• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
holky tak jsem nevolala a on mi jeste vcera poslal vysvetlujici e-mail, normalne jsem brecela jak jsem to cetla. Takze zpatky pojedu, ale ne hned, necham ho podusit.

Jinak ro anglicky mluvici tady je ten email:

there were many many many things i wanted to say to you when i got home from work, i wanted to apologize for me acting strange and distant around you for the past weeks. I wanted to explain why i was acting like that. I wanted to tell you my wow pw and i wanted to tell you what exactly what was said when i talked with my dad that i was hiding from you.

i wanted to set things straight with you when i got home, but you were gone.

I came home to an apartment devoid of life

i fear you won't call me so i will lay everything out here

the reason why i stopped being affectionate and got more distant was cause after a few of our arguements i had thoughts and doubts in my head of spending the rest of my life with you. Our arguements was like a bull ramming into a stone wall, the wall gets a crack and the bull gets a headache and nothing gets accomplished. That became compounded with the thoughts in my head that i was missing out on life dating other girls as opposed of you moving straight in with me and end up marrying my first legit gf. Since then in the back of my mind i wanted you to leave. So i became distant and no longer grabbed you and kissed you like i was doing before.

I looked back on it all while i was working today and realized that you could of developed your insane defense reaction based on our first "religious conversation" were i took a unecessary hard stance that i regret so badly. And you formed this thought in your head that i was the controlling type. I'm not that type of person.

After that incident we had a few real arguements over stupid and trivial stuff, and when you slept in the living room it was then i reached a point were i wanted you to leave for good.
I exploited the controlling angle when we argued the next day at the play ground and when we talked in the bedroom days later. I wanted you to leave and i pretended to be an overbearing controlling ass.

I know the true reason why you left, you didn't feel love coming from me. And me not telling you my wow pw and what was said in the convo with my father was the icing on the cake for you.

Let me tell you what happened with my father

He wanted you to leave, never wanted you to come in the first place. I've been getting hell from him since the start (remember the fist hitting stove?)
In all reality when i look back at my life, he has giving me hell since the dawn of my existance. I can't believe i even gave him the time of day with me.

in the that convo he asks me about us (wanting you to leave) and i tell him i worry financially if i can do all of this with you and i tell him that i'm going to tell you saturday to pack everything and go back to chicago for good on grounds that i can't afford this. He of course backs this and late in the whole conversation i told him that i get along with you really well and if i was rich i wouldn't be doing this. We talk a little bit more and i realized that even if i was filthy rich he would still want me to send you back to Chicago which irritated me.

My dad is capable of lying to me to get his way, it makes me so mad. Its like he is the devil in my life, all of his advice is worthless and he makes my life hell.

I didn't want to go talk to him yesterday cause for the past 2 days i was having a change of heart, i didn't want you to leave i wanted you to stay and i knew what my dad wanted to talk about. Thats why i got pissed at first, thats why i didn't go after i came back with Samatha and thats why i threw my phone when he pushed me to come talk to him.

When i was working today i did a complete 180 turn

I'm sorry Petra, i felt things where moving too fast and that i was missing out on life. I felt like this was a major mistake but the reality of it is i am not missing out on anything but a good happy life with you.

I want to apologize for how i've acted these past 2 weeks, for you deserved none of it. Your an amazing woman and i can't thank you enough for doing the things you did around the apartment especially cooking for me.

Please think about all of the things i'm saying here, I felt like i was in a corner so i was pushing you away so i could be "free". I want you to come back when you are done with the things you have to do in Chicago. I want you to come back home with me, i want to squeeze you so tight and love you so much. I want to chase Samantha around and throw her on the bed then leave cause she tells me to "go". Today at work i knew i was losing an amazing woman. Seeing the keys i gave you and that note just about killed me.

We never had a dating phase to iron out the stupid stuff. We can be perfect together and you know this. I have a place for you, where you can rest your head and call it home. I know what i want in life. I am no longer distracted with stupid thoughts or other people. Come back to me, ask me anything you want. I won't hide anything from you no longer and i will tell you everything you want to know from me for the rest of my life.

I can't make you love me but i can show you how much i love you.

Petra let me love you, let me wrap myself around you while you are trying to sleep. Look at what you have in Chicago and think about Samantha. You know deep down you both belong here with me. Let us start over and put all of this behind us.

Baltimore is your home, 1 Oakwood rd is your home, lying next to me in bed is your home.

Come home Petra

my offer stands till the day i die
24. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, hm,......ja ti nevim. Co ten tata jeho, on tam nekde bydli s vama???
24. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
on bydli kousek od nas, asi pet minut cesty autem. Je to hroznej budizknicemu, jsem se v nedeli bavila s jeho mamkou a kdyz mi vypravela, ze ten mladsi syn ( Aaronuv bracha) mel 3 tydny kdyz musela jit zpatky do prace protoze jejich tata nevidelal ani napotraviny a ze ona musela chodit do dvou praci a jeste chodila do skoly zatim co on si delal jen 16 hodin tydne a chodil si po barech ... a ted on se mu snazi davat rady do zivota, no v odstate celej zivot mu porad neco prikazoval a rozkazoval .... proste debil nad debily
Jinak on se ke mne chova hezky, nikdy mi nerekl spatneho slova.
24. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no.....ja ti nevim, psat takovyhle dopisy umim taky....v klidu pockej. Ono vsechno se da prekousnout, ale ze uhodi Sam,to fakt ne...to je pro me velka STOP
24. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky krasny ikdyz uprseny den preji :dizzy_face:

tak jsme neco docetla nejvic me zaujal pribeh Peti

Peto??me je to moc lito co se ted deje myslela jsem,ze jsi opravdu stastna,ze zarizujete a ,ze je vse ok,ale nevim zda bych se vratila kdyby byl takovy asi tezko,hlavne by mi bylo lito maly,a asi bych se bala vseho podle toho co pises,je to naky divny,ty nazory a vsecko okolo.(NEVRACEJ SE) :rolling_eyes: Muj nazor samo,ze ti nebudu do toho kecat tvoje vec,uprimne myslim na tu malou..... :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi Presne :confounded:
24. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja nevim co mam delat, moc se chci vratit, ale desi me, ze nedokaze kontrolovat vztek a ze az se zase nekde rozcili tak ji prasti kdyz bude na spatnem miste ve spatnou dobu ... nevim, zas az tak moc ho neznam.

Necham tomu par tydnu a pak uvidim asi.
Volat mu nebudu, mozna az tak za par dni.
24. čer 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti - dopis je to pěknej,no.. Ale nevím,váhala bych. Hlavně si to v klidu všechno rozmysli. Dopis nedopis,důležitý je,jakej je,jak se chová/choval,protože to bude opakovat a bude hůř,ted jste spolu chvíli..
a toho svýho tatínka ze života nevymaže,ten mu bude "radit" pořád.
Jak říkáš, počkej,přemýšlej a uvidíš. Seš mladá, máš čas hledat a počkat si na dobrýho chlapa. :wink:

¨

tak jsem byla dnes zas s alýskem u mudr,už má atb taky,měl čepy na mandlích. hošani se už doma řádně nudí (maminka taktéž :sunglasses: ), a kdybyste viděly, teda vlastně hlavně slyšely,jak tu vyvádí, tak by vám šla hlava kolem ..Mám z nich normálka už zalehlý uši,jak vřískají.. Každej má na hlavě helmu (misku na pečení buchty) a lítají s novýma kyblíkama a lopatkama a bubnujou do všeho co dělá trochu ránusu a nehorááázně pištííí. áááálelujáááááá!!!!! HEEEELP!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo, já vím, že srdci neporučíš, ale fakt tomu dej čas...já měla kluka, taky mě uhodil, pak slzy omluvy, že to nikdy neudělá, udělal, byla jsem blbá, furt jsem ho omlouvala, vydržela jsem s ním dlouho, pak zmlátil svého bráchu, vymlátil rukama doma okna, tak mi došlo, že fakt není něco ok, že toho chlapa nepředěláš...ztratila jsem s ním x let, ale romantika to zase byla, pak mě zmlátil další borec a šel okamžitě, tam už omluvy nebyly, a ty fakt musíš myslet hlavně na Sam...a pokud on vyrůstal s debilem otcem, tak bohužel to v sobě nese i on a bude mít podobné sklony, si teda myslím...drž se
24. čer 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti taky bych ještě popřemýšlela nad tím,jak jsi psala,že jsi vlastně jeho první baba. Nebo s pletu? čtu to někdy dost na rychlo..ve 29 letech je to divný.. proč???
24. čer 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě taky napadlo, že tam není něco ok, asi mu otec holky zakazoval :unamused:
24. čer 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja to mam blby ja nevim co tam psal,ja neumim englis :unamused:
24. čer 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem mu napsala email:

You lied to me
You never trusted me
You were dishonest
You hit my child because you needed to vent your anger

And now you want me to come back?
How can I trust you now?
How do I know that you will not listen to your father anymore? He is not going away and you know it.
How do I know that down the road you will not vent your anger on Sam or me?
Or that you will not change your mind yet again? That you will not get bored with me or feel like its going too fast again? You are not ready for a relationship, at least not the one I want.

And how in the world can I be sure that you are a different person then what you showed me? What if that wasnt an act but the real you? I dont want to be near the person you were the last few weeks.

I really dont know what to do, leave you was one of the hardest things I had to do. When I left I left for good, I had no intentions ever coming back. And I still feel that way. But being the naive person I am I want to believe in your story. I wonder though if I have not left if you would've actually tell me all that you wrote or if me leaving got you panicing and you only wrote that because I left.
And knowing you I bet that you would've never told me all that stuff.

And as for you not being controling person . .your mom said that you are controling just like your father and that you admited to it. So stop bullshiting me please.

I've got nothing else right now.
And I think I am still too angry to actually make sence.

-------
Pitrs ja ti to pak prelozim a poslu do posty az budu mit trochu casu :slight_smile:
24. čer 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pitrs v tom nejsi sama, já taky umím anglicky akorát monney a thank you :grinning:

Péťo pro nás neanglicky mluvící nechceš nám to tak shrnout do kupy, co jsi mu napsala?

Dani tý jo, to bude ještě týden navíc doma, co? Teď je to ještě OK, páč je hnusně, ale až bude sluníčko, to bude na bednu. Já už se těším v pátek na kontrolu, že už konečně vypadnu z baráku :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak dej Hošanům uzdravovací hubánky :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto,moje angličtina je hrozná, ale co jsem vypochopila, tak jsi to moc hezky napsala :wink: ..žádný chození kolem horký kaše :wink:
24. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lhal jsi mi
nikdy jsi mi neveril
byl jsi necestny
uhodil jsi moje dite protoze jsi si potreboval odventilovat zlost (vybit)

a ted chces abych se vratila zpatky?
Jak ti muzu verit?
Jak muzu vedet ze nebudes poslouchat sveho otce? On neodejde a ty to vis.
jak mam vedet ze si postupem casu nebudes vybijet zlost na Samante nebo me?
Nebo ze zase nezmenis nazor? Ze se se mnou nezacnes zase nudit nebo ze se ti nebude zdat ze to jde zase moc rychle? Nejsi pripraveny na vztah, alespon ne takovy jaky chci ja.

A jak si muzu byt vubec jista, ze nejsi takovy clovek jakeho jsi mi ukazal za tech poslednich par tydnu? co kdyz to nebyla hra, ale ten pravy ty? (nevim jak to dobre prelozit) Ja nechci byt v blizkosti cloveka kterym jsi byl.

Ja opravdu nevim co delat, odejit od tebe byla jedna z nejtezsich veci ktere jsem musela udelat. Kdyz jsem odesla tak jsem odesla na porad, nemela jsem zadne zamery se vracet. A porad to citim stejne, ale protoze jsem tim naivnim clovekem jakym jsem chci verit tvemu pribehu. Ale prece jen premyslim, jestli by jsi mi rekl vsechno co jsi napsal kdyz bych neodesla nebo jestli te to dovedlo k panice a napsal jsi mi vsechno jen protoze jsem odesla. A jak te znam tak si myslim, ze by jsi mi to nikdy nerekl.\

A co se tyce toho ze nejsi ovladajici (?) .. tvoje mamka rekla, ze jsi stejne ovladajici jako tvuj otec a ze ty jsi to priznal. Takze me prosim prestat balamutit.

Nemam nic vic ted momentalne.
A myslim si, ze jsem porad moc nastvana na to abych davala nejaky smysl.
24. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pisu cesky jak tatar a vubecc preklady z anglictiny do cestiny a vlastne i naopak jsou v mem podani hrozne :grinning:
24. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo je dobrá tvá angličtina, kdybys viděla mé odborné překlady do italštiny, tak by ses počůrala smíchy :grinning: . Ale hezky jsi to napsala, teď ho nech nachvilku vydusit a pak se uvidí, jak to budeš cítit :wink:
24. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak co se tyce jeho chozeni teda vlastne nechozeni s holkami, on je takovy typ, nejradsi sedi doma zalejzlej v knizkach takze ani nikam nechodi, je hrozne nesmely. Kdyz bych ho potkala treba nekde v obchode a on me pozval na rande tak mu reknu ne. Jenze jsem nejdriv poznala jeho povahu ( alespon castecne) a zjistila jsem ze je strasne zajimavy clovek a ze si perfektne rozumime proto jsem se s nim setkala, neni to zadny krasavec, ma svoje mouchy ale uz jsem byla trochu zabouchla kdyz jsem ho prvne videla tak uz mi to nevadilo.
Proste kazda kocka kterou pozval na rande mu rekla ne, a ta jedna ktera mu rekla jo byla nejaka nabozenska fanaticka a ta mu nedovolila ani jet s ni v jednom aute nedej boze ji drzet za ruku. Takze to ho samo prestalo bavit a vycouval. Na stredni to byl takovej vyzablej uhrovatej malej kluk s mastnymi dlouhymi vlasy .. takze tamn nejaka nadeje na chozeni samozrejme padla :grinning:

A hlavne on to nikdy nejak netlacil, proste holku vylozene nehledal .. az jsem mu ja spadla do klina se vsemi mojimi problemy. Jako ani se mu moc nedivim, ze to nezvladl, protoze ja jsem fakt poradny zivel a se mnou prichazi vzdy pekna lavina ... no .. takze tak.

Ale on musi hodne dospet a to rychle, jestli chce zakladat rodinu, protoze momentalne ted je na tom mentalne hur nez to 19lety trdlo s kterym jsem chodila.
24. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám prosbu, potřebuji nějaké nízkonákladové let. společnosti. Znám jen Sky Europe, ale to teď krachuje a Wizz Air, ale to nelítá, kam potřebuji. Takže uvítám jakékoli info :slight_smile:
24. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha Andrej dikes . .ja hlavne nidky nic neprekladam .. ja si to jen v hlave prepnu a myslim v bud v anglictine nebo v cestine .. ale prelozit to je pak vzdy fuska.
24. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak proto se mi to pletlo. Já věděla, že jsi měla poměr s nějakým zajíčkem...tý jo ty to teda bereš hopem :grinning: , já bych na tvém místě v těch šulinech měla trošku zmatek :sweat_smile: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to tak mám taky s italštinou, když mluvím s Rosou, tak mi to vždy přepne a přemýšlím italsky, tak samo když mu nadávám, je hezčí nadávat v cizím jazyce :grinning:
24. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak zas tak moc jich za ty dva roky nebylo :grinning:

to byl Jeff (ten zenatej za cernosku)
pak ten palestinec
potom Adam (mladej)
a ted Aaron

potom tam byli takovy ulety, ale to se nepocita

a ted jsem se nasrala, vedro jak prdeli (38C) akorat jsem napustila bazen a zacalo hrmit .. se na to vykaslu
24. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe presne tak ... ja taky nadavam jen anglicky ... cesky mi to nejak nejde . .a Samule uz umi skoro vsechny anglicky nadavky .. prvni nadavku co se naucila bylo fuck :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my s jedním chlapem počítáme i ty úlety :grinning: , tak 6 jo, no myslím.. :grinning: :grinning: :grinning: za dva roky je to tak akorát :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff, Mia dneska po obede nespala a ja jsem zrala do blazince, kde to dite bere energii????
24. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj ženy :wink:

Péti nechci radit, anglicky moc neozumím ale vyrozumněla jsem co asi napsal...jenomže to je právě ono!!! bacha na takový chlapy... nejdřív jednaj a pak strašně pláčou a prosí a nevím co...já jednoho takovýho psychouše taky zažila...ten byl schopnej mě ponížit na nejnižšííí hranici co bylo možný já si připadala jak nicka, úplně vycuclá jsem sebrala síly a odešla a za týden srdceryvný smsky apod...toho se vyvaruj a dej si hodně hodně na rozmyšlenou ...ty by ses měla hlavně zamyslet nad tím, že chceš taky časem otce pro Samušku a ne nějakýho nevyzrálýho týpka co je ve 29 letech svobodnej, poslouchá otce a navíc nezlob se ale je opravdu divný, že neměl nikdy ženskou...vždyť i tady chodí celkem škaredí kluci a mají děti a ženy ...v tom to holka jen nebude :pensive:

***Jako ani se mu moc nedivim, ze to nezvladl, protoze ja jsem fakt poradny zivel a se mnou prichazi vzdy pekna lavina ... *** tohle vůbec nepiš!!! ty se vůbec nemáš čemu divit...on nezvládá zásady chování vůči ženě a dítěti...
24. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - tak to umíš základ, to se do života hodí :grinning:
24. čer 2009 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem vám ani nepísla co že to je dnes za den ... máme s manžou dnes 3 roky výročí o svatby :grinning:
24. čer 2009 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek