• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Dobré ránko :slight_smile:

No já jsem z Michaela v šoku a to jsem chtěla jít jako na jediného zpěváka na jeho koncert, chudák.... :frowning2:

Jinak já byla včera pomáhat těm mým kamarádům na baráku, dnes jdu znovu, tu hrůzu si nedovedete představit, snad jen Léňa, která to taky zažila. Jsem úplně hotová, ale mám z toho dobrý pocit :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko já to zažila taky tenkrát v karlíně to bylo hrozný...je mi jich opravdu líto a chce to hodně moc psychické podpory, protože je důležitý aby taky bylo hezky, jinak je to na ho*no...potřebuje to schnout tak hodně sil...kdybysme bydleli blíž jdu taky pomoct :pensive:

co je s Míšou??? já nic nevím...

kristi myslela jsme na vás jaké to asi bylo...a vidím, že krása...chjooo závidím :sunglasses:
26. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to čtu...já myslela, že to má za sebou míša David :grinning: no ale tohle je teda taky pecka... :cry:
26. čer 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kočky :slight_smile:
Letmo jsem dočetla.
Teda Peťulko, já nestíhám, taky jsem skončila u Adama :sweat_smile: Nicméně, co předvedl Tvůj stávající :fearful: :astonished: Mohlo to být, jak píše, ale jak psala Draga - nejdřív průser, a pak řiťolez a ťuťuňuňu - to nevěstí nic dobrýho. Ještě začne bít Tebe :pensive: Připadá mi psychicky nevyrovnanej (to já jsem svým způsobem občas taky, tak to neber nijak zle.) Jeho předpotopní názory mě taky dostaly. Andrej mmch. dobrá hláška :grinning: :grinning: :grinning:
Mori, gratuluju k výročí, nás to čeká za pár 7.7. :slight_smile:
Potopy jsem nejak nesledovala, resp. nesledovala jsem nic a včera jsem viděla zprávy, který jsem samozřejmě obrečela. Tchýně sbalila děti a odjela ve středu z Jeseníků domů, pořád tam pršelo (záplavy se jich netýkaly.) Takže jí propadly prachy za pronajatou chalupu, ale v OL neprší, tak se přemístili tam.
Já už jsem doma neco poklidila, ještě mám opět přebrat oblečení pro Jindru a pro Marky taky bo už má zas pár kousků malých... :sunglasses: Včera jsem byla po nákupech, odpol zas pršelo, to je počasí jak na Apríla. Chladno, pak dusno, střídavě leje :unamused: Chtěla jsem umýt okna, ale smolík, prostě pořád budem koukat na ty zaprasený a Marky při pohledu na ně občas nezapomene připomínku "ee - umýt - fůůůůj" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek babulenky!!

andrejko to jsi hodná,že pomáháš :wink: , je to fakt děsný,když tohe lidi potká..

S Majklem mě to teda dostalo,to jsem nečekala.. :pensive: škoda škoda.. Nějkaý furt smutný zprávy,poslední dobou.. :confounded:

My jsme si včera vyhodili z kopýtka nebo jak se to říká. Přišla nám pohlídat moje mamka a spala u nás, známí nás pozvali na firemní akci tady v Brně do vyhlášené vinárny,ochutnávka vín s rautem, Kodet tam prodával svý obrazy a nějakej křest nebo co..No, po několika letech jsem se opravdu fest vyfikla do společenského, štekle k tomu a vyrazili jsme.. Nohy v botičkách teda trpěly,úplně jsem tomu odvykla,já co jsem otěhotněla chodím v teniskách a jiných placatých botkách,včera jsem už nemohla ve finále skoro chodit :grinning: :grinning:

A ted dopo jsem ještě využila,že tu mám mamku a kamarádka co čeká dvojčátka mě vytáhla na kafe,lačná informací co a jak..Tak jsem si hezky zavzpomínala..Ale nestrašila jsem ji :grinning: ,co ji všechno čeká :grinning: :grinning:

beji - vyprdní se na okna a odpočívej,ne?! :grinning:
26. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja sa o oknach ani nevyjadrujem radsej :unamused: ale musim sa uz do nich pustit zas,lebo su hrozne,zvlast v detskej izbe,kde kiko "maluje"s rukami po nich,hruuza,no co uz

doobeda sme boli troska na nakupy,potom len doma,kiko ma "svoj" den,stale len certuje a nieco vystraja,ma rachne z neho raz uz a ze bud kludna ked si tehu- no,to sa tak da akurat :angry:
26. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jsem doma a valim uklizet
26. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi napiš mi jaký to bylo...prosííím :wink: nemyslím uklízení :wink:
26. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, me se to zdalo kratkyyyyyyyyyyyyyy, i kdyz prej hrali pres 20 pisnicek. A nesmutni, v lednu maji byt v o2 arene znova, takze my jdeme zase urcite. fotky z koncertu kuknu na FB
26. čer 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotky jsem zkoukla pěkné pěkné pěkné...o lednu už jsem četla...no uvidíme jak to budem stíhat ale šla bych ráda... :wink: jsem četla, že moc velká škoda bylo, že to bylo převážně za světla, že tolik nebyly vidět ty efekty no ale na fotkách vynikají dostatečně :wink:
26. čer 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holka tak jsem zpět, bylo to náročné, ale z nejhoršího jsou venku. Teď akorát vše vysušit a pořádně vyčistit podlahy, měli všude koberce, tak se musely vyhodit, tak samo lino strhat a teď je to vše na beton. Asi veškerý nábytek půjde do hajzlu, tak samo nová kuchyň, alespoň spodní část, myčka jim buchla, protože měli kabely pod vodou...některý nábytek jsme se pokoušeli zachránit, ale asi to nepůjde, páč když se začne vysušovat tak se rozklíží, pokud to není dřevo. NO řeknu vám, ty nejhrubší práce budou hotové až tak za měsíc. Měli veškeré oblečení pod vodou, až na pár krátkých věcí pověšených ve skříních, jinak dlouhé kabáty, šaty atd. budou muset všechno prát a než to vyperou, to budou tak 2 týdny :unamused: Měli 2 auta pod vodou, obě jsou na odpis....opravdu děs. Ještě že měli 2 pojistky domácnosti, dostanou slušnou sumičku. Ale řeknu vám některé příběhy jsou fakt k pláči, oni na tom byli ještě oproti jiným relativně v klidu :confounded:
26. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko to je fakt mazec,teda,když to čtu.. Člověk si to asi neumí představit,jen tak v novinách si přečte že někde je povodeň,ale co to znamená v reálu si nedomyslí.. Šílený. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já jsem dneska nějaká nakřáplá,jestli jsem to nechytla od kluků,nevím..
26. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani přesně tak, já to taky vždy viděla v TV, bylo mi těch lidí líto, ale nedovedla jsem si vůbec představit vo co go. Teď už to vím, když jsem projížděla Bludovicema a Hodslavicema, což jsou vesničky kousek od NJ a kde bydlí ségra, fakt jsem neudržela slzy a plakala jsem jak děcko, vidět tu zkázu a chudáky lidi, co odklízejí už 2 dny v kuse a pořád jedou na 1000%, to je něco nepředtsavitelného. Vůbec tam nikoho nepouštějí, ani na Žilinu, ale jelikož máme v Žilině zahrádku tak naše tam pustili a na Hodslavice nás taky pustili kvůli ségře. Jinak je to zablokované, ještě dnes byly všude vraky na barácích, autobus srolovaný pod mostem, koleje nejsou, v některých barácích byly i přes 2 metry vody, utopené zvířata...fakt děs :frowning2:
26. čer 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně ať už neprší, páč nám dnes všechno, co jsme dali usušit na sluníčko znovu zmoklo :unamused:

Jinak já se pořád z toho Jacksona nemůžu vzpamatovat, to byl skvělý zpěvák, mám i v mobilu jeho písničky a když je mi smutno tak si je pouštím...kuva, tak jsem se těšila na jeho combeck :frowning2: , proč zrovna on :unamused:

Ale Depescháčky bych si taky dala, muselo tam být super, snad mi neumře další interpret, když se konečně rozhodnu někam vyrazit :sweat_smile: , páč na Michaela jsem byla rozhodnutá jako na jediný koncert :grinning:
26. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kráásné sobotní ráánečko!! :grinning:

dneska jsme s klukama samotní doma, doufám,že nám to nebude dlouhý... Už nevím,co máme dělat,borci se nudí,nic je nebaví..
Nemáte nějakou inspiraci??? :grinning:
27. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, tak ja mam tady dneska tchyni na obed, tak se musim vyprsit....

takze veprova panenka vcelku, stouchany brambory s cibulkou a syrovou omacku :slight_smile:

a ted se valime jeste podivat na auto- kdyz mame cas.
27. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsme si vcera dosli do T.G.I fridays na kridylka a zebirka, pak jsme sli jeste na koktejly, no proste fajnovej vecer, kez by takovych bylo vic...
27. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ránko, tak my už byli na procházce, tatínek jel na víkend s kamarády na kola, tak doufám, že si to užijem bez stresu..
Včera jsem tu měla kámošku a večer jsem šla s druhou kámoškou na vínko a pizzu, ale po třech hodinkách se mi upřímně řečeno stýskalo, potřebuji holt odvykat postupně :grinning:, ale pizza byla tentokrát opravdu vydařená, se špenátem a slanikou...

Dani, neporadím, já bohužel si dlouhou dobu neumím představit bez TV, pohádky atd, když jsme ji po stěhování neměli, tak to byla síla, páč jsem nemohla umýt ani nádobí, furt za zadkem, Viktor si sám hrát celkem umí, ale Verunka potřebuje furt, abych ji zabavila
27. čer 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
video "Poprvé" jsem už viděla :grinning: "Podruhé" jsem teď viděla prvně - bomba, je to borec :grinning:

Tatík dnes řeší to své rozbité auto a jede pak ještě pracovat do Mladé Boleslavi. Nám dnes celý den neteče teplá voda ... tak jsem aspoň povlíkla postele a peru.

Ve čtvrtek jsem sehnala v Lípě ten matracový chránič, tak už ho tam Kája má a spí v posteli prvně bez plíny. Zatím jen na den, na noc jí ještě dostane - uvidíme jak jí to půjde :wink:
27. čer 2009 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori mně se ta dvojka taky víc líbí :grinning:

ochranu jsem si objednala na mmb a už několik dní se mi nikdo neozval,tak nevím... asi koupím jinde. taky už chci začít přestat dávat přes den,pomalu..
27. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani - ukaž jakou jsi objednala
27. čer 2009 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus bambus :wink:

Holky tak tuhle mamču fakt obdivuji...http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=339816&vReferer=
...a vypadá to, že je mají jednovaječné :sweat_smile:

Tady je hnus, dnes jsem nebyla pomáhat, páč jsem úplně KO, ale pokud bude déšť trvat i zítra, asi mě tam bude zase potřeba :slight_smile:
27. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, to je zase pro zmenu hnusne, ach jo...co delat v takovym pocasi????
28. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babulenky! :grinning:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18238311 - pro Mori.. :wink:

andrej - jj, o té mamině vím,já jí psala hned jak se holky narodily, je to mazec :grinning: :sunglasses:

holky tady na tom koňovi to je fakt taková slepičárna. ted jsem to dočetla - jedna kočka pouze vznese dotaz,že čeká dvojčata, jestli má nárok něco navíc dostat nebo o co má prostě zažádat. což mi přijde celkem ligcký dotaz,jednou tu ten systém je, tak pokud něco dostat můžu proč si nepožádat, i když ve finále nedostane nic,že jo, to už vím z vlastní zkušenosti :grinning: :grinning: No a z jednoho dotazu opět hádavá diskuze na 4 stránky, hned ataky že si nemá pořizovat dítě kdo nemá peníze atd atd., každá kvočná začne kvákat, už mě to někdy unavuje.. :confounded:
28. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani,to je furt dokola, no....jedny rikaji to a druhy zase ono. Ja uz se v jedne diskuzi setkala s Jannatys a stacilo mi to...
28. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi já vím, ale nechápu jen ten fakt, proč když jedna kočka položí otázku, tak proč k tomu začnou kvákat jiný další a přitom jí neodpovídají,melou si furt dokola svoje názory vznikne z toho hádka, každej pak musí přidat to svoje, no fuuuurt dokola,slepičárna hadr.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, mas recht, furt dokola, no....to je normalni, kazdej si haji to svoje....

tak my pujdem do zoo, aspon neco
28. čer 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré popoledne :slight_smile: Počasí stojí opět za prd, slunce nikde, trochu chladno :confounded: Tatík opět v práci, dítě spí, tak jdu chystat oběd - kuř. řízky :grinning:
Včera večer jsem udělala studenou oblož. mísu, vínko, svíčky :wink: tak fajn večer byl :dizzy_face:
28. čer 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zdravím :slight_smile:

Nám dnes odjel Rosa pracovně do Rumunska, jde očíhnout terén a pokud bude vše v pohodě a bezpečné, letíme s děckama v neděli za ním na 2-3 týdny do jedné přímořské oblasti, takže budeme vegetit u móřa :sunglasses: tady: http://www.youtube.com/watch?v=egbtBIo-1O4&feature=related

Tak už jsme byly dnes s Laurou samy v Ostravě nakupovat hadříky, Máru hlídala babička, fakt luxus :grinning:
28. čer 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek