• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Andrej, zavidim...ja byla v patek sama na nakupech a samo,ze vetsina veci je Mii, pac meli super vyprodeje..

ja jsem si byla zacvicit, ted zeru meloun a cumime na film. A jeste stiham na facebooku hrat takovu debilni hru...
28. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dnes taky utratila za Máru 1200,-, bohužel nic výprodejového. Skokla jsem jen do mého oblíbeného H&M a tam většinou slevy dětského nemají, jen občas :unamused:

Jinak já si udělala radost a sehnala jsem si super pláťáky k moři a v Mangu ve výprodeji super košili a ještě jedno tríčo taky ve výprodeji. Ještě mi chybí nějaká sukně, plážové šaty, nějaké kraťasy nebo 3/4 kalhoty, plavky a Márovi sandálky...a mám vše.
28. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
jééé to vám holky závidím, že se můžete bez dětiček šášnout po obchodech, já byla v c a a, ale jen v dětským koutku :sweat_smile: a tak jsem chtěla do těch regálů :grinning:, no musím hezky vybrat volno a vyrazit sama, to bude tatínek zase prskat :grinning:
29. čer 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné,zatím sluníčkové ránečko :grinning:

Leni - jen hezky taťku povolej a zajdi si, ty si to 100x zasloužíš. Šla bych taky. Ale k tomu bych potřebovala taky hlídání a taky nějakého štědrého sponzora :grinning: :grinning:

dneska je to týden,co začal erik brát atb, tak pokud nebude odpo pršet, přijde moje mamka a veme mi ho na chvilku ven. alýska ještě nechám doma,ten ještě předevčírem teplotkoval a začal taky později.. Už aby jmse to měli za námi,já se doufám,do té doby dám taky do richtiku,jsem nachrchla a léto a koupáky můžou začíííít!!! :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, tady je zase hnusne, teda jako pod mrakem.....asi povalime nekam ven, pac je to fakt na palici
29. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrej den vespolek :slight_smile:

Já taky vyrážím, mám toho hodně. Ale jdu bez Máry, Laura mi ho bude hlídat...je to na palici, že se nemůže ani ven :unamused:
29. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
u vás je hnusně? tady zatím po chvilkách vylízá sluníčko a připadne mně zas dost dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale možná je to tím,že jsem kuchtila.

andrejko dobrý pořízení :slight_smile: já bych tak někam vyrazila ven,už je mi to strašně dlouhý :unamused:
29. čer 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme chvilku byly, neco zaridit, ted se Mia cpe rajskou s kolinkama a ja nevim, na co mam chut....

az se vyspinkame, tak pujdem asi na hriste, a kdyz bude nesnesitelne, dam si tam pivecko
29. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpolko! My byly dopo venku, něco pokoupit. Teď teprv budem obědvat, bo po nákupu Kájuš baštila.
29. čer 2009 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! :slight_smile:
Pořád sem nakukuju a chtěla jsem to ještě chvíli vydržet, ale to se prostě nedá! :grinning: Takže: ve čtvrtek jsem našla na testíku //, takže to vypadá, že začátkem března nás bude o jednoho víc. :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcuuuulllll tyjoooo gratulka tak ať je všechno jak má být :wink: :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý brďo Akcul, supéééér, třeba to bude další únoráček :grinning: , tak gratulace, to je hned krásná zpráva :grinning:
29. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju, Dragi. :slight_smile:
Chci počkat ještě tak do středy a pak se objednám k MUDře. Ale musím říct, že jsem to tušila už snad od oplodnění. :grinning: Před 3 týdnama mě kamoška masírovala a mě kupodivu každej její dotek strašně vadil. Na konci masáže mi vždycky masíruje i chodidla a to mě tak bolelo, že jsem to nemohla vydržet. No prostě jsem byla strašně přecitlivělá, a to už se mi začalo zdát divný. Prsa už mě taky bolí asi 14 dní a minulej týden mi bylo každej den tak zle až hrůza. Naštěstí jsem to ustála bez zvracení, ale byl to hnus. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, Andry. :slight_smile:
No, Natálka taky měla být původně 6.3., ale narodila se o 17 dní dřív. Tak uvidíme. :wink:
29. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul a nepsala nedávno, že dvě děti zatím neeee? :wink:
29. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi,
to já jsem teda určitě nebyla. My jsme druhý mimčo chtěli, ale až do novýho domku. A to by se mělo stihnout. :slight_smile: Kupodivu se nám tentokrát i rychle zadařilo - hned druhej měsíc. :sunglasses:
29. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani teď u nás vysvitlo sluníčko, ale je stejně všude mokro, ani na písek se nedá jít, tak asi půjdeme na hřiště a pak valím k ségře na noc.

Dnes jsme měli kuřecí hody, kuř. polévka a pečené kuře s rýží, což já moc nemusím, ale Laura si poručila :slight_smile:
29. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko do rumunska bych klíďo jela taky...Zentiva tam byla na nějakém školení (bohužel mě se to už netýkalo bo jsem kejsla na mateřský...) a holky si to moc chválily... :wink:
29. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul aha tak to jsem to asi popletla :grinning: hlavně se hlídej kočko a jaký jis tt přibližně?
29. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul, teda tak velká gratulace, to jste rychlíci, super :wink: , tak hlavně, at je vše, jak má být :slight_smile:
29. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi,
podle toho, jak jsem si to počítala, tak mi vychází tak konec 5. týdne.

Leni,
děkuju. :slight_smile: Taky doufám, že bude všechno v pořádku.
29. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul super tak na vás moc myslím :slight_smile: a opartuj se a rozmazluj se a žádný diety!!!! :grinning:
29. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju, Dragi. A k těm dietám - právě si dávám hodový koláčky od tchýně. :grinning: :grinning: :wink:
29. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, to jsou novinky.....tak moc a moc gratulujeme a prejeme, at je ti dobre a je vsechno v poradku.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

to ti to krasne vyjde z rodicaku na materskou :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, Kristi. :slight_smile:
Doufám, že to nebude jak s Naty, to jsem téměř celý těhu prozvracela. :confounded:

Jinak jsem z toho pořád ještě taková vyjevená. Nějak se mi tomu nechce věřit, pořád chodím a kontroluju ty testy. :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to ti verim, ze jsi vyjevena......ale lepsi hnedka, nez nejak dlouho cekat, vid..... :slight_smile:

Mia dneska neuveritelne zlobiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :pensive:
29. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůůůůů, ooobrovská gratulace , Luci!! Super zpráva! Tak hodně štěstí, lenošit (v rámci možností :grinning: :grinning: ), hezky papat, kulatit se a kulatit!! :grinning: :grinning:
A máme tu další těhulku :grinning:

tady je už zas vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je ted tak akorat, docela to jde......vcera me bolela lebka solidne, z toho tlaku
29. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To asi jo. S Naty jsme se snažili skoro 3/4 roku a už jsme pak byli pěkně nešťastní, že to nejde....

Děkuju, Dani. :slight_smile: No ke kulatěním já mám vlohy, tak to mi půjde samo. :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek