Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
kristi
28. čer 2009
Andrej, zavidim...ja byla v patek sama na nakupech a samo,ze vetsina veci je Mii, pac meli super vyprodeje..

ja jsem si byla zacvicit, ted zeru meloun a cumime na film. A jeste stiham na facebooku hrat takovu debilni hru...
andrea73
28. čer 2009
já dnes taky utratila za Máru 1200,-, bohužel nic výprodejového. Skokla jsem jen do mého oblíbeného H&M a tam většinou slevy dětského nemají, jen občas :-|

Jinak já si udělala radost a sehnala jsem si super pláťáky k moři a v Mangu ve výprodeji super košili a ještě jedno tríčo taky ve výprodeji. Ještě mi chybí nějaká sukně, plážové šaty, nějaké kraťasy nebo 3/4 kalhoty, plavky a Márovi sandálky...a mám vše.
lienkal
29. čer 2009
Dobré ránko,
jééé to vám holky závidím, že se můžete bez dětiček šášnout po obchodech, já byla v c a a, ale jen v dětským koutku :-N a tak jsem chtěla do těch regálů 😃, no musím hezky vybrat volno a vyrazit sama, to bude tatínek zase prskat 😃
daniellka
29. čer 2009
Krásné,zatím sluníčkové ránečko 😃

Leni - jen hezky taťku povolej a zajdi si, ty si to 100x zasloužíš. Šla bych taky. Ale k tomu bych potřebovala taky hlídání a taky nějakého štědrého sponzora 😃 😃

dneska je to týden,co začal erik brát atb, tak pokud nebude odpo pršet, přijde moje mamka a veme mi ho na chvilku ven. alýska ještě nechám doma,ten ještě předevčírem teplotkoval a začal taky později.. Už aby jmse to měli za námi,já se doufám,do té doby dám taky do richtiku,jsem nachrchla a léto a koupáky můžou začíííít!!! 😃 😃
kristi
29. čer 2009
dobre ranko, tady je zase hnusne, teda jako pod mrakem.....asi povalime nekam ven, pac je to fakt na palici
andrea73
29. čer 2009
Dobrej den vespolek 🙂

Já taky vyrážím, mám toho hodně. Ale jdu bez Máry, Laura mi ho bude hlídat...je to na palici, že se nemůže ani ven :-|
daniellka
29. čer 2009
u vás je hnusně? tady zatím po chvilkách vylízá sluníčko a připadne mně zas dost dusno :-p ale možná je to tím,že jsem kuchtila.

andrejko dobrý pořízení 🙂 já bych tak někam vyrazila ven,už je mi to strašně dlouhý :-|
kristi
29. čer 2009
my jsme chvilku byly, neco zaridit, ted se Mia cpe rajskou s kolinkama a ja nevim, na co mam chut....

az se vyspinkame, tak pujdem asi na hriste, a kdyz bude nesnesitelne, dam si tam pivecko
mori
29. čer 2009
Dobré odpolko! My byly dopo venku, něco pokoupit. Teď teprv budem obědvat, bo po nákupu Kájuš baštila.
akcul
29. čer 2009
Ahojky! 🙂
Pořád sem nakukuju a chtěla jsem to ještě chvíli vydržet, ale to se prostě nedá! 😃 Takže: ve čtvrtek jsem našla na testíku //, takže to vypadá, že začátkem března nás bude o jednoho víc. x-)
draga
29. čer 2009
akcuuuulllll tyjoooo gratulka tak ať je všechno jak má být 😉 x-)
andrea73
29. čer 2009
Tý brďo Akcul, supéééér, třeba to bude další únoráček 😃 , tak gratulace, to je hned krásná zpráva 😃
akcul
29. čer 2009
Děkuju, Dragi. 🙂
Chci počkat ještě tak do středy a pak se objednám k MUDře. Ale musím říct, že jsem to tušila už snad od oplodnění. 😃 Před 3 týdnama mě kamoška masírovala a mě kupodivu každej její dotek strašně vadil. Na konci masáže mi vždycky masíruje i chodidla a to mě tak bolelo, že jsem to nemohla vydržet. No prostě jsem byla strašně přecitlivělá, a to už se mi začalo zdát divný. Prsa už mě taky bolí asi 14 dní a minulej týden mi bylo každej den tak zle až hrůza. Naštěstí jsem to ustála bez zvracení, ale byl to hnus. :-p
akcul
29. čer 2009
Díky, Andry. 🙂
No, Natálka taky měla být původně 6.3., ale narodila se o 17 dní dřív. Tak uvidíme. 😉
draga
29. čer 2009
akcul a nepsala nedávno, že dvě děti zatím neeee? 😉
akcul
29. čer 2009
Dragi,
to já jsem teda určitě nebyla. My jsme druhý mimčo chtěli, ale až do novýho domku. A to by se mělo stihnout. 🙂 Kupodivu se nám tentokrát i rychle zadařilo - hned druhej měsíc. 😎
andrea73
29. čer 2009
Dani teď u nás vysvitlo sluníčko, ale je stejně všude mokro, ani na písek se nedá jít, tak asi půjdeme na hřiště a pak valím k ségře na noc.

Dnes jsme měli kuřecí hody, kuř. polévka a pečené kuře s rýží, což já moc nemusím, ale Laura si poručila 🙂
draga
29. čer 2009
andrejko do rumunska bych klíďo jela taky...Zentiva tam byla na nějakém školení (bohužel mě se to už netýkalo bo jsem kejsla na mateřský...) a holky si to moc chválily... 😉
draga
29. čer 2009
akcul aha tak to jsem to asi popletla 😃 hlavně se hlídej kočko a jaký jis tt přibližně?
lienkal
29. čer 2009
akcul, teda tak velká gratulace, to jste rychlíci, super 😉 , tak hlavně, at je vše, jak má být 🙂
akcul
29. čer 2009
Dragi,
podle toho, jak jsem si to počítala, tak mi vychází tak konec 5. týdne.

Leni,
děkuju. 🙂 Taky doufám, že bude všechno v pořádku.
draga
29. čer 2009
akcul super tak na vás moc myslím 🙂 a opartuj se a rozmazluj se a žádný diety!!!! 😃
akcul
29. čer 2009
Děkuju, Dragi. A k těm dietám - právě si dávám hodový koláčky od tchýně. 😃 😃 😉
kristi
29. čer 2009
ty jo, to jsou novinky.....tak moc a moc gratulujeme a prejeme, at je ti dobre a je vsechno v poradku.... x-) x-) x-)

to ti to krasne vyjde z rodicaku na materskou 🙂
akcul
29. čer 2009
Díky, Kristi. 🙂
Doufám, že to nebude jak s Naty, to jsem téměř celý těhu prozvracela. :-S

Jinak jsem z toho pořád ještě taková vyjevená. Nějak se mi tomu nechce věřit, pořád chodím a kontroluju ty testy. 😃 😃
kristi
29. čer 2009
no, to ti verim, ze jsi vyjevena......ale lepsi hnedka, nez nejak dlouho cekat, vid..... 🙂

Mia dneska neuveritelne zlobiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii |-|
daniellka
29. čer 2009
Jůůůůůů, ooobrovská gratulace , Luci!! Super zpráva! Tak hodně štěstí, lenošit (v rámci možností 😃 😃 ), hezky papat, kulatit se a kulatit!! 😃 😃
A máme tu další těhulku 😃

tady je už zas vedro :-p
kristi
29. čer 2009
tady je ted tak akorat, docela to jde......vcera me bolela lebka solidne, z toho tlaku
akcul
29. čer 2009
To asi jo. S Naty jsme se snažili skoro 3/4 roku a už jsme pak byli pěkně nešťastní, že to nejde....

Děkuju, Dani. 🙂 No ke kulatěním já mám vlohy, tak to mi půjde samo. 😃 😃 😃
daniellka
29. čer 2009
luci 😃 😃