• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
bre ranko, jsme vzhuru.....
19. čer 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Taky jsme vzhůru, koukáme na Pepinu :slight_smile:
19. čer 2009 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se balime, za chvili jedeme za tatou k babicce
19. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my se chystáme k doktorce s Márou, teplotky mu nepřešly, furt se drží na 38. Ještě musím koupit balící papír na dárečky Laurince a zítra oslavička :slight_smile:
19. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko, tak dobre poridte u mudry...
19. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko...
taky jsem v te skolce koukala, na ty pracovni ukoly, pak ze kazdy tyden maji "precist" jednu knizku a musime k ni napsat komentare, na konci roku se uz musi umet sami podepsat, no je to sila, zvlast tady u tech 2,5 letych... ucitelka jim sesitky znamkuje jako smajlik, neutralni oblicejik nebo mracitko :wink:

Jako ja osobne jsem byla nadsena, hned bych tam zacala chodit :grinning: :grinning: :grinning: Leus se tam taky libilo, tak snad to bude dobry :wink:

Tak dneska jedem pro tu kuchyn, musime objednat pracovni desku, aby byla hned jak zacnem bydlet.. Ty spotrebice jeste promyslim.
19. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja mam dalsi tehu kamaradku :dizzy_face:
19. čer 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes chci zkusit tuto polívku http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=1334 tak jsme na to zvědavá, snad bud Káje chutnat
19. čer 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to nevim...ja drozdovku nesnasela a nesnasim, ale uvidis, treba je Kaja v pohode

tak my jedeme, hezky vikend vsem....i kdzy to pocasi je na hovno. Zitra valime na houby, se tesiiiiiiiiiiim,
19. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme zpět od Mudry, tak máme další ATB, je to angína, asi ji chudáček chytl ode mě, takže opět nastává horor s podáváním léků, páč mi je bude zase zvracet, ach jo :unamused:

Kristi hezky si to užij :wink: . Moje kamarádka bude za měsíc rodit a pokud ji to chytne dříve, když bude její starý pryč v IT na křtinách, jdu k porodu já :grinning:
19. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bry rano zensky :slight_smile:

Luci no na 100% heste porad ne .. vcera jsem to prave uz malem obrecela, protoze nam volal ten z realitky ze banka chce vic penez a kdesi cosi, tak Aaron hned dostal nerva a ze vic si dovolit nemuzeme no a ja uz slzy na krajicku, tak jsem mu rikala, ze budu vecer chodit do prace a ze to dame .. no proste desny, ale nakonec se ukazalo, ze banka chce jen $1500 navic coz je nic, takze dobry ...
19. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek babulenky!

Na chatě se nám to trochu protáhlo,bylo náádherně,tak na co jezdit domů. Zprovoznili jsme bazén,tak hurááá,už se těším na lepší počásko a koupačku.

Všem kdo přály moc děkuji za přáníčka! :grinning:
Saku - dáreček se zatím žádnej nekonal,jen růžička a megamilka,dáreček prej půjdeme vybrat. ..

andrejko - Márovi uzdravovací pusu a Lauře vše nej nej!! Hezky to oslavte.

mori - obdobnou polívku dělávám a je výborná.já akorát dělám z kvasnic právě ty nočky a trochu jinak než tu píšou. :wink:

kuchyně jsou krásný. mně se ta bílá celkem líbí,ale nejsem si tím jistá. jen čistě bílá mi přijde strašně - nevím jakej použít výraz - sterilní, studená, bud bych to nakombinovala s jinou barvou a doplňkama nebo bych přemýšlela aspon o lehce smetanové nebo vůbec nějaké výraznější barvě.

:wink:

Zrovna jsem vypeckovala asi 3kg třešní,bléééé, strašná drbačka, bude se mi o tom ještě 3 dny zdát :grinning:
19. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
juj dani,nezavidim,ja som minule robila ceresnovy kolac a najviac som nadavala prave na to odkostkovanie,to trvalo dlho teda,ale zato kolac stal za to :slight_smile:

my sme vcera tiez vytiahli bazen,Dodo kupil este koncom leta nejaky,ja som myslela ze to bude taky ten pidibazenik,tak som kristianka nazhavila ze ho ideme nafukat a napustit a potom som zistila ze naplnat ho budem asi tak hodinu :sweat_smile: je dost velky,taky piratsky cln,ma aj vlajku,delo,kormidlo,tak sa tam jasil do vecera.stastny jak blcha ze sa moze cvachtat

a vecer mal zlaty klinec programu,robia nam zavlahovy system na dvore na travicku,uz dokoncuju a vcera to prisli vyskusat,tak ked to pustil,kiko bol priam az v tranze z toho :grinning: ja neviem,co on je taky hotovy z tej vody,chudak ten co to robil,kiko mui cely cas stal za chrbtom a otravoval.ujo pusti,ujo pusti vodu uz" :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko to snad už ani není možný...píšeš si kolikrát už m+l Mára letos ATB? to přece není jen samo o sobě...takovej horkej ital a furt marůdek...to je na palici což? tak se držte :wink:
19. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudak Mara :( posilame hubana at se brzy uzdravi

Dani co slavis?
19. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku naši hošani jsou taky jak diví z vody,včera řádili jak černá ruka :grinning: . My jmse napouštěli obrovskej bazén pro dospělý,uvázala jsem ke schůdkům hadici a oni s tím koncem pořád mířili po sobě a šplíchali na sebe vodu,šíleně u toho ječeli z radosti, no sranda je pozorovat :grinning:

skaredka - měla jsem narozky :wink:
zítra přijde asi po půl roce chůvička, ta bude zírat jak kluci vyrostli, a zajdem si s manžou někam na dobrou véču, už se těším :slight_smile:
19. čer 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani,potom posli chuvicku sem,aj ja by som sla niekam rada :slight_smile:
19. čer 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš letos je to myslím potřetí či počtvrté, no Mudra říkala, že to má po mě, já byla taky od děcka furt na ATB. A je to hlavně tím, že jsem nemocná já a malej to chytne ode mě...a já zase od něj a furt tak dokola :confounded:

Tý jo třešňový koláč bych si dala, ale my budeme mít zítra dort, mamka bude dělat takové ty mini svatební koláčky, takže na nic jiného by asi nebyla chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Pak máme hovězí polévku a plněnou kuřecí rolku a hranolky, někdo včetně mě má řízek a později jsem ještě objednala studené mísy, jednu zabíjačkovou a pak salámové a sýrové. No a pak hurá domů. Rosa měl prostě pocit, že Laurince na 15 musí udělat pořádnou oslavičku se 16 lidmi :sweat_smile: Máme to v jednom salónku v hospůdce :wink:
19. čer 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyyy jo Andrej tak to je skoro jak malá svatbička! já chci taky na takovou hostinu!! :grinning: :grinning:

nějaké fotky jsme už daly dohromady, jedna kamarádka ještě nedodala, ale něco málo fotek z našeho výletu už jsem přidala :slight_smile:
19. čer 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani super fotky, jste se musely mít bezvadně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , btw kdo hlídal kluky, Zdenda? :astonished: Jo a kde jsi jako nechala ten bachor? :astonished: Tý vole ty jsi jak Saku, jak opuchlá nit :astonished: :grinning:
19. čer 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám akorát obavy ze zítřka, že chytnu slinu a ještě stáhnu Rosina dízu, jak za mladých časů :sweat_smile: :grinning:
19. čer 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - jen ho stáhni,pořádně protáhnout brka :grinning:

bachor mám, fotky s převisem přes plavky jsem sem raději nedala :grinning: :grinning:
Kluky hlídal Zdeněk a 1 den byli u nás moji rodiče :wink:
19. čer 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dani vsechno nej!

Pak musim mrknout na fotky, snazim se uspat dite, byli jsme na plazi tak je trochu rozdovadena.

Jinak tady je video z dnesniho rana :slight_smile: http://www.youtube.com/watch?v=5eRuakhzif0 tak nejak spolu mluvime pul napul :grinning:
19. čer 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko a nemohlo by na té oslavičce být lidí 17? že bych dorazila :slight_smile:)

Dani jdu kuk na fotky :wink:
19. čer 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani tak předně...kluci jsou teda frajeři :wink: ty jo to není možný jak už jsou veliký...a oba stejný :grinning: pořád nosí jeden mašličku?

jinak fotos od moře jen závidím...a není co dodat...jsi kočka!
19. čer 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani - fotky parádní, to muselo být super samy baby :wink: :grinning:
19. čer 2009 v 18:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, fotky super! Normalka vam vsem tak strasne zavidim :sweat_smile:

ja jsem tady ted jak ryba bez vody .... nikoho tu neznam a porad jsme se Samuli sami, uz mi z toho pekne hrabe
19. čer 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
péťo tak chod za námi casteji at si te uzijeme :wink: a kam ses to vlastně odstěhovala? já se v tom moc nevyznám :astonished:
19. čer 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi vsak sem ted nakukuju skoro kazdy den, ale tady vecne nikdo neni :grinning:
Bydlim na vychodnim pobrezi US, jizne od Baltimoru, par kilaku od oceanu, takze perfektni pocasi, porad se cpeme krabama a az prijede muj tata, tak se bude chodit rybarit :slight_smile:
19. čer 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste musim dodat, ze v tom nasem okoli to jsou samy vazne skaredy zensky ... tak si tady pripadam jak vystavni koza :sunglasses:
19. čer 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek