• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Mori - tak to bude velká kytice a divoká noc,ne?? gratulujuuuu!! :grinning: :grinning:

Dragi - opět,jako vždy, já s tebou prostě furt souhlasím :grinning: :grinning: :sunglasses: Už je to jako nuda :grinning: :grinning:

Peti - je mně jasný,že ti radí cizí baby,který do toho zas až tak nevidí, ale zas ty baby maj už určitý zkušenosti za sebou, já sama si netroufám ti říct co dělat,když o tom prd vím.. Ale z toho co vím,bych hledala jinde jinýho :sunglasses:
Na druhou stranu je čistě tvoje věc co právě cítíš, co chceš, jesti se ti po něm bude stýskat nebude stýskat atd. atd. bla bla bla..,prostě jiný okolnosti,o kterých nevíme.
Stejně si to musíš rozhodnout sama..
Já to akorát tuším tak,že to dopadne,že se k němu vrátíš, strávíš s ním pár let, ale na trvalo to rozhodně nebude. Hlavně aby na to nedoplácela tvoje malá princezna
:wink:

a díky za tu anglickou vložku. jsem si ověřila,že má angličtina je celkem dobrá, ještě mi ta mateřská úplně nevymyla mozek :grinning: :grinning: ale naopak,z češtiny do angličtiny bych to dávala těžko :sunglasses:

Byla jsem ted na chviličku s kamarádkou na pivku a daly jsme pizzu na půl,taková rychlovka,na hodku a půl,ale jsem za to ráda. Už mi z toho domácího arestu a nevyřáděných dětí jde hlava kolem. a to nás ještě čeká,jak píše andrejka, ty dny kdy bude venku krááásně a my tu budem furt trčet :confused:
24. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuva holky, můj rodný Nový Jičín je pod vodou a už je i první oběť. Barák mojí kamararádky, co je s mým dobrým kámošem Italem a za 3 týdny čekají mimčo je úplně pod vodou a to mi minulý týden s hrdostí ukazovala celou výbavičku, kočár a postýlku a teď je to v prdeli, kuva jak já jsem na to počasí nasraná :angry: :angry: :frowning2: , snad se jí z nervů nerozběhne porod :unamused:
24. čer 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori gratulka k výročí :wink:
24. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty je v prdeli teda,andrej.. tam u vás furt prší?? nebo to je z toho včerejška? já jsem tady nějak mimo,u vás čtu,jak kde prší, tady je to vždycky jinak.. tak snad maj baráček aspn pojištěnej,to jsou radosti,takhle před porodem. :confounded:
24. čer 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani u nás se protrhla jedna přehrada a zatopila skoro polovinu Jičína. Mám akorát strach, jestli je ségra v pohodě...tady přestalo pršet před chvílí. Snad se to brzy uklidní... :unamused:
24. čer 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyyyy voe tak to vůbec nevím!! to je masaker :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
idu bucat.pa. :pensive:
24. čer 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ségra bydlí v Hodslavicích a ty jsou úplně odříznuté :confounded: , no jsem z toho na nervy :unamused:

http://www.novinky.cz/domaci/172114-nahle-povodne-si-na-morave-vyzadaly-jednu-obet-hasici-evakuuji-stovky-lidi.html
25. čer 2009 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne rano holcicky

S tou vodou je mi to lito,musi to byt hrozny,ty lidi chudinky maji zase obavy,aby neprislo to zlo co pred par lety ufff musi to byt hrozny,este ,ze bydlme na kopci :unamused:

Peti ja ti drzim palecky,at to nak zvladnes,jen hlavne aby vam neublizoval...
25. čer 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, já šla spát až ve 2 ráno, jsem absolutně nevyspaná, ségra měla štěstí, že bydlí na kopci, pár metrů pod nima je hrůza, měli akorát zatopený sklep, nejde jim ještě elektrika ani i ternet. Ale babička bydlí přímo u Odry v Jeseníku nad Odrou a ty jsou nejhůř postižené. Mají nedostupné telefony, tak mám nervičky...tý jo to hrůza, to přišlo holky z minuty na minutu, ta 2 minuty měli vody po kotníky a do 5 minut po kolena :astonished:
25. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hruza, ta voda.....clovek aby se fakt bal.

ja dneska odvazim MIu a bude pryc az do soboty, lhala bych kdybych rekla, ze se netesim. Zitra si udelam krasny den, pujdu sama v klidku nakupvat, zacvicit si a tak dale...
25. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky!

Tak jdu dne shlavně kvůli Andrejce. jak jsem to viděla ráno ve zprávách, hned jsem si vzpomněla, že jsi odtud. tak snad jste všichni v pořádku. Dokonce říkali, že jsou tam i mrtví. To je fakt děs!
my máme jet zítra ke známým do Ostravy, ale jestli ta cesta tam má být nějaká blbá, tak to asi zrušíme. A to jsem se tak těšila, jedem se podívat na holčičky - dvojčátka, které nemají ani tři měsíce. :wink:
Jinak tady je to celkem vklidu, sice včera celý den pršelo, takže otrava, ale te´d už svítí sluníčko, tak razíme konečně na procházku do knihovny.Protože dva dny nevylézt z domu s terkou bylo docela šíelné. :grinning:
25. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, jinak gratulace k vyroci.... :slight_smile:
25. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, já tu teda dlouho nebyla, když tady čtu takové romány s pe´tou. Teda přečetla jsem to v rychlosti, ale i to málo mi stačilo. Jako aby uhodil dítě jen kvůlli tomu, že se chce pomazlit s kočkou? a tak, že spadne až na zem? Top fakt ne. Peti, dokud můžeš odejít, tak fakt odejdi a v žádném případě bych se nevracela. já vím, mně se to mluví, ale pokud s ním nejsi nějak vázaná na byt nebo cokoliv, tak neváhej.
25. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné slunečné ránečko! :grinning:

andrejko - to je děs,teda.. doufám,že ten porod,jak tam píšou,není ta tvá kámoška :wink:
Je to hrozný neštěstí..
25. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne Dani, není, naštěstí. Už jsou v baráku a odklízejí bordel. Akorát mám hrůzu z dalšího deště :unamused:
25. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné odpoledne :slight_smile:

dopo jsme byli v herně, tak se Dála trochu vyřádil, teď to vypadá, že odpo se snad bude dát jít i ven

Andrejko to je síla, já jsme si říkala, že ti lidi jsou chudáci, tohle přece není normální pořád takový potopy...co babička? snad jste celá rodina v pořádku a kamarádka to zvládne...ale ať nic neuklízí jinak fakt jede rovnou rodit :astonished:
25. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
no teda,voda je des :unamused:
moja teta,mamina segra byvala niekde pri ostrave,ked boli tiez take potopy,uz je to snad aj 10rokov alebo aj viac,kupili domcek,komplet ho prerobili,potom prislo tiez taketo pocasie,nedaleko bolo nejake jazero alebo priehrada-a dom komplet zatopeny,nedalo sa s nim uz nic,tak sa odstahovali potom do hor niekde myslim krkonose alebo take daco.ale boli z toho riadne znechuteni teda

my sme dnes boli s kikom pozriet v skolke,mlady sa teda riadne ukazal,tvaril sa jake on je dobre a slusne vychovane ditko :grinning: hned pekne pozdravil "dobry den",potom ho riaditelka zavolala ze nech si pozrie triedu,tak videl ze tam je koberec,tak hned usudil:topanky treba vyzut",potom si bol pozriet kupelnu s weckami,tak sa vypytal cikat,splachol a dodal "umyt ruky teraz" :sweat_smile: tak riaditelka bola spokojna,ze aky je rozumny :sweat_smile:
no keby ta vedela co je to zac :grinning:

no a ja ze chcem ho dat od polky oktobra,a ona ze kludne ho mozem na hodku-dve nosit uz od septembra,ze este nebude oficialne prihlaseny ,ale moze si chodit "zvykat",tak uvidime,mozno ho nakoniec dam uz od septembra
25. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre rano :slight_smile:

Mori gratulka k vyroci!

Andrej to jsem rada, ze jste vsichni v poradku, ty je vzdy hrozny kdyz se deje nejaka ta zivelna pohroma. :frowning2:

Jinak co se teda meho romanu tyce ... jsem mu teda vcera vecer zavolala a tak nejak jsme si to vsechno vyrikali, on mi presne vysvetlil jak to bylo se samusi, protoze ja jsem to nevidela, jen slysela. Tak v podstate on vesel do chodby a Samca tam drepela na zemii a ze stiskla kocoura tak silne az zarval ( tojsem slysela ze tam knournul) a on ji strcil do ramene, jakoze ji odstrcil od kocoura a ona ztratila rovnovahu jak drepela a sedla si na zadek a ze brecela spis proto jak byl nastvanej (vyraz obliceje ji asi vydesil). No blby je ze jsem to fakt nevidela. Tak prave nevim. Jinak jsem mu rekla, ze jestli me chce zpatky tak si pro me musi prijet, ze uz se mu na stribrnym tacu servirovat nebudu. Ale jeste porad mam cas zmenit nazor.
25. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti nebudu ti do toho kecat...je to tvoje věc jak psala Danča ale i kdyby to s kocourem bylo tak jak píše...(a věř mi taky máme doma kočku) tak to je úplně fuk a nemění to nic na tom co jsme ti napsala v předchozím příspěvku...dobře moc dobře si to promysli....
25. čer 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem odvezla ditko a uz jsem doma, v klidku jsem si prosla par obchodu, koupila jednu krasnou dekoraci na chodbu v Asku a ted si akorat tak dam sprsku, najim se a pomalu vyrazime...
25. čer 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, dekujeme...to tady teda budem strasit jeste pekne dlouho :slight_smile:
25. čer 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
ty povodně jsou opravdu katastrofa, Andrej, držte se tam, když byly povodně v Praze, tak samo jsme u Vltavy, tak jsem 14 nemohla do bytu, naštěstí nás ubytoval tenkrát kamarád, ale byly to nepříjemné zážitky a jak jsem pak šla po týdnu přes zákaz zachraňovat kočky :unamused:
25. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo to je škoda, že to nešlo dřív mohla jsem si v době nudy pročítat co se dělo před třema rokama :slight_smile:))

povodně jsou hustý...teď Leni už nejste u vody? ty jo to muselo být tenkrát maso vím jak vypadal Karlín to byl mazec...kámoš tam bydlel :frowning2:
25. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
drago, no právě jsme zase na tom stejným místě, jak jsme bydleli v garsonce, tzn. zase u vody, ve stejným baráku, no. :unamused: ..tak velká voda snad už nepřijde, byl to fakt mazec a nejhorší bylo, že ti někteří lidi se neevakuovali a zůstávali v baráku přes týden, bez jídla, elektřiny atd..děs běs, když jsem sem přišla, vůbec nevěděli, že padají baráky atd...když nikoho nenapadlo, že to bude tak hrozný
25. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni aha já myslela, že to bylo ještě v jiném v jiném bytě než v tom minulém...yt jo snad to nebude už nikdy tak šílený ...i když teda to novojičínsko je pěkně v pr*eli...chudáci já ty lidi fakt lituju :cry: vůbec si to neumím představit, že bysme někam museli jít s Dálou a pár věcma... :pensive:
25. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, teda musím přispět, abychom nebyly na druhé straně a těžko se to hledá :sweat_smile:
O michalovi to asi víte...to jsou překvápka, co...
Jinak počasí asi zase hnus, co Andrej, jak se u vás máte? hlavně, at už neumírají žádní lidi, to je taková tragédie :unamused: :frowning2:
26. čer 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, ja jsem vyzpivana, no nadherny to bylo :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko!
som si pustila spravy rno,teda mate to tam fajt huste s tou vodou,u nas je to zatial celkom mierne

no michael uz dospieval,no,skoro ho to chytilo teda v 50-tke :unamused:

hned rano svietilo slniecko ale uz sa zas mraci :angry: mi to ide na nervy taketo pocasie,najhorsie je ze uz pred par dnami sme mohli mat krasny travnicek a takto musime cakat :angry:
26. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek