• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
no,lebo mame vyhliadnute take domace kino,ono tie repraky su uz zabudovane v tom,takze nemusis ich vesat alebo stavat kde kade po miestnosti,tak ak je to ono,ako ste s tym spokojni?zvuk a tak
18. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
Lauře vše nej k nádherným narozeninám a krásnou fotku na občanku :grinning:
Andrej, jsi fakt dobrá, že jdeš, já beru hormony na štítku, to bych asi nebyla vhodný dárce, co?
máš můj obdiv :slight_smile:

Kristi, jsem nakoukla na fotečky bytečku a máš to moooc krásný, si otevři bussines s navrhováním interiérů :slight_smile:

holky,já dnes ráno zase vyjela na Niku, taky zkouší moji trpělivost, běsná matka ale prostě jen řev a moje rozčílení na ni zabírá, no a Viktor je taky tak vzteklej, včera do mě mlátil, když není po jeho :angry: , jsem ho chytla, odtáhla do postele, zavřela, přišel a zase do mě mlátil, tak snad tohle jsme udělali 5x, pak mě v tom velkým bytě ztratil, tak řval, páč si myslel, že jsme pryč, my byly s Nikou v kuchyni a pak když už měl ten pláč zoufalej, tak jsem vylezla a nechal se pochovat a byl hodnej, ale protě psycho scéna :confused:
18. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja som prave bola zobudit spachtosa,nejak sa mu dobre spalo dneska,tak sa najeme a vyrazame,pekny dnik ostatnym ! :slight_smile:
18. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné ráno :slight_smile:

vidím, že jsem prošvihla Danči narozky tak dodatečně vše nej nej nej :wink:
18. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky! :slight_smile:
Opět nestíhám, jen vám sem hodím odkaz na tu naši novou kuchyni. Snad to z toho pochopíte, máme to tam trochu složitější. :sweat_smile:

http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2908852#navigator

Mrknu za váma zase po obědě, jak malá usne..... :wink:
18. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tak teď jsem dočetla diagnozu Saku...to bude v poho, hodně lidí prodělalo boreliozu a neví o tom, bu´d ráda, že ti na to přišli, protože dostaneš ATB a budeš v pořádku, jinak by to mohlo dopadnout jako u mojí kamarádky, že jednoho dne prostě nevstala, šílený bolesti kloubů...vůbec nevěděli co to je a pak v testech přišli na to že boro...a jinak moje tchýně jí měla taky a ne od klíšťáka ale od komára!!! :wink: tak se drž těhulko naše :dizzy_face:

Laurince vše nej nej k 15. narozkám...ty jo to je mazec jak to letí to už je fakt slečna...no Andrejko čekaj tě rušné chvilky ...určitě bude po tobě :grinning: :sunglasses:
18. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Dragu to si nevyberu, ať už po mě nebo po Rosovi, stejně bude hajzlík :grinning: , my oba dva dělali furt problémy :grinning: . Naštěstí Laurinka je až na ty své nálady v pohodě, ještě se s nikým nelíbala, ještě nebyla na diskotéce, je vcelku hodná a bude mít trojclu z těláku, hihihi :grinning:

Leni to bys asi nebyla vhodný dárce, ale můžeš se zkusit zeptat, třeba by to nevadilo. ale nemysli si, mám z toho strach jak sviňa, ale prostě to tak cítím, že to musím podstoupit, musím něco špatného odčinit tímto dobrým skutkem :wink:
18. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
asi přemluvím zítra tátu a konečně sjedu pro tu postel do Ikey :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale ta představa montáže mě děsí, to nebude jak komoda nebo lavice, bude to mnohem těžší a budu na to sama, páč Rosa je v tomto nepoužitelný :angry: . No a můj tata je stejný umělec jak Rosa :sweat_smile:
18. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni a jak se vám bydlí ve větším bytě? co kočičák zvykl si?
jinak psycho scénky máme na programu každý den...a nejlíp venku na ulici, kdy já vynervovaná na Dálu řvu a lidi se ohlíží, kroutí hlavou a říkaj si, že jsem děsná matka...
18. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Dragu, Leni nápodobně, my máme taky takového hodného chlapečka, který mě v jednom kuse mlátí a já nevím, jak na něj. Po dobrým ani po zlým to s ním nejde :unamused:
18. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre dopoledne, my jsme jely na vyprodej do Ikei, takova mensi bojovka to byla, des a hruza....snidane za korunu, takze fronta az ven pomalu....tak jsme se otocily a jely jsme domu

Luci, mne se kuchyn moc libi
18. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Andrej ty jo toto leti, co? Tak vsechno nejlepsi Laure k narozeninam!!!! :dizzy_face:

Luci, kuchyn je moc pekna :slight_smile: , teda to byl asi horsi ukol zaridit takovy netypicky prostor... Jo a co to tam mas za sedou skrinku, na tom poslednim obrazku jako ze strany obyvaku?
Krb uz mate vybrany? Taky o nem uvazujem.... odvod pro krb mame,ale rozhodnuti jeste nejsme na 100%...

Dneska odpoledne mame informacni schuzku ve skolce, tak jsem zvedava :slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ty lidi jsou fakt jak prdlí na palici, snídaně za kačku a já budu na ni stát 2 hodiny, tý jo, bych se taky otočila na kramfleku :confounded:
18. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Vid, ja to taky nechapu tohleto.....
18. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme dneska samy doma pres noooooc, vecer jdeme s holkama na pivko, tak se tesim....samo, ze ditko s nami, jdeme tak v 5
18. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Andry,
Lauře taky přejeme všechno nej nej k narozeninám! :slight_smile: To už máš doma skoro dospělou ženskou, co?

Mončo,
tobě držím pěstičky, ať je všechno pokud možno v pořádku. A jak píše Draga, je dobře, že ti na to přišli, po porodu tě přeléčí antibiotikama a bude to dobrý! :wink:

Leni,
tak jak si zvykáte v novým bytečku? Co prcci, vzali tu změnu dobře?

Kristi, Luci,
díky. :slight_smile: Takže žádný připomínky?? Klidně s nima sem, budu jen ráda.... :wink:

Luci,
je to žaluziová skříňka: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20060559
Hrozně se mi to líbí, myslím, že je to praktický na různý blbinky, který se ti pak nemusí válet po lince.
Jinak krbovou vložku právě vybíráme. Máme teď 2 horký favority, tak uvidíme, pro co se ještě rozhodnem. Krb by měl vypadat takhle nějak: http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=2909999&vReferer=
Obloženej by měl být světlým kamenem a zbytek bych chtěla nějak tmavě vymalovat (asi do vínova).
18. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky děkuji moc za přáníčka, Laurinka moc děkuje, všechny jsem jí vyřídila :wink:
18. čer 2009 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
cau holky,

jak tady porad mluvite o tech kuchynich .. taky bych chtela nechat predelat tu kuchyn v novem baraku casem, tady je co se mi tak libi.
Vy vsechny jdete do moderny a i kdyz teda se mi to libi taky, nejak me to tahne spis do old world :slight_smile:

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=386510
18. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Andrej, laure taky prejeme vsechno nej a nej k narozeninam! :slight_smile:
18. čer 2009 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Peto, ono se to taky do tech usa baracku vic hodi.....ja bych takovou na chalupu klidne, ale domu ne.....

my jdmee na to pivko, tak papa
18. čer 2009 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo, ja prave do bytu takovou modernu jak mate vy, to by se mi libilo, ale zase do baraku chci neco takovyho co jsem dala do toho alba :slight_smile:

taky jsem se na strese snazila najit neco o navrhovani zahrad, ale nic moc :unamused:
18. čer 2009 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my uz jsme zpatky, aj to je krasne, Mia celou dobu hodna, hrala si s nakym klukem, kridama a pak taky s nima sedela na lavicce a cpala se bramburkama, no mazec....hodna holka...
18. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, me se taky libi ty zaluziove skrinky, ale nemam ji kam dat :slight_smile: Jako ted diky te obrlednici nemam ani kam dat spostu veci, jako treba mikrovlnku.... :sweat_smile: Tak zrovna koukam na ty kombinovane trouby s mikrovlnkou, ale nevim jestli je to idealni reseni....
Krb vypada moc dobre! Ja jsem jeste po krbech moc nekoukala, jestli bude, tak taky az pozdeji.

Peto, me se nektere ty stare kuchyne libi, ale neumela bych to pak sladit se zbytkem zarizeni..Uz mate ten domecek na 100%?
Zahrady, no to je dalsi dilema, jakou udelat terasu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Byli jsme ve skolce a supr, docela jsem koukala, deti budou mit normalne sesity s prikladama z matematiky, logiky, psani, no mazec... :wink:
18. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Manža mi zas odjel busem, dítko hajá, tak tu jsem samotinká ... a tady opět pusto prázdno :fearful:
18. čer 2009 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, ja tu troubu mam, pac mi prislo zbytecny mit MW zvlast, jako v tom ohrivam tak jednou za 2 dny, tak zabudovana kdyz stoji 6000-10000, to mi prijde vazne vyhozeny penize.
18. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
he, zas tak prázdno tu není :grinning:
18. čer 2009 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
luci, neni to brzo mit ve skolce naky uceni?
18. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Já vám závidím to zařizování holky :dizzy_face: taky bych zařizovala :wink:
18. čer 2009 ve 21:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
lucija - to je mazec se takhle učit ve školce :astonished:
18. čer 2009 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Péťo jsi můj člověk, já jak budu dělat kuchyň chci něco podobného, moderna mě nebere :wink:

Nic jdu ještě žehlit tak dobrou :pensive:
18. čer 2009 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek