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Holky to je kláda venku :astonished: já byla pověsit na balkoně prádlo a teda fakt kosa :confounded:
16. čer 2009 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tam hnusne, fakt jako dost hnusne...
16. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt,u nas je fajn,chvilu sa zamraci ale potom vylezie slnko ale teplucko :slight_smile:
no,asi by som si mala ist natipovat loto,ked nam to tak ide :sweat_smile:
16. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je celkem fajn aq dost teplo,tak to k nám zas dojde. musím junout na předpověd jak má být.

andrej,saku,my jsme taky čekaly,jestli nám to projde u manžílků,prošlo. dobře jsme to podaly, všichni se vzájemně známe,tak chlapi věděli s kým jedem a koneckonců,každej z nich má svoje koníčky,občas někam jede,jeden si hraje s kapelou,jeden na tábory, můj můž lyže a surf, tak proč bychom poprvý po dvou a půl letech nevytáhly paty z domu odpočnout si,ne? :grinning:
A Rosa by neměl ani na co žárlit, tam vůbec nebyli žádní pěkní chlapi. :grinning: Akorát jednou jsme si pokochaly oko, takovej kolouch co prodával lehátka a loďky, to bylo jediný pěkný tělo,co jsme za ty 3 dny potkaly :grinning: :sunglasses:

mori - byly jsme v Chorvatsku na Krku,jen 3 holky,dámská jízda :wink:
16. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,babule,tak uz som doma-samozrejme pri mojej smole tu boreliozu mam :angry: a ze dost "cerstvu"-pritom o ´nejakom kliestovi na sebe nemam ani potuchy :unamused: ale musim ist este na infekcne a liecit sa to bude asi az po porode lebo sa na to davaju antibiotika-no tam mi uz povedia presne

vsetko sa na mna lepi-a este k tomu ze mam vysoky cholesterol!!!!! :confused: takze mam sa krotit s vyžieranim :unamused:
16. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme doma z venku, z kramu, daly jsme si s Miou obidek a pohodicka.....

Saku, to je v prdeli teda....
16. čer 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ides raz k doktorovi a take veci ti zistia ze strach-ani chodit sa tam neoplati :grinning:
a to este so strachom kukam na telefon ked mi zvoni-ci tam nesvieti "gynekologia"-maju volat v pripade ze by som mala zel AFP testy-tak dufam ze nezavolaju teda :unamused:

kiko isiel este len o pol 3 spat,bol u deda kym som bola u doktorky,som zvedava dokedy bude vyspavat-tak ja zatial idem piect ceresnovy kolac vraj s nejakou nenormalnou mnam mnam posypkou,tak idem vyskusat-az na to ze je kysnuty-no ci mne nieco aj vykysne ,tak to je este otazka :grinning:
16. čer 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska mame smazenky, buchtu jsem pekla vcera a asi ji zase celou vyhodim, my na to fakt nejsme, ja mela 2 kusky a Roba ani jeden....a pritom je dobra...
16. čer 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi co to je ty smaženky? ty jsi to už psala,jen mi to ,prosím ,připomeň.. já vím že jsem si říkala,že něco takovýho vyzkouším a nemůžu si vzpomenout. :sweat_smile:

saku - to je pech,teda.. a co ted s tím? to se léčí až po porodu? ohrožuje to nějak těhu?
16. čer 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim, vitam zpet vsechny vyletnice!!!! :wink:

Luci, Kristi, ja mela kuchyn vymyslenou takhle:
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=2902299&vReferer=

Shodou okolnosti, a fakt jsem se neopicila hodne podobna jako Kristi :grinning: ale ty horni skrinky mam takove mlecne sklo, pracovni desku sedou (nebo cernou), tu hlavni cast Ikea abstrakt bila folie, a ta cast vlevo se zabudovanou lednici, troubou, mikrovlnou abstrakt cerna...
K tomu navic jeste bude ostruvek uprostred, ktery zatim nemam domysleny....

JENZE, pred 5ti minutama mi to muz cele zhatil, protoze jel koupit americkou lednici tuhle http://www.ciao.fr/LG_GW_L208FLQA__1742216 takze mi to cely rozhodil a abych to ted vymyslela uplne jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
16. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, drzim palce at mas vsechny testy v poradku! A ta borelioza ma nejaky vliv na miminko? :astonished:

Mori, pekny fotecky! :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jeste k tem kuchynim, me se drevene taky libi, ale pokud je to v jedne spolecne mistnosti s obyvakem, tam mi prijde lepsi neco neutralnejsiho, pak se cely ten prostor lepe zarizuje, proto drevenou nechci...

No tak mam cely vecer co delat, abych predelala ten navrh, pac v patek mame jet tu kuchyn objednat :sweat_smile:
16. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, k te kuchyni....se i nejak nelibi ta leva strana, mam rada soumernost, chybi mi tam jedna skrinka, ja mam 3 a je to tak akorat....jedna na talire, druha na sklenicky a treti na co chces - ja tam mam sladky a slany a tak.

pruser u te ameriky je to, ze bude vycnivat, kdyz ji das mezi skrinky, jak je v planku, ona je hluboka nejakych 72 cm,coz je prusvih, pac linky maji 60, ze? leda ji tam dat, lehce to okolo obezdit ytongem a pak teprve linku. Videla jsem uz ameriky zabudovany a nevypada to spatne :slight_smile:
16. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, kristi, me tam taky neco chybelo, jsem uvazovala co tam strelim, jestli nejakou policku nebo jeste jednu skrinku, ale tedka je vsechno jinak....

Jenik si zkratka prosadil svou a zajel tu lednici koupit, meli ji totiz do dneska v akci.. No a ja to tam tedka nejak nemuzu nacpat :sweat_smile: Zkusila jsem udelat dalsi navrh, tak uvitam vase pripadne kritiky :slight_smile:))
Tu levou cast zdi jsem jakoby zazdila takovou umelou prickou, ze ktere jen vycnivaji dvirka skrinek a trouba+mikrovlnka, jinak je to schovany vevnitr... No a lednice stoji v rade vedle linky, precniva teda o 12cm :sweat_smile: ale to mi az tak nejak neva, kdyz je na kraji.
No a ty horni skrinky nejdou dat jinak, je to naky zaklety..... :grinning: Babo, rad...

http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=2903531&vReferer=

Asi se budu muset presidlit na strechu :sweat_smile: :wink:
16. čer 2009 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
be ranko,
a do te niky se ti ta lednice nevejde, abys mela dost prostoru,az tam bude ten ostrov....ty spodni supliky jsou 90 cm nebo 80 cm??? jeste bych hnusla s tou skrinkou pod drez, ta se mi tam taky nejak nelibi, nechces mi do mailu hodit rozmery te mistnosti, ja bych se na to nejak mrkla..??
17. čer 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky! Tak po delší odmlce se opět hlásím. Nějak nebylo času jít na koňa, je pěkně, tak jsme pořád venku. čera jsme byli doma až večer, to jsem zase žehlila a dodělával to, co jsem přes den nestihla. Minulý týden jsem tu měla menší akci, v sobotu sraz z gymplu, prostě pořád něco.
Tak čtu, že Danča byla na dámské jízdě. To muselo být super, hned bych jela. Mně řekla kolegyně minulý týden, že jedou do itošky jen s děckama, ale už jsme zaplatili jednu dovču, tak smůlla. A vzhledem k tomu,. že jedu ještě v srpnu s kámoškou zase na pár dní do Prahy k naší další kámošce, tak už to nebudu hrotit.
JInak malá je jaksi ukňpouraná, pořád se cche mazlit, ošahává mě, pořád mi chce šahat na prso, prostě děs. Tak se jdeme nachystat a avyrazíme na hřiště. Zatím ahojky!
17. čer 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky,
jak se vede, dnes to vypadá, že bude kráááásně, tak šup ven...
Danííííííííí, nemáš dnes narozeniny, pokud ano tak všechno NEJLEPŚÍ, hodně zdravíčka, spokojenosti a lásky. :wink:
17. čer 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Danča má dneska narozky, tak my se taky pridavame k zastupu gratulantu. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni moc děkujiiiiii!!!! To je hezké,že sis vzpomněla :grinning:
17. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!

Nejen kuchyn, cely ten barak je bozi :slight_smile:)

Danco, vsecko nejlepsi kocko!!! :dizzy_face: Hlavne at kluci nezlobi :slight_smile:
17. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, to víš, myslím na to celý rok, že máš dnes narozky :grinning:
17. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta kuchyn z idnes je fakticky boží,moc se mi líbí. jééžeši,vyhrát tak ve sportce,co :grinning:

leni - jasnýýý,jak jinak :grinning: :grinning:

jedu oslavit narozeniny prací- posekat našim zahradu. doufám,že si zas hnu se zádama jak minule :grinning: . zítra má být pěknej pařák,tak tam asi přespím. mějte se krááásně!! :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dani,uzij si sekani :grinning:
17. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! I já přeju Danče vše nej nej k narozeninám :slight_smile:

Srazoš včera fajn, sešlo se nás 8 mamin. Já pak byla nakoupit Kaufu, v Deichmanu jsme kupila Káje zlevněné botky a nakounec jsme byly ještě v KIK, kde jsme taky něco pokoupily :grinning: No a nakonec jsme jela natankovat :confused: poprvé :grinning: no ale naštěstí tam byl pikolík, co mi natankoval a já jen šla zaplatit :stuck_out_tongue_closed_eyes: No dom jsme přijely po půl osmé až :grinning:
17. čer 2009 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Tak právě jsem si přivezla ze staveb. úřadu krásnej velkej papír s razítkem - STAVBA POVOLENA!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda děvčata :slight_smile:

Jé Dani, tak všechno nejlepší k dnešním narozeninám, hlavně štěstí, ostatní příjde samo :wink: :slight_smile:

Já jdu dnes taky cournout po městě, musím donést Lauře nouťas do opravny, je celý jakýsi pochroumaný, odešla nám i baterka, takže děs. A pak s kámoškou na kafíčko :wink:
17. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akcul gratulka :grinning:
17. čer 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, tak hura do toho :slight_smile:

ja nejdriv uklidim a pak vyrazime taky do mesta
17. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky! :slight_smile: No dnes už se začaly dotahovat sítě a zítra už se bude bagrovat základovka. Tak snad už to teď pofrčí! :sunglasses:

Snad vás po obědě dočtu, musím teď za malou, je s babičkou.
17. čer 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek