Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
mori
30. čer 2009
Dobré ránko !

zuzi - joo ? A co má jako Kája ze mě ??? No něco jo, to mezi nohama 😃

My dnes jdem s Kájou k mamce na oběd, bude kuře na paprice, mňam 🙂
daniellka
30. čer 2009
krááásné slunečné ránečko!!! 😃

zuzi - hi hi,moji kluci jsou obtisk manžela, ty mě tam někde vidíš?? 😃 😃
andrea73
30. čer 2009
Dobrej den 😉 , a ty Dani neprovokuj s tím slunečným dnem, jo laskavě :-N 😎

Jako ze mě nemá Mára ani to, co mám mezi nohama 😃 , je celá kopie Rosy a Laury, bohužel se žádné dítě nepomamilo, ale inteligenci mají mojí což je důležité :-N 😃 😃
daniellka
30. čer 2009
jo jooo,andrej, brno je holt česká florida 😃 😃
kristi
30. čer 2009
dobre ranko, mne Mia taky neni moc podobna...ale vcera me potesila pani prodavacka, kdyz sama rekla, ze je to pekna holcicka, vetsinou totiz slycham, jaky je to pekny kluk 🙂 🙂

obed mame od vcera, takze valime na hriste, at se utaha
andrea73
30. čer 2009
kristi
30. čer 2009
jj, videla jsem rano.....des bes
mori
30. čer 2009
my se jdem oblékat a razíme za chvíli ven a k té mamině
lucija76
30. čer 2009
Dobre ranko
no Lea na me taky moc neni, tedka je to cely tatka... 🙂

Dalsi airbus, to je masakr.... jsem to rano slysela v radiu a spatne jsem rozumela, nebo spis se mi nechtelo verit ....
lucija76
30. čer 2009
Jsem dneska mela mit seminar ohledne hledani prace a tak... velka organizace, tchyne dojede sem hlidat, ja dojedu tam, a seminar zruseny, nikdo mi nezavolal, tak jsem nastvana....
ale zase dobry ze dojedu domu a tady klidek, protoze tchyne vzala Leu na bazen 🙂 a evidentne ji odtama nemuze dostat, protoze vysly uz pred 9h a pry na hodinku 😃
zuzankafi
30. čer 2009
No prostě já tam ty děti vidím. Třeba Verunka na Lenču úplně, Leuška mi taky přišla celá Lucka. Já si nemůžu pomoct.
My jsme došly z města, utracený majlant. přitom jsem šla jen poslat balíček,. ale v drogerii jsem si nakoupila výhodně Niveu, Terka k tomu naházela milion sponeček, džusíků apod.
A jdeme teda uklízet, oběd máme od našich.
daniellka
30. čer 2009
tak jsme zpět od doktorky,už teda jen doléčit, chvála bohu,to už nějak doklepem 😉

s tím airbusem to je fakt děs,tak nevím,jestli letos někam poletím na dovču :-p

obědy jsem dnes koupila po cestě od doktorky,meníčko,kluci si smlsli na rajské a já na kuřecím plátku, není to špatný,vykašlat se na vaření, to budu možná dělat častěji 😃 😃
kristi
30. čer 2009
Dani, Mia mela taky rajskou, muze se po ni utlouct a ja mam fazolky na slanine, stejne ani nemam hlad
daniellka
30. čer 2009
jéé,ty jsem si dělala předevčírem večer. po dlooouhý době,ty mám moc ráda 😃
akcul
30. čer 2009
Ahojky! 🙂
Tak jsem se před chvíli objednala k MUDře, mám přijít za týden 7.7., tak snad bude všechno v pohodě. 🙂

Luci, Zuzi,
děkuju! 🙂 No s Natálkou uvidíme. Dnes u nás byla kamoška s 3-měsíčním chlapečkem a když jsem si ho chtěla pochovat, tak malá dostala takovej hysterák, no hrůza. :-| Je to žárlivka. A není se čemu divit, je to jediný malý dítě v rodině, tak se všechno točí kolem ní. Snad ji na to trochu nějak připravíme. A od října si začne zvykat se sestřenkou. Popravdě z toho začínám mít pomalu teda strach, jak se s tím smíří.... :-S

Dani,
tak držím palečky, ať už jsou kluci brzo úplně v pohodě a máte od nemocí chvíli pokoj! 😉
kristi
30. čer 2009
Dani, ja vim, proto ti delam chute 😃 😃 😃
daniellka
30. čer 2009
Luci -bude muset,no 😃 ale neboj,nakonec bude miminko pořád chovat a nikoho k němu nepustí 😃

Kristi - naštěstí jsem si to četla už po jídle,jinak bys mi chutě teda vyrobila 😃
lucija76
30. čer 2009
No neni se cemu divit, on Majkl byl taky poradnej blazen.... Anebo ta matka jeho deti, pripad pro psychiatra.. :-N

Zuzi, to me tesi, ze tam vidis podobu 🙂) jinak mi vsichni rikaji ze je Lea cely tatinek 😉
kristi
30. čer 2009
vcera mi rika, mne tak bavej jednoduchy vecere typu chleba, smazenky, pomazanky apod. a ja teda mu dneska koupim makrelu a chleba a on mi ted pise, ze by si dal neco tepleho...zabiiiiiiiiiiiim ho
lucija76
30. čer 2009
si vzpomnel brzy 🙂))
daniellka
30. čer 2009
kristi pošli ho k nám 😃 😃 u nás pro změnu toho žrádýlka nějak moc: 2 druhy polívek, vývar a čočkovka, pečený maso a bůček a špenát 😃
mori
30. čer 2009
Tak my byli pryč celý den ... obídek u mamky, pak jsme šli všichni na zmrzku, pak ještě k mamce a domů jsme přišly asi před hoďkou. Dáma je po večeři (chlebík ve vajíčku a kečup) a už i v pyžámku samo.
lucija76
30. čer 2009
No tak Leucha si na mne dneska vyskemrala hranolky, prisla kveceru s letakem od mekace a rika "maminko papat tohle..." 🙂)))
Jsme byli v kine na supr krimosce s Russelem Crowe, presne muj typ, aaach 😉
lienkal
1. črc 2009
krásné středeční ránko, se mi nějak dnes nic nechce..tak to snad rozhejbu 😉
kristi
1. črc 2009
bre ranko, my jdeme dneska k tomu zubari, jsem na to zvedava, od vcera otvira pusu jakoze dela tygra, takze snad to vzladneme v pohode....

tady je krasne, slunicko, teplo, tak jsem uz hodila do pracky povleceni
akcul
1. črc 2009
Dobré ránečko! 🙂
Úplně jsem vám zapomněla napsat, že jsem minulej týden mluvila se Soňou. Jsou teď pořád někde pryč, momentálně na chatě, tak vás mám moc pozdravovat. 🙂 Lukášek má zápal průdušek, takže si chudáci s těma nemocema pořád taky pěkně užívají. 😞

Včera večer se ségra vrátili z Chorvatska. Na to, že jim tam počasí moc nevyšlo, tak přijeli krásně opálení. A bříško už má zase o něco větší. 🙂
Největší prča byla, když dávali malé dárek, co jí přivezli. Koupili jí těhotnou Barbínu! Normálně to břicho se jí dá otevřít a z něj se pak vyndá miminko. 😃 😃 Plus jsou k tomu různý další věcičky jako zavinovačka, lahvička, dudlík, chrastítka.... No malá z toho byla úplně hotová. 😃
daniellka
1. črc 2009
Krásné slunečnéé ránečko!!! 😃

dneska u nás spala babička a my jsme si večer zašli s přáteli na pivko... Dneska bude nááádherně,ale musíme ještě vyržet doma.. MOžná odpoledne,když nebude slunko, tak vylezem ven na vzduch 😉

luci - super dáreček 😃 😃
mori
1. črc 2009
Dobré ránko ! Tady počásko zatím moc valně nevypadá, ale snad se to vybere. Peru naposledy ve staré pračce a manžel jel pro novou 😃 😃 😃 se těším jak malá 🙂
kristi
1. črc 2009
jakou jsi vybrala, Mori? tu vrchovku jak jsi nekde v albu mela???

Začni psát odpověď...

Odešli