• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
autor
Ahoj děvčata :slight_smile:
Tak se hlásím, tchánovci odjeli, tak snad budu na PC častěji. Majda spí od dvou hodin a jak to vypadá, bude spát celou noc. Nemá plínu, děj se vůle boží.... Nicméně osm nocí se na čůrání budila a ráno plína suchá, tak uvidíme. Hodně se unavila, jak tu byla tchýně bo jí chystala každý den poměrně náročný program :slight_smile: Přes den skoro nespala, tak doufám, že to dohání :sunglasses: Nicméně ráno děvče vstává ve 4:45 h, asi mě chce vysáááát zbytkovou energii :fearful: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Za to Jindra již režim srovnává a v noci již spinká pěkně a budí se jen na kojo - pak zase usne :slight_smile:
Andrejkóóó, dorazila mi mega krabice s oblečením :wink: Fakt moc moc moc děkuju a musíme se nejak vyrovnat, určitě :sunglasses: Ještě jsem to neprobrala neb tu byla ta tchýně a teď je krabice u Majdy v pokoji a jak jsem psala, spí tam :slight_smile:
17. bře 2009 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Beji,
to jako Markétka spí od 14 hod a bude spát až do rána??? :confused:

Musím říct, že u nás taky funguje spaní bez plíny. Večer vypije 250ml mlíka a čůrá až ráno jak se vzbudí, kolem sedmé. :slight_smile: Ani ven už ji nenosíme, prostě vůbec. :wink:
17. bře 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci/akc, to právě netuším :confused: Nikdy takhle nespala a nikdy nebyla tak vyřízená/unavená. Byla jsem tam, dýchá, spí tvrdě, teplotu nemá a počůraná není :slight_smile: ...zatím. Marky je taky odpleněná a já ještě chtěla dodělat ten načatej balík plín :sweat_smile: Tak ještě uvidim, jestli se to třeba nezvrtne.
17. bře 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ježíši holky já tu teď bulím u zpráv...jak byl ten týraný Tomášek s těma popálenýma nožičkama...já byhc ty rodiče normálně umlátila :cry: :astonished:

tak a teď vás jdu dočíst
17. bře 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Beji,
tak držím palce, ať spokojeně chrupká dál a min. do sedmi. :wink:
My jsme týden předtím než Naty začala chodit na nočník nakoupili zásobu plínek. :sweat_smile: Tak holt zbudou pro sestřenku nebo bratránka. :grinning:

Dragi,
naštěstí jsem zprávy neviděla. :pensive:
17. bře 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Beji, siesta uz od 2 odpoledne a az do rana? A v kolik bude pak vstavat, snad ne ve 2 rano? :confused: To je mazec teda....

Jinak mate holcicky sikulky ze jsou bez plin, ta Leucha moje mala ne a ne, jsem ted zrovna taky nakoupila zasobu - asi 5 megabaliku, kez by to zabralo :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dragi, zprávy jsem taky neviděla...
Luci/akc, my zásoby plínek moc nemáme, ale nechtěla jsem tady ty plíny skladovat, než Jindra doroste. Tak budu, no :slight_smile:
Luci, to mě právě děsí, v kolik bude budíček :astonished: :unamused: Byla opravdu hodně unavená a jak byla přetažená, tak vůbec nemohla zabrat. Usínala skoro třičtvrtě hodiny (mám tam tu kameru, tak jsem šmírovala :sweat_smile: :sunglasses:)
17. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Beji ty jo tak to jsem zvědavá jak dlouho bude spát přeju aby to bylo aspoň do 7 :wink:

my zítra musíme vstát brzo, bo hned v sedm naklušou chlapíci a odkryjou naše stoupačky...to by bylo něco pro pana D...ten by se už z bytu nehnul...dneska se musel jít podívat na dělníky jak makaj a oni zrovna měli sváču tak si asi říkali, proč jako je šmíruju :grinning: :sunglasses:

Dála začal do nočníku dělat i fůůůj (což je po jeho hovńous) ale dělá ho večer po koupání a nočník prosím musí mít ve vaně...je to normální???
17. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem to taky nevidela, jen slysela....des a hruza, zabila bych je, parchanty

holky, myslite, ze uz by se dalo jit s detma na hokej, nebo to je moc ramus???

manzel okupuje PC, tak koukam na Ruzovku a lustim krizovky...
17. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dragi, já budu snad ráda, když výjimečně dodrží svůj současný standard, tj. 4.45 h :sweat_smile: Teď plakala, tak jsem za ní šla. Neco se jí asi zdálo, koukla na mě, já na ní mluvila a zeptala jsem se jí, jestli nechce čůrat. Ona řekla "kakať" (což znamená obojí a velkou potřebu pak na nočníku upřesňuje slovy "boboko - ee- fůůůůj" :grinning:) a šla se vyčůrat. Pak řekla "pití," cucla si a znovu zalehla :slight_smile: Jsem fakt zvědavá, jestli dnes nebudeme mít noční :astonished: Majda nočník ve vaně nechce, tož nevím :sunglasses:
Kristi, netušim, na hokeji jsem nikdy nebyla, tak nevím, jak moc je tam hluk. Já myslím, že už by mohla. Jen je otázka, jestli tam vydrží :slight_smile:
17. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
My uz jsme na hokeji s Leou byli davno... me to prislo docela ok, akorat hrozna kosa.

Dragi, zajimava kakaci metoda :grinning:
17. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Dragi já bych nočník brala i nasazenej na hlavě,jen kdyby na něj to mé milované čuňátko chtělo aspoň trochu chodit,ale bohužel,jsme stoprocentně plenkové batole a vůbec nechce a nechce.....

Jinak Anička se naučila říkat spadla lžička do kafíčka udělala žbluňk a taky dobrý den,dobrý den,bába letí komínem....tak to teď mele furt dokola :grinning: :grinning: Zato jsem dneska myslela že jí venku asi zabiju. Ráno jsem u domu píchla kolo od kočáru,tak jsme se vrátily,Johanka byla v tašce,tak jsem jí tašku připoutala do položených golfek a Anička dostala motorku a vyrazily jsme znovu ven,Anička po deseti minutách děsný vztek,ona chce jet na druhou stranu,no tak jsem jí důrazně vysvětlila že ani omylem....následoval záchvat vzteku a pád na zem,což normálně řeším v klidu,vrazím dítko do kočáru,nechám vyvztekat a je pokoj. Jenže nebylo Aňu jaksi kam vrazit,že....takže jsem jí táhla za ruku a doufala že se uklidní,ale ona teda ani omylem...když to zkrátím,celou cestu venku řvala jak protržená,že občas lidi vylezli na balkon jako kdo že to venku vraždí to neviňátko....kupodivu jsem to ustála celkem v klidu,po vycházce jsem jí stále ječící vrazila do pokojíčku a řekla ať zavolá až se uklidní,že se s ní nehodlám rozčilovat....po asi deseti minutách ťukala zevnitř na dveře a volala mě,šla se mnou do kuchyně,najedla se a pak si šla hrát s mimčem,úplně klidná a veselá....fakt nechápu,nechápu,nechápu.....Jestli je to i těma zubama,nebo jí opět chytá prevítská vlna,teď měla docela hodné období :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Každopádně Johanku ségra hrozně baví, tuhle jsem je přistihla jak Andulíno stojí u postýlky a hrozivě na ní prská a Johanka se nahlas chechtá....přirozeně jsem Aně měla snahu sdělit že holčičky neprskají,ale Aňa to vidí jinak - "Jáje líbí!Jája měje!!" /to jako směje,S pořád neumíme/ :grinning: :grinning: Vůbec ty její zkomoleniny mě dostávají,své kamarádce Sofince říká zásadně Fifinka,kelímek je v jejím podání kemílek,Jáje někdy říká Ohanka....

Beji co mimouš?? :slight_smile:
17. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jinak všem dík za pochvalu fotek,hrozně mě překvapily názory na podobnost,já bych zas řekla že je Anička hodně po tátovi a Johanka dost po mě :grinning: :grinning:
17. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Lami,
u nás se teď taky začíná vracet vztekací období. Dnes mi zrovna dělala neskutečný scény, když jsem ji oblíkala, že půjdem ven. Řve u toho vždycky jak tygr, přestane pak většinou až venku. :angry:
S nočníkem si nedělej hlavu. Já jsem to nechala být, protože jí nočník spíš odpuzoval a Naty si pak sama začala zničeho nic říkat. Bylo to přesně na její druhý narozeniny. Asi týden si říkala jen sem tam, ale protože byla nachlazená, nechtěla jsem ji nechávat bez plíny. Pak jsme dali plínu pryč a od té doby nočníkujem/záchodujem. Ono to přijde samo, uvidíš. :wink:
17. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Dragi,
tak hlavně, že už tam dělá bobana, ne? Ono mu to určitě za chvíli půjde i jinde než ve vaně. :grinning: :wink:
Natálku zase strašně baví při koupání čůrat. Máme jen sprchu, takže zatím je to dobrý, spláchnu to a je to. :grinning:
17. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Lami :slight_smile: Scény známe, Marky je taky dělá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Ke kočárku jsme pořídili skejt, protože Marky přes zimu hodně zlenivěla a nechtěla chodit, tak je spokojená. Johanka už je veliká :dizzy_face: Mně holky připadají podobný jen v nose a možná rtech. Oči mají každá jiné. Taky miluju tu Markétčinu mluvu, mluví asi měsíc, ale rozkecala se fakt super :slight_smile: Mimouš alias bratr Jindřich dobrý, zítra bude mít už tři měsíce :sweat_smile: Pěkně papá, tudíž roste do všech stran. Je hodnej, v noci srovnal své spaní. Je to brouček, malinkej, voňavej, úžasnej :dizzy_face: Však víš, miminko je prostě miminko. Nejradši bych se načuchala do zásoby, ale to nejde :sweat_smile: S nočníkem souhlas s Lucou/akc ;)
17. bře 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Beji je to supr,když se projevujou,já jsem z těch jejích výmyslů kolikrát úplně usmátá :grinning: Jojo,taky bych se umazlila s mimoušem,sice teda noci máme dost kojící,nějaký celonoční spánek nám nehrozí ani omylem,ale neřeším to,večer usne sama v postýlce a po prvním kojení už si jí nechám u sebe,v postýlce by spala,ale furt vstávat bych nezvládla já a navíc už jsem si tak zvykla že je u mě,že ani nechci :slight_smile: je tak plyšovoučká,no přesně jak píšeš,prostě mimoušek :slight_smile: Koukám Jindříšek taky nechutenstvím dle fotek netrpí,že?:grinning: U nás žerou obě dítka jak o závod.

Akcul já vím,ale to přebalování je humáč :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: budu doufat že i u nás nějaké prozření s nočníkem nastane co nejdříve :slight_smile: Převlíkání...rovněž kapitola sama pro sebe,naprosto nejjednodušší je ji popadnout a prostě převlíct naráz celou mojí osobou...sice nevýchovné,řadu věcí by zvládla už sama (a nechce a vzteká se,že jí mám oblíknout já...)ale to bychom se asi ven nedostaly nikdy,navíc musím oblíknout i mimčo....
17. bře 2009 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Lam, jj, já jsem taky dojná, ale určitě líp než s Majdou. To jsem měla určitě méně výživné mlíko (i když slabší údajně není,) ale vzhledem ke žlučníkové dietě... Myslím si o tom své a máš pravdu, z kreveťáka je pěkně živené mimi :sunglasses: Má druhou bradu a ta se mu lepí ke krku, takže mu to při pasení mažu, má to zapařený, no síla. U Majdy jsem byla ráda, že má aspoň jednu :slight_smile: Ty scény s oblíkáním, no vidím to stejně :sunglasses: což mě těší :sweat_smile: Jako, že je to normal :slight_smile:
Už to vypínám, jsem se zase vykecala, jak jsem byla pomalu čtyři dny bez netu :sweat_smile: (skype, mejl a tak - tady jsem jen tak trošku plkla :slight_smile:
Dobrou :slight_smile: :pensive:
17. bře 2009 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
bre ranko, tak
venku je krasne, ale zima.....tak moc bych sla ven a hned, ale radsi jeste pockam.

zitra musime stejne k mudre
18. bře 2009 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno! :slight_smile:
U nás taky krásně svítí sluníčko. :dizzy_face: Já zase musím něco vyřídit na staveb. úřad, takže dneska mám dopoledne celkem běhání a odpo se staví kamarádka se 4-letým Míšou, tak snad si děcka trochu pohrají a my pokecáme.

K těm včerejším dvojčátkům - tak to jsou dva kluci Radim a Marek. Radim šel ven přirozenou cestou, u Marka byli komplikace, tak musel císařem a navíc ho při tom škrábli skalpelem, tak má na zádech už i jeden steh. :frowning2: Ale aspoň je prý rodiče od sebe poznají. :sweat_smile:
18. bře 2009 v 07:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko! Tak Kájuš spala po dlooouhé době do 7 h, a to šla chrnět asi v 19.30 h a ani jednou se nevzbudila :slight_smile:

akcul - jak chodím ještě tady na MK na diskusi Českolipsko, tak tam má holčina 3 měsíčního kluka a jeho zas řízli do tvářičky :frowning2: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2295680&vReferer=%2Fphotos%2Fvalentynka - ale podle dalších fotek se mi zdá, že už to má zahojené

No my dnes máme jet zas za holkama do České Lípy na sraz. Zatím mi je dnes OK, tak snad včerejšek je zažehnán :confused:
18. bře 2009 v 07:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, takze 3 kluky?? no to je teda sila.....manza asi holky neumi, no ale budou to pekny raubiri asi...
18. bře 2009 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jo, Kristi, tak mají celkem tři chlapáky. První je Oskárek po tatínkovi. :slight_smile:
18. bře 2009 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Pomalu dočítám, je to toho dost, možná to ani nedočtu...dnes mámdomluvenou návštěvu, za chvilku vyrážím, pak dojede odpo kámoška s chlapečkem a taky dojede mamka. Takže mám opět nabitý program :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Snad se dneska dostaneme i na chvilku ven, vypadá to tam dobře.

Béji vůbec není zač, snad se ti budou oblečky líbit, přihodila jsem tam taky jednu halenečku pro Majdu, tu nepřehlídneš, bo je růžová :grinning: . A s vyrovnáním už jsem ti přece něco říkala, takže mlč hele :sweat_smile: :grinning:
18. bře 2009 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
tý jo Mori, ta tvá kamarádkamá asi o dost staršího manžela, nebo se pletu? :astonished:
18. bře 2009 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
jé Akcul, já mám kamaráda a ten se jmenuje Radim Marek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2009 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
andrej - taky bych řekla, ale nevím kolik mu je let. Jí bude v létě 30.
18. bře 2009 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
zdar ženský!!

dnes taky azurko,takže berem plavky, křidélka, člunek,ploutve a frčímo na koupááák,doufám,že bude teplá voda!! :grinning:

to s tím porodem dvojčat - to byla moje noční můra,než mi doktro řekl,že půjdu rovnou na císaře. Že si odrodím jedno,tzn. parádička dole, a pak druhý císařem,tzn. parádička i nahoře. po porodu ta baba asi musela zkusit,chuděra. teda pokud to měla s nějakým nástřihem,no..
4 chlapy v chalupě,na mašli.to mám já, ale ten čtvrtej se moc nepočítá,to je pes,i tak,škoda,ženská je ženská :grinning:
18. bře 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a musím se pochlubit!! sehnala jsem ten svetřík! :grinning: akorát o vel. větší,ale to moc neva,rozměrově to je širší a delší o 2 cenťáky,to mi moc nepřijde..jen aby to byla stejná barva,fotky zkreslujou,na fotce vypadá )úplně jinak.. tak se nechám překvapit,no..
abych nedopadla jak Saku s těma adiditeploušema :grinning:
18. bře 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
se mi rozbil vysavac.....stejne jsem chtela novej
18. bře 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek