• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
peti tak aspon mate porad krasne :slight_smile:) snad casem nekoho pouznas...a co prace, v tom starem miste jsi chodila do baru nebo nejak tak...tady taky mas neco?
19. čer 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, jsem ted typicka americka housewife .. bud sedim doma na zadku nebo nakupujeme ... a z toho mi uz taky zacina slusne hrabat. Chtela bych si casem najit nejakou praci vecer, jako servirka nebo tak neco ... Aaron by me do baru nepustil ani za nic, takze ta moznost pada. No ale zatim ani nic hledat nemuzu, protoze se jeste musim 3 krat vracet do chicaga kvuli tomu rozvodu a papirum. Coz je na pytel, ale jinak se to neda.
Ale vazne az bude ten barak a ja se tam azcny pitvat v tech zahonech tak to bude fajn :grinning:
19. čer 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a potom tak nejak doufam, ze bych koncem roku snad mohla byt tehotna a to budu mit o zabavu postarano :grinning:
19. čer 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha ty ještě vlastně ke všemu řešíš rozvod a jak to zvládáš? a co bývalý? co samuška jak to chápe?
19. čer 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Mikeovi samozrejme samule moc chybi, ono je to prece jen 12 hodin jizdy autem :frowning2: samca to moc neresi, obcas si vzpomene ze chce tatkovi zavolat kdyz se vzbudi rano, tak to zkusime, on jeste ale chrni tak to nebere, ale skoro kazdy vecer si volaji a pak tak dvakrat do tydne jsou spolu na webce.
Ale tak nejak ji to nebere, tak nejak sejde z oci sejde z mysli.
Ja to zvladam v poho, konecne se nemusim porad rozcilovat kvuli tomu jeho piti a porad nekde hledat flasky a bat se ze nebudou penize ...
19. čer 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak to Péťo vzal Mike? Počítal s tím rozvodem nebo si pořád myslel, že že se to urovná? Jinak tvá angličtina je zcela perfektní, a mluvíte se Samuí jako já s Márou, půl na půl :sweat_smile:
19. čer 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej Mike s tim samozrejme pocital, my jsme se na tohle tema bavili uz asi pred rokem a proste to byla jen otazka casu, jeste porad teda musim par mesicu pockat nez zazadam o rozvod, kvuli tem papirum. On ten rozchod bere jako samozrejmost, jen je blby, ze nebude schopnej vidat Samcu casto, mozna tak jednou za dva tri mesice coz me strasne mrzi, ale rikal, ze by se mozna casem prestehoval nekam bliz k nam aby to bylo jednodussi.
A dekuju, anglictina ma do perfektnosti daleko, ale neni to nejhorsi :sweat_smile:
19. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti angličtinu ti nepochválím teda pochválím ale vzhledem k tomu, že já neumím skoro nic tak nevím jak moc je perfektní, každopádně jsi prostě pro mě jednička :wink: :grinning:
no nemáš to jednoduchý na to jak jsi mladá, řešíš spoustu životních trablí...ale snad jsi konečně našla svůj životní cíl a moc ti to přeju :sunglasses:
19. čer 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak, v jejím věku jsem nemusela nic podobného řešit, je to šikulka že to tahle zvládá :wink: :slight_smile:
19. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťo - edíky za přání :slight_smile:

teda holky,já se červenám,děkujíííí za pochvalu :wink:
mori bylo to fajn. Všem třem se samo stýskalo po dětech,pokukovaly jsme furt po cizích dětech, ale hnedka jsme si zase představily,jak by jsme kolem nich poletovaly a jakou to máme pohodičku a bylo po smutku :grinning: . Ty 3 - 4 bez dětí se dají, víc už bych nedala, to už bych fakt tesknila. pupeční šňůra,no, chlapy to tak nebere.. :sunglasses:

peti hapruje mi rychlost připojení,takže se mi to tvý videjko hrozně seká, rozhovor vás dvou jsem si bohužel neposlechla. Ale Samuška moooc vyrostla,krásná holčička :grinning:
19. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou ženy :slight_smile:

Dani mě by se taky stýskalo, ale přesně jak mluvíš, když vidíš matky, co se musí honit za dětmi tak tě lítost na těch pár dnů rychle přejde. Ono je fakt pozřeba si od dětí na chvilku odpočinout a načerpat novou energii :sunglasses: . Já bych taky měla hlídání, jenže můj problém je ten, že mám o malého velký strach, až panický a bohužel nemám v nikom důvěru, takže ho budu mít na krku do důchodu :sweat_smile: :grinning:

Nic jdu pověsit prádlo a pak si umejt hlavu, ať trošku na té oslavičce vypadám :wink:
20. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

Dani, supr fotky!!! Takova sexy sestava, na vas se tam chlapi museli lepit! :grinning: :wink:

Peto, krasny video! Samy je sikulka!!
U nas to mame trosku jiny, ja s Leou mluvim jenom cesky a ona mi taky pak odpovida jen cesky. Prijde mi ze uz to umi pekne rozdelovat, na tatu uz mluvi jen francouzsky.
Moc drzim palce, at si v novem miste co nejdriv zvyknes, zacatky jsou tezke, kdyz tam nikoho nemas... Me trvalo nekolik let, nez jsem se tu szila.. Ale hlavni je, ze ti to doma klape! :dizzy_face:

Andrej, teda Laura ta se ma, uzijte si to :dizzy_face:

Tak my jsme jeli vcera do te Ikey, pujcili jsme si velky auto, Leu mi hlidala kamaradka, a ....neprivezli jsme nic :grinning: Bylo tam jednak asi milion lidi, 3 hodiny cekani, pak jeden debilni prodavac a ve finale nemeli ani jednu z nasich vybranych pracovnich desek, takze jsme to vzdali a odjeli domu bez kuchyne, fakt supr akce :sunglasses:
Prozatim jsme s Ikeou skoncili, ale jako nevim na cem budeme varit :slight_smile:)))
Y. ma ted par dni volno, dneska se chystame jet kempovat, ja jsem nespala pod stanem asi tak 20 let tak se docela desim :wink:
20. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto, jeste neco, Dora a Babouch jsou taky nasi velci oblibenci, takze ted porad chce Lea na to video se Samuskou koukat.... :grinning:
20. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zlobil mě net, tak vás musím dočíst, fotečky krásný moc :wink:
20. čer 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no protože chci obytnou kuchyň, tzn, ji chci nevýraznou a splývavou se stěnou, aby si člověk víc připadal jak v obýváku než v kuchyni :sweat_smile:

Dani, jsi fakt kost, závidím, jste si to určitě užily
20. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - krááásný fotečky!! Lea je fakt kouzelná :slight_smile:
Říkáš sexy sestava,jo?! chá chááá,tak to se musím smát! :grinning: my už jsme všechny zasloužilé matky a nelepilo se na nás nic,páč tam žádní hezcí chlapi ani nebyli. samí škareďáci :grinning: . Jen na jednom jsme si kochaly oko, občas jsem si i slintla :grinning: a to byl takovej kolouch co tam půjčoval lehátka. Ten měl tělo krááásný,áááách!!! a pak si tam aji furt hrál s nějakýma cizíma dětma,povozil je na kajaku,tak naše srdce zjihla :grinning: :sunglasses: :grinning:
20. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dik :slight_smile:

Luci ten babouch to je ta opice? U nas se mu rika boots :grinning:
Jinak ja na ni mluvim tak pul napul protoze si kolikrat nemuzu vzpomenout jak se co rika cesky :sweat_smile:
A fotky mate nadherny, my jsme konecne taky nasli plaz ne az tak daleko od domu, ale takova nic moc, fotky v albicku.

A co se dma tyce toho klapani ... ono by i klapalo, kdyby on nemel hroznou touhu vsechny kolem sebe kontrolovat ... no a to vite, ze kdyz mi nekdo rekne ze to nemam delat tak to naschval udelam :sweat_smile:
20. čer 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo krásný videjko i fotečky, Samuška je stále kouzelná, nalakované nehty u nás proběhly rovněž, sice byl řev, že je chce červený na nohách, ale k tomu mě neukecal, tak je má béžový, frajer...ale orientace snad rýsuje až v puberně :grinning:, tak uvidíme :grinning:
20. čer 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: haha leni, to je dobry, ze chtel cerveny nehty, ja normalne doufam, ze budu mit syna a ten bude taky chtit lakovat nehty, se z toho Aaron posere :grinning: :sunglasses: Mne je to sumak, jestli gay, nebo negay nebo co. Hlavne, aby netyral zviratka a nevrazdil lidi :sunglasses: Ale Aaron ma proste v hlave, ze bud chces byt gayem nebo nechces a ze to je volba a jeho deti proste homousi nebudou a bast .. bych se fakt dobre pobavila kdyby byli :grinning:
20. čer 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem jukla Leni na fotky! Viktor mel super dorta k narozkam!
Jo a jak ty to delas, ze jsi tak krasna? By me vazne zajimalo .... jinak jen tak mezi nama, kvuli zenskym jako jsi ty jsem vzdy premyslela, jestli se nemam preorientovat :grinning: :sunglasses:

Jo a jeste jako perlicka na zaver ... Aaron me podezrival, ze jsem ho necim nakazila, asi tak tri tydny, protoze ho bolel nebo co qa prej ode me dostal co ja vim co ( no uz jsem taky balila kufry ze jo) ale vcera byl u lekare a diagnoza: Moc drsneho sexu :grinning: jsem se skoro pocurala smichy!
No ale kazdopadne jsme kvuli tomu uz asi 2 tydny nespali, tak vcera jakozeby chtel . .jenze ouha ja vcera dostala kramy .. prej je mu to jedno. No tak okej, rucnik pod prdel a sli jsme na to ... po akci jdem do koupelny se umyt a on na sebe kouka a rika : I just killed someone (Prave jsem nekoho zabil)
jeste ted se tomu chlameme jak decka . .to bylo tak strasne smesny :grinning: :grinning:
A pak na me kouka a rika .. cece kde beres tolik ty krve? Dalsi perla ... samo jsme se celou noc rehtali jak kone a spanek veskerej zadnej. :grinning: :sunglasses:

Tak a uz koncim.

PS: Nechutarnam ZDAR! :sunglasses:
20. čer 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
no peti,som sa pobavila,uz nam tu chybali nejake tie prasacinky :sweat_smile:
andrej,to jak si pisala ze danca je jak napucnuta nit ako ja,no len s tym rozdielom ze danca ma aj kozy :grinning: aj ked musim sa pochvalit ze teraz posledne tyzdne mi teda dost podrastli :sweat_smile: ale horsie je ze nielen kozy ,ze ano :angry:

ludia,my zas doma bombardujeme,burame satnik v spalni,budeme tam davat cez celu stenu vstavane skrine,si pripadam ozaj uz jak u magorov,stale nieco prerabame :angry:
20. čer 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme zpět, zkončili jsme asi v 18,30, oslava se vyvedla, bylo super, Laurúška byla naprosto spokojená, tak jsem ráda :dizzy_face:

Péťo vy jste ale prasátka, ale jste mladí, tak se to omlouvá :grinning: , my jsme byli taky takoví úchyláci a není to tak dávno :sweat_smile: :grinning: . Nicméně přes mensky jsem to nesnášela, naštěstí to bylo jen párkrát :sunglasses:
20. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo, joo, začátky jsou krásný, to se musí i přes mensky, pak se na ně budeš těšit, že budeš mít klid a pak bude klid furt :grinning: a pak se konečně přeorientuješ, což je samo recept na krásu, páč jen žena ví co ženě chutná :grinning: , že...a to se odráží na tělesné schránce.. :grinning:

My jsem se vrátili z hřiště, Vikin si tam našel kamaráda, vedli se za ruku, pusu si na rozloučení nedali, ale pohladili se romanticky po tváři :grinning:
20. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas dneska cely den prsalo abola kosa,takze von ist vobec nehrozilo teda.kiko rano vydrichmaval do pol 10-a to som ho uz ja zobudila lebo by neviem dokedy spal-takze poobede nula bodov,chvilu polezal v postielke-aj to som ho tam strcila nasilu,potom zacal vykrikovat "kiko je uz vyspinkany!" a bolo po spanei,takze vecer zaspi ja drevo
a my dneska tiez budeme spat v detskej,teda ja ,dodo bude v obyvacke, lebo v spalni je "vybuchnuta "bomba-tak aspon bude mat kiko prvu spaciu premieru v izbicke,dneska som mu tam aj konecne usila a zavesila zaclonu-kupila som taku s mackom pooh a kamaratmi,tak teraz to chce stale pozerat aj v telke

leni,romanticke pohladaenie,to musel byt dobry pohlad :sweat_smile:

a baby,som strasne vytesena,moja dobra kamoska,co sme skoro naraz rodili synatorov-ona nakoniec porodila predcasne o dva tyzdne,tak vcera mi zavolala ze je tiez tehotna,je v 7-mom tyzdni :slight_smile:
20. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my byli včera v ZOO, koupili jsme si roční vstupenku, páč to nyní máme celkem blízko, tak tam budeme chodit častěji
jo a předevčírem jsem měla příjemnej zážitek...byli jsme v takovým mimi parčíku v Holešovicích a koukám, taková krasavice, dlouhý nohy, motá se kolem ní chlap, něco jí říká, že to je na Novu...si říkám, nějakej úchyl ji obětěžuje a pak čumím, kráska venčí PRASE, ale to nebylo to čínkský mini prasátko, páč prej mělo mít 10 kg a nějak chlapec přerostlo, tak má asi 70 kg, obojek a venčení, prej je jak pes, chytřejší, umí sedni lehni..prej dobrý..tak jsme čuměli, děti si prase pohladili, no prča :grinning:
20. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
prej, Hektore, pojď, máš špinavej rypák, ať děti nezašpiníš, jsem si to vyfotila, ale neumím ještě stahovat fotky z mobilu...
20. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je to samý prasátka :slight_smile:)

péti jj tyhle akce si trochu taky vybavuju ale jak to zvládáte se Samuší za prdelí to vážně nevím...my když na to skočíme tak je po minutě hotovo a ještě potichu aby se mladý pán neprobudil :slight_smile:)))

Leni taky dobrý :slight_smile:) jo jinak Dála si též lakuje nehty ale průhledným lakem na to kousání...jenomže si je kouše stejně a největší prča je, že jak mu je nalakuju, tak si je začně ofukovat a třepat s nima jakože aby to líp schlo :slight_smile: fakt vypadá jak teploušek :slight_smile:)) snad z toho vyroste :grinning: :sunglasses: když ne kouknem se po Vikýnkovi :grinning: :sunglasses:

andrejko super, že se oslavička vyvedla
20. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne :slight_smile:

U nás je furt jaksi zataženo a kosa tak jsem ráda, že jsme nemocní teď a ne v pařácích. Mára ale pořád snáší ATB špatně, věčně ho natahuje až na zvracení, máme s tím problémy od malička a Mudra říkala, že jsou typy dětí, které za boha nespolknou atb bez problémů. Ž e prej její jedno dítě to taky špatně snášelo. No je to každodenní boj a strach, že to vyblinká :unamused: Kdyby měl vysoké horečky, neudržela bych to v něm ani za nic, to mi každou dávku vyblinkal :confounded:

Jinak oslavička fakt super, až budu mít trošku času vložím fotečky, ale je jich fakt hodně. Laurinka dostala džíny, žabky orig. D&G, profi žehličku na vlasy s příslušenstvím, novou čtečku karet a simek do PC, tričko Ed Hardy, prostěradlo Playboy, dort Playboy :sweat_smile: , co strašně chtěla, strojek na bělení zubů, řasenku, hodinky a ještě vybrala 1800,- Kč. Takže ze strany Laury naprostá spokojenost, se ani nevidím :grinning: Navíc jsme jí zaplatili oslavu, další takovou akci udělám až v 18 :grinning: A příští rok nás čeká 40-tka Rosy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragu se sexem jsme na tom stejně, večer, až Mára a Laura usnou už je pozdě a já jsem unavená, někdy jsem opravdu nefunkční, takže to často děláme tak, že mi Rosa ráno řekne "mámo, běž pustit Márovi krtka" a my se mezitím zašijeme do pokoje a za chvilku je hotovo, mladej ani nic nepostřehne :sweat_smile: . Ovšem nesmíme se zavírat, kdyby zjistil, že jsou zavřené dveře tak by udělal takový vítr, že vysme si nic neužili :sweat_smile:
21. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek