Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
kristi
19. čer 2009
bre ranko, jsme vzhuru.....
mori
19. čer 2009
Dobré ránko! Taky jsme vzhůru, koukáme na Pepinu 🙂
kristi
19. čer 2009
my se balime, za chvili jedeme za tatou k babicce
andrea73
19. čer 2009
Tak my se chystáme k doktorce s Márou, teplotky mu nepřešly, furt se drží na 38. Ještě musím koupit balící papír na dárečky Laurince a zítra oslavička 🙂
kristi
19. čer 2009
Andrejko, tak dobre poridte u mudry...
lucija76
19. čer 2009
Dobre ranko...
taky jsem v te skolce koukala, na ty pracovni ukoly, pak ze kazdy tyden maji "precist" jednu knizku a musime k ni napsat komentare, na konci roku se uz musi umet sami podepsat, no je to sila, zvlast tady u tech 2,5 letych... ucitelka jim sesitky znamkuje jako smajlik, neutralni oblicejik nebo mracitko 😉

Jako ja osobne jsem byla nadsena, hned bych tam zacala chodit 😃 😃 😃 Leus se tam taky libilo, tak snad to bude dobry 😉

Tak dneska jedem pro tu kuchyn, musime objednat pracovni desku, aby byla hned jak zacnem bydlet.. Ty spotrebice jeste promyslim.
kristi
19. čer 2009
a ja mam dalsi tehu kamaradku x-)
mori
19. čer 2009
Dnes chci zkusit tuto polívku http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=1334 tak jsme na to zvědavá, snad bud Káje chutnat
kristi
19. čer 2009
no, to nevim...ja drozdovku nesnasela a nesnasim, ale uvidis, treba je Kaja v pohode

tak my jedeme, hezky vikend vsem....i kdzy to pocasi je na hovno. Zitra valime na houby, se tesiiiiiiiiiiim,
andrea73
19. čer 2009
My jsme zpět od Mudry, tak máme další ATB, je to angína, asi ji chudáček chytl ode mě, takže opět nastává horor s podáváním léků, páč mi je bude zase zvracet, ach jo :-|

Kristi hezky si to užij 😉 . Moje kamarádka bude za měsíc rodit a pokud ji to chytne dříve, když bude její starý pryč v IT na křtinách, jdu k porodu já 😃
skaredka
19. čer 2009
bry rano zensky 🙂

Luci no na 100% heste porad ne .. vcera jsem to prave uz malem obrecela, protoze nam volal ten z realitky ze banka chce vic penez a kdesi cosi, tak Aaron hned dostal nerva a ze vic si dovolit nemuzeme no a ja uz slzy na krajicku, tak jsem mu rikala, ze budu vecer chodit do prace a ze to dame .. no proste desny, ale nakonec se ukazalo, ze banka chce jen $1500 navic coz je nic, takze dobry ...
daniellka
19. čer 2009
nazdárek babulenky!

Na chatě se nám to trochu protáhlo,bylo náádherně,tak na co jezdit domů. Zprovoznili jsme bazén,tak hurááá,už se těším na lepší počásko a koupačku.

Všem kdo přály moc děkuji za přáníčka! 😃
Saku - dáreček se zatím žádnej nekonal,jen růžička a megamilka,dáreček prej půjdeme vybrat. ..

andrejko - Márovi uzdravovací pusu a Lauře vše nej nej!! Hezky to oslavte.

mori - obdobnou polívku dělávám a je výborná.já akorát dělám z kvasnic právě ty nočky a trochu jinak než tu píšou. 😉

kuchyně jsou krásný. mně se ta bílá celkem líbí,ale nejsem si tím jistá. jen čistě bílá mi přijde strašně - nevím jakej použít výraz - sterilní, studená, bud bych to nakombinovala s jinou barvou a doplňkama nebo bych přemýšlela aspon o lehce smetanové nebo vůbec nějaké výraznější barvě.

😉

Zrovna jsem vypeckovala asi 3kg třešní,bléééé, strašná drbačka, bude se mi o tom ještě 3 dny zdát 😃
sakura77
19. čer 2009
ahojte!
juj dani,nezavidim,ja som minule robila ceresnovy kolac a najviac som nadavala prave na to odkostkovanie,to trvalo dlho teda,ale zato kolac stal za to 🙂

my sme vcera tiez vytiahli bazen,Dodo kupil este koncom leta nejaky,ja som myslela ze to bude taky ten pidibazenik,tak som kristianka nazhavila ze ho ideme nafukat a napustit a potom som zistila ze naplnat ho budem asi tak hodinu :-N je dost velky,taky piratsky cln,ma aj vlajku,delo,kormidlo,tak sa tam jasil do vecera.stastny jak blcha ze sa moze cvachtat

a vecer mal zlaty klinec programu,robia nam zavlahovy system na dvore na travicku,uz dokoncuju a vcera to prisli vyskusat,tak ked to pustil,kiko bol priam az v tranze z toho 😃 ja neviem,co on je taky hotovy z tej vody,chudak ten co to robil,kiko mui cely cas stal za chrbtom a otravoval.ujo pusti,ujo pusti vodu uz" :-N
draga
19. čer 2009
andrejko to snad už ani není možný...píšeš si kolikrát už m+l Mára letos ATB? to přece není jen samo o sobě...takovej horkej ital a furt marůdek...to je na palici což? tak se držte 😉
skaredka
19. čer 2009
Chudak Mara 😞 posilame hubana at se brzy uzdravi

Dani co slavis?
daniellka
19. čer 2009
saku naši hošani jsou taky jak diví z vody,včera řádili jak černá ruka 😃 . My jmse napouštěli obrovskej bazén pro dospělý,uvázala jsem ke schůdkům hadici a oni s tím koncem pořád mířili po sobě a šplíchali na sebe vodu,šíleně u toho ječeli z radosti, no sranda je pozorovat 😃

skaredka - měla jsem narozky 😉
zítra přijde asi po půl roce chůvička, ta bude zírat jak kluci vyrostli, a zajdem si s manžou někam na dobrou véču, už se těším 🙂
sakura77
19. čer 2009
dani,potom posli chuvicku sem,aj ja by som sla niekam rada 🙂
andrea73
19. čer 2009
Draguš letos je to myslím potřetí či počtvrté, no Mudra říkala, že to má po mě, já byla taky od děcka furt na ATB. A je to hlavně tím, že jsem nemocná já a malej to chytne ode mě...a já zase od něj a furt tak dokola :-S

Tý jo třešňový koláč bych si dala, ale my budeme mít zítra dort, mamka bude dělat takové ty mini svatební koláčky, takže na nic jiného by asi nebyla chuť :-p . Pak máme hovězí polévku a plněnou kuřecí rolku a hranolky, někdo včetně mě má řízek a později jsem ještě objednala studené mísy, jednu zabíjačkovou a pak salámové a sýrové. No a pak hurá domů. Rosa měl prostě pocit, že Laurince na 15 musí udělat pořádnou oslavičku se 16 lidmi :-N Máme to v jednom salónku v hospůdce 😉
daniellka
19. čer 2009
tyyy jo Andrej tak to je skoro jak malá svatbička! já chci taky na takovou hostinu!! 😃 😃

nějaké fotky jsme už daly dohromady, jedna kamarádka ještě nedodala, ale něco málo fotek z našeho výletu už jsem přidala 🙂
andrea73
19. čer 2009
Dani super fotky, jste se musely mít bezvadně x-) x-) x-) , btw kdo hlídal kluky, Zdenda? :-o Jo a kde jsi jako nechala ten bachor? :-o Tý vole ty jsi jak Saku, jak opuchlá nit :-o 😃
andrea73
19. čer 2009
já mám akorát obavy ze zítřka, že chytnu slinu a ještě stáhnu Rosina dízu, jak za mladých časů :-N 😃
daniellka
19. čer 2009
andrej - jen ho stáhni,pořádně protáhnout brka 😃

bachor mám, fotky s převisem přes plavky jsem sem raději nedala 😃 😃
Kluky hlídal Zdeněk a 1 den byli u nás moji rodiče 😉
skaredka
19. čer 2009
tak dani vsechno nej!

Pak musim mrknout na fotky, snazim se uspat dite, byli jsme na plazi tak je trochu rozdovadena.

Jinak tady je video z dnesniho rana 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=5eRuakhzif0 tak nejak spolu mluvime pul napul 😃
draga
19. čer 2009
Andrejko a nemohlo by na té oslavičce být lidí 17? že bych dorazila 🙂)

Dani jdu kuk na fotky 😉
draga
19. čer 2009
Dani tak předně...kluci jsou teda frajeři 😉 ty jo to není možný jak už jsou veliký...a oba stejný 😃 pořád nosí jeden mašličku?

jinak fotos od moře jen závidím...a není co dodat...jsi kočka!
mori
19. čer 2009
dani - fotky parádní, to muselo být super samy baby 😉 😃
skaredka
19. čer 2009
ty jo, fotky super! Normalka vam vsem tak strasne zavidim :-N

ja jsem tady ted jak ryba bez vody .... nikoho tu neznam a porad jsme se Samuli sami, uz mi z toho pekne hrabe
draga
19. čer 2009
péťo tak chod za námi casteji at si te uzijeme 😉 a kam ses to vlastně odstěhovala? já se v tom moc nevyznám :-o
skaredka
19. čer 2009
dragi vsak sem ted nakukuju skoro kazdy den, ale tady vecne nikdo neni 😃
Bydlim na vychodnim pobrezi US, jizne od Baltimoru, par kilaku od oceanu, takze perfektni pocasi, porad se cpeme krabama a az prijede muj tata, tak se bude chodit rybarit 🙂
skaredka
19. čer 2009
a jeste musim dodat, ze v tom nasem okoli to jsou samy vazne skaredy zensky ... tak si tady pripadam jak vystavni koza 😎

Začni psát odpověď...

Odešli