• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Dobré ránko !

zuzi - joo ? A co má jako Kája ze mě ??? No něco jo, to mezi nohama :grinning:

My dnes jdem s Kájou k mamce na oběd, bude kuře na paprice, mňam :slight_smile:
30. čer 2009 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
krááásné slunečné ránečko!!! :grinning:

zuzi - hi hi,moji kluci jsou obtisk manžela, ty mě tam někde vidíš?? :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrej den :wink: , a ty Dani neprovokuj s tím slunečným dnem, jo laskavě :sweat_smile: :sunglasses:

Jako ze mě nemá Mára ani to, co mám mezi nohama :grinning: , je celá kopie Rosy a Laury, bohužel se žádné dítě nepomamilo, ale inteligenci mají mojí což je důležité :sweat_smile: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jooo,andrej, brno je holt česká florida :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, mne Mia taky neni moc podobna...ale vcera me potesila pani prodavacka, kdyz sama rekla, ze je to pekna holcicka, vetsinou totiz slycham, jaky je to pekny kluk :slight_smile: :slight_smile:

obed mame od vcera, takze valime na hriste, at se utaha
30. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, videla jsem rano.....des bes
30. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se jdem oblékat a razíme za chvíli ven a k té mamině
30. čer 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
no Lea na me taky moc neni, tedka je to cely tatka... :slight_smile:

Dalsi airbus, to je masakr.... jsem to rano slysela v radiu a spatne jsem rozumela, nebo spis se mi nechtelo verit ....
30. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem dneska mela mit seminar ohledne hledani prace a tak... velka organizace, tchyne dojede sem hlidat, ja dojedu tam, a seminar zruseny, nikdo mi nezavolal, tak jsem nastvana....
ale zase dobry ze dojedu domu a tady klidek, protoze tchyne vzala Leu na bazen :slight_smile: a evidentne ji odtama nemuze dostat, protoze vysly uz pred 9h a pry na hodinku :grinning:
30. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prostě já tam ty děti vidím. Třeba Verunka na Lenču úplně, Leuška mi taky přišla celá Lucka. Já si nemůžu pomoct.
My jsme došly z města, utracený majlant. přitom jsem šla jen poslat balíček,. ale v drogerii jsem si nakoupila výhodně Niveu, Terka k tomu naházela milion sponeček, džusíků apod.
A jdeme teda uklízet, oběd máme od našich.
30. čer 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpět od doktorky,už teda jen doléčit, chvála bohu,to už nějak doklepem :wink:

s tím airbusem to je fakt děs,tak nevím,jestli letos někam poletím na dovču :stuck_out_tongue_closed_eyes:

obědy jsem dnes koupila po cestě od doktorky,meníčko,kluci si smlsli na rajské a já na kuřecím plátku, není to špatný,vykašlat se na vaření, to budu možná dělat častěji :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, Mia mela taky rajskou, muze se po ni utlouct a ja mam fazolky na slanine, stejne ani nemam hlad
30. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé,ty jsem si dělala předevčírem večer. po dlooouhý době,ty mám moc ráda :grinning:
30. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! :slight_smile:
Tak jsem se před chvíli objednala k MUDře, mám přijít za týden 7.7., tak snad bude všechno v pohodě. :slight_smile:

Luci, Zuzi,
děkuju! :slight_smile: No s Natálkou uvidíme. Dnes u nás byla kamoška s 3-měsíčním chlapečkem a když jsem si ho chtěla pochovat, tak malá dostala takovej hysterák, no hrůza. :unamused: Je to žárlivka. A není se čemu divit, je to jediný malý dítě v rodině, tak se všechno točí kolem ní. Snad ji na to trochu nějak připravíme. A od října si začne zvykat se sestřenkou. Popravdě z toho začínám mít pomalu teda strach, jak se s tím smíří.... :confounded:

Dani,
tak držím palečky, ať už jsou kluci brzo úplně v pohodě a máte od nemocí chvíli pokoj! :wink:
30. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, ja vim, proto ti delam chute :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci -bude muset,no :grinning: ale neboj,nakonec bude miminko pořád chovat a nikoho k němu nepustí :grinning:

Kristi - naštěstí jsem si to četla už po jídle,jinak bys mi chutě teda vyrobila :grinning:
30. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No neni se cemu divit, on Majkl byl taky poradnej blazen.... Anebo ta matka jeho deti, pripad pro psychiatra.. :sweat_smile:

Zuzi, to me tesi, ze tam vidis podobu :slight_smile:) jinak mi vsichni rikaji ze je Lea cely tatinek :wink:
30. čer 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera mi rika, mne tak bavej jednoduchy vecere typu chleba, smazenky, pomazanky apod. a ja teda mu dneska koupim makrelu a chleba a on mi ted pise, ze by si dal neco tepleho...zabiiiiiiiiiiiim ho
30. čer 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
si vzpomnel brzy :slight_smile:))
30. čer 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi pošli ho k nám :grinning: :grinning: u nás pro změnu toho žrádýlka nějak moc: 2 druhy polívek, vývar a čočkovka, pečený maso a bůček a špenát :grinning:
30. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my byli pryč celý den ... obídek u mamky, pak jsme šli všichni na zmrzku, pak ještě k mamce a domů jsme přišly asi před hoďkou. Dáma je po večeři (chlebík ve vajíčku a kečup) a už i v pyžámku samo.
30. čer 2009 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak Leucha si na mne dneska vyskemrala hranolky, prisla kveceru s letakem od mekace a rika "maminko papat tohle..." :slight_smile:)))
Jsme byli v kine na supr krimosce s Russelem Crowe, presne muj typ, aaach :wink:
30. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné středeční ránko, se mi nějak dnes nic nechce..tak to snad rozhejbu :wink:
1. črc 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, my jdeme dneska k tomu zubari, jsem na to zvedava, od vcera otvira pusu jakoze dela tygra, takze snad to vzladneme v pohode....

tady je krasne, slunicko, teplo, tak jsem uz hodila do pracky povleceni
1. črc 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránečko! :slight_smile:
Úplně jsem vám zapomněla napsat, že jsem minulej týden mluvila se Soňou. Jsou teď pořád někde pryč, momentálně na chatě, tak vás mám moc pozdravovat. :slight_smile: Lukášek má zápal průdušek, takže si chudáci s těma nemocema pořád taky pěkně užívají. :frowning2:

Včera večer se ségra vrátili z Chorvatska. Na to, že jim tam počasí moc nevyšlo, tak přijeli krásně opálení. A bříško už má zase o něco větší. :slight_smile:
Největší prča byla, když dávali malé dárek, co jí přivezli. Koupili jí těhotnou Barbínu! Normálně to břicho se jí dá otevřít a z něj se pak vyndá miminko. :grinning: :grinning: Plus jsou k tomu různý další věcičky jako zavinovačka, lahvička, dudlík, chrastítka.... No malá z toho byla úplně hotová. :grinning:
1. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné slunečnéé ránečko!!! :grinning:

dneska u nás spala babička a my jsme si večer zašli s přáteli na pivko... Dneska bude nááádherně,ale musíme ještě vyržet doma.. MOžná odpoledne,když nebude slunko, tak vylezem ven na vzduch :wink:

luci - super dáreček :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko ! Tady počásko zatím moc valně nevypadá, ale snad se to vybere. Peru naposledy ve staré pračce a manžel jel pro novou :grinning: :grinning: :grinning: se těším jak malá :slight_smile:
1. črc 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakou jsi vybrala, Mori? tu vrchovku jak jsi nekde v albu mela???
1. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek