• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Kristi to já taky nejdříve uklidím, uvařím, dám najíst malému a jdeme do města. Chci ho právě uspat po obědě v kočárku, ať si můžu v klidu vypít kafčo s kámoškou ve městě, na kterém jsem fakt nebyla víc jak rok, od toho, co začal Mára chosit, páč už od malička byl raubíř a dělal kraviny :sweat_smile: Dříve jsem chodila jen tak, pravidelně na kafíčka, s Márou je tomu konec :sweat_smile:
17. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem delala poprvy rajskou a uplne jsme se obe prejedly, jen kolinka k tomu a Mia secpala celou misku....to cumim. Pujdem asi spinkat, at jsme brzo vzhuru a muzem vyrazit do mesta
17. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Dani, taky moc gratuluju! :wink: Pěkně to oslavte!
Malá usnula, než jsem dovařila oběd, tak aspo ń pobrouzdám net. odpoledne musíme letět na poštu, jinak clekem nic v plánu nemáme. A asi mrknu na MMB a vyberu nějaký dobrý recept na dortíček, mám chuť na něco sladkého. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tedka ctu, ze brankar Cech maji druhe mimi - kluk Damián
17. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo Zuzi, to jsi dobrá, že si uděláš dortík jen tak na chuť :sweat_smile: , to mě by ta pracnost odradila a raději bych si skokla do cukrárny na zákusky :grinning:
17. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,t o taky cumim....u nas se to proste nesni, nikdy...my si kazdej dame max. jeden kousek a to pak leti 3/4 dortu do kose....takze zakusecek..

a to mi pripomina, ze Roba chtel takovy ty DONUTS, koblihy s dirou uprostred, tam mu pro n e asi odpoledne skocime...
17. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vás konečně dočetla. :slight_smile:

I já se přidávám a moooooc gratuluju Danče k narozeninám!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

K těm kuchyním. Taky bych vám sem mohla hodit ty moje návrhy, když máte tak dobrý nápady. :wink: Že bych šla nakonec taky teda do té bílé. No uvažovala jsem nad ní moc, tak nevím..... To už ale bude trapný, když budeme mít všechny tři stejnou kuchyni. :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to nebude trapny, neboj.......
17. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi,
tak mi ještě prosím poraď, jak mám z toho programu udělat obrázky. Jde mi to jen převýst do formátu "pdf".
17. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevim, asi musis print screen a vlozit si to do malovani a pak ulozit jako
17. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, tak mi to nejde. Tak budu muset počkat až dorazí manža a pak vám to sem hodím. :wink:
17. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, na tu jsem taky koukala, je uzasna
17. čer 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff, tak venku byl pekny parak.....
17. čer 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejvic miluju, kdyz mi v 5 rekne, ze prijde v 7, a ted mi pise, ze nestiha a bude to v 8...a ja mam jidlo v troube, kua drat
17. čer 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe, tak to mas jeste dobry ze zavola :slight_smile:) Muj vetsinou ani nezavola, hodinove zpozdeni bere jako samozrejmost :wink: Uz jsem si zvykla....
Nastesti je zvykly si vecu uvarit sam nebo si sam ohrat ... takze neni problem...

My jsme meli litani cele odpoledne, ted jdu zas sednout na tu kuchyn, a jeste predtim musim najit ubytovani pro kamarady co prijedou v lete.
17. čer 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, hod to sem, jsem zvedava! :slight_smile:
Ja jsem to z te Ikey vytiskla a naskenovala, jinak mi to taky neslo :slight_smile:
17. čer 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych zase zarizovala, ach jo.....
17. čer 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak manža se mi zdržel asi 15 min. doma a zas odešel, že jede busem ... dobrý no
17. čer 2009 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Tady to dnes vypadána sluníčkový den už od rána, tak doufám, že tovydrží :slight_smile:

Já se včera dokopala vyfotit Káji pokojík, tak nakoukněte http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=49517 :slight_smile:
18. čer 2009 v 07:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko!

ludia ja nejak nemozem dobre spavat,uz od pol 7 buntosim,kiko este spinka

dani,gratulujem k vcerajsim narodkam,cim ta prekvapil manzelik?prezrad :wink:
a lucke tiez k povoleniu,tak hor sa do toho! :slight_smile:
vcera som bola s kikom u kamosky,byvaju v takej dedine na straaasnom kopci ale nadherny vyhlad na zrucaninu hradu a same hory,myslela som ze hore tym kopcom ani nevyjdem a este mi aj zalahlo v usich z tej "nadmorskej vysky" :sweat_smile: ma dievcatko o 4 mesiace starsie od kristianka,taky bojko maly,vkuse bola na mame nalepena a nepohla sa od nej na sekundu,zato kiko ten jak doma,hned isiel do izby,povyberal si hracky,potom si vypytal jest polievku -no jak doma :grinning: neboji sa nicoho,drzaň maly

no a teraz peciem masko ,potom pojdeme cvicit s deturencami a poobede uvidime,je krasne dneska

ozaj a ta borelioza vraj by nemala mat vplyv na babo-aspon nie su na 100% potvrdene nejake vplyvy,ze by to bolo z toho,tak snad to bude dobre
18. čer 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky čus :wink:

Za chvilku odjíždím do Ostravy do transfůzního centra, jdeme se ségrou na odběr krve, jak jsme se zaregistrovaly jako dárci kostní dřeně. Mám ještě 2 měsíce čas, můžu dát krev a splnit tak poslední část registrace jen do 35 let a mě bude v srpnu 36, hrůůůza :sweat_smile:

Navíc má dnes moje milovaná Laurinka 15!!! let, tý jo já už mám takovou slečnu :astonished: :grinning: , takže jsou s Dančou jen o den :slight_smile:
18. čer 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku neboj, to bude dobrý, hlavně myslet pozitivně :wink:
Jinak Kiko je úplně stejnýjako Mára, taky je všude jak doma, včetně úřadů, obchodů a restaurací, kde si tak dělá co chce :confounded: :grinning:
18. čer 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrei,teda,ja by som nemala odvahu,ja sa bojim aj ked mi krv maju brat-ale keby bolo nejak treba ze do rodiny alebo tak,tak to by som isla,jasne
a laurinke velkej slecne zelam vsetko naj naj,hlavne aby mama posluchala :wink: :slight_smile:
18. čer 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku víš proč jsem se pro to rozhodla i přes to, že mám panickou hrůzu z jakýchkoli operací i injekcí? Protože když jsem jak tady na MK, nebo na MMB, nebo i na jiných serverech četla příběhy maminek, kterým umřely děti na leukémii tak mě to přesvědčilo, že musím něco udělat, protože kdybych byla já v jejich situaci, taky bych byla šťastná z každého nového dárce :slight_smile:
18. čer 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,jo,tie pribehy niektore su ozaj strasne teda,hruza co sa vselico stava :frowning2:
18. čer 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže nejedeme nikam, Mára má teplotu, tak to necháme na příští týden a já budu v takovém pařáku celý den doma, super :unamused: :confounded:
18. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrei,na vas sa to teda lepi furt,co?a co je nachladnuty?
18. čer 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi,ta telka co tu mas na fotke a to tesne pod nou,to je este sucast telky alebo to je domace kino?nemyslim v policke ale hned pod telkou to

http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=2687766&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D480%26vOrderBy%3D2
18. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že je to DVD, ne?
18. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek