• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Peti ser na postel. bud jed až v sobotu a popros souseda,jestli ji umí rozložit (pokud se ti vůbec do fára vleze) anebo se na postel vykašli. co je oproti tomu až ti frajer začne malou třeba pohlavkovat, na tebe vybalí svoje móresy a to fakt,jak píše Saku,ted je ještě začátek vztahu,chlap se snaží,ale a ukáže svou pravou tvář,to se pak člověk diví..
Jestli dneska nebo v sobotu je asi jedno,ne..
Ještě se zeptám, kolik vlastně tomu tvýmu milýmu je let? a co dělá?
23. čer 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
svata pravda,kristi :wink:
23. čer 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani to je ještě ucho, snad 19 ne?
23. čer 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono s chlapem co chlastá taky žádná jistota neplyne :frowning2:
23. čer 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
on byl ujetej na vysavačích, jo? A nebyly to třeba vakuové pumpy? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš máš pravdu, ale já si myslím, že on začal chlastat tak moc až po tom, co si Péťa našla milence, nebo se mýlím?
23. čer 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mu skoro 29 a je instalater :slight_smile:
23. čer 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to už není zas takovej mlaďoch :wink:
23. čer 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, já myslela, že mu je 19 :sweat_smile: , tak to už by měl mít trošku rozum...on nikdy neměl vážný vztah?
23. čer 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej on nemel ZADNEJ vztah ... ani pusa ani vozeni za ruku proste NIC
23. čer 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak hadry u mam zbaleny, ted uz jen knizky, CDcka, samuli hracky a nejaky ten mixer a hranec z kuchyne a vsechno to narvat do auta a jedeme. Seru tady na to. At si hleda sluzku jinde
23. čer 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně si Péťo dávej pozor ať tě nepřekvapí, nejebne mu v palici a ještě ti něco neudělá...
23. čer 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, holky...snad uz se to konecne uklidni a budete v pohode
23. čer 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam jeste 4 hodiny nez konci v praci tak snad neskonci driv.
23. čer 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto tak fofruj, nezdržuj se s Koněm a mazej dom k taťkovi :wink:
Pak napiš že jsi dorazila v pořádku! at se tu o tebe nestrachujem :wink:
23. čer 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska me ten muj taky teda pije krev..... :rolling_eyes:
23. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
12 hodin cesty holky, napisu az zitra
23. čer 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jeď opatrně Péti :wink:

Tak to já mám zase druhé líbánky, už víc jak měsíc jsme se nechytli, furt mě oblbuje, omakává :grinning: , asi na něj pozitivně působí blížící se léto :sweat_smile: :grinning:
23. čer 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já su prasnica, jsem zbodla celou Milku, uff je mi až blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidím, že to vzalo rychlé obrátky a Péťa asi balí poslední zbytky...taky jsme myslela, že je to mladší chlap...ale ve 29 už teda asi svůj přístup nezmění takže opravdu honem pryyyč :sunglasses:

Dála začal skákat z křesla a gauče ...stoupen si na kraj spočítá si tčydy pět a hopne :grinning: už to dělá asi po 70 já bych byla mrtvá, nohy zpřelámaný a on pořád dokola
23. čer 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi u nás je zas dneska ferdománie. furt jim musím pouštět dokola 3 ceda s ferdou,a to nikdy nečučeli nějak na telku. je baví hlavně ta písnička,znělka. a ve finále Erik čapl jedno cédo a nacpal ho jaksi do dvd,takže tatínek až přijede odpoledne ze surfu,tak bude rozmontovávat dvdčko,ten bude mít radost.

jinak hlásím,že ten můj mě sere celekm pravidelně. a já jeho asi taky :grinning: :sunglasses:
23. čer 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto to jako odřídíš sama a jedním vrzem? tyyy voe.. To snad někde budeš spinkat po cestě,ne? to bych nedala..seš dobrá :slight_smile:
23. čer 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidíte,a v tom je další plus vůči té Americe. Naši malou krásnou republičku člověk přejede za chvilku. za 12 hodin se to dá dát tam a zpátky,když člověku trochu jede fáro :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, to je borec stejne, tčydy, pět..... :grinning: :grinning: :grinning:

Dani,t ak kdyz pravidelne, tak to je dobry, to se podle toho clovek muze zaridit...

my jsme si to vysvetlili, nastala u nas skype diskomunikace, jeden o voze a druhej o koze, klasika ze
23. čer 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, co to je tady za prispevkova smrst :confused: :grinning:

Peto, ty pritahujes fakt same takove exoty, jinak to neni mozny.... :sweat_smile: Jestli se takhle chova po 14 dnech spolecneho bydleni, tak to je teda mazec, toho nebrat! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Leda ze by se fakt omluvil, prinesl obrkytku a srovnal si to trochu v hlave...
A mas se kam vratit????
23. čer 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to vis, je hnusne...
23. čer 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas je krasne, posilam trochu slunicka, ksa ksa.... :wink:
23. čer 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe, ja jsem taky dneska mela krizi a skoro jsem si balila kufr :grinning: ale pak se to vysvetlilo.... :sunglasses:
Ti chlapi nekdy neuvazujou....

A slava, Lea zacala KONECNE chodit na nocnik!!!! :grinning: Trvalo ji to, ale prisla na to uplne sama...
23. čer 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já o nočníku radši mlčím,protože to nechci zakřiknout. nedávno jsem komusi říkala,že super,dobrý,všude bez plín jen na spaní a pak se mi Alýsek párkrát počůral. tak ťuky ťuk,zatím dobrý, někdy ani nestíhám ty nočníky vynášet :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, hmmm.....tak my nocnik zkousime uz kazdy den, ale Mia porad jako se je schopna pocurat 4x za hodinu, vezme si jiny kalhotky a dela jakoby nic, tak ja nevim, asi to budem muset zacit delat nejak jinak...

valim na spinning, zatim pa
23. čer 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek