• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
No Lea o nocniku nechtela ani slyset, rvala jen kdyz se vytahl, a najednou z niceho nic si pro nej vcera rano dosla, a pak asi jeste 4x a dneska taky kazdou chvili, jen jednou to nestihla .... takze na tom neco je, ze si na to prijdou uplne sami :slight_smile:) hura!

Mame zase pozvane jedny zname na veceri, uz potreti behem tydne, nastesti dneska vari Jenik, pac me se uz moc nechtelo.... :wink:
Zitra prijdou pro zmenu moje kamaradky na obed, tak udelam jen testovinovy salat, stejne je vedro.
23. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo Luci já zírám jak vy jste společenští,nádhera. to se tady tak moc nevede,takhle častý návštěvy. moc se mi to líbí. akorát kdybyc mohla víc chodit já po návštěvách než návštěvy k nám :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
my teda na noční nechodíme vůbec, Mára čůrá jako velký chlap na záchod, stoupne si na stupátko a už čůrá jako taťka, bez sezení :wink: . Akorát s tím kaděním je to na štíru, kadí jen do pleny, ještě se nevykakal do nočníku nebo do záchodu. Jo jednou, to začal tlačit, já ho odchytla, slíbila čoko a posadila na nočník a bobek byl venku, ale to bylo jen jednou a naposledy. Od tý doby se bloknul :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marešova Monika rodí :sweat_smile: , jsem to vysondovala na netu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
v půl sedmý už porodila syna :wink:
23. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u nás stále plena, totální nezájem, když už si vyjímečně sedne, tak nic a pak čurání kdekoliv, jen ne na toaletu :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko u nás stále to samé hovňous *eefuuuj* jedině do plínky :slight_smile:))
23. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás erik ze dne na den začal v poho i kadit do nočníku, alísek to musí ještě trochen vypilovat :wink: no ale znovu ťukám ťuky ťuky, už párkrát to bylo takhle v pohodě a pak najednou krok zpátky..tak snad už to brzo zvládnou.. spíš mám děs z toho odnaučování na spaní. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani o tom já zatím ani nesním :slight_smile:)) Dála pořád popíjí na noc mlíko litry mlíka :grinning:
23. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi já asi nakoupím několik těch gumových plen a bude se to holt muset přežít. ale nic nehrotím,času dost,nemaj ještě na 100% vychytanej den, není kam spěchat. .. :wink:

dneska jsem vyrobila super čínu,mňaaaam!!! :grinning: jsem se pěkně nacpala. manža volal,že už dojeli,ještě sedli na pivo. Měl totálně zacpanej noc,ty jeho alergie,to je šílený. ale tipuju,že to bude napůl alergie a napůl rýma,říkal,že byla brutálně studená voda. brrr...do toho bych nevlezla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak koukam, ze ne vsichni jsou kamosi s nocnikama, tak uvidime, casu dost, jak rika Danca...
23. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi,tak jak to vypadá s tím počasím?Za pár hodin jsem tam jako na koňi. :grinning: Tady je bouřka jako blázen. :rolling_eyes:
23. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady nic, zatazeno a docela teplo, neprsi
23. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska se mi jelo tak krasne, jak byl super vzduch, no pohodicka....ted zase sezeru vsechno co najdu, takze je to stejne bez uzitku
23. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jen ať to vydrží,snad si ten déšt nedotáhneme z Opavy tam. :grinning:
23. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No koukám, že Peťka to nemůže mít jednoduchý v tom životě ... tak snad se to teď už obrátí k lepší a příště si vše víc rozmyslí :wink:

My noční / WC přes den v poho, i kadění. I když jedem pryč, tak je po cestě bez pleny - jen jak jsme jeli na dovču, tak jsem jí pro jistotu dala, ale i když dlouho spala, tak ji měla úplně suchou :slight_smile: Zatím dávám na denní spaní, ale už jí má suchou. Tak ve čtvrtek, až pojedu do Lípy, chci koupit tu nepromokavou ochranu na matraci a na dení spaní plínu přestanu dávat.

tady dnes lilo celý den, až k večeru vylezlo slunko.
23. čer 2009 ve 21:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já se taky připojím k tématu,my už jsme úplně bez plín,asi před měsícem mi řekla,že plínku a nechce,tak už je bez ní. :grinning: :grinning: :grinning: Ale jasně,aspoň jednou týdně se počůrá,většinou při dopoledním spaní. :slight_smile: Když někam jdeme,táhnu sebou pro jistotu minimálně troje kalhotky a tepláky,pro jistotu,zlatá plínka! :rolling_eyes:
23. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,bety,to taky říkám.. já chodím nabalená jak blb,každýmu dvojmo slipy a tepláky, to byly klidný časy,s plínkou. 2 lehký plínky v tašce a klídek :grinning:
23. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bety a na co jedeš do Práglu?
23. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mára se mi při odpoledním spaní počůral jen jednou a to když spal 4 hodiny a k to mu byl nemocnej, jinak je celej den bez plen, akorát na noc si ještě netroufnu, navíc do ní večer kadí, jako to udělal zrovna teď. Máme kvůli ATb rozhozené spaní, chodí až tak v 11-12 :confounded: ,
23. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčátka,já jdu hodit jednoho čmouda a do hajan..
sííí jůůůů :grinning:

myslím na tu Péťu - jak teda dopadla,hoka.. Jestli odjela včas, nebo počká do soboty nebo to zkusí rozchodit. Každopádně to teda taky nemá lehký,takhle pendlovat s děckem.. :confounded:
23. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
poslusne hlasim, ze jsem dorazila domu :grinning:
jsem teda fakt dorazena :sweat_smile:

jinak teda vyjeli jsme v 12:30 odpoledne a dojeli jsme v 12:15 v noci, asi jsme si 4krat zastavili na curani a na benzin. Jinak Samuse byla super, skoro vubec nervala, jen mi obcas oznamila ze je boli zadek od toho sezeni, ale jinak dobry.

Ono to neni zas tak strasny, tech 12 hodin se da, ale kdyz jsem jela na floridu tak jsem to skoro nedala, to bylo 18 hodin, ale to mi bylo 19 a spanek jsem nepotrebovala, tak jsem to taky zvladla jednim vrzem .. ale jen tak tak

Jo a dostala jsem od nej email, at mu zavolam, ze se mnou chce miit posledni konverzaci. A na facebooku mi taky napsal message, ze zmenil heslo abych mu nedala dolu tu fotku co tam ma a ze ta tam zustane naveky.

Tak jako nevim jestli se mi vubec chce mu volat, protoze se bojim, ze me ukeca at jedu zpatku .... :confounded:
24. čer 2009 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto, opovaž se, vzpomeň si na svoji mamku, jestli ta by byla ráda, aby s k tobě a k tvý dceři nějakej chlap takhle choval :fearful:
24. čer 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko!!!

Peti - super,hezky jste to zvládly. Samuš je dobrá teda, já se právě bojím těchto dalekoých cest u kluků,že by mi je prořvali :wink:
24. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
Koukám že holky americký to zvládly dom dobře :slight_smile: a na volání se Peťko vyprdni - souhlasím s příspěvkem Lenky
24. čer 2009 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezke rano, to je teda zase hnusne, co?

Peto fajn, ze jste dojely v poradku
24. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj ženy,jdu na chvíli za vámi,za hoďku vyrážím na vlak.
Andrej,jedeme s holkama na dámskou jízdu a zítra je tam koncert DM. :wink: Jak ale vidím to počasí,tak nevím,co z toho bude. :angry:
Peťo,taky bych nevolala,naprosto souhlasím s Lenkou. :wink:
24. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
podzim Next

letos se kolekce moc a moc povedla
http://olsenext.rajce.idnes.cz/
24. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťulo, já bych mu zavolala, ale v žádném případě bych se nenechala ukecat, obzvlášť teď ne. Ono se má odpouštět a dát druhou šanci, ale ne hned. Vyslechni si ho a pak udělej to, co ti říká tvůj instinkt a srdce. Ale každopádně ho nechej vydusit a řekni mu od plic, že ty jeho názory jsou stupidní, že by se měl vydat do Evropy a vzít si z nás příklad a taky bych mu pohrozila, že pokud by ještě jednou šáhnul na tvé dítě, už nikdy by ses nevrátila a ukončila by jsi s ním veškeré kontakty.

Mně zase dnes opět čekají 2 návštěvy, ale při té vycházkové absenci se to hodí :wink:
24. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bety tak možná se tam setkáte s Kristi :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to nevim.....Bety jdou tusim na stani....
24. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek