• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
peto, co se děje? :astonished:
23. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale proste mladej pan ktery v zivote s nikym nechodil ma nejakou divnou predstavu vztahu, kde on je kral sveta a ja jsem poddana.
Proste mi parkrat rekl, ze neco nesmim (jako spat na gauci, nebo bavit se o nasich problemech s nekym jinym, nebo koupit neco bez toho abych se ho zeptala) no proste co jsem ja nejakej jeho majetek?

A hlavne me dorazil, kdyz mi rekl, ze az se vezmeme, tak zalozi druhy ucet kam bude davat penize na palceni pujcky a elektriny a tak a k tomu ja nebudu mit pristup! Jsem se skoro posrala kdyz mi to oznamiil. A rikam mu co kdyz nahodu spadnes ze strechy a budes v komatu a ja nebudu mit pristup k uctu ... tak co? Prijdeme o barak a nebude na jidlo?

Jak kdyby vylezl z jeskyne. Nejvic me dorazilo kdyz mi rekl, ze jsem predsi z evropy tak bych na takovy styl zivota mela byt zvykla, ze zena je podradna a chlap (ON) je kral domacnosti a vsechno bude tak jak on bude chtit.

Takze jsem v uplnym soku, oci mam na vrch hlavy a premyslim, jak je to vubec mozne ze takovyhle chlap jeste existuje v roce 2009
23. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťko,chlapi jsou fakt divné plemeno,já to říkám pořád. :unamused: U mě by s tímhle přístupem vyvolal přesný opak.Nesnáším zákazy,takže bych tím tuplem dělala přesně to,co by mi zakazoval.A to je to nejhorší možné řešení,že.Držím palce a přeju pevné nervy!
23. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda Peto, ty jsi pripad. A on taky.....
23. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. čer 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim,c o ti poradit, no.....a neboj, takovych chlapu po svete beha, az by ses divila
23. čer 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
vazne? Tak to musej byt chlapi co zijou jen s kockou, protoze nevim ktera zenska by s necim takovym souhlasila. Jedina nejaka prihloupla ( samo nepocitam islamskou viru zejo )
23. čer 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký den :slight_smile:

u nás teda chčije fest :stuck_out_tongue_closed_eyes: sluníčko už jsem 3 dny neviděla :confounded:

zubaře máme v poho i tam Dála pusu otvírá a když ne tak řve...takže stejně otvírá :grinning: předminule mu zubař říkal...hezky řvi ještě chviličku ták a ještě :wink: :grinning:

péti víš já ti nechci do ničeho kecat ale dle mého názoru děláš strašně rychlý závěry, jako stěhovat se k mladýmu klukovi ani nevědět co a jak bude, navíc s dítětem......no ale zase kdyby ses nepřestěhovala tak to nezjistíš...je to složitý ...teda výborný je ten názor na ženy z Evropy možná by se hodně podivil :grinning: tak ti alespoň držím palečky ať si to vyřešíš co nejlíp pro svojí a Saminky budoucnost...ale od tohodle frajera bych teda svištěla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
no tu to zilo po 100rokoch,tolko prispevkov :sweat_smile:
johanka s jindriskom uz teda riadne narastli,ale to leti,ti dvaja za chvilu budu behat :slight_smile: krasne fotocky :slight_smile:
u nas prave hnusne leje,doobeda som bola na infekcnom kvoli tej borelioze,takze hladina je taka ze v tomto stave momentalne nemusim brat lieky,ale po porode mam dojst znova na testy aj na tu toxo a podla toho sa uvidi co dalej
kiko bol zatial u deda,rano dlho spal tak nechcel ist teraz poobede,ale som ho nahovorila ze pojdeme kupit novy dazdnik potom,tak nakoniec isiel :sweat_smile: ale ten dazdnik teda aj dva-tri ozaj treba,lebo rano lialo a nasla som "az"jeden a aj ten bol "raneny" :slight_smile: tak som isla s takym "kyptikom",nastastie potom prestalo prsat,ale teraz zas leje,hruza,a to sme mali uz ukladat travnik tento tyzden,no nervy,zas tam bude same blato

peti,to je smola teda,ti niektori chlapi su ozaj nejak mimo reality,no musite si to nejak vydiskutovat a urcit si nejake tie hranice-alebo fakt zbalit si "svestky" a utekaaaaaaaaaaaat :wink:
23. čer 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto, ver, ze znam spoustu takovych, co si mysli,ze jsou bohove a pani tvorstva.....kazdopadne ale souhlas s Dragou,ze do vseho jdes moc a moc po hlave, troska rozvaznosti by neskodila, prece jen nejsi sama, mas dite a Samusce to asi taky moc neprospiva, kdyz se porad nekde stehujete atd...

ale od frajera radsi dal, pokud se s nim teda o tom neda mluvit....
23. čer 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti - souhlas s Dragou.. Hele, buď si ho co nejdřív postavíš do latě a nebo mazej od něj,dřív než si na sebe uvážeš nějakou hypotéku apod. :wink: Najdi si nějakýho pořádnýho chlapa,ať v tom Samuška chudina nemá maglajz :grinning:
23. čer 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak holky, souhlasim se vsemi do pismene :slight_smile:
ja do vseho padam po hlave a pak taky po hlave hodne rychle zdrham.

Hodne jsem o tom premyslela za posledni dva tydny, porad jsem si rikala, ze to dam, ze sina to treba zvyknu a ze on se trreba trochu uklidni, jenze asi ne.
Navic v Patek Samuli prastil, takze tim to pro me bylo jasny.
Rozhodla jsem se, ze na chlapy prdime a budeme jen my dve a hotovka. Vezmu pujcku a pujdu zpet do skoly, nejak to ty dva tri roky vydrzime v bide a potom uz bude lip.
23. čer 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisi, kde ty to beres takovy paka? jeste by uhodil "cizi" dite, co to je za moresy? ja tu ameriku fakt nemusim, ty lidi si myslej, ze snad muzou vsechno, ubozaci....

proc se sakra nevratis sem????
23. čer 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,tak to by bola posledna kvapka pre mna teda ,peti,asi fakt lepsie urobis ked sa ho zbavis-ber to tak ze ste este spolu kratko-a to sa este chlapi pretvaruju akoze su lepsi jak v skutocnosti,tak vies si predstavit co sa z neho ukaze potom neskor? :unamused:
23. čer 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja v cechach Kristi nikoho nemam a samci tata y to nikdy nedovolil, abych ji odvezla ze zeme.

Prastil ji do ramene, protoze chudera chtela obejmout kocoura a zmackla ho tak silne ze kocour zavrestel, on byl nasrany kvlui necemu v praci a akorat vesel dovnitr a prastil ju do ramene at ho pusti, jenze prastil ju asi trochu silne protoze chudera spadla na zem.
Ja jsem to nevidela, jen jsem slysela jak zuchla a pak zacala brecet.

jako ze odchazim jsem rozhodnuta, jen nevim jestli se mam sbalit a vypadnout uz dnes kdyz je v praci nebo pockat do soboty, to mam totiz normalne jet zpet do chicaga na dva tydny.
23. čer 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
letenky do USA nejsou tak drahy, aby se nemohli se Sam vidat obcas.....
23. čer 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo já už ti to psala minule, že jdeš do všeho rovnou po hlavě, dost mi připomínáš mou ségru...ono je fakt, že když byl člověk sám, tak mu to ani nepřišlo,ale když už je dítě, tak se musí člověk ohlížet hlvně na něj. |Takže má rada zní, udělej si v tom jasno a pokud půjdeš do dalšího vztahu, prvně si borce pořádně proklepni, pár měsíců či let buďte jen milenci a pak se uvidí, zda je vhodný či nikoli. Ale na dítě bych si opravdu nenechala šáhnout, to je něco, co bych od cizích neakceptovala. Holt sis našla zajíčka, kterej nemá o životě ani páru. A ty jeho debilní myšlenky na nás na Evropu mu rychle vytluč z hlavy.Nebýt nás, tak oni by ještě nebyli ani objevení :angry:
23. čer 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
péti znáš tady nás... :wink:
záleží kde se cítíš víc doma...což u tebe je asi amerika ale já teda se přiznám souhlasím s názorem Kristi nějak mi amerika nepřirostla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a můžeš odjet už dneska proč čekat do soboty, stejně se nechceš vrátit :grinning:
23. čer 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi ne, já bych se do Česka, kde nikoho nemám taky nevracela. Já si myslím, že se v USA zas tak špatně nežije, kdybych neměla děti, tak už tady taky dávno nejsem, proto jí chápu, že se tady nechce vracet. přeci jen už tam žije spoustu let a to se pak těžko zvyká na jiný styl života, kor když by tady na tom byla podstatně hůř :unamused:
23. čer 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning:

no ja prave taky nevim kde vzal ten debilni nazor na evropanky :grinning:
nejvic me sere ze tady ma Samule tu postel co jsem ji koupila, ja ji sama nerozlozim a do auta nenarvu, takze tady bude muset zustat :angry:

holky me to tak strasne stve, ja jsem vazne verila ze tohle uz je konecne to nase stesti a vsechno bude super fajn.
23. čer 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já bych odjela až v sobotu, pořádně bych si vše promyslela a vše pomalinku nabalila, aby jsi pak ve spěchu na dost věcí nezapoměla.
23. čer 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele upřímně, nebylo ti nejlíp s Mikem? :sweat_smile:
23. čer 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych se v cechach zblaznila, navic si myslim, ze tady mam vetsi moznosti. V CR nemam ani stredni skolu, tady mam aspon tu stredni dodelanou a muzu rovnou na vejsku, v CR bych nejdriv musela stredni a pak na vysokou a to bez penez, s malym deckem a bez rodicu je skoro nemozny
23. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ja kdybych tady nebyla, byla bych urcite nekde jinde nez v USA..... :slight_smile: ja kdyz vidim, co se tam vecne a porad deje, strili se ve skolach, gangy, mafie a bla bla...nejak se mi to nelibi, to mi to tady prijde takovy o kus bezpecnejsi...

je jasny, ze takhle se nezije vsude
23. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych taky nebyla v USA, ale někde v teplíčku buď ve Španělsku, na Kanárech nebo v Itálii :sweat_smile: , to bych si užívala, hlavně jako svobodná :grinning:
23. čer 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm .. nejlip mi bylo samotny :grinning:

ale jo andrej, asi mas pravdeu, s Mikem to zas tak strasny nebylo, jen kdyby kurna prestal chlastat a utracet penize za vysavace a sterea a hlavne chlast
23. čer 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej tady mame taky teplicko :slight_smile:)
23. čer 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej tak tak, ja bych se videla taky nekde tam, no.....

Peto, zlata pravda je to, ze lepsi je byt sama, nez s blbym chlapem
23. čer 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně mě na Americe sere ta cenzura, jak dávají přímé přenosy s 5 sek. zpožděním, aby tam náhodou nebyly vidět prsa nebo něco jinýho, ale přesně jak psala Kristi, to, že tam mají možnost mít zbraně už děti, věčně se střílejí, v TV běží samé krváky, je tam velké procento vražd to už je vedlejší....ale nahota ta je pobuřuje :angry: :unamused: . Tak samo konzumace alkoholu na veřejnosti...no nechápu to a taky bych tam na 100% nežila, ale Péťa už je tam zvyklá, je to něco jinýho...
23. čer 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek