• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
ahojte!
ja odpadnem vypada to tu na dalsiu tehulu!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: luci,moooc gratulujem a drzim palceky-hlavne aby nebolo blbo,to nie je nic prijemne a konecne sa ku mne niekto pridal teda!! :sweat_smile: kto bude dalsi na rade? :wink:
29. čer 2009 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
saku, tak to fakt nevim....ja jsem nejmensi, ja jsem v rade az na konci.....a mozna jeste dal... :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Mončo,
děkuju! :slight_smile: Já jsem nad tebou dneska přemýšlela, že to není tak dlouho, co jsi nám tu ukazovala těhu test a teď už jsi v polovině. Letí to, letí.....

Kristi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
akcul. a co byste si prali? parecek??
29. čer 2009 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
No manža samozřejmě kluka a já bych asi radši zase holčičku. Ale nakonec nám to bude stejně jedno, hlavně když bude mimčo zdravý.

Mončo,
a vy už víte, co to bude?
29. čer 2009 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je jasnacka :slight_smile:

jo, musim rict, ze jsme konecne bez dudliku, uz pres tyden...ufff. Slo to vcelku jednodusse
29. čer 2009 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Cafte velka gratulacia akcul :wink: :wink:
Aj my sa pomalicky pripr :wink: vujeme snz :wink:
29. čer 2009 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristi,
tak to je supr! :wink:

Ahoj Lindi!
Díky! :slight_smile: A jak se máte?
29. čer 2009 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
mamka mi vzala kluky ven (nakonec vzala teda oba) a spustila se šílená buřina,tak jsem tu trnula :confounded:

a ted mi volala,že jsou schovaní v hospodě :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Aaaa co ja viem dobre sme zdravy tak potom dobre Nino je super je snim kopec zabavy ale ved to poznate :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
akcul,vidis,ani som nzbadala zeuz mi svieti 20 tt :sweat_smile: fakt to leti teda

este neviem co to bude,mam mat teraz niekedy uzv a potom buduci tyzden idem aj 4 D uzv,tak hadam sa ukaze :wink: lebo som fakt hoooozne zvedava :slight_smile:
29. čer 2009 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
teda to je ale brutus liják a do toho peče slunko..hromy blesky lítaj,bojím bojím!! a aby jim tam hošani tu hospodu zatím nezbořili :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
dani,ty si jak kiko ,ten tiez :bojim bojim burky" :sweat_smile: to ked ho uz nijako nemozem dostat domov,tak mu poviem ze uz ide burky,tak vsetko necha tak a prasi domov :sweat_smile:
29. čer 2009 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Lindi, tak hlavně, že je u vás vše ok a v ¨klídku

tak tady počasí zatím ok, ale je to fakt už blázinec, vyrážíme ven suchý a vždy se vracíme mokrý..to mě už neba
29. čer 2009 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Noo uz aj u nas hromy blesky uz je toho dost az my to ide na nervi dost :angry: Svieti slnko a prsi uz chodime 2 tyzdne len gumakoch :grinning:
29. čer 2009 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
holky to ne a ne přestat,celej den tak krásně a jak vyjdou ven tak se spustí takovýhle peklo. a už to trvá fakt dlouho furt se to tu motá dokola.. Jestli tyhle přívaláky s bouřkama ještě padaj v těch zaplavených oblastech tak ty lidi musí být fakt neštastný.. :astonished:
29. čer 2009 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jinak Saku - já bouřky miluju. ted říkám bojím bojím,ale to jsem nervní,že nemám děti doma. jinak jak je bouřka, vyhlížím blesky,hromy,pozoruju,jsem normálka bouřkovej úchylák :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to za cvhili prijde k nam a my musime pro maslo, ja si chtela dat chleba, maslo a nastrouhany syr a ono prd
29. čer 2009 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
akcul - to je paráda :slight_smile: to se vám to povedlo fakt rychle :dizzy_face:

u nás je zatím slunečno
29. čer 2009 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
SAku u nás je to taky "bučka bují" (že se bojí bojí bouřky :sweat_smile: )

Tý vole, vy jste toho nakecaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Akcul upřímně ti to odůvodněné kulacení závidím, já se kulatím furt a to jesu těhu, takže by se mi to akorát šiklo, abych měla výmluvu :sweat_smile: . Takže budete se ségrou vozit spolu, co? Ve kterém je vůbec týdnu?

Dragu s tím Rumunskem to ještě není jistý, ale já bych ráda letěla, aspoň na týden když už ne na 3 :sweat_smile: . Snad teda v neděli :slight_smile: . Já měla taky mylné představy o Rumunsku, představila jsem si cikány, všude bordel, ale v těch větších městech a přímořských oblastech je to super :wink: , jinak v malých městech a na vesnicích tam je prej chudoba vidět...a taky jsou tam všude jen kopce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky mně jako schne prádlo balkoně už 4 dny, mám vlhko i doma, dokonce mám zvlhlé peřiny, ani vevnitř mi prádlo neschne, něco 2 dny, hrubší věci 3 dny a já zrovna potřebuju tak prát, ale nemám to kde věšet, když to neschne :angry:
29. čer 2009 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani já jsem taky bouřkovej úchylák... :grinning: :sunglasses:
takže za chvíli to bude tady...no je na co se těšit...

saku já taky Dálu naháněla domů bouřkou...ale pak viděl Bambiho (tam je bouřka hromy blesky a Bambi /ten srneček/ se jde schovat k mamince) a teď vždycky, když jdeme ven a řeknu honem domů už se ženou mraky...začne to svoje...Bambi taky burka a cáky cáky...a vůbec se nebojí :grinning: :sunglasses:
29. čer 2009 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Mončo,
tak to jsem teda zvědavá, co to bude. Já u vás tipuju spíš holčičku. :wink:

Mori,
díky! :wink: Jo jo, taťka se asi tentokrát víc snažil. :grinning: :grinning:

Andry,
švica je teď v 25. týdnu. Takže to vypadá, že budem opravdu chodit drndat spolu. :grinning:

Jak tu píšete o těch bouřkách, tak Naty ji snad ještě nezažila.... Možná jen někdy v noci, ale to o tom ani nevěděla. Škoda, nemám ji zatím čím strašit. :grinning:
29. čer 2009 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak u nás bylo taky černo jak blázen a hřmělo a blýskalo se, ale přehnalo se to a vypadá, že je po bouřce.
29. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme se prosly tak, ze bolej nohy i mne.....zatim pocasi v pohode, vedro ale velky, samy sanitky a policajti, asi je mnoha lidem zle
29. čer 2009 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdar babule,
jdu vas pozdravit, porouchal se mi pc, nejak se cely bloknul, tak jsem byla par dni napospas zivotu bez netu, hruza a des vam reknu :sweat_smile: Nastesti se porad neco delo a nebyl vubec cas se nudit, a ted uz je vse ok, sikovny kamarad opravil, vycistil, a zase jede :sunglasses:
Jdu docitat novinky!
29. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my byli s Márou až do 8 hodin venku, byl durch promočený, ale to neva, hlavně když se utahal. Teď pojedl vajíčkovou pomazánku, skoro celej krajíc a za chvilku půjde na kutě :slight_smile:
29. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Docteno! Hura! :grinning:

Peto, to je teda psycho, jako dopis pekny, no chapu, ze jsi z toho na mekko, ale bohuzel mam taky tu zkusenost, ze tihle typci, co se chovaji jak debilove, a pak kdyz odejdes hned nasadi tutu nunu, vrat se zpatky, ale po kratke dobe se to vraci do stejnych koleji, proste zustavaji debilni, no tezko posoudit takhle zdalky jaky ten Aron vlastne je... Dala bych si na nej pozor, a nechala bych ho vydusit dele. At prijede on za tebou, stravite treba tyden dva spolu u vas, a pak se teprve rozhodni. A rozhodne bych si davala pozor na otehotneni,pac pak to bude s pripadnym rozchodem tezsi :slight_smile:)

Jinak smrt Majkla - to se dalo cekat... Hity mel dobry, ale byl to prece jen blazen..

Luci! Velika gratulace!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zrovna dneska mi taky jedna kamaradka oznamila ze je cerstve tehu, takze pro me to je fakt bomba, dve takovy novinky za jeden den! :dizzy_face:
Tak hlavne at vse probiha hladce! :slight_smile:

Ty povodne to me dostalo, tady se o tom vubec ve zpravach nemluvilo, tak par dni bez netu a nevim vubec nic.

U nas jsou naopak paraky, az to neni mozny, takze den travime doma se stazenyma roletama a ven jdem jen hned rano a pak az vecer, jinak to nejde...
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, holky!

Luci, moooc gratuluju!!!! To je super! Natálka bude určo moc mamince pomáuáhat. A jak jsme byly na srazíku v Brně, tak jsi říkala, že asi vysadíte,že. Tak to je rychlost.
My sjme byli o víkendu u známých v Ostravě kouknout na dvojčátka. Holky měly ani ne tři měsíce, jsou naprosto úžasné. Akorát teda opět musím vzdát holt všem mamminkám i tatínkům dvojčat. Já jsem pomáhlaa dva dny a teda fakt nechápu, že byla Hanka tak v pohodě. Terezka byla unešená, pořád dávala hzolůčičkám dudynka, čepičku, pořád říkala, že má maminka chovat miminko. No a te´d má období, že pořád říká, že chce taky miminko. Ale má smolíka,že.
Jo a už mám úvazek na nový školní rok, tak mám opět i nějaké telocviky, tak už jsem si říkala, že se usím koupit aspoň nějaké pěkné tepláčky. :grinning:
Holky, my odjíždíme v sobotu na dovču, počasí na h..., já nachcípaná, nemám ještě nic sbaleno...
Jdu mrknout na fotečky. :wink:
30. čer 2009 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak ty naše děti jsou na ty maminky tak podobné!Jen Terezka ze mě nemá lautr nic. :cry:
30. čer 2009 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek