• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
tak jsem jeste vytrela, umyla vanu a umyvadlo, vymyslela,co si dame k veceri a ted nevim, co bych roupama
18. bře 2009 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
taky se nudím..ale já jsem nevytřela ani neumyla vanu :grinning: ..tak jdu na to :grinning:
18. bře 2009 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já nemyla koupelnu, ale vrhla jsem se vyšůrovat posranej balkon od holubů ... peru manžovi montérky, tak už je tam chci dnes pověsit. Už mě to neba mít, furt sušák v obýváku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kájuš sosá mlíčko, tak snad i usne, když vstávala později, než obvykle ... pak pojedem do Lípy na srázek, tak se těším na dobrý kafíčko a pokec s holkama. Jdu si umýt vlas, ať se mě neleknou :wink:
18. bře 2009 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ja taky dneska suruju cekam az pujde delat haji a jdu taky na vanu a vytirat :wink: je nakej den k uklizeni a na balkon se taky chystam,pradlo mi tam vysi celou zimu :wink:
18. bře 2009 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte!
my sme rano boli na ortopedii,po druhy krat,mu to merali a objednavali tie vlozky do topanok,aj topanky,jak som sa obavalo,vyber bol teda des ,par vzorov uplne hroznych-fakt to teda neboli tie z protetiky co som si myslela :unamused: tak som vybrala najschopnejsie co sa dalo,modre s bielymi pasikymi,vypadaju skoro ako tenisky a maju styri!!! tie biele pasiky,co som sa doma teraz musela zasmiat,lebo sme sa vzdy rehlili,ked na trhu predavaju tie "akoze" adidy a trepnu tam styri alebo 5 pasov-akoze cim viac pasikov,tym viac adidas :grinning: tak teraz aj my take budeme mat :confounded:

no a dostali sme este poukaz na 20 euro na sandalky,takze aspon nieco,aj ked asi to bude tiez taky des,tak aspon na doma na dvor na behanie
18. bře 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak dcérenka usnula, ale vypadá to, že ji budu muset vzbudit :confused: nějak si vychrupuje prdelka.
Tedy je krásně slunečno, ale dost fouk, tka je zima ... ty zimní bundy snad letos neuklidím a neuklidím :confounded:
18. bře 2009 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
saku to je blbý,no..ale lepší,když se to podchytí takhle hnedka. z botek si nic nedělej,u těch dětí si to stejně nikdo nevšímne a děcka ty botky beztak okopou..o nic nejde. u nás taky říkáme,čím víc pruhů,tím víc adidas,specialita vietnamců :grinning:

my jsme byli venku s kamarádkou,co má holčičku,ted v dubnu jí budou 2. oproti ní ti naši borci jsou fakt takoví sígři a uřvanci,ta kamarádka jen zírala,prej jak to zvládnu. no,navrhla jsem na chvíli výměnů dětí a nechtěla. nechápu proč :grinning: :grinning: Její holčička je teda fakt hotovej andílek. já nevím,proč ti moji uřvánci furt tak řádí.. :frowning2:

odpo asi ještě vyrzíme k našim,psali že maj řízky a bramb.salát,o to nesmím přijít :grinning:

borci už chrní,já to taky zkusím zalomit.brou noc. :slight_smile:

taky bych měla vyšůrovat,bordel jak v tanku,ale neuteče,zítra. má být škaredě,ideál na uklízení :grinning:

mori - hezkej výlet!! :grinning:
18. bře 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem si zimni bundu vyprala, tak doufam,ze uz ji potrebovat nebudu

k obedu si delam spenat, samotnej a hodne, mam na to chut.

Mia sla spat bez jidla, tak uvidime, co zbasti, az se vzbudi.

kua, ja bych tak sla ven, tady je uplne dokonale a to slunicko uz jako hreje
18. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ja mam hotovo,jen mi nezdime pracka kram jeden ,uz jednou byla rozmlacena nevim co s ni je mam stek....

Venku mame krasne az se vzbudime jdeme ven,dneska vyzenu Jaru at laskave umeje auto,nebo to je des na to se uz neda koukat,v sobotu novy kola a super,zase jak ma byt,se stydim uplne v nem jezdit...
18. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jezdim do mycky, doma max. umeju vnitrek,ale i to uz mi minuel udelali behem nakupu na parkovisti, vylestili, vyluxovali, vsechno umyli...krasa
18. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Fakt jo??a kde to delaj chci taky,

My musime taky do mycky,na myti doma je to moc veliky,ja ho rada meju,ale zase musim taky aby nekdy neco delal on,nechal ho tak dlouho zaflakany to je desny,este,ze je za barakem,ze na nej nevidim :grinning: o vnitrku ani nemluvim :unamused:
18. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
u nas ve skroo kazdym obch. centru, tak se mrkni jelti neco u vas nenajdes...
18. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
To asi tezko,o tom bych vedela,ale je to dobry,za kolik se to pohybuje v sobotu jedeme do Ikei tam to nedelaj?
18. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
v Ikei ne
18. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Hm tak to je past,musime my :slight_smile: Ale je to dobry,to bych si nechala libit
18. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, tak vetsiho debila nez jsem ja, to jste fakt nevidely...

ja jsem si vyprala mobil v bunde, to jsem idiot :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
18. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ale zase voni, no....
ale byl v lyz. bunde, ta by mela byt odolna, toz ho susim a uvidime...
18. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi už to chtělo změnu,že jo? :grinning: ten už ti fungovat nebude,to je jistá smrt :grinning:
hele jak to myslíš,že sis bundu už vyprala a nebudeš ji potřebovat? v čem chodíš? leda jestli máš kabát. neříkej mi,že už máte u vás v prááze jáááro na džísku!
já teda zimní bundu tahám dnes a denně
:grinning: :grinning:
a ještě trochu uvažuju o horách..musí tam být tedka krásný jaro :grinning:

no nic,dososám kafčo a vyrazím na ty šnicle :grinning:
18. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
no,krpec zalahol ojednej,dneska som ho rano budila,tak bol jak certisko,upistany-dani napodobne ako u vas-ani mojho nechce nikto na vymenu :grinning:
a tak ma vytocil dneska,ze som sa rozhodla ze poobede nechame synatorov manzelom a pojdeme so segrou niekam "medzil Ludi", na pizzu alebo tak-bez decieeeek hlavne :slight_smile: to mame malokedy sancu,lebo segrin muz je cez tyzden mimo,teraz je vynimocne doma,tak musime vyuzit
18. bře 2009 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
objednala jsem hošany na očkování na tu klíšťovku.
¨před týdnem jsem vytáhla psovi klíště,na začátku března,to jsem teda čuměla. aby zase nebyla silná sezona :confounded:
18. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani, mam dve zimni.... :grinning: :grinning: :grinning: tahle je na lyze a pak mam jednu mestskou :wink:
18. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ja mam zimnych 5 :pensive: a nosim skoro stale jednu len :sweat_smile: a to som este mala tiky v obchode na dalsiu
18. bře 2009 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
baby,blba otazka,ale kolkokrat vam deti cez den maju "velku potrebu"?ja stale kvoli tomu sa mu bojim nadlhsie vonku nedat plienku,ze ho to chyti niekde,no a kde ho v takej kose budem davat kadit ze ano,cikat vydrzi uz dlho,aj 2-3 hodky-teda vydrzi necikat myslim
no ale to jeho sr...ie je aj 2,niekdy aj trikrat za den,nie je to vela nejako?
18. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Sakura,ja kdyz ji dala plenku na ven,tak zacla bulet a ze do ni curat ani kadit nebude,takze jsem stejne musela najit WC :slight_smile:
18. bře 2009 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
tak neviem,fakt,ci to mam risknut,ked ideme na chvilu,tak ideme bez,ale nadlhsie sa bojim
18. bře 2009 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mu ji radsi dej,me teda venku nekadi
18. bře 2009 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
no,si predstav ze by sa mi dokadil v nakupnom voziku v obchode :grinning:
18. bře 2009 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to by bylo husty,ja bych ji dala,ja taky vzdycky trnu,kdy se mi pocura do klina v autobuse,ale zatim si rika,tak je to dobry :slight_smile:
18. bře 2009 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jaj,uz nech sa otepli,to prinajhorsom aj do krickov skocime :grinning:
18. bře 2009 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek