• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Bré ránko,
tak tomu říkám dárků :sweat_smile:, to se mi asi nikdy nesplní :grinning: :grinning: :grinning:

jinak my došel výpis z pojištovny a Viktorovi loňské dva pobyty v nemocnici vyšly na 270litříků...mazec a já vyšla pojištovu na 8l :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo Leni, tolik??? Však tam nebyl ani nějak dlouho, ne? :astonished:
21. čer 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo Leni tak to je mazec ... :astonished:

andrejko jj u nás je to povětšinoutéž po ránu za zvůků krtka nebo podobných dětských DVD :grinning: :grinning: a s dveřma dokořán :sunglasses: :grinning:

jinak teda k těm ATB, já jako malá nesnášela sirupy...do dneška je nesnáším...a když jsem měla v 5 letech angínu skončila jsem v nemocnici, protože jsem byla u babičky a ta to neřekla našim, že marodím a doktorka jí napsala sirup a ona ho do mě nemohla za boha dostat...naši to věděli a když jsme byla nemocná tak mi drtili prášky nebo dávali čípky...byli pak na babičku hodně naštvaný, že jim to nezavolala, protože jsem nemusela zkončit v nemocnici, že....zkus se poradit, třeba Mára prášek spolkne a nebude se mu z toho natahovat :wink:
21. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem přežraná, grilovaný křidélka, mňam, byli jsme v restauraci, manžel tam ještě dojídá vepř. koleno..

no Vikin byl v nemocnici 4-5 týdnů, ale ta všechny vyšetření a nejdražší byl ten pobyt na ARO
21. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni křidýlka mám právě v troubě :wink:

no halvně, že jste pojištěný a ono je zajímavý si zažádat o ten výpis...taky jsem si ho podala :wink: ale jen za sebe po porodu a to teda nebylo takové numero :wink: :grinning:
21. čer 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my se se starým a mladým prospali a hned je líp :grinning: Jsme chrupkali prosím 2,5 hoďky :sweat_smile:

Leni ale přeci jenom za 4-5 týdnů tolik peněz? :astonished: Tak to fakt člověk může být rád, že ho to osobně vyšlo jen na tak málo. Tak snad už to bylo naposledy a žádné peníze už je nebudete stát :dizzy_face:

Draguško přášky určo ne, ty bych do něj nedostala už vůbec, jsem ráda za ty sirupky. Akorát fakt nevím, proč ho tak kolí ty angíny, nemá oslabenou imunitu?
21. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer, to jsem se nasmala, kdyz jsem docitala vcerejsek :slight_smile:))

Peti, vy jste cisla, to jsou ty blaznive zacatky, muzu jen zavidet :grinning: Lena ta to shrnula a okomentovala presne :grinning: :grinning: :grinning:
Abych se vyjadrila k "tematu", tak na nedostatek prilezitosti si nestezuju, Lea chodi spat kolem 8, a my tak kolem pulnoci, takze kdyz se chce, tak vsecko jde ... :slight_smile: Za zvuku krtka si to jako nejak neumim predstavit :grinning: Ale uz to neni zdaleka tak bourlivy jako kdysi, no holt zacatky uz mame za sebou :slight_smile:)

Leni, kraska vencici prase, to je teda mazec taky :slight_smile:)))

Andrej, nechtela bys me adoptovat????? Jako tolik darku k narozeninam jsem v zivote nedostala :grinning:
A taky budeme pristi rok v breznu slavit 40tku, chtela jsem udelat oslavu jako prekvapeni, ale zatim nevim jak to vymyslet.... :slight_smile:
No a Mareckovi marudkovi prejeme brzke uzdraveni...

U nas byl dneska den otcu :slight_smile: jsme tatinkovi udelali radost a jely s nim do takoveho stredovekeho mestecka, kde poradaji spousty predstaveni, rytiri, gladiatori, vikingove, dravi ptaci, kone, no takova zabava pro kluky hlavne, i kdyz Lea se taky bavila a jsme paradne uchozeni.... To kempovani vcera nevyslo, nakonec jsme byli na navsteve a pak se jeste jedni znami pozvali k nam na vecu, takze z toho jaksi seslo ale vubec mi to neva :slight_smile:
21. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky vecer vsem, my jsme se vratili z vikendu az pozde,t akze nestiham....mam tady kupu zehleni, tak jdu na to.

v patek jsme byli v kine na Andele a demoni, moc se mi to libilo, v sobotu pohodicka doma, vylet do HK, cestou jsme koupili ryby v Makru a vecer byla fish § wine party doma, proste zranice :wink:

mam naky fotky, ale jeste ve fotaku, tak snad zitra.
21. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy! :grinning:

tak mám za sebou odpolední grilování u tchánů,příští víkend mě čeká ještě jedna rodinná session u nás na chatě se zbytkem familie. skoro od každého jsem dostala bonboniéru :stuck_out_tongue_closed_eyes:, od prababičky dokonce 2. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: tak nevím,kdo to bude jako jíst.
tchýně mi dala fajn dárek,kterej se mi zrovna i hodí - velkou pánvici. Úplně na zavolání,ta moje právě fest dosluhuje. To mám ráda, takový praktický dárky. Švagrová odličovač očí-to se taky hodí. Stačí maličkost,ale když to člověk využije. Donést si domů 10 bonboniér, to nikdo nesní a ani nevím komu to dát :sunglasses:

andrejko - ty jsi to tu psala,ale nechce se mi to dohledávat,pokolikátý má Mára tu angínu? Tak si nech udělat nějaký krevní rozbor od pediatra,ten ti poradí,ne? rozhodně bych teda neváhala a být tebou nechala bych si vytrhnout ty mandle. budeš mít klid s angínama,možná je márošek chytá od tebe..kdo ví.. :confounded:
Naši hošani jsou taky už několik dní nachcípaní,furt mají teplotkuod 37 do 37,5 a kašel,asi s niam zajdu zítra k mudr. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nebo počkám ještě do úterka.
21. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, tak já bych bonboškou nepohrdla, si máš říct o Milky, ne :grinning:
21. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bomboska by se ani u nas neztratila :slight_smile:)))
Ale pokud to clovek neji, tak to je fakt naprd darek...
21. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
leda to predat jako darek zase dal :slight_smile:

mam vyzehleno, bolej me zada a jdu se valet...

dobrou :slight_smile:
21. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni - já taky nepohrdnu, ale 2 by fakt stačily. Mám tu asi 10 bonboniér :grinning: :grinning: , tak dvě tři udám a pak budu rozdávat přátelům bonbónky ke kafíčku :grinning: :grinning: Příště po rodině rozhlásím, ať mi koupí kafíčko nebo lahvinku vína, po tom se u nás jen zapráší :grinning: :grinning:

brou noc. Eriček mu furt nějak pláče,nevím jestli má jen špatný sny nebo ho něco bolí, chudáčka, nic neříká.. :pensive:
21. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, ty jo mame jit dneska na obed s Laz a je hnusne, chteli jsme na zahradku, tak asi pujdeme radsi dovnitr...
22. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko,
holky Vikin má kliště na noze,dala jsem mu na to indulonu, aby se pustilo, je šíleně malinké ani ne 0,5mm, co mám dělat, nevíte?
22. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se trochu pustilo a vytáhla jsem mu ho...no snad to bude v pohodě, má to červený
22. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, hlavne ze je venku, jinak snad nic s tim nedelej
22. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda vespolek :slight_smile:

Leni já bych asi zavolala Mudře ať ti poradí, co s tím. Co kdyby bylo třeba infikované? :astonished:
22. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás bude opět den na prd, prší tu jak sviňa, ještě že je ten Mára nemocnej teď. Asi pozveme někoho na návštěvu, ať se tolik nenudíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy!

klíště jsem si tahala před třemi dny z lýtka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leni, asi mu to jen pořádně vydezinfikuj a čekej co udělá pupenec. Pokud by to bylo nějak extra zarudlé nebo nateklé,tak bych někam šla. Myslím,že nic jiného doktorka neřekne.. tedka hnedka nemůže asi nic zjistit.. Potřebovaly bychom tu Lami na konzultaci :grinning:

andrej - u nás to samý,kluci nachrchlaní,zajdu s nima dnes k mudr,pro klid, venku nic moc,Nuda v Brně,no.. :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vesim zaclony, ble. Jeste jednu velkou a mam to.....taky ty okna by nekdo mohl umyt, ale ja to nebudu
22. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
žé Dani, Lami se ukáže jen občas, Béja ta už nechodí vůbec, ani Bety, Soňa, Pitrska, je to slabota. Nicméně já si nedovedu začátek dne bez koňa představit :sweat_smile:
22. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej já taky ne,snídaně u koňa,to je moje!! :grinning:
22. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
pripojuju se ke snidanim u kone :slight_smile: a odpolednim kafum taky :wink:

Ja jsem byla hned z rana na schuzce kvuli praci, a ted uklid, prani, zehleni, ach jo... kdo to bude delat az budu nekdy pracovat to jako nevim :sweat_smile:

A je pekne, takze odpoledne budeme urcite venku...
I kdyz bych mela spis jit slidit po kuchynich, pac dodaci lhuty jsou 6-8 tydnu a my se stehujem za 4-6 tydnu, takze doba kdy nebudu mit na cem varit se mi prodluzuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a na jakou práci jsi se byla informovat? Co bys chtěla v budoucnu dělat?
22. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko tak se k tobě přidávám do klubu. Erik má angínu jak hrom. a to mi alýsek připadal horší,vůbec nehorečkujou,jen slabé teplotky. ještě čekám,že za dva dny bude mít angínu i Al.,chjo chjo,zas nás čeká minim. týden doma... :frowning2:

luci - to joo,tak šup šup,honem nálet na kuchyňský studia! :grinning:
22. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci pokud to s kuchyní nestihnete řekni vašim, ať dotáhnou z Česka dvouplotýnkový vařič :sweat_smile: a remosku :grinning:
22. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani to je mi moc líto, tak klukánky pohubičkuj a vyřiď jim brzské uzdravení. My jdeme na kontrolu v pátek, chtěla jsem autem, ale budu ráda, když vylezu ven pěšky načerpat čerstvý vzdoušek :wink:
22. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, tak angína, jo? to je mazec, tak hlavně at brzy léky zaberou a můžete ven..my už byli a já snědla kilo hrášku :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpolko !

My byli dnes ráno na kožním na kontrole s atopákem - jsem říkala, že vůbec netuším, proč se mi min. týden osypala, že nic nového nejedla. Tak prej to může být i z rýmy, nebo špatná nálada ... no hrůza z čeho všeho tom může být.
Pak jsme byli nakopit, zalít mamce kytky a teď princezna spí :slight_smile:

V sobotu jsme nakonec jeli do ČL na Městské slavnosti - no musím říct pěkný !!! Na to že Lípa není až tak velké město, tak tam toho bylo dost. Kája se povozila na kolotočích, poslechli jsme hudbu, něco zobli, ... fajn to bylo. Cestou tam nám teda začlo pršet, ale jak jsme dojeli do ČL, tak dobrý a odpo se udělalo krásně :dizzy_face:
22. čer 2009 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek