• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Naše dáma poprvé na řetězáku http://n-joy.cz/video/karolinka-na-retezaku/cv6syljvzsdjlty3 :grinning: Maminka z toho byla víc vyděšená než dítko :grinning:
22. čer 2009 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
u nas je fakt hnusneee :stuck_out_tongue_closed_eyes: zas budeme trcat cele poobedie doma

kiko od soboty spi vo svojej izbe,ludia ja som cakala tie horory -a on nic,lahol zaspal a hotovo,ani nepipol,jak keby tam spal odjakziva :sweat_smile: takze dve noci a tri denne spania mame za sebou a-a v pohode,tak dufam ze to aj tak ostane,som fakt rada,stale som to odkladala lebo som myslela ze bude robit bengal-a on nic

a vceras om mu nakukla poriadne do ust,rastu mu dve zadne stolicky-horna aj dolna prva naraz-som myslela ze mu uz ani vobec nevylezu,vasi krpci uz maju vsetky?lebo napr kamoskin tak stary ako kiko ma vsetky uz od minuleho leta,my tieto dve,plus este cakam aj obidve na lavo,ale zatial nevidno
22. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus kočky :slight_smile:

co to čtu samí marůdci tak se z toho rychle vymaroďte :wink:

Leni já na klíště koupila takovu malou sadičku, nejdřív se potře nějakým ajatinem pak se má nechat za chvíli vytáhnout a nakonec vydezinfikovat...ale např. moje ségra slyšela, že se klíště nemá ničím mazat, protože jak ho mázneš a dusí se tak vypustí do těla ten hnus...takže ta to dělá tak, že jen vezme sirku a tou druhou stranou objíždí klíšťáka kolem dokola a šmrdlá přes něj až se pustí...trvá to třeba i 10min. ale pustí se...no nevím co je nejlepší
:wink:
22. čer 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni - kilo hrášku??? :grinning: tož to si aspoň pěkně zaprdíš :grinning: :grinning:

dragi - jj, to jsem taky četla,že když se udusí,tak ještě může ze sebe vyplknout ty hnusy, ale zase se dost často stává,že když se klíště neudusí, tak se při tom "šudlání" utrhne hlavička,což je taky blbý,to se pak fakt blbě vyndává. tak si vyber,že jo.. Já to na sobě před udusila olejem a pak jen jsem se toho dotkla tak bylo venku..

saku - my taky nemáme všechny zuby. nechtějí mě tam nechat pořádně kouknout,každej už nějakou z těch zadních má,ale všechny určitě ještě ne...

mori - malá je šikulajda :slight_smile:

chjo chjo,nudaaa, maminka se nudí víc než děti, asi si budu muset vymyslet nějakou práci. :confounded: :sunglasses:
22. čer 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku - jak jsme byli na jaře u zubaře, tak jsem se ptala dr. - prý má Kájuša všechny
22. čer 2009 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani,aj ja sa nudim,upratane ,navarene mam,krpec spi este,tak sa len tak "poflakujem" a vyzieram co najdem :grinning:
kliestov mi ani nespominajte,zrovna zajtra idem na infekcne,a tam mi povie co dalej,ci sa to bude liecit uz teraz alebo az po porode,tak som zvedava,moc sa mi nechce teraz napchavat antibiotikami
22. čer 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku, nase Mia nema jeste tak 8 zubu bych rekla, chybi jich jeste dost
22. čer 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je v pohode potom,ja ze to uz len my nemame :grinning: ale sak poradil si aj bez nich,ani mu ich nejak nebolo treba :sweat_smile:
mori,kiko je tiez nadseny z kolotocov,ked nejaky zbadame ,hned tam musime letiet,horsie je ze on by na tom stravil aj cely den :sweat_smile:

synovcovi zrovna vypadli dva predne hore aj dole,vyzera jak upir :grinning: ale uz bol nestastny,ze vsetci spoluziaci(je prvak)su uz strbavi a on nic :sweat_smile: tak uz je spokojny teraz
22. čer 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra, to je kosa....si snad zatopime
22. čer 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím opět po čase :slight_smile:
Marky odjezd k babičce se nám zkomplikoval neb asi před deseti dny chytila náběh na levostranný zápal plic... Její první brutus horečky (40) a ta bezmoc :pensive: ATB zabraly vcelku hnedle, naštěstí. Dnes jí manžel odvezl a já tu budu asi celý týden sama s Jindřichem a psíky. Možná přijede i na pár dní kámoška, ještě uvidíme. Já jsem krapet nakřáplá od Marky, trochu kašel, rýma... Dokud nebudu fit, tak tu budu mít samí kluky :sunglasses: (Půlročního synka a dva malé psy :grinning:)
Saku, Marky chybí ještě všechny zadní stoličky a nevypadá, že by lezla ani jedna... Takže ještě čtyři kousky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale s jejím tempem růstu, času dost :sunglasses:
22. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty voe, ta hrubice :astonished: pardon :sweat_smile:
22. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku Dála taky má zubů jen 16 chybí mu ty 5stoličky ale dle mého mu asi už raší, protože se v noci budí se šíleným brekem a křikem a to bylo u nás vždy při zubech...ale když mi náhodou dovolí nahlídnout tak nevidím nic :wink:

Bejiii ahoooj kočko...zrovna jsem tuhla na vás myslela a říkala si, že Marky je jedna z mála co ještě neměla ani pořádnou rýmu...no tak pěkný...hlavně že ATB zabrala a ty si užij chlapce :grinning:

Dála dneska snědl pecku z třešně...tatínek jí vyplivnul a nechal na talířku a Dála jedl hrášek a řekl jen jůů kulička a šup a měl jí v sobě tak snad jí vykadí :sunglasses:
22. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dragi, nj. první nemoc a v absolutně "blbou" dobu. Tato akce je plánovaná od loňskýho roku... Nj., tak hlavně, že to vyšlo aspoň tak. Strašně se těšila, jak bude nosit gumáky :sweat_smile: :grinning: Tak už je s ostatními dětmi (jsou tam čtyři - i s ní) u babičky, dědy a tety. Jsou tam tři dospělí na čtyři děti. Jo, chlapci jsou v pohodě, žádnej po mě nic nechce :grinning: Teda Jindra ještě pochtíval, ale už taky usnul :slight_smile: Pecka třešňovka vyjde neporušena, si taky myslim :slight_smile:
Pozdravuje Vás Lami, nestíhá, nesvačí, prostě to nestačí :sweat_smile: Už má Johanku zdatně lezoucí a stoupací, tak to má náročnější.
Jindříšek je stále kliďas, zatím se jen otáčí. Je takovej pohodář, žádný spěch :sunglasses: :dizzy_face:
22. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji neboj jak jsem viděla předpověď počasí gumáky si užije ještě náležitě :sunglasses: :grinning:
To je fajn, že je Jindříšek pohodář, však nemá kam spěchat a pro tebe jen dobře :wink:
22. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,pamatujete si na mě ještě?:slight_smile:
22. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda ne co tu chceš :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prima přivítání! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: Dragi :grinning: :grinning: :grinning:
Ahoj Bety a na mě si pamatuješ :confused: :sweat_smile: :grinning:
22. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
betu sama víš, že na tebe se zapomenout nedá :wink:
22. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lami fotos zde: http://www.rygl.net/Johana/Třešnové orgie/index.html Jen upřesňuji, že Johanka není takový řízek jak na fotkách vypadá. To jí přidává látkovka. Má 7 kg (to má Jindra teď), takže je drobnější stejně jako Anička :dizzy_face:
22. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
odkaz musíte zkopírovat až po html, dělaj tam bordel ty háčky čárky :unamused:
22. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji,jasný,já si vás pamatuju,všechny! :grinning: :grinning: :grinning:
Draguš,snad to byla poklona! :slight_smile: :wink:
22. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar panny :grinning: ,
já jsem byla dneska nalíčená od vizážistky, tak jsem si připadala nádherná a pak proti mně šla Krainová s Hudlerem, no, tak jsem sklopila uši a šla dom :grinning:

Beju, krásný fotečky, děti jsou jak vys..ní, co se podoby týče :grinning:

Bety, kde se flákáš, furt na dietě, co a pak nemáš na nás čas :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,ti bylo trapně,že jsi hezčí než ona a nechtěla jsi Simonce přidělávat mindrák,co? :wink:
O dietě mi ani nemluv,musím zase začít,i když,jak vidím to počasí,není třeba hubnout do plavek. :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotky jsem zkoukla holky užjsou teda obě velikýýý nedávno byla Johany mimčo a teď už stojí :astonished:

Betu no jasně, že poklona :wink:

Leni teda nevím nechci ti nijak lichotit ale já teda kdybych potkala tebe a Krajnovku tak mrkám na tebe...mě krainová poslední dobou připadá taková vulgaroidní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš,mně se teda Krainová poslední dobou moc nelíbí,připadá mi moc umělá,nevím.... :rolling_eyes:
22. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni, jj, to je ten peprnější výraz jak to říct :grinning: Lami říkala, že jsou jak přes kopírák :grinning: Jinak jo, jsou oba do mé podoby :sweat_smile: takže sami sobě moooooc podobní :sunglasses: Proč bys klopila uši :confused: Měla jsi jí hrdě říct "čau," by taky čuměla a asi nevěděla, kam tě zařadit :sweat_smile: :sunglasses:
22. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji,fakt,Jindra s Marky jsou jak přes kopírák,jsou nádherní! :wink:
22. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ona se mi v tv a časácích taky moc nelíbí, ale naživo je fakt kočka :wink:, ale neměnila bych s ní, páč Hudler se mi nelíbí ani s těma prachama :grinning: :grinning:

Dani, tak to já klidně sním 2-3 kg hrášku, to je moje smrt, jsem i kradla jako malá na polích, tudíž z toho ani moc neprdím :grinning:, to mě nadýmají jíný věci :grinning:
22. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,já dneska dělala hrachovou kaši,už teď se bojím,co to se mnou udělá a to mi zbylo i na zítřek,malé to nechutnalo.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek