• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
autor
Bety, díky :dizzy_face:
Ne_erte mě tady s hrachem, kurňa bych si dala. Jsem měla takovou chuť na čočku, ale ještě radši chvíli s konzumací počkám. Přikrmujeme teprve od pátku :slight_smile: a i když zatím jen mrkev, tak mám pocit, že je z ní nafouklej víc než kdy byl :sweat_smile: :unamused:
22. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaše je kaše, ale čerstvý hrášek, sladky, to je prostě bomba, děti lítaly venku a já na lavičce louskala :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jasně,dala bych si čerstvý,ale to už by mě asi rozervalo.:slight_smile:
22. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betu a co je u váš novýho, vzali malou do školky, či jak to plánuješ?
22. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pro dnešek musím jít, ale doufám, že budu nakukovat častěji coby "jednomatka" :sunglasses: Dobrou noc kočky, vám, protějškům i dětem :slight_smile: :pensive:
22. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,nevzali. :angry: Možná od nového roku.Prý jsme moc malí,berou až od tří let.
22. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betu však jo jsem psala, že se mi Krainová taky nelíví, že bych pokukovala po leničce :wink:

my dneska taky konzumovali hrášek lusky a Dála jak tlačil uvidím jak potlačí po ránu :grinning: :sunglasses:
22. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus zeny......tady je nejak zivo takhle po veceru :slight_smile:
22. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Johanka je kocka, boze ten cas utika, dyk se to mrne nedavno narodilo a uz to leze a basti tresne....
22. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
posledni a prvni k tomu, hezke uprsene rano :slight_smile:
23. čer 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,taky přeji všem hezké upršené ráno! :wink: Nechtělo by už jako přestat? :angry:
23. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem Miu objednala k zubari
23. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda,Kristi,ještě žes mi to připomněla,taky musím malou objednat,teda najít jí zubaře,jsem na to tak dlouho s.ala,že ještě nikde nebyla,to mi asi zubařka nadá do bezvědomí. :confounded:
23. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, my jdmee taky poprvy, stejne predtim nemela zuby...teda hodne zubu. Spis chci vedet, zda ji jako vylezou nebo jak.... mam pocit, ze kdyz to vypada a kdyz jsou rovnatka, tak je to stejne jeste jedno
23. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
k nám dnes dorazí kamarádka s malou hočičkou, tak se snad děti pobaví a my v klidu pokecáme :wink:
23. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ufff,tak jsme sehnala pro malou zubařku,má dobré hodnocení na známém lékaři,tak uvidíme.Sestřička byla moc příjemná a vezmou nás hned v úterý,se bojím normálně za Vandu.:slight_smile:
23. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme ve stredu, snad to bude v pohode, max. trochu revu, no
23. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Tady leje, fouká, zima - hnus :rolling_eyes:

Opět mě po pár dnech začlo škrábat v krku, se na to počasí vy...u :angry:
23. čer 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi,já hlavně doufám,že otevře pusu. :wink: :grinning: Na řev jsem zvyklá... :pensive:
23. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdár bazár :slight_smile:

Óóóó, kdo se to za náma přišel podívat? :sweat_smile: Betynka a Béja, a to jsem je včera vzpomínala, že se na nás už totálně vykvákly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Nic jdu dočíst :wink:
23. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy! :grinning:

zubaře jsme taky ještě nezvládli,průser je,že tu v Brně nikdo nebere,dost problém nějakýho sehnat..A pusu mi tam neotevřou určitě,včera u doktorky taky nechtěli uzázat pusinu.

Já nevím jak u vás, ale tady svítí slunko. No stejně je to jedno, zůstáváme doma. Hošani jsou otravní už od rána, jak kdyby doma seděli už týden,booože,to bude den dneska :sunglasses:
23. čer 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Béjo děti máš opravdu jak přes kopírák, ale to už jsem ti říkala nesčetněkrát :wink: , akorát se mi zdá, že Jindra už dostává ty chlapecké rysy :slight_smile:

Bety furt ještě hubneš? Tý jo to jsi dobrá, já začala chodit na tu kalanetiku, po necelých 2 měsících si cvičitelka zlomila při lyžovačce nohu a teď už to asi týden jede a já nejsu schopná pokračovat. Nejhorší je to, že prostě nemám motivaci, kdyby byl na obzoru nějakej fešák, kvůli kterýmu bych chtěla vypadat dobře, asi bych se přemohla, ale takhle mě to prostě nebere, obzvlášť když mi Rosa furt lichotí, jaká jsem "pro něj" krásná :grinning: Navíc si myslím, že do posilky by mě snad ani ten fešák nedohnal...a k dietám už vůbec ne :sweat_smile: :grinning:
23. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani,mě neštvi s tím slunkem,tady už dva dny skoro v kuse lije jak z konve. :cry:
Andrej,už nehubnu,ale musím zase začít,už jsem sice konečně na svojí váze před těhu-kuva,ale trvalo to :grinning: :grinning: :grinning: ,ale mám úplně jinou postavu než předtím,což mě pěkně séře. :angry:
23. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, a soukromou kliniku v Brne nemate? my chodime taky jen tak, ze platime za vsechno....
23. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
betu - tady taky lilo,zas taková florida neeeesme :grinning: :grinning:
ale dneska je dobrý počásko,celkem. občas vyjukne sluníčko,zima není..ale je mi to stejně ku ...., jsme doma.
My jsme ted na hodinu a půl vyvalili na letiště v ložnici,já párkrát zdřímla,jeden mi seděl u hlavy s traktůrkama angličákama,druhej byl schovanej v domečku poed mou peřinou :grinning: , pak studovali vysavač (a následně rozebírali :confounded: :angry: ¨),no paráda. několikrát jsem na chviličku usnula. tu super seanci nám přerušila až listonoška. chjo,to nemůžou vymyslet nějakej systém,bez zvonění. to byla taková idylka :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale aspoň občas vyjukne sluníčko. :grinning: Tady vyjukne tak akorát dešťová kapka.:frowning2: Kristi,nemůžeš mi prosím Tě objednat v Práglu pěknější počasí od zítřka do soboty?Jako chodit po hlavním městě v dešti se mi fakt nechce.... :rolling_eyes:
23. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bety, pozeptam se a uvidime, my jdeme ve ct na ty Depesaky, to bude opruz jeslti bude takhle
23. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No přesně,asi si koupím pláštěnku,člověk konečně někam vyrazí a počasí mi dá takovouhle ťafku. :confounded:
23. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
my si jdeme asi hajnout :slight_smile:
23. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si holky asi dnes sbalim svoje kramy a mizim odsud jak nejrychleji budu moct
pac to co on predvadi uz je i na me dost

a to vazne vydrzim dost

Jsem znechucena
23. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek